• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

“Kanımız aksa! Mescid-i Aksa!’’

11 Aralık 2020


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

Kıymetli kardeşlerim; 

İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’mızın 9 Aralık 1917 tarihinde İngiliz işgal manda yönetimine terk edilmesinden bugüne tam 103 yıl geçti. Bizler 103 yıldır Aksa’mıza hasretiz, Aksa’mız 103 yıldır tutsaktır!

Biliriz ki Kudüs; bizim için dindir, candır, kandır, tarihtir, övünçtür, ibrettir, ibadettir, sabırdır, cihaddır! 

İstedim ki sağlık sorunlarımız nedeniyle istirahat ettiğimiz şu günlerde, dualarınızın bereketi, Rabbimizin lütfu ile şifa bulmaya çalışırken yeni bir yazı kaleme alamasak da geçmişte yayınlanan “Kanımız aksa! Mescid-i Aksa!’’ başlıklı yazımızı siz gönül dostlarımızla bir kez daha paylaşayım. Korona ne ki? 

Yüzyılın virüsü, salgın hastalığı Siyonist rejimin bünyemizi saran korku pandemisinden kurtulmadan, Siyonizm’in aşısı olan “Sabır, İman, Cihad” terkibini bünyemize enjekte etmeden, bize zerkedilen bu Siyonizm virüsü belasından kurtulamayız. 

Tüm şifa bekleyen hastalarımız için hasbi dualarınızı bekliyor ve yine bir kez daha en güçlü şekilde tekrar ediyor ve haykırıyoruz ki; 

“Kanımız aksa! Mescid-i Aksa!’’

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza (cc) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, Ashabına, canımız ana ve babamıza, Mü’min Kardeşlerimize ve Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara salat ve selam olsun..

Ana Hayat Yasamız Kur’an’ın kurallarıyla değil de, Kralların kurallarıyla amel eden Bel’am alimlerin fetvalarıyla ve destekleriyle Siyonistlere Başkent yapılmak istenen Kudüs-ü Şerif Şemsiyesi altında, yıkılmak ve yok edilmek istenen Mescid-i Aksamızdır.  

Kabe-i Muazzamamızdır! 

Mescid-i Nebevimizdir!

Batı Trakya’yı, Balkanları ve Türk Cumhuriyetlerini de içine alan Fas ile Pakistan arasındaki halkı Müslüman Ülkelerimizdir!

Dinimizdir! 

Canlarımızdır! 

Namuslarımızdır ve Gelecek Nesillerimizdir! 

Bu şer planlarını gerçekleştirmek adına yeryüzünün Mazlum Coğrafyasında hep Müslümanların kanları oluk oluk akıtılıyor!

Zahiri zaferlerini; Müslümanların kan ve gözyaşlarını kadehlerinin içkisi yaparak kutlamaya devam eden Siyonist İsrail’in Muhafızları Beşli Çeteyi durduracak ve Onları mağlup edecek güç;

“Bir de Allah’a ve Rasulüne (sav) gönülden boyun eğerek itaat edin ve sakın birbirinizle çekişmeyin; aksi halde korkuya kapılırsınız da, bütün heybet ve kuvvetiniz kaybolup gider. Ve en sıkıntılı anlarda bile zorluklara göğüs gererek sabredin! Unutmayın, Allah (cc), daima sabredenlerle beraberdir...” (Enfal S.46)

İnkâr edenler de; doğal olarak birbirlerinin yardımcıları, koruyucuları, müttefikleri ve dostlarıdırlar. Eğer siz de kendi aranızda böyle organize olmuş güçlü ve etkin bir toplum oluşturmak için üzerinize düşeni yapmayacak olursanız, yeryüzünde baskı ve zulme dayalı rejimler boy gösterecek; kan ve gözyaşı asla dinmeyecek, bütün dünyayı korkunç bir fitne ve imansızlık akımı dalga dalga saracak ve böylece, büyük bir kargaşa, anarşi, yozlaşma ve fesat baş gösterecektir.” (Enfal S.73)

İlahi mesajlarının ışığında; İmandır! İlimdir! Ameldir! Namazdır! Zekattır! 

Cihad yani var gücümüzle Hakk’ın hakimiyeti için çalışmaktır! 

Duadır! Sevgidir! Saygıdır! Birliktir! Kardeşliktir! Dayanışmaktır!

Yardımlaşmaktır! Güzel Ahlaktır! Ticarettir! Beşli Çetenin Mallarına Boykottur! Demirdir! 

Sabırdır ve Şehadettir! 

Ticaret ve ilmin neticesinde yetişecek dindar ve vatansever, güzel ahlaklı nesiller eliyle demiri iyi kullanarak güçlendireceğimiz Milli Savunma Sanayimizdir!

“İnsanı yaşat ki Devlet Yaşasın!” ve -Devleti yaşat ki İnsan yaşasın- idealini gerçekleştirecek Hak ilkelerine dayalı Adil bir Devlettir! 

Güçlü bir İktidarla İstikrardır! İstiklaldir! 

Kısacası; kullara kulluğu bırakıp, sade ve sadece Allah’a Kul ve Resulü Önderimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize Ümmet olmaktır

Gerisi teferruattır!

Bu ilkeleri tatbik etmeden sadece yazılarla, konuşmalarla, mitinglerle bu büyük tehlikeyi önlemek asla mümkün değildir!

Evet! İslam ve Müslüman düşmanlarına bir kere daha ilan ediyoruz ki!;

“Kanımız aksa! İlla Kudüs ve illa Mescid-i Aksa!”

‘’Zafer yakındır ve zafer İnananlarındır!’’

Allah (c.c), bu büyük savaşta, Müslümanların yar ve yardımcısı olsun! Amin.

Hak, adalet, ehliyet, merhamet, ilim, iman, irfan, İhsan, İhlas, edeb, terbiye ile eğitilecek Din ve Vatansever nesillerimizin kuracağı “Tam Bağımsız Süper Güç Türkiye” eliyle “İslam Sözleşmesi ”nin uygulanması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun. 

Selam, sevgi ve duayla...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Metin Serbesoglu

Yaratıcımız - Yaşatıcımız ve Yönetici miz diye her yazı da ki bu inandığımız hakikate vurgu yapmanız çok doğru.Ama O Büyük Yaratıcı nın bu sıfatlarını yaşadığımız şu gün ay ve yıllar da insana verdiler.Allah tan yaradılış la gelen ve hak olarak verilen var olma - ne olma - ne olarak yaşama ve neyi yaşama ve sonuçlar Yeni üretilen proje tanrı kadına verildi.Pratikte tam tamına uygulanıyor ve yaşanıyor hani doğu turkistan gibi adeta... Ve bu iş bütün vahiylerde kirli ağzı tanıtılan şeytani yalanlar direk ortaya konularak yapılıyor.Evlat işgal ve işkence de adaletsiz velayet ile - Allah hak vermiş muhatap almış iken erkeği ve peygamberler çıkarmış iken o erkek ten, 6284 kızılderili - zenci - filistinli yaptı erkeği / 1 kuruş harama düşmemek için cihad edercesine helale mücadele eden adam ın tepesine azap gibi çökmüş haram ve çift çift nafaka lar vd soygunlar / Erkeğin evlendikten sonra Allah, ana baba,evlat,kardeş, dost,şahsiyet, erdem,iman vd donanım, değer ve bağları ve bunların kıymeti ve şerefi tanrı kadının elindedir.Bu anlatılanlar ise kitabın daha adı dır.Şimdi itikat te yaratan yaşatan ve yöneten şüphesiz Allah tır fakat bu pratik sizce nedir ? iman mı?
 • Yanıtla

Hikmet Yılmaz

"Kanımız Aksa! Mescid-i Aksa" diyenlerin zoru görünce Avrupa'ya kaçtıklarını, "Kanımız aksada zafer İslamın" diyerek canını ortaya koyan ülkücü kardeşlerimizin Mamak zindanlarında çile çektiklerinin hatırlanmasını istirham ediyorum.Her anlı secdeye gidene inanmamak gerekiyor. İşte Feto ve Genel Merkez Tilkileri.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23