“Oy namustur!Asla Satılamaz!”

29 Mart 2019 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Hafta sonu il, ilçe ve beldelerimizle mahalle ve köylerimizi yönetecek Başkanlarımızı ve Muhtarlarımızı seçmek için sandıklarda oyumuzu “Bismillah” diyerek kullanacağız İnşAllah!

Önümüzdeki pazar günü “Oy anam oy!” diye ağlamamak ve başkalarını da ağlatmamak için oylarımızla çok büyük bir imtihandayız!

Dün “okla ve canla!” korunan Dinimizin, Vatanımızın, namuslarımızın ve nesillerimizin bugün oyla ve vicdanla korunduğunu anlayabilme adına çok büyük bir imtihandayız! 

Unutmayalım ki;

Dinimizin ve Vatanımızın muhafızı  OY’dur! 

Nesillerimizin namusu ve muhafızı OY’dur!

Ailemizin namusu ve muhafızı OY’dur! 

İstikrar, istiklal ve istiklalimizin namusu ve muhafızı  OY’dur!

Evlerimizin, mallarımızın ve alın terlerimizin namusu ve muhafazası OY’dur!

Mazlum coğrafyamızın namusu ve muhafızı  OY’dur! 

Mukaddes Beldelerimizin namusu ve muhafızı OY’dur!

Kıyamete kadar gelecek torunlarımızın bu güzel vatanda hür olarak yaşamalarının namusu ve muhafızı OY’dur!

İlimizin, İlçemizin, Mahalle ve Köyümüzün maddi ve manevi imarının muhafızı ve huzuru OY’dur!

Pazar günü sandık başında oylarımızı verirken “Ne verirsen elinle o gelecek seninle!” hakikatini asla unutmayacağız inşAllah!

Silahlı darbelerle yıkamadıkları Türkiye’mizi ve Tayyib liderimizi sandıklarda oy darbeleriyle yıkma  planlarının aleti olmayacağız inşallah!

Asla unutmamalıyız ki;

Allah, emanetleri emin, ehliyetli ve liyakatli kişilere vermenizi size emrediyor” (Nisa/ 58) İlahi mesajı tüm mü’minlere değiştirilemez ve tartışılamaz ilahi bir ölçüdür! 

Zira Sevgili Peygamber (s.a) Efendimizin “İnsanlar idarecilerinin dini üzeredir! İşler, görevler, makamlar ehliyetsiz, liyakatsiz, yalancı, müfteri, zalim ve hain kişilere verildiğinde kıyameti (kavga, kaos, fitne, zulüm, ihanet vs.) bekleyiniz.” Hadis-i Şerifi’ne göre dünya ve ahirette barış, huzur içinde yaşamanın yolu idarecilerimizi ehil, emin, salih ve sadık kişilerden seçmemizle mümkündür!

Can kardeşlerim!

Pazar günü sandıkta zalim ABD ve Avrupa’nın desteklediği taşeron ve korsan adaylara değil, Afrika ve Asya’nın mazlum halklarının desteklediği Tayyip Kaptan önderliğindeki ehil, emin ve sadık Cumhuri adaylara “Evet” diyeceğiz inşAllah!

Ehliyet, liyakat, emanet ve sadakat inancıyla tüm İslam âleminin ilmiyle amil, muhlis, ilim ehlinin ittifakla desteklediği Cumhuri İttifakın ehil, emin ve sadık adaylarına “Bismillah” ile “Evet” diyeceğiz inşAllah!

Sandık başında vicdanımız ve İmanımızla baş başa kaldığımızda, öfkesi ve kininin kendisini yanılttığı kimselerden olmayacağız inşAllah!

Can Kardeşlerim!

Ehliyet, emanet ve sadakatten ayrılmayalım

İçimizdeki pirelere kızıp vatan yorganını yaktırmayalım.

Laiklik canavarı adına Din, Vatan ve Mukaddesat düşmanlığıyla malum ve meşhur CHP’ye, askerimizin, polisimizin ve Kürt Kardeşlerimizin katili HDP’ye ve hırs ve hasetlerinden akıl tutulması yaşayan taşeronları İP ve SP’ye kısaca illet ve zillet ittifakını asla desteklemeyelim!

İmanın 6 şartını yasaklamak için bilerek simgelenen 6 oklu CHP’nin zulüm ve inkar yolunu ebediyen açtırmayalım.

Zira; Eski Türkiye’deki CHP (Cehenneme Hazırlama Partisi)’nin maddi ve manevi zulümlerini, ihanetlerini unutmadık, özlemedik ve pazar günü de asla unutmayacağız ve özlemeyeceğiz inşAllah!

Dolarsız, soğansız, uçaksız, arabasız yaşarız! 

Amma; dinsiz, vatansız ve savunmasız asla yaşayamayız!

Ey İman edenler! (Din, vatan, nefis, nesil, mal gibi) emanetlerinize bilerek ihanet etmek suretiyle Allah ve Resulüne ihanet etmeyiniz!(Enfal/27) Kim iyiliğe hayra yol vererek vesile olursa ondan o kişi için bir pay sevap vardır! Kim de kötülüğe zulme haksızlığa yol vererek vesile olursa o günahtan o kişiye de bir vebal ve hesap vardır.” (Nisa/85) İlahi uyarılarına uyarak dünya, ölüm ve ahiretimizi mutlu edecek süper güç bir Türkiye’nin inşası için Cumhuri İttifakı Oylarımızla destekleyelim!

Din ve vatan tehlikedeyken tatilde olunmaz” diyerek oylarımızı kullanmak için seçim bölgelerine dönelim inşallah!

Sandığa gitmemek veya Oy vermemekte zulmün ve batılın güçlenmesine yarayacak bir şer Oy olduğunu unutmayalım!

Netice;

Tıpkı 15 Temmuz Destanını yazdığımız gibi, Siyonist ve Haçlı Ebrehelerin sinsi şer sandıkta darbe planlarını siccil taşı misali oylarımızla bozacağız inşAllah!

Pazar günü Cumhuri İttifakın ehil, emin ve sadık adaylarına “EVET” mührünü “Bismillah” diyerek  vururken “Vema remeyte iz remeyte velakinnallahe remaa” (Enfal S. 17) Ayet-i Kerimesini okuyarak Oylarımızı kullanalım!

Çünkü “Oy namustur! Asla satılamaz! Söz de karar da vebal de bizim!

“Allahım! 

İsm-i Azam hürmetine, Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim hürmetine ve Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimiz hürmetine 31 Mart günü Siyonist ve Emperyalistleri matem ve tüm Müslüman coğrafyayı bayram ettirecek neticeyi ihsan eyle! 

Milletimizi galip ve aziz eyle! 

Zilletli ve İlletli şer İttifakını da rezil ve zelil eyle.

Silahlı, sivil ve siyasi Darbecilerin İslami İlkeleri yaşamamıza koyduğu yasakları kaldırmağa devam ederek Dinimize yardım eden tayyib ve sadık kardeşlerimize yardım eyle!”

Amiin!

Sefer bizden, Destek Bizden, Oy bizden Zafer sadece Allah’tandır!

Salı Akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak Canlı yayın “Milli Diriliş” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun. 

Selam, sevgi ve duayla…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • AlkanAlkan2 ay önce
  YUNUS 16 MÜSLÜMANI ÖLÇÜSU ALLAH VE RESULÜ OLMALI. SİZLERİN ÖLÇÜSÜ AKP VE YÖNETİCİLERİ OLMUŞ. AKP BAŞKANI ABD YE HER GİTTİĞİNDE YAHUDİ TEMSİLCİLERİYLE BİRARAYA GELMESİ TEODOR HERZELİNMEZARINI ZİYARET ETMESİ YAHUDİLERE İHTİYACIMIZ VARDEMESİ AB İSTEDİ ZİNAYI KALDIRDIKHOMOLAR İÇİN KANUN ÇIKARMASI AYASOFYAYI İBADETE AÇAMAYAN FAKAT 70 TANE KİLİSEYİ İBADETE AÇMASI SİZLERİ GHRURA KİBİRE KAPTIMADI AMA PEYGAMBER GURURA KAPILDI DİYEN SABIK BAKAN VE HER HAFTA MAKARA DUKARA DİYEREK İKİ AYET SALLIYORUM DİYENLER SİZLERİN İNANDIĞINIZ DİN BUYSA BU DİN İSLAM DİNİ DFĞİL.
 • Allah GörüyorAllah Görüyor2 ay önce
  KHK ile ihraç yapıp hain damgasını vuran yani CELLADIMA OYUM. Çünkü CELLADIMI seviyorum. Ama haklarımı helal etmiyorum. Hata düzelmezse de mahşer de hesaplaşırım. Pire için yorgan yakacak değilim. Sayın hocam iyi güzel söylüyorsun da kul hakkına girmekten ne zaman vazgeçeceğiz. Adımız gibi olup yaşarsak zaten düzelme olur. Söylüyoruz ama hep yanlış yapıyorsak din tüccarlığı olmuyor mu? Sanki Allah yokmuş gibi yaşamak ama hep Allah korkusunu dile getirerek davranmaktan ne zaman vaz geçeceğiz. Allahtan korkmayacağız ama Allah korkusunu dile getireceğiz. Bu ne lahana ne turşu. Dava adamı olmak davaya sadık olmak demektir. Söyleyeceksin ama yaşamayacaksanız kimi kandırdığımızı sanıyoruz. Bir EMPATİ yapmanızı istiyorum. Hiçbir şeyden haberiniz yok. Adı adalet olan partim sizin hain olduğunuzu ilan ediyor. Arkasından devlet memurluğunuza son veriyor. Tabi adı adalet ama sorgu ve sual yok. Neyle suçlandığınızı bilmiyorsunuz. Devletim hata yapmaz diyor sabrediyorsunuz. Çevreniz ise bundan hain terörist olmaz diyor ama ihraç olduysa da vardır bir sorun diyor. Neden? Sui zan tavan da ondan. Birileri öyle güzel inandırıcı konuşuyor ve bilmeden milleti de ikna edecek şekilde konuşuyor ki inanmak zorunda kalıyorsun. Herkes asıl hainleri bırakıyor hiçbir şeyden haberi olmayan sizi hain terörist yapıyor. Bankayı açan ve kullananlar değil, okuluna ve dershanesine çocuğunu okutanlar ve devlete yerleştirenler değil, sendikasına üye olanlar ama dayısı referansı olduğu için affedilenler değil, Türkiye olimpiyatlarına gidip en ön sıralarda oturanlar, sponsor olanlar değil, … ve diğer birçok kriter olmamasına rağmen, sen ise bunlardan hiçbiriyle suçlanmadığın, beraber olmadığın halde teröristsin, hainsin. Üstelik CHP döneminde de başörtüsü mücadelesi yapmış birisi olman ve başörtüsünü çıkarmayıp bu yüzden görevi bırakmak zorunda olan birisisin. Cimere, Obdusmana, Sağlık sen sendikana durumunu bildirmene rağmen seni dinleyen anlayan yok. Bu yüzden de hain terörist olarak damgalanıyorsun ve tüm akrabaların ve tanıdık dostlarında senden şüphelenerek korkarak dağılıp gidiyor ve sui zan ile seni onlarda damgalamaya devam ediyor. Bundan dolayı yıllarca (2 yıl) annen de üzülerek vefat ediyor. Aldığın takipsizliği kurumuna ohalkomisyonuna gönderiyorsun ama dayın referansın ve yedirecek paran olmadığı için damgalanman 2 yıl geçmiş devam ediyor. Adalet yıllar sonra gelecek bundan eminim. Ama adalet garibana ve masuma zülüm olduktan sonra gelecek. Sayın hocam empati yaptığın kişi bu durumda olan benim. Çocuklarımda bu yüzden etkilendi. Dinden soğudu. Var olan inançları da yok oldu. Neden acaba? Yine de sabrediyor ve CELLADIMI SEVİYORUM. OYUM KHK ile ihraç yapan partime olacak. Ama ihracıma vesile olanlar ve hain damgasını vuranlardan, bu dünyada şikayetçi olmayacağım. Mahşer de vesile olanlarla hesaplaşacağım. Yani hiçbir zaman haklarımı helal etmeyeceğim. Onları ben değil Allah affetsin. Durmak yok yola devam. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • Ali EkberAli Ekber2 ay önce
  Şevki bey Allah içme suyunu bile vatandaşın imarlı,iskanlı evine vermeyen belediye başkanına oy verin diyor mu??!!!
 • RamazanRamazan2 ay önce
  Satmayacağım cebimde saklayacağım kimseye vermem
 • isa kocisa koc2 ay önce
  saadet
 • isaisa2 ay önce
  saadet
 • eyüp yılmazeyüp yılmaz2 ay önce
  bu hükümeti benim kadar tenkid eden belki de yoktur!ticaretim de bu iktidar dönemi kadar hiç bir devirde zarara uğramadım!( fırıncı)sn c. bşk desteklemekten de geri durmadım. gene de desteklemeye devam edeceğim..saadet li veya saadet li numarası yapan haset çiler içinizden çıkan bu adamakininiz neden? bu denli şiddetli.. olmaya kanınızda bozukluk var! 9 göbek geriden bu millete ihanet eden hainlerin genleri mi? sizi bu anlamı olmayan davranışlara itiyor....rumuz la değil adam gibi gerçek isminizle yazsanıza ..adım gerçek tlf 0532 232 50 28 bukılıc artıkları..
 • Mehmet Mehmet 2 ay önce
  Erbakan hoca mi nasıl zor durumda bıraktığını unutmadık.Sizin bulunduğunuz yerde sıkıntı olut
 • BiçareBiçare2 ay önce
  Hocam merak etmeyin. AKP (özellikle Ak Parti demiyorum. O bizim oy verdiğimiz ve artık tarihte şanlı yerini almış bir parti) seçimi yine alacak. Merak buyurmayın.Akp'liler, içinde yetim hakkı olan beytülmale sahip çıkıyorlar mı? Kendi mallarını korur gibi kamu malını ve parasını da koruyorlar mı?İşi ehline veriyorlar mı?Torpili ortadan kaldırdılar mı?Torpil kul hakkına girer.Kul hakkına riayet ediyorlar mı?Nefisleriyle mücadele ediyorlar mı?Herşey bir yana... Akit okuyorlar mı Akit...Bu konulara evet teyip, kefil oluyorsanız, biz de sandığa gitmek için yeniden düşünelim...
 • AliAli2 ay önce
  Bu yüzden oyumuzu satmayacağız
 • Dadaş Dadaş 2 ay önce
  Yunanlıların bayraklarını sallandirdigi atalarımız vatan degilmi Onca kilise hizmete açıldı bu din yada harcli saldırısı degilmilmi En zayıfla güçlünün farklı yargılandığı adaletsizlik degilmi. ..
 • dervişderviş2 ay önce
  o yazdığın ve inandığını söylediğin ayetler ahirette karşına çıkacak ve onları dünyalık bir meta için nasıl sattığına şahitlik edecek.. o ayetler senin için sadece maddiyat ifade ediyor.sadece akibetine üzülüyorum. nerden nereye..
 • bay kemalbay kemal2 ay önce
  erdogan 5 liralik cay 1 liralik torba ile oy topluyor ama hemde o paralar kimin parasi acaba benim hakkim varsa haram zikkim zehir olsun 6 liraya oy unu satanlar
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent2 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Malumunuz, Profesör olmak için Doçent olarak 5 yıl beklemek gerekmektedir. Oysa 25-30 yıl boyunca Üniversitelerimizde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, koskoca 5 yılı boşu boşuna tüketip biyolojik ve psikolojik olarak ezilme sürecine girmemek adına; yaşlılıkta beklenmesi bir ömür kadar uzun olan söz konusu bu 5 yıllık bekleme süresi belasından, EMEKLİLİK HAKKINI ELDE ETMİŞ olan Yaşlı Doçentleri kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • VatanYahutSilistreVatanYahutSilistre2 ay önce
  Hocam size de Hz.Allah(c.c) vicdan ve akıl nasip eylesin
 • Bir fâniBir fâni2 ay önce
  Bu yazdıklarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz acaba?
 • nurinuri2 ay önce
  Hocam . Biiznillahi hak yerini bulacak !!!.it ürüyecekkervan istemeseler de YÜ RÜ YE CEK !!!.(ECMAİN)
 • MEHMET DEDEMEHMET DEDE2 ay önce
  Her okuyuşumda duygularımın özetlendiği için ağlıyorum Allah razı olsun Sayın hocamdamZafer İslamındır Sefer bizimdir.Ümitsiz değilim.
