• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

Karma eğitme mi? Karma öğütme mi?

25 Eylül 2020


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızda ve Ahiret’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun! 

Milletimizin “Ya İstiklal Ya Şehadet!” İnancıyla kazandığı İstiklal Savaşımızın yani Milli Mücadelemizin sembolü İslam Hayat Nizamına bağlı İlk Millet Meclisimizde başaramadıkları İslam Medeniyetimizi yıkma planlarından vazgeçmeyen Haçlı, büyük yıkımı CHP (Cehenneme Hazırlama Partisi) eliyle İkinci ve devamı Meclislerde gerçekleştirdiler! Ve bu ihanetleri çoğunluğunun masonik ve Sebataist dönme olduğu gizli oy açık sayım oyunuyla seçtirdikleri Nemrudi kadrolarla gerçekleştirdiler!

Bu ihanetlerden biri de 3 Mart 1924’te yasalaşan ve halen tartışılmaya devam edilen Tevhid-i Tedrisat Kanunudur! 

“Eğitime kalite” numarasıyla o günkü Üniversitelerimiz olan tüm Medreseleri ve altyapısı olan mektepleri kapattılar! Allah’ımızın yaratış ilkesine uygun İnsan eğitimini terk ederek İnsan Öğütümünü başlattılar!

Devleti ayakta tutan güçlü Aile yapısını yıkmak, sevgi, saygı yardımlaşma, dürüstlük, emanet, merhamet ve sadakat ruhumuzu öldürmek için Ahlak eğitimi yerine Ahlak Öğütümü ihanetini başlattılar! Bunun için de Tevhid-i Tedrisat bahanesiyle Din ve Vatansever Tarikatlarımızı, Mekteblerimizi ve Medreselerimizi kapattılar!

Yeni açtıkları okullarda değirmen taşları gibi, insani, vicdani ve Ahlaki değerleri öğütmek için Materyalist Batıcı Eğitimi zorla dikte ettiler! Ve pervasız, cüretkârca; külliyen yasakladıkları Anayasamız Kur’an-ı Kerim’deki Nur Suresi’nin 30 ve 31. Ayeti Kerimelerdeki Allahımızın talimatlarını alenen çiğnediler.

Haçlı Ülkeleri kanlı tarihleriyle övünen nesiller yetiştirmeyi başarırken, bunlar şanlı tarihinden utanç duyan Din ve Devlet düşmanı nesil yetiştirdiler! Ve halen alınan onca tedbirlere rağmen yetiştirmeye devam ediyorlar!

Emperyalist Ülkelerde başka Ülkeler adına kendi Ülkesine ihanet eden nesiller yetişmezken Ülkemizde ve diğer halkı Müslüman Ülkelerde Siyonist ve Emperyalist Ülkeler adına çalışan ve terör Örgütlerine eleman yetiştiren Din ve Devlet düşmanı nesil yetiştirdiler! Ve hâlâ yetiştirmeye devam ediyorlar!

Bugün sadece Müslümanları öldürmekle görevli PKK, DHKP-C, IŞİD, El kaide, Haşdi Şabi ve Feto vs. gibi Dış Güçlerin Silahlı Taşeron Terör Örgütlerinde aldatılan Nesillerin bataklığı; maddeci dinsiz seküler ve laik “eğitim” bataklığıdır! Kamalist Tevhidi Tedrisat bataklığı kanunudur! Okullarımızdaki Karma Eğitim belası bataklığıdır!

Bu bataklık İslam Medeniyetine dayalı Milli Eğitim ve Öğretim ilkeleriyle kurutulmadıkça bu Siyasi, İktisadi, Ahlaki ve Silahlı terörü hiçbir İktidar asla önleyemez!

Yaratılış gayemiz olan Allah’a Kulluk görevlerini unutmuş, sevgi, saygı, sadakat ve merhamet gibi ahlaki değerlerini kaybetmiş nesillerimizin katili, İslam Medeniyetimize sırt çeviren Kemalist ambalajlı Kapitalist, Deist, Laik (Dinsiz) bu necis Şirk rejiminin tâ kendisidir!

Yeter artık! Yeter!

Dünyaya; aklı, kalbi ve midesi boş gelen günahsız nesillerimizi Din ve Devlet düşmanı, Batı aşığı ve Moda hastaları haline dönüştüren bu Materyalist eğitimden ne zaman vazgeçeceğiz! Ne zaman?

İktidarımızın milli bir eğitimi arzu ettiğini ama Bürokrasideki Masonik engelleri bir türlü aşamadığı için hâlâ devam eden Karma Eğitime yani Karma Öğütüm bela ve musibetine ne zaman son vereceğiz? Ne zaman?

Karma eğitime alternatif Erkek Orta Okulu, Kız Orta Okulu, Erkek Lisesi ve Kız Lisesi Pilot bölge uygulamasına ve sonra da tüm Ülke genelinde ne zaman geçeceğiz? Ne zaman?

Kız ve Erkek karışımı hababam sınıfına dönüşen İlk, Orta ve Yüksek Okullarımızın içler acısı halini ve ahlaki erozyon (Öğütüm) faciasını ne zaman göreceğiz? Ne zaman?

Allah’ın yardımıyla, Milletimizin birliği, fedakârlığı ve büyük bedeller ödeyerek denize döktüğümüz dış güçlerin, Ülkemizi Eğitim yoluyla Ahlaki ve Kültürel İşgalinin hâlâ Okullarımızda ve Sosyal Medyada devam ettiğini ne zaman göreceğiz? Ne zaman?

Bu felaketleri göremeyen hatta çağdaşlık adına destekleyen kör Bürokrasiden ve bakarkör Bakanlardan ne zaman kurtulacağız? Ne zaman! 

Milyonlarca gencimiz şirk, küfür, esrar, eroin, içki, kumar ve sigara terör bataklığında Öğütüldüğünü (yok edildiğini) ne zaman göreceğiz? Ne zaman! 

İktidar, Mal ve Makam Nimetlerine Şükrümüzün gereğini yerine getirmediğimizden; Allah’ımızın İktidar Nimetini Bizden alıp başımıza getireceği Zalimler eliyle toplu azabı tattığımızda mı?

Allah (c.c), hepimizi ıslah eylesin. Hepimize akıl, fikir, izan, şuur ve birlik lütfetsin. Ve hepimize bu öğütüm (toptan yok olma) felaketini önleyecek Milli bir öğretim ve Milli bir eğitim feraset, basiret ve hikmetini ihsan buyursun! Amiin

Salı Akşam saat 20.30’da Akit Tv ve Kanal 68 Canlı yayın “Milli Diriliş!” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olun! 

Hak, adalet, ehliyet, merhamet, ilim, iman, irfan, ihsan, ihlas, edeb ve terbiyeyle oluşacak “Tam Bağımsız Süper Güç Türkiye” eliyle “İslam Sözleşmesi”nin uygulanması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selâm, sevgi ve duayla...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hakan

Hiçbir zaman olmayacak milli mücadeleyi Ocak 1921 anayasasının 3 maddesi ile kurulan Türkiye devleti verdi dinciler hilafet ve padişah yanlısı olarak yunanci idiler tarihi gerçek bu kurtuluş savaşı aynı zamanda işbirlikçi Osmanlıya hilafete karşı iç savaş olarak da verildi Türkiye Cumhuriyeti Devleti nin anayasası ve kuruluş felsefesi bellidir bunu değiştirmeye gücünüz yetmez hodri meydan
 • Yanıtla

zeynep

sonuna kadar karma eğitim .
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23