İşte İktidarı koruyup güçlendirecek Manevi Reçete!

20 Eylül 2019 Cuma

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Ülkemizi Sohbetlerimiz vesilesiyle dolaşıyoruz! Ve dolaşmaya devam edeceğiz İnşAllah!

Bu vesileyle hasbi tabanın ve seçmenlerin İktidarımıza sevgi desteğinin yükselişinin durmakta olduğu ve az da olsa desteğin kerahete dönüştüğü yönündeki iddiaların gündemde tutulduğu bu süreçte endişe ve kaygıları giderici tedbirlerin alınmasının önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Bizans entrikacılarının yalan ve iftira dolu algı operasyonlarının etkisinde kalan kitleler, maalesef çoğalıyor!

İktidarımız, bu şer oyunları öfkeyle ve cezai tedbirlerle bozma yerine; sakince sabır, hikmet, af ve doğru eylem yolunu mutlaka tercih etmelidir!

Hasbi tabanımız ve seçmenin aşağıdaki hususlardan dolayı iktidarımıza düşman değil ama bir dargınlık rüzgârının etkisinde olduğunu gözlemleyebiliyoruz!

Geçen haftaki yazımızda özetlediğimiz Ekonomik Reçeteyle aşağıda sayacağımız Manevi Reçete acilen uygulanırsa hasbi tabanımızın ve seçmenimizin yeniden desteklerini artarak devam ettireceklerine olan inancımız tam.

- Mel’un Feto döneminde kurulan tuzaklarından biri olan ve içinde sinsi ihanetleri barındıran İstanbul Sözleşmesi’nin Aile ve Ahlakı yok edici zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Ailenin direği olan kadını şerefli Ana Makamından alarak sokakların hizmetçisi haline getiren sinsi Siyonist oyunlarından biri olan “Kadınlara İş İstihdamı” tuzağı zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Boşanmaların artmasının sebeplerinden biri olan Süresiz Nafaka zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Asla tavsiye etmememize rağmen ‘’erken yaşta evlilik yapan’’ erkeğe ağır cezalar getiren yasa zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Hak ve adaletin gereği “önce yokla, sonra tutukla!” yerine “Önce tutukla sonra yokla!” uygulamalarıyla mağdur edilen binlerce Fetözede mazlumlara acilen sahip çıkılarak haksız tutuklama ve yargılama zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- KHK ile görevlerine son verildikten sonra yargı yoluyla görevlerine iade edilmesine karar verilen ama bir türlü vazifelerine başlatılmayan kardeşlerimize hâlâ devam eden kamu haklardan mahrumiyet cezası zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Sivas, Selam, Mustaz’af, 28 Şubat ve erken evlilik mağdurlarına hapis ve haklardan mahrumiyet zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Bütün bu sorunların ana bataklığı olan materyalist çarpık eğitim sistemi acilen millileştirilmeli! Dinimizi yaşamanın önündeki engeller kaldırılmalı. Toplum güzel Ahlak kurallarına göre yetiştirilmeli. Bunun için ders müfredatları Din ve Vatansever eğitimciler eliyle yeniden hazırlanmalı. Ve bilhassa Öğretmenliğe giriş mülakatında yazılı sınavda aldığı puanı ölçü alma hatasına derhal son verilerek öğretmenler titizlikle seçilmelidir!

Din ve Vatan düşmanları asla öğretmen yapılmamalıdır!

Hasbi Tabanı ve seçmenlerimizi kalben yaralayan ve darıltan yukarda ancak bir kısmını yazdığımız ilmi, ahlaki, ailevi ve hukuki tahribatları önleyecek çok önemli Manevi ve Maddi Reçetemiz uygulamaya konulduğunda dış ve iç saldırılar kat kat artırılsa da Ak İktidarını hiçbir güç ve hiçbir ayrılık yıkamayacaktır İnşAllah! Bunun için de; motivasyon eksikliği yaşayan teşkilatlarını yeniden canlandıracak, tabandan tavana hasbileştirmiş bir AK Partisi lazım!

Siyasi ve sivil teşkilatların yeniden canlanmasının reçetesi ise haftaya İnşAllah!

İlim, İman ve Terbiyeyle oluşacak ahlak ve İrfan toplumuyla; fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

NOT:24 EYLÜL SALI AKŞAMI SAAT 20.30’DA Akit TV ve Kanal 68 TV’den canlı olarak yayınlanan, Bülent Deniz’in hazırlayıp sunduğu MİLLİ DİRİLİŞ’TE buluşmak üzere.

Selam, sevgi ve duayla...

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • UyarıcıUyarıcı9 gün önce
  Selam sayın Şefki Yılmaz kardeşim. Çok önemli bir konuda Akit Televizyon yayını hakkında bilgi vermek istiyorum. Bütün seviyeli seviyesiz televizyon kanallarının yayınları kırsal kesimlerde her yerde yayın yapıyor fakat Akit Tv. yayın yapmıyor. Bunun nedeni herhalde díjital yayınmıdır nedir ondan galiba. Dìğerleri gibi Akit Tv.'de yayın yapsa diyorum. Bir çok insan şu anda mecburen başka kanalları seyretmek zorunda kalıyor. Bilmem anlatabildim mi? Meseleyi! Akit Tv. yöneticileri ve editörü! Selam ve sevgiler
 • MOHAÇMOHAÇ19 gün önce
  Allah büyük Türk Milletini ve yüce dinimiz İslamı sen ve senin gibi şeytanlardan muhafaza eylesin.
 • Ehli sünnet Ehli sünnet 22 gün önce
  Ehli sünnet vel cemeat düşmanı kişilerin Mustafa İslamoğlu ve a'vanesi... Doğu Perinçek ve a'vanesi acilen Fetö den boşalan kadroları ele geçirmesinin önüne geçilip, Kitabullah ve sünneti seniyye ye hizmet eden ahlak Mimarisi Süleyman Hilmi Tunahan efendi hazretlerinin yurtlarıyla uğraşmaktan bir an önce vazgeçilip, Leşkeri Duanın gönlü alınmalıdır. TURGEV-KADEM-ENSAR gibi vakıflara verilen rahatlık ve selamet Kitabullah'a hizmet edenlere de verilmeli ve gizli zulüm edilmemelidir. Edilirse sandıkta verilen haklı tepkiden dolayı bu kişiler eleştirilmemelidir. Kalın sağlıcakla
 • Dadaş Dadaş 23 gün önce
  Ah hocam ah ak partiye zarar veren akp lileri bir bilseniz hocam çıplak ayak kısa pantolon kıç üstü çeket kibir iki üç telefon vatandaş yok şadereis
 • KorkusuzKorkusuz23 gün önce
  Degerli hocam.yerinde isabetli tesbitleriniz.devam ediniz.insanlarda buyuk bir ofke var okudugumuz gazetelere bile tahammulleri yok.bu tipler yola gelmez ancak kirgin kesimi kusturmemeli.Allah korusun sorasi perisanlik olur.
 • Vanlı mehmetVanlı mehmet23 gün önce
  Çok güzel dogru tesbitler hocam doguda pkk lı ögretmenler ve memurlar var en çokda bu ikdidar döneminde atandı bunu reise bildrin çok geç kalmadan bunları temizlemek için darbemi olması lazım .
 • GulilhakkGulilhakk23 gün önce
  Hocam hep akp nin kusurlarını kör sağır dilsiz oldunuz, size oy vermeyen müslümanlara suçladınız.
 • kerimkerim23 gün önce
  oy kaybını tek sebebi hakikaten bu saydıklarınız. inşallah bu saydıklarınızı dikkate alırlar.
 • OktayOktay23 gün önce
  Bir AKP seçmeni olarak tavsiyelerinize harfiyen eksiksiz tastamam katılıyorum.Rotası düzgün olan geminin bile her daim klavuza ihtiyacı vardır.Engin tecrübelerinizle siz vebu düşüncede olan bu politikaları bizzat tecrübe eden seçmenlere halka bir an evvel kulak verilmesi lazım.Hem dünyalık hem ahiretlik yegane kurtuluşun yollarından sadece bir kısmı budur.
 • Mustafa ozsoylerMustafa ozsoyler23 gün önce
  Sayın şevki hocam ben milli görüşü sizin konferanslarinizla ve Allah mekanını cennet etsin Erbakan hocanın konferansları ile tanidim İslami eğitimimide sulayman Hilmi Tunahan hazretlerinin yurtlarında aldım sizi ve Erbakan hocami 25 yıl önce tanıdım öğünden bugünebir milli görüş neferi olarak olarak mücadele ediyorum ama sizin yazılarınızı da takip ediyorum fakat 25yil önce tanıdığım şevki yılmaz gitmiş bambaşka bir şevki yılmaz gelmiş bugünlerde galiba bazı gerçekleri goruyorsunuz Abdurrahman Dilipak gibi sizde akp nin a ileye ve dini degerlerimize hatta ekonomimize hatta uretimimize verdiği zararları yeni görmeye başladıniz galiba 
 • SOKAĞIN SESİSOKAĞIN SESİ23 gün önce
  ÜÇ NANKÖRLER VE Arkadaşları! TÖVBE edin.İbrahim Suresi, 34. ayet: Allah Size her istediğiniz şeyi verdi. Eğer Allah'ın nimetini saymaya kalkışırsanız, onu sayıp-bitirmeye güç yetiremezsiniz. Gerçek şu ki, insan pek zalimdir, pek nankördür.
 • Ebu Harun Ebu Harun 23 gün önce
  İlk oyum Ak parti'ye oldu inşallah son oyum da ak parti 'ye olacak... İnşallah.. Ama 6284 kanunu olduğu müddetçe kırgın olacağım kendi partime.. Eşim çocuklarım önünde bana vuruyor.. Üstüne da beni polis ile tehdit ediyor.. Ağlasan mı gülsen mi bu işe.. Vesselam
 • iyildiziyildiz23 gün önce
  Bütün bunları yapan AKP yi destekle ve sonra da AKP den medet um... 
 • hacı bekir genişerhacı bekir genişer23 gün önce
  SAADET İ DAREYN SADECE İSLAMİYETTEDİR. AMA MAALESEF İSTİŞARE VE İSLAMİ PRENSİPLER NAZARA ALINMIYOR
 • EKREM KAYRA EKREM KAYRA 23 gün önce
  Nabza göre şerbet veriyorsunuz . Milli birlik ve beraberlik... Herşey Vatan ve Türkler için...Türkiyeyi sadece Müslüman ve Türkler mi kurdu ?Hani, 36 çeşit millet eşitti !..Çözüm basit. Adil ve empatik bir anayasa .Herkese eşit uygulanan . 
 • eyüp yılmazeyüp yılmaz23 gün önce
  sn hoca, bu faiz konusuvucudu sarmış kan kanseri durumundadır. faiz indirilmeli çok daha fazla. ama vergi,sgk ve trafik borçlarının faizleri ana paraları yer yer geçti.. yapılandırma adı altında kurulan tuzaklar esnafı ve milleti perişan etti.. yüzde yetmişi geçkin yapılandırmalar bozuldu.. 
 • aliali23 gün önce
  mülakat demek haksızlık demek
 • Mertürk Mertürk 24 gün önce
  İktidar ,İstanbul sözleşmesini ve buna benzer aileyi dejenere eden daha birçok yasayı kaldıramaz. Çünkü bu yasalar AB ve küresel para fonlarının desteği ile çıktı. Türkiye ekonomik olarak yakayı kaptırmış durumda ve dolayısıyla ,AB ve küresel para fonlarıyla arasının bozulmasını istemez. Bu yasalar iptal edildiği takdirde ,AB ve küresel para fonlarıyla aramız bozulacağı için ,oradan gelecek borç para ve sıcak paradan sıkıntı çıkabilir. Türkiye nin borç ve sıcak paraya ihtiyacı var ,parada onlarda var. Adamlar ,onyıllardır seni kendilerine borçlandırarak ,verdikleri borç parayıda , ölü yatırım dediğimiz, döviz geliri getirmeyen , emlak konut inşaat işleri ile betona gömmemizi sağlayarak ,bu dış borçların tekrar geri ödenme kabiliyeti yok edilerek , ülke, sürekli dışardan gelecek borç ve sıcak paraya mahkum hale getirilerek,ülke, ekonomik sabotajlara açık hale getirilerek, mili ve bağımsız bir politika izlememizin önüne geçmişlerdir. Tam bağımsızlık ekonomik bağımsızlıktan geçer
 • Allah GörüyorAllah Görüyor24 gün önce
  Allah razı olsun hocam. Adımız gibi yaşadığımızda güven verebiliyoruz. Lütfen nasihat ettiğimiz gibi yaşoayalım. Gerçekleri görürsek yanlıştan sakınırsak adaletten şaşmazsak kimse dosdoğru yaşamamızı engelleyemez. Ama yanlışa ısrar edilince birlik beraberlik bozuluyor, güven kayboluyor. Zararın neresinden dönülürse kardır. Allah hidayetten ayırmasın. Allah birlik beraberliğimizi artırsın. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • HarunHarun24 gün önce
  Rahmetli hoca’yı bedava konuşmalarınla zora sokmuştun.Almanyalı Şevki ballı emekli aylığını yemeye bak

Günün Özeti