Yılmak yok! Yorulmak Yok! Yola devam inşallah!

14 Haziran 2019 Cuma

Bismillahirrahmanirrahim 

 Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyt’ine, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Allah’ımızın (c.c) yardımıyla iki yüz yetmiş kiloluk top mermisini İman gücüyle kaldırarak Çanakkale’mizi geçilmez yapanlardan Seyyid Onbaşı Ali Çabuk Gazimiz, zaferden sonra ölene kadar Balıkesir’in Havran İlçesinin Çamlık Köyünde Hamallık yaparak yaşayan bir Kahraman!

Maraş’ımızı, Fransız Zalim ve Katillerinden temizleyenlerin ilk kıvılcımını Sütçü İmam yakmıştı! Biz Sütçü İmamı, “İmam” yani Hoca sanırdık. Meğer İsmi İmam imiş! 

Ve İşgalden sonra Maraş Belediyesinde odacılık (temizlik vs.) işlerinde çalışarak hayatını devam ettirmiş bir Kahraman imiş!

Anadolumuzu, canımızı, ırz ve namusumuzu çiğnetmemek için mücadele eden isimsiz daha nice kahramanlarımız hayatlarını aynı çile ve sıkıntılarla bitirdiler! Ama hiçbirisi; “Biz bu Milli Mücadeleyi Dinimizin, Vatanımızın ve torunlarımızın muhafazası için yaptık!” diyerek, devletine ve milletine küsmediler! Pirelere kızıp Vatan yorganını yakmadılar!

İç zalimlerin asırlık Maddi ve Manevi Yasaklarını, baskılarını, darbelerini beraberce durdurarak nimet kapılarının kısmen açıldığı bu dönemde Milli Kahramanlarımızın aynı sabrının ve aynı duyarlılığın azalmaya devam ettiğini esefle görüyoruz!

Nimetler arttıkça Allah’a şükrün ve İktidara teşekkürün çoğalması gerekirken, nankörlüğün çoğaldığını yine endişeyle izliyoruz!

Geçmişteki zulümleri, ihanetleri, ihmalleri ve yasakları ne çabuk unuttuk?

Su kuyruklarını, Maaş kuyruklarını, Hasta kuyruklarını ve telefon kuyruklarını ne çabuk unuttuk?

Devasa çöp dağlarını, yol çukurlarını ve sokak çamurlarını ne çabuk unuttuk?

Hastanelerde rehin alınan hastalarımızı, morgda bekletilen ölülerimizi ne çabuk unuttuk?

Yüzde üç bine ulaşan gece repo faizleriyle masa kıranları, kasa atanları, yuva yıkanları ve intihara kalkanları ne çabuk unuttuk?

İnançlara baskıları, inandığını yaşayanların ihraçlarını ve Müslüman oluşumuza hakaretleri ne çabuk unuttuk?

Şeytani Devrimlerle İslam Medeniyetimizi devirenleri, Kur›an-ı Kerim’i Hayatımızdan çıkaranları, Ezanlarımızı yasaklayanları kısaca Allah ve Resulüne savaş açanları ne çabuk unuttuk!

İmansızlık ateşini yakarak Dünyamızı da Ahiretimizi de Cehenneme çeviren Deccalleri ve avenelerini ne çabuk unuttuk?

Yüz yıldır savaşmayan necip bir Milletin evlatlarını yenilmiş yıkılmış Avrupa şehirlerinde hizmetçi köleler yapan Masonların ihanetlerini ne çabuk unuttuk?

Ve bu ihanetlere karşı Devletimizin ve Milletimizin İstiklali ve İstikbali için Mücadele eden Kahramanlarımızın bir kısmını Darağaçlarında idam eden, bir kısmını da Zindanlara mahkûm eden sabataist Diktatörlerin devirlerini ve darbelerini ne çabuk unuttuk!

Dün Canıyla ve Malıyla bu Vatanı Bize emanet edenlerin torunlarından bir kısmı  “Dolarsız ve Domatessiz yaşarız ama Devletsiz asla!” diyecekken, bu ülkeyi yetmiş sente muhtaç edenlere desteğe, hainleri ve zalimleri alkışlamaya hâlâ devam ediyor!

Suç onlar da değil, onları ayaklarına giderek uyarmayan, rehavete kapılan tembelleşen gevşeyen teşkilatların içine sızmış hesabi kadrolarda!

Seyyid Çavuş ve Sütçü İmam gibi Hasbileri hâlâ dışlamaya devam eden mal ve makam kolik bu içimizdeki hesabilerin hesabını hâlâ göremeyen bizlerde!

Aksi halde;

“Hani hatırlayın ki, Rabbiniz Allah size şu bildiriyi yapmıştı: «Eğer emirlerime boyun eğerek bana şükrederseniz, size verdiğim nimetleri kat kat artıracağım;

Ama eğer nankörlük ederseniz bilin ki benim azabım çok çetindir!” (İbrahim S. 7) İlahi ihtarındaki çetin azabının gelmesinden çok korkuyorum!

Asırlardır silahlı darbelere karşı ağır bedeller ödeyerek elde edilen Hak ve özgürlükleri şımarıklığımızdan, gevşememizden, gafletimizden ve ihmalimizden ve Lideri yalnızlaştırmamızdan dolayı sandıkta kaybedeceğimizden çok korkuyorum!

Allah (c.c), korktuklarımızdan emin, umduklarımıza nail edecek feraseti, basireti, ihlası, uhuvveti, meşveret ve Cihad şuurunu yeniden ihsan buyursun!

Eba Eyyub Sultan Hazretlerinin ve Fatih’in emaneti İstanbul’umuzu ve Sembolü mahzun Ayasofya’mızı emanet almak için yola çıkmış ehil ve emin Binali Kardeşimizin gönlünü, dilini ve sözünü Konstantiniyye aşığı nifak mihraklarına karşı yıldırım eylesin!

Oturmak yok! 

Yılmak yok! 

Durmak yok! 

Aşkla ve şevkle sandık hırsızlarına karşı Oyların namusunu korumak için yola devam inşallah!

Salı akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 ortak Canlı Yayınında Bülent Deniz’in hazırlayıp sunduğu “MİLLİ DİRİLİŞ” Programında buluşmak üzere Allah’a Emanet olunuz!

El birliğiyle maddi ve manevi çalışmalarımızla oluşacak sadece İslami İlke ve İnkılabına bağlı Bağımsız Türkiye’mizin yeniden dünya nöbetini beşli çeteden alması, Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun! 

Selam, sevgi ve dua ile…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Hami KurtHami Kurt1 ay önce
  Hocam size böyle dilli düdük gibi öttüren, daha doğrusu deli danalar gibi bağırtan nedir? Çok mu para veriyorlar yalakalığın için. Yoksa zekanla ilgili bir sorunun mu var. Lütfen hoca ya.
 • mehmet kartalmehmet kartal1 ay önce
  Kamu da ki fuziliyetleri bi araştırın türk kahvesi elli krş çay on beş krş gereksiz istihdam kimin ne yaptığı belli değil büyük vergi geliri var kamu personeline iş veremiyor bi dünya insan aylardır yıllardır iş yapmıyor yaptığı maaş almak arazi parası diye bi şey var ikramiye diye bi şey var bunlar kalksın kısaca kamu caziplikten çıkarılsın acizane ülkemizin huzuru saçma diyebilirsiniz kamu ya bağlı yazdıklarim üç beş şey bi de siz araştırın şu saniyeden sonra top ta sizde vebal de hazinenin bir ayda ne kadarı yılda ne kadarı heba olup kamu çalışanlarına gidiyor heba demiyorsanız bir işci veya memur yılda ülkeye ne kazandırıyor bi bakın ne gideri var onada bi bakın kılın kırk yarılıp gerek varsa personel alınsın cumartesi de kamu çalışsın bu ve benzeri ayak bağları hızımızı kesen hoş olmayan şeyler almanya hollanda diğer aklınıza gelen gelişmiş ülkelerde var mı acaba ihtimal veriyormusunuz maaş almaktan başka yaptığı hemen hemen işi olmayan bi yer varmı bi araştırın basın aracılığıyla paylaşın
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Sağol,,varol..Şevki..Yılmaz..Hocam..İyi.ki..varsın.Selamlar.
 • Mustafa Mustafa 1 ay önce
  Feyzul Furkan dan. Fâtiha Sûresi / 2.Ayet2. Hamd(in övme ve övülmenin her türlüsü), âlemlerin (tek) Rabbi* olan Allah’adır.* Rablık bir insan, bir toplum veya bir şey üzerinde otorite iddiasında bulunmaktır. Rab aynı zamanda besleyen, büyüten ve varlığı devam ettirme gücüne sahip olandır. Kurumsal olarak kâinatta her türlü otoritenin asıl kaynağı, sahibi ve hayata hükmü geçerli olandır, ki O da ancak Allah’tır. O’nun emrini beğenmemek ve dışlamak Allah’ı Rab olarak tanımamaktır.1
 • UnalUnal1 ay önce
  Kısa bir zaman önce nimet bollugundan değil devletin beka sorunundan yani yok olmaktan bahsedenler şimdi nimet bollugundan bahsediyor doğrudur saraylarda ejder suyu içenler için nimet bolluğu vardır HELE BIRDE asgari ücretle ve emekli maaşıyla ev gecindirenlere bir sorun nimet bollugumu yoksa kitlikmi var saraylarda ejder suyu menüleri içenler herkesi aynı sanmasın bir tarafta saray dalkavuklari imanlarini yeşil dolarlara satanlar bir tarafta aynı iman gömleğini sırtından çıkarmayan yüzde BIRDE olsa IMANLI kesim var
 • mahmutmahmut1 ay önce
  utan yavbin ali yi yi bilmesek haşa peygamber diye yutturacaksın ne mal olduğunu biz biliyoruzsenin övdüğün adaam senin gibi bir isenin kim olduğunu zaten biliyoruz burda yazman bile hata.
 • hurşit GÜNDOĞANhurşit GÜNDOĞAN1 ay önce
  24 Haziran 2018 seçimlerinde muhalefetin ortak cumhurbaşkanı adayı olmayı planlayan Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu ve Temel Karamollaoğlu'nun desteğini almasına rağmen Meral Akşener engelini aşamamıştı. Gül'ün 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olabilmek için kendi partisini kurdurarak pazarlık gücünü artırmayı planladığı yorumu yapılıyor. 2023 yılına daha 4 yıl var. O zamana kadar köprülerin altından çok sular akar. EKONOMİ KÖTÜYE GİTSİN DİYE BEKLİYORLARİstanbul seçimlerinin önemli siyasi sonuçları olacağını düşünenler, pusuya yatmış bekliyor.Ekrem İmamoğlu seçimi kazansın biz onun sırtından post çıkaralım fırsatçılığı peşindeler.Bir de Türkiye kötüye gitsin hesabı yapıyorlar.1-Ekonomi kötüye gitsin. 2-Toplum bunalsın, özgürlük arayışları artsın.Abdullah Gül ve ekibinin böyle bir beklenti içinde oldukları anlaşılıyor. Bir anlamda Türkiye'nin felaketinden kendilerine bir saadet çıkarmaya çalışıyorlar Ancak hesap etmedikleri bir nokta var. Erdoğan henüz hamlesini yapmadı diyen Selvi şöyle yazdı:23 Haziran sonrasına plan yapanların, Erdoğan'ın hamlelerini görmeden harekete geçmemelerinde yarar var. Yoksa boş havuza atlamış olurlar.
 • Bir gecede cahil kaldım abi!Bir gecede cahil kaldım abi!1 ay önce
  Mertürk kardeş , sen kime ne anlatıyorsun? Bu arkadaş Kuvayı Milliyeye kudurmuş köpekler diyen vatan haini şeyhulislam bozuntusu Mustafa Sabrilerin yılmaz savunucusu , milli mücadelenin önderi , ebedi baş komutan , Türkiye Cumhuriyeti' nin kurucusu , bu toprakları bize vatan yapan , bu denizleri bize Türk denizi yapan istiklal savaşımızın başkombir utanı Atatürk' e deccal diyen , Türk askerine zalimce kurşun sıkıp şehit eden Şeyh sait ve çetesine milli kahraman diye övgüler düzen bu aslan parçasına neyi anlatıyorsun birader?
 • MisafirMisafir1 ay önce
  Şevki bey Ekrem İmamoğlu ile her şey çok güzel olacak .Gel sen de bu güzel insanların arasına katıl artık israf ve gösterişten kaçınalım...
 • HaytaHayta1 ay önce
  E hocam ecevit döneminde olunca esnafcağız yazarkasasını atmak zorunda kaldı teyzelerimiz peynir alamaz duruma geldi deniliyor şimdi olunca domatezzis yaşanır devletsiz yaşanmaz yani oturun ses çıkarmayın milli diriliş falan filan e o zaman adamcağıza niye ettiler böyle vallahi hocam işinize hangisi gelirse
 • VesselamVesselam1 ay önce
  Ne diyordu eski dostun Ali bulac ; akp Çanakkale savaşından sonra bu asırda müslümanların başına gelmiş en büyük musibettir.davasi din davası değil para mal mülk ve makam davasıdır
 • Mertürk Mertürk 1 ay önce
  "Yüz yıldır savaşmayan necip bir Milletin evlatlarını yenilmiş yıkılmış Avrupa şehirlerinde hizmetçi köleler yapan Masonların ihanetlerini ne çabuk unuttuk?" diyorsunuz hocam.Ama bugün Avrupa da hizmetçi köle gibi çalışan , işçilerin gönderdikleri dövizler sayesinde bugün ekonomimiz biraz dönüyor. Yine avrupadan gelecek turistleri ağırlayıp ,eğlendirip ve bu turistlerin bırakacağı dövize bel bağlamış durumdayız. Bugün ekonomimiz ,üretim ekonomisinden,sanayi ekonomisinden çıkmış ,dışardan gelen borç para ve sıcak para ile , tüketim ekonomisine ,beton ekonomisine ,hizmet sektörü ağırlıklıekonomiye dönmüştür. Böyle bir ekonomi dışardan gelecek borç paraya mahkumdur. Erbakan hocanın talebeleri böylemi olmalı. Erbakan hoca ,sanayi sanayi ,diye diye vefat etti. Son 15 yılda ekonomide sanayinin ağırlığı ,28% lerden ,16% lara düşüp, ülkenin tasarruf ve finans üretme kabiliyeti yok edilmiş, ülke dışardan gelecek borç paraya ve sıcak paraya mahkum hale getirilmiştir.ÇünküSanayi ,fabrika ,para üretir,finans üretir,tassaruf üretir. Ülkeyi finansal açıdan dışa bağımlılıktankurtarır. Dış ekonomik sabotajlara karşı dayanıklı olursun. Tam bağımsızlık ,ekonomik bağımsızlıktan geçer. Ekonominin temelinde, sanayidir,fabrikadır,üretimdir. İlkönce ,sanayi fabrika ile üretim yapıp gelir elde et ,sonra inşaat ve büyük hizmet projelerini yap. Akıl mantık, mü'min feraseti bunu gerektirir.Ak parti içindeki kriptolar ,bu tür iyi niyetli uyarıları yapanları ,ak parti ve Tayyip Erdoğan aleyhtarı gibi göstererek, kendi hainliklerini gizlemeye çalışıyorlar.
