“Hazine ancak Faizsiz ve Dolarsız dolar!”

10 Ağustos 2018 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara ve Din ve Vatan Muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun…

O Allah’ın (cc) düşmanları yeryüzü iktidarını ele geçirdiklerinde yeryüzünde terör, savaş, sömürü vs. fesad yayılır! Ekinler (ekonomi) bozulur ve nesiller mahvolur!’’ (Bakara S: 205) ilahi ihtarının yaşandığı bir asırdayız!

Osmanlı Cihan Devletini içimizdeki mandacı Mason hainler eliyle yıkarak, dünya nöbetini ele geçiren beşli çete emperyalist devletler savaşlar ve neticesi işgallerle hem medeniyetimizi, hem ekonomimizi, hem kültürümüzü hem de nesillerimizin ahlaki değerlerini yıktılar!

Asya ve Afrika gibi dünyanın en zengin kıtalarının insanlarını varlık içinde yoklukla esir aldılar! Bedenlerini ve akıllarını köleleştirdiler!

Bir avuç Siyonist İsrail’in kontrolünde kurdukları BM, NATO, Unesco ve AB gibi siyasi ve ekonomik şeytani birliklerle altı milyarlık insanlığın dünya hayatını Cehenneme çevirdiler!

Bu Şeytani oyunu bozacak baş aktör ülkenin Türkiye olduğunu bildikleri için, siyasi ve iktisadi darbelerine acımasızca devam ediyorlar!

Bir zamanlar kağıt para kullanmamış bir millet idik!

Mecidiye, Aziziye ve Hamidiye Altınla alışveriş yapan bir millet idik!

Sonra gümüş ve kağıt parayla tanıştık!

Önce içimizdeki Sebataist hain dönmeler ve gafiller yoluyla altın paramız, sarraf vitrinlerini süsler oldu!

Ve Reşad altınımız düğünlerimizde gelinlerimize takı oldu!

Son 70 yıldır da kendi kağıt paramızı dolar kapanına esir ettik!

Kendi ülkemizde bile birbirine dolarla borçlanan, mülkünü dolarla kiraya veren ve dolarla alışveriş eden bir aciz ve gafil toplum olduk!

ABD’nin ‘kağıdıyla’, Türkiye’nin ve diğer sömürülen ülkelerin ‘kağıdı’ nasıl farklı değerde oluyor!

Onun 1 kağıdı, nasıl oluyor da bizim 5 kağıdımıza denk oluyor!?

Burda bir üç kağıt, hatta 6 kağıtçılık yok mu?

Emme basma tulumbası gibi hazinemizin içini boşaltma aletlerinden olan dolar ve faiz tuzaklarına karşı hepimiz dirlik ve birlik içinde olmalıyız!

Faiz ve dolar tam bir afâttır!

Ve önüne kaptığı her şeyi alıp götüren sel felaketi gibidir!

Bu faiz ve dolar seli önlenemezse ne iktidar bırakır, ne vatan ve ne de devlet!

Dış güçler, silahlı darbelerle başaramadığını faiz ve dolar darbesiyle başarmak istiyorlar!

Son 15 Temmuz Silahlı darbesini önleyen Milletimiz “Dolarsız yaşarız ama Dinsiz ve Vatansız asla” inancıyla bu darbeyi de önleyecektir İnşallah!

Devlet-Millet kaynaşmasını gerçekleştirmek için, İktidar ve Muhalefetiyle birlikte hepimizi boğmaya and içmiş faiz ve dolar teröristlerinin oluşturmaya çalıştığı suni afete karşı acil eylem planını hayata geçirmeliyiz?

Sömürülen Devletlerin hazinesi faiz ve dolar oyunuyla devamlı boşalacaktır!

Devlet vücudunun içinde en büyük virüs mikrobu faiz ve dolar borçlanmalarıdır!

İthalatını ve İhracatını kendi Milli Parasıyla yapamayan ve faiz belasını yenemeyen milletler Ekonomik Bağımsızlığını asla sağlayamazlar!

İhracatı (sattıkları) ile ve ithalatı (aldıkları)’nı dengeleyemeyen ve hatta ihracatı ithalatının üstüne çıkaramayan devletler de faiz ve dolar kıskacından kurtulup tam bağımsız asla olamazlar!

O halde bu büyük faiz ve dolar afetlerinden kurtulmak için maddi ve manevi acil eylem planı nedir?

Önümüzdeki Cuma yazımız da İnşallah!

Ümitsizliğe asla kapılmayalım!

Her derdin devası vardır!

Derdi veren Allah (cc), devasını da İslam ilacıyla müjdelemiştir!

Terör ve silahlı darbe gibi birçok afatı atlatan iktidarımız, kendisine destek veren milletimizle el ele vererek bu son dolar ve faiz savaşını da “Milli Ekonomