Yalan yenilecek!

01 Mart 2019 Cuma

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Din ve vatan düşmanlarını dost, dostlarını düşman gören gözlerin köreldiği kapkaranlık bir fitne asırdayız! Hasedin, hırsın ve ırkçılığın gözleri körelttiği bu asırda: “Ey iman edenler! Herhangi bir kimse, özellikle de kötü huylara sahip birisi size önemli bir haber getirirse, bu habere göre hareket etmeden önce onun doğruluk derecesini iyice araştırın! Yoksa bilmeyerek bir toplumun hakkını çiğnersiniz de, yaptığınıza pişman olursunuz ve uzun süre iç âleminizde ruhsal sıkıntı çekersiniz.” (Hucurat S.6 ) ilahi mesajı hepimize ilaç olmalıdır! 

“Benim ümmetim her günahı işleyebilir ama yalan asla söyleyemez!” buyuran Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimizin bir kısım ümmetine ne oldu ki yalancı, iftiracı, şantajcı ve montajcı ihanet odaklarını ve onların yalancı sözcülerini hâlâ tanıyamıyor!?

Hâlâ algı operasyonlarının esaretinden kurtulamıyorlar?!

Hâlâ her duyduğu sözlere araştırmadan inanıyorlar?!

Hâlâ darbecilerin safında ve ihanet odaklarıyla kol kola, el ele ülkemizin ve milletimizin istiklal ve istikbalini yok etmek için birleştiklerinin farkında değiller!

Müslüman mazlum coğrafyanın arşı alâyı titreten çığlıklarına çare için birlikte koşacağımıza, zulümleriyle yeni çığlıklar oluşturmak isteyen emperyalistlerin ekmeğine yağ sürmek için yeni hayaller ve yeni partiler peşinde koşan kardeşlerimize acıyoruz!

Sevgili Peygamber (s.a) Efendimizin: “İnsanlar üzerine çok aldatıcı, yanıltıcı ve şaşırtıcı seneler gelecek! Bu senelerde doğrular yalancı, yalancılar doğru zannedilecek! Emin, ehil dürüst insanlar hain! Hainler de emin sanılacak! O senelerde insanlara, insanların içindeki en sefih ve en rezil liderler hitab edecek!” buyurduğu mucizevi haberini yaşadığımız bir zamandayız!

Geçmişi ihanetlerle dolu ve yalanı meslek edinmiş liderleri alkışlayan ve yalanlarına inanan kardeşlerimiz için üzülüyoruz!

İçimizdeki sefihler ve aldatılmışlar yüzünden; başımıza musibetler, belalar yağmadan yalancıların safından halâ ayrıl(a)mayan kardeşlerimize acıyoruz!

Kendileriyle beraber milletimizi devletimizi ve tüm mazlum coğrafyayı büyük bir felakete sürüklediklerini hâlâ idrak edemeyen kardeşlerimize acıyoruz!

Din, vatan, ırk ve lisan düşmanı olduğu geçmişteki kirli sabıkasıyla tescilli CHP’nin, “Kürd’ün hamisi” olduğunu iddia eden HDP ile ittifakındaki sinsi Siyonist planını anlayamayan Selahaddin Eyyubi’nin torunları ve Şeyh Said şehidimizin âşıkları Kürt kardeşlerimiz ve Sultan Alpaslan’ın torunları Türk kardeşlerimiz için üzülüyoruz!

Tunceli ismine çevirdikleri Dersim’i yerle bir ederek binlerce masum ve mazlum kardeşlerimizi katleden ve binlercesini sürgüne gönderen ve CHP’ye hâlâ oy veren Alevi kardeşlerimiz için üzülüyoruz!

“Yeniden Büyük Türkiye”! ideali uğruna nice çileler çeken darbelerin gazisi Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamıza ve Milli Mücadelesine darbe üstüne darbe yapanların safında olan kardeşlerimize üzülüyoruz!

İktidarın başardığı devasa hizmetleri, getirdiği hak ve hürriyetleri unutup, kulluğun gereği yapılan hata ve yanlışlara kızarak yabancıların ve yalancıların iktidarının yolunu açacağının farkında olamayan ve “Pireye kızarak yorgan yakılmaz!” gerçeğini unutan kardeşlerimize üzülüyoruz!

Siyonistlerin hâmisi emperyalist Beşli Çeteye karşı ülkemizi, milletimizi, tüm mazlum coğrafyayı ve mukaddes beldelerimizi koruma adına başlatılan Milli Savunma Sanayimiz için çalışan Ak İktidarını oylarımızla yıkmak için uğraşan dış güçlerin oyunlarını ve içimizdeki piyonlarını hâlâ tanıyamayan kardeşlerimiz için üzülüyoruz!

Üzülüyor, acıyor ama kızmıyoruz. Çünkü ortalık yalancılarla ve yalanlarla toz duman! 

Görevimiz; kendileri için üzüldüğümüz kardeşlerimizin oylarıyla vatan dalını kesmelerini önlemek için çok çalışmak, çok yazmak ve çok uyarmaktır! 

Tabi ki en önemlisi; seçmenlerimizi yalancılara yöneltecek haksız tutum davranış ve yanlış icraatlardan kaçınıp hak, adalet, ehliyet, emanet, meşveret ve sadakat ilacına sarılmaktır! 

Bu tür tavsiyeler ve hatırlatmalara gönülden kulak verenlerle birlikte bütün oyunlar bozulacaktır inşallah!

Unutmayalım ki; yalan, doğruluk karşısında mutlaka yenilecektir inşallah! 

Çünkü “Allah sadece doğrularla beraberdir! Ve yalancıları asla sevmez!’’

Salı akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak canlı yayın “Milli Diriliş” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma bayramımız kutlu olsun. 

Selam, sevgi ve duayla…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • DinçerDinçer3 ay önce
  Yorgan yaktıranların hiç mi suçu yok?
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent3 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız;Malumunuz, Profesör olmak için Doçent olarak 5 yıl beklemek gerekmektedir. Oysa 25-30 yıl boyunca Üniversitelerimizde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, koskoca 5 yılı boşu boşuna tüketip biyolojik ve psikolojik olarak ezilme sürecine girmemek adına; yaşlılıkta beklenmesi bir ömür kadar uzun olan söz konusu bu 5 yıllık bekleme süresi belasından, EMEKLİLİK HAKKINI ELDE ETMİŞ Yaşlı Doçentleri kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • asafasaf3 ay önce
  Hocam HD uydu alıcısı olmayanlar mecburen kanal68 den izliyor izliyoruz. Yorum yazmasakta her salı akşamı takipteyiz. Allah her daim yar ve yardımcınız olsun
 • muhammedmuhammed3 ay önce
  toplum dini itikadi imani islami ameli bir felakete doğru hızla gidiyor.gençlik bitiyor kuran sünnet ehli sünnet inancı bitiyor.sen hala havanda su döğüyorsun.laga luga ediyorsun.boş konuşuyorsun.bunun hesabını Allahu teala sorar şevki yılmaz.keşke hiç ortalığa çıkmasaydın.bizim tek derdimiz dinimiz. dinimizden toplum olarak hızla uzaklaşmak.bu da dünyada ve ahirette ,maddi manevi felaket demek.durum bundan ibarettir.
 • KaracoğlanKaracoğlan3 ay önce
  En büyük yalanlardaki küçük doğruluk payları...yeri geldimi inkar ederlermiş kendilerini...karanlığın içinde titreyip duran mum alevi...ısıtamazmış kendisini...meded umarmış ateş böceğinden...yanarmış ateş böceği...
 • Mertürk Mertürk 3 ay önce
  Dış borçlar ile hesapsız kitapsız şekilde yapılan emlak konut ve inşaat işleri ,tuzaktır. Erbakan hoca uyarmıştı, dış güçlerin taktiği ,"borca mahkum et ,esir al" tuzağına düştük, sanayi ile büyüyüp ,kalkınıp zenginleşeceğimize , ölü yatırım dediğimiz emlak konut ve inşaat işleri ile paralarımızı betona gömdük. Yeterli dövizgeliri getiren ,sanayi, üretim gelirimiz olmadığı için ,dış borçları çevirmekte zorlanıyoruz. Allah aklımızı doğru kullanmayı nasip etsin.
 • erkan doğanerkan doğan3 ay önce
  Sayın YılmazGören de sizi tüm Müslümanların her işini görüyor zannedecek.Şu mazlum coğrafyalarda konuşmak ve siyasal ekmek yemek dışında elle tutulur ne yaptınız da bunlar kaybolacak. Müslüman yada Hristiyan aptal toplumlar her daim ezilir.Aptal olmayın kardeşim. Millete de ikide bir işbirlikçi falan çekmeyin.
 • salihsalih3 ay önce
  sayın hocm firavunlarla savaşırken içimizden nemrutlar çıktı diyen şevki hocam.. susmak daha eftal herhalde...
 • müslümmüslüm3 ay önce
  Şevki bey Erbakan hocayı bırakıp sırf koltukiçin MilliGörüm gömlğiniçıkarttıklarını söyleyenlermiyerlive milli yazıklar olsun Erbakan hocanın size verdiği emeğe. Heppiniz onuyarı yolda bırakıp bir huvardanın peşinedüştünüz...
 • samisami3 ay önce
  Tövbe de şevki tövbe de,gittiğin yol yol değil,boşuna çenenide yorma.Millet senin ne mal olduğunu artık çok iyi biliyor.
 • Abdulmuttalib el-Arabi bin Rükneddin..Abdulmuttalib el-Arabi bin Rükneddin..3 ay önce
  kibir aleminde yasayanlara benden oy yok muhterem.. oy'um Saadete...
 • iyildiziyildiz3 ay önce
  Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamıza ve Milli Mücadelesine darbe üstüne darbe yapanların safında olan kardeşlerimize üzülüyoruz!...................................................................... Biz de sana üzülüyoruz ki sen.................
 • Kocasolak Kocasolak 3 ay önce
  Hocam ak parti bizim partimiz, tabiki oylar ona. Ancak 2014 eylülde başlanan Pendik Sabiha gökçen havalimanı arası 8,4 km. Metro hattı BİLEREK bitmemiştir. Taksiciler para kazansın diye millet otobüslerde sürünüyor. Bunları millet bir kenara yazıyor. Onlarca hat bitişi halde bu hat neden bitmiyor?
 • hekimoğluhekimoğlu3 ay önce
  Hocam salı günü sohbetinizi kısmen de olsa dinledim. Ak parti nin rakibi muhalefet partileri değil. Ak partinin şuan tek rakibi ak parti içindeki akepeli bürokratlar ve Ak partii tarafından atanmış akepeli müdürlerdir. Bu Akepeli memurların yaptıkları tüm yanlışlar maalesef Erdoğan nın hanesine - yazılıyor. Bakın bulunduğum il de bir il Müdürü müfettiş raporu ve 3 lü kararnameyle görevden alındı. İzin aldı Ankara ya gitti. Bir ay sonra vekâletten 2-3 yıldır görevine devam ediyor. müfettişlerin verdiğicezaları Ankara daki dostları bir bir düşürdü gariban memurlar ise verilen cezalarıyla kaldılar. Bakın bu bir dedikodu değil Resmi gazetede yayınlanmış bir görevden alınma var müfettiş raporu var. Şimdi siz gelin bu kuruma adaleti Ak partiyi anlatın.
 • hüseyinhüseyin3 ay önce
  kardeşim HDP terörist ise ona 90 Milyon tl seçim yardımı veren kim ; Hükümet, eeeneden yapıyorsunuz bunu o zaman yargılayın, İkiyüzlü müslüman olmaz bunu da bilin.
 • yılmaz karayılmaz kara3 ay önce
  azıcık edep beee, erbakan hocayı sağlığında sattınız fetönün siyonizmin kucağına oturdunuz. utanmadan birde erbakanı kullanmayın bari....
 • yılmaz karayılmaz kara3 ay önce
  evet yalancılarbir gün kesin olarak yenilecekler. yalanla dolanla iftirayla saltanat sürenler bir gün ebedi olarak yenilecekler.
 • ŞAMİLŞAMİL3 ay önce
  ŞAMİL YÜCEL DİYOR Kİ: TÜRKİYE’NİN BEKA SORUNU DİNDİR. TÜRKİYEN’NİN BEKA SORUNU HALKINA HAKARET EDENLERDİR. DİNDAR CUMHURBAŞKANI. BAKIN NE DEDİNİZ?"Siz İslam'ı 14 asır öncesi hükümleri ile bugün uygulayamazsınız desem beni birçok hoca efendi tefe koyacak o ayrı mesele. Rabbim bizi tefe koymasın.” Vallahi çok haklısınız. Ama ben sizden şunu beklerdim. Dininden bihaber hocaların tefinden değil, Allah’ın tefinden korkmanız gerekmez mi? Korkarım ki. Yüce Allah sizi tefe koyacak. Daha, daha beteri bir Cumhurbaşkanı kendisine oy vermeyenlere zillet yanı alçak demez Ayıptır, yazıktır ve günahtır.. Siz benim cumhurbaşkanım değilsiniz. Siz ancak ve ancak size oy veren ve Yüce Allah a saygısızlık ve edepsizlik edenlerin cumhurbaşkanısınız.Sizi ve size oy verenleri Yüce Allah’a saygıya ve edebe davet ediyorum. Din siyasete alet edildiği sürece Türkiye’nin beka sorunu bitmez. Çünkü Allah’ın dini olmazBüyük devrimci Atatürk diyor ki, benim dinim yoktur. Bazen isterim ki, tüm dinler denizin dibini boylasın” Türkler Arapların dinin kabul ettikten sonra mİLLİ hislerini ve MİLLİ heyecanlarını unuttular. Asırlarca anlamını bilmedikleri Kuran’ı ezberlemekten beyinleri sulanmış hafızlara döndüler.Büyük devrimci ne kadar haklıdır. Laiklik ilkesini koyduğu için Atatürk’e saldıran, heykelleri yerde sürünsün diyen edepsizlere ve yandaşlarına Allah’ın ve insanlığın huzurunda soruyorum. Peki, içinizde aşağıdaki buyruklar için Allah’ın katındadır diyen var mı? Varsa buyursun. Yoksa o zaman sorarım. Hani sizler Müslüman’dınız? Hani, Kuran Allah’ın kitabıydı?Be Allah’tan utanmazlar! BAKIN GÜNDE BEŞ KEZ ADINI ANDIĞINIZ YÜCE ALLAH NE ETMEZ VE NELER DEMEZ. Kullarınasalât etmez( Ahzap 56 )Kuluna beddua etmez.(Lehep süresi) Kullarına hayvan demez( Araf 179) Önce dinde zorlama yoktur deyip. ( Bakara 256)Arkadan kim ki, İslamiyet ten başka bir dine yönelirse onun ki kabul edilmeyecektir demez..(Ali imran 85) Allah katında tek din İslam’dır. Demez.( Ali imran 19) Dileseydi onlar puta tapmazlardı. Demez. ( Enam 107)Puta tapanları bulduğunuz yerde öldürün. Demez. ( Tevbe 5)Allah ve Melekleri Muhammed’de salât ederler. Demez(Ahza 55) Allah senin gelmiş ve geçmiş günahlarını bağışlasın. Demez. ( (Muhammed 2) Her ümmet kendi kitabıyla çağrılır. Söylemez. ( Casiye26) Kadınları dövün. Demez. ( Nisa 34) Mirasta erkeğe iki kadına bir verin. Demez. (Nisa 11)Kadınlar sizin tarlanızdır dilediğiniz yerden varın. Söylemez.(Bakara 223)Zina eden kadınlarınız için dört tanık çağrın. Demez.(Nisa 15) İki kadının şahitliği bir erkeğin şahitliğine bedeldir. Söylemez. ( Bakara 282) Bana ve Peygamber’e karşı gelenlerin ellerini ve ayaklarını çaprazlama olarak kesin. Demez ( Maide 33) Pusu kurun namaz kılmayanları ve zekât vermeyenleri öldürün. Demez.( Tevbe 5)Dişe diş, göze göz, kulağa kulağı farz kıldık. Demez.( Made 45) Suçluların suçları kendilerinden sorulmaz. Söylemez.( Kasas 78) ) Müslümanların canlarını ve mallarını cennet vermek suretiyle satın aldım. Demez.(Tevbe 111) Ebu lehe bin elleri kursun. Demez. ( Lehep 1) Ey Peygamber şu kadınlar sana helal diğerlerine haram kıldım. Ayıptır. Söylemez.( Ahzab 50,51? Ey Peygamberevlatlığın Zeydeşinden ayrıldı onun eşini sana helal kıldım. Demez.Bundan sonra Müslümanlar evlatlıklarının boşadığı kadınları eş olarak alabilirler. Söylemez.( Ahzab 37) Kullarına Merkep gibidirler. Demez.( Cuma 5) Allah sekiz çift hayvan yarattım. Demez. (Enam 143) Onlar hayvan gibidirler. Söylemez.( Araf 179) (şura 51) Kırk yanşa gelince Allah’a yönelin. Demez. (Ahkaf 15 )Dağlara taşlara koşan atlara yemin olsun. Demez. ( Adiyat 1)Şeytan haklı çıktı kulları mı yoldan çıkardı. Söylemez. (Sebe 20 ) Evlatlığının eşini sanahelal, ama senin eşlerini ona haram kıldım. Demez(Ahzab 53)Namaz, iki,üç vedört vakittir.Söylemez ŞAMİL YÜCEL. GÜNAHLARINIZIN KANDİLİ.
 • Ramazan ÇelikRamazan Çelik3 ay önce
  Hocam onlar için nefesini yormaya değmez. Nefisleri onların kalplerini ve gözlerini kör etmiş. Erbakan hocamızı rahmetle anıyoruz. Onun yanında yetişmiş gibi gözükenleri ALLAH ıslah etsin. İyiki Erbakan hocamız bunların şimdiki hallerini görmedi.
 • sadıksadık3 ay önce
  hiç kusura bakmayın size hoca diyemeyeceğim ama bizde size çok üzülüyoruz.uzun uzun sebepler göstermenin alemi yok.siz yolunuza bizde yolumuza.
 • Abdulkâdir Ceylan Abdulkâdir Ceylan 3 ay önce
  Salât-ı Ümmiyye: (Allâhümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedinin-nebiyyil ümmiyyi ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.) Cumanızı tebrik ederim...

Günün Özeti