 • neşet yildirim neşet yildirim 1 ay önce
  yahu bu ne kadar shtekarlik allah belani versin .senin gibi din adaminin
 • adanalıadanalı1 ay önce
  Hocam hayatım boyunca san saygı duydum.siyasi kararlarda takip ettiğim görüşün görüşümdür dediğim insanlardan birisin. bir diğeri abdurrahman dilipaktır. yalnız son zamanlardaki yazıların beni hayal kırıklığına uğrattı.biz dünyalıklara bakarken geleceğimiz ve neslimizi kaybettik ahiretimizi kaybettik. 17 yılın sonunda geldiğimiz nokta ekonomide faize düşüncede kemalizme teslim olduk bunları nasıl görmezsin.hep dünyalıklardan dem vurmuşsun brazda ahireti görmeni tavsiye ederim..
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM1 ay önce
  ÇOK GÜZEL ANLATMIŞSINIZ HOCAM İŞTE BUDUR.CUMHUR İTTİFAKINA GÜVENİYORDESTEKLİYORUZ
 • HatırlaaaHatırlaaa1 ay önce
  Dinci görünen adayların balina gibi şişmiş oğulları singapurda kumar masasında sabahlayanlarıda unutmadık şevkoooo
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  aynı süreci bir başka hayatı muradımda yine yaşadım muradım şeytanın pisliklerinden arınınca rüyasını gördüm habibullah benimle bunun için evlenmiş şenayın gece gündüz yandığı kavrulduğu muratlarını allah yüce zatının ve habibinin muradı kılmış artık olmazsa olmaz şenaya çıkardığı engeller zorluklar hep şeytanın fitnelerinden onu temizleyip muratlarını tertemiz katına kabul etmek ona hayallerinin çok ötesini kerem etmek içinmiş KENDİSİNDEN KÖŞE BUCAK KAÇTIĞINIZ ALLAH VE RASULÜ İŞTE BU allaha emanet olun
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  inanamadım şeytan beni mi kandırıyor diye ama sonra birkaç cevap daha alınca emin oldum rabbimin beni zorlaması şeytanın muradıma karıştırdığı pisliklerden beni kurtarmak içinmiş beni o pisliklerden temizleyince muradını hayallerimin bile ötesinde nefsine yazmış bir de üstüne kamil iman ve kulluk için muradını şart koşmuş hem de hayallerimin çok ötesinde kul istemiş bir göz rabbi vermiş ona iki göz
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  Allahtan aşırı derecede arzu ettiğim birşey vardı ama nefsani idi allah nefsani arzuları kabul etmez sadece rızası için olan şeyleri kabul eder diyordum ama yürek işte vazgeçecek gücüm de yoktu ne yandım resmen ateşlerde kavruldum tek cehenneme at ama istediğimi ver diye ne kadar yalvardım ama yok defalarca sığıra dönüştüm en sonunda yüreğim yatıştı şenayın nefsi allaha kurban olsun nefsi için allahı mı çiğneyecek birgün Allahtan kamil imanımı ve fıtratımı istedim cevap muradını gerçekleştirmediğin müddetçe kamil imanı ve rızamı unut
 • Mertürk Mertürk 1 ay önce
  CHP ,İstanbul büyükşehir belediye başkanı adayı, belediye de israfı önleyeceğim diye konuşuyor. Bu çok zoruma gitti. Bu sizin de zorunuza gitmedi mi hocam. Bu adama böyle konuşma fırsatı nasıl verilebiliyor.
 • Seyit Onbasi yurek yarasidir.Seyit Onbasi yurek yarasidir.1 ay önce
  Seyyid Onbaşı donarak, zatüreden aç öldü. Biz boyle vafasiz bir milletiz iste. Denilebilir ki devletimize sahip ciktik mi ki, cikabildik mi ki millete sahip cikalim..
 • Ahmed SerhendAhmed Serhend1 ay önce
  "Şükür nimet arttırır" demişler!Cumanız Mübarek Olsun..

Günün Özeti