 • NihalNihal2 ay önce
  Elbette desteklediğin parti önemlidir!İnançlarımıza değerlerimize saldırmayan hor görmeyen yasaklamayan çalışkan her alanda sürekli gelişim anlayışına sahip parti yada kişiler tercih edilir. Hiç bir partiye,gruba yada kişiye karşı fanatik değilimdir.Kriterlerime uyanları tercih etmişimdir.ilk oyum DSP sonra CHP(Baykal) şimdi Ak partiliyim çünkü belediyecilikte iyiler,İnançlara saygılı yani zamana atmosfere göre değişir parti adı önemli değil.
 • Saim KarabeySaim Karabey2 ay önce
  şimdi insanları Allah la kandırıp hırsızlara oy mu istiyorsun ?
 • kivokivo2 ay önce
  Siz niye satın alıyorsunuz o zaman.Ayrica en ufak çıkar ugrunada satarsınız.
 • memetmemet2 ay önce
  Aaaaaaaaaaaa yenimi anladınız yaaaaaaav çok komik
 • çççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç2 ay önce
  üstadım o çirkin gargad burunlumelun adam fetonyahun denen deyyus kahrolacak inşallah öfkesinden salyaları dökülen kudurmuş köpek gibi kudurarak geberecek fetonyahu denen münafık tilki.
 • Mustafa Çerkes oğluMustafa Çerkes oğlu2 ay önce
  Şevki hoca Allah ne muradın varsa versin inşallah. Bu halkımızada feraset istikamet versin cenabı hak bin senedir İslam'a bayraktarlık yapmış bu milleti perişan etmez mahfetmez. Kâfirler istemesede Allah nurunu tamamlicaktir.
 • misafirmisafir2 ay önce
  oyum elbette namustur ama devamli ayni yere verilecek diye ne bir kanun ne de bir hadis mevcuttur.. Mesela ben; her secimde baska bir partiye veya adaya oy veriyorum..
 • AkilAkil2 ay önce
  Haftaya vay şöyleydi vay böyleydi yazarsın.Yoksa siz kitabin bir kısmına inanıp (kendinize göre yorumlayıp)bir kısmını inkar monediyorsunuz ayetini unutmuşsunuz
 • ntnt2 ay önce
  onun için oylar saadet e
 • RamazanRamazan2 ay önce
  Eyt yoksa oy da yok bukadar yeminle.
 • Aziz MetinAziz Metin2 ay önce
  Yalana, dolana, iftiraya onay vermek, asıl namussuzluktur.
 • Mehmet CeyhanMehmet Ceyhan2 ay önce
  "İmanın 6 şartını yasaklamak için bilerek simgelenen 6 oklu CHP’nin zulüm ve inkar yolunu ebediyen açtırmayalım" Bunu bilmiyordum. 4 olsaydi buyuk halifelere,5 olsaydi islamin sartlarina.... Eksisözlüğe düşer bu.
 • HadiHadi2 ay önce
  %51,7 veren bu millet cezalıdır, neden elin gavuru hertaraftan topluca saldırırken benim Reis,im yanız olduğunu bunun için söyledi.Şeytan taşlamağa devam.
 • Turkun1iTurkun1i2 ay önce
  Niye cay canta dagitiliyor anlamis degilim
 • CEZMİCEZMİ2 ay önce
  EYT EYT EYT EYT EYT EYT EYT EYT EYT EYT dikkat bu evde eytli var.
 • Muhammet25Muhammet252 ay önce
  Hocam beni ciddiye almayan derdime derman olmayan hep haramzedelerin sardığı partiye niye oy verelim her seçim böyle diyoruz ama malı götüren götürene buda bir zulüm ortak oluyoruzAllah bana birdaha bu partilere oy vermeyi nasip etmesin.
 • RemziRemzi2 ay önce
  Oyu nerdeyse dinin yerine koymuşsun,inancımızı adam gibi yaşasak Hak ettiğimizi alırız endişeye ne telaş
 • AliAli2 ay önce
  Şevki bey bahsettiğiniz ayet (Nisa / 58)Yöneticilerin atamasında başvurması gereken bir durum.İşimize gelince nasıl da ayet hadis döktürüyoruz.
 • Abdulkâdir CeylanAbdulkâdir Ceylan2 ay önce
  Meşhur (Salâten Tüncînâ): (Allâhümme salli 'alâ seyyidinâ Muhammedin ve 'alâ âli seyyidinâ Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min cemî'il ehvâli vel âfât ve takdî lenâ bihâ cemî'al hâcât ve tütahhirunâ bihâ min cemî'isseyyiât ve terfe'unâ bihâ 'indeke a'ledderecât ve tübelliğunâ bihâ aksal-ğâyât min cemî'il hayrâti fil-hayâti ve ba'del-memât.)Cumanız mübarek olsun..

Günün Özeti