• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

“Su uyur, düşman uyumaz!”

25 Ekim 2019


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

 

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

 “Arap Baharı” şekerinin “Arap Baharatına” döndüğü devletçiklerden Suriye’miz, Kurtlar Sofrasında paramparça edildi!

Mazlum Suriye halklarına yönelik Büyük Şeytan Siyonist İsrail’in Müteahhidi ABD destekli 2011 Temmuzunda başlatılan operasyonlara karşı, 14 Ekim 2011 tarihinde Akit Gazetesinde ve www.habervakti.com da “Aman Türkiyem çok dikkat!” (okumak için tıklayınız: https://www.habervakti.com/aman-turkiyem-cok-dikkat-makale,344.html) başlıklı yazımızla İktidarımızı uyarmıştık. Hiç sebepsiz başlatılan ‘’halk ayaklanmalarını’’ önlemek için ne İran ve ne de ülkemiz görevlerini ve tarihi sorumluluklarını yerine getiremediler!

6 Eylül 2013 tarihli “İran dikkat ve İran’a Dikkat!” (okumak için tıklayınız… https://www.habervakti.com/iktidarimiz-bopu-cokertti-aman-iran-dikkat-ve-irana-dikkat-makale,444.html )yazımızla ve diğer yazılarımızla beraber  ülkemiz gelenindeki sohbetlerimizle de aynı uyarıları yapmağa devam ettik! O tarihlerde bizzat Devletimizin yetkili kardeşlerimizle de görüştük!

Lakin o seneler Amerikancı Fetönyahu kadrolarının siyasette ve bürokrasideki işgalleri sebebiyle akl-ı selim sahiplerinin uyarıları dikkate alınamadı!

Neticede bir ayda yıkacağımızı sandığımız kukla Yezidi Esad ve rejimi eliyle harabeye dönmüş şehirler, milyonlarca şehidler, gaziler ve milyonlarca vatansız muhacir, mazlum vatansızlar! Tam dokuz yıldır devam eden katliamla ABD-Rus ve İran işgali!

15 Temmuz ülkemizi işgal için yapılan hain darbe teşebbüsü, Allahımızın yardımı, Liderimizin ve Milletimizin cesaretiyle püskürtüldükten sonra AK İktidarımız rahat mücadele edebilme özgürlüğüne kavuştu!

Gerek DEAŞ, gerekse PKK, PYD gibi dış güçlerin piyonlarına ve onların patronları Devletlere karşı iki ileri bir geri siyaseti sayesinde imzalanan barış antlaşmalarıyla çok önemli mevziler elde etmeyi başaran İktidarımızı tebrik ediyoruz!

Artık bunca acı dersten sonra “Su uyur, düşman uyumaz!” tarihi atasözünü yeniden hatırlayıp daha dikkatli adımlar atma dönemine girdik.

9 Ekim 2015 tarihli “Aman güvenme Türkiyem!” yazımızda da (okumak için tıklayınız… https://www.habervakti.com/asla-guvenme-turkiyem-makale,616.html) belirtiğimiz gibi “Ey İman edenler Antlaşmalara uyunuz.(Maide S.1) ve “Sözlerinizi yerine getirin! Çünkü her söz sorumluluktur!”(İsra S.34) ilahi mesajları gereği antlaşmaları bozan taraf asla olmayacağız. Ama onların hiçbir dönem antlaşmalara uymadıklarını da asla unutmayacağız!

Milli Şairimizin acı tecrübelerle içi yanarak kaleme aldığı:

 “Tükürün Ehli Salibin o hayâsız yüzüne!

Tükürün onların asla güvenilmez sözüne!

Medeniyet denilen maskara mahlûku görün! 

Tükürün maskeli vicdanına asrın tükürün!” gerçeğini asla unutmayacağız!

Türkiyemizin başarısı için çalışan, süper güç olması için çabalayan ahmak ve aptal hiçbir emperyal devletin yeryüzünde olmayacağını da unutmayacağız!

Türk Cumhuriyetlerinin, Pakistan, Mısır, Yemen, Irak, Suud, Suriye’nin ve özellikle Türkiyemizin istikrarı ve istiklalinin, yeryüzünün baş belası büyük şeytan Siyonist İsrail’in intiharı olacağını da unutmayacağız!

Halkı Müslüman olan Ülkelerde ABD ve yandaşlarının Siyonist oyunlarına gelerek iktidarlara karşı ayaklanan hiçbir gruba yüz verilmemesi gerektiğini de unutmayacağız!

Dün, Irak’ta Saddam, Libya’da Kaddafi’ye karşı ayaklanılmasaydı ve Müslüman ülkeler bu iki liderin yanında dursaydılar vallahi bugün ne Suriye dramı vardı, ne Irak, ne Mısır ve ne de Libya! Onlar zalim, baskıcı dahi olsalar da bugünkü Irak ve Libya’ya baktığımızda oranın mazlum halkları bugün, “Ah nerede o eski Diktatörler!” diyecek hale getirildiler!

Bu hafta yapılan antlaşma maddeleri bir bir hayata geçirilince, Ashab-ı Kiram’dan Hz. Halid b. Velid Hazretlerinin emaneti Suriye yeniden inşa edilerek Suriye halkına teslim edilecek İnşAllah!

En kötü iktidarın iktidarsızlıktan iyi olduğu tecrübesini Afgan ve Irak halkından sonra acılarla yaşayan Suriye halkı artık oyuna getirilemeyecek İnşAllah!

Nasıl mı? 

Salı akşamı Akit TV ve Kanal 68 ortak canlı yayının “Milli Diriliş” Programında İnşallah buluşmak ve daha kapsamlı konuşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Allah (c.c), şeytani şer tuzakları Rahmani tuzağıyla bozsun!

Selâm, sevgi ve duayla...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vehbi

Hocam Esed dememiş sin aa bak şimdi olmadı
 • Yanıtla

Veysel Karani

Sayin Şevki Yilmaz. Bir iki gün öncesi bir konferansinizda AKP'nin kanunlaştirdiği "Istanbul sözleşmesine" Pezevenklik demiştiniz ama o Pezevenklik dediğiniz Istanbul sözleşmesine yani Avrupa Konseyi Sözleşmesine imza atan ve kanunlaştiran ayni AKP'ye ise bu yazinizda "AK iktidarimiz" demişsinizdir. Lütfen sizinle omuz omuza namaz kilmiş ve uzak yakin demeden Almanya'da sohbetlerinize koşturmuş olan ben kardeşinize bu konu hakkinda bir cevab yazabilirmisinizdir
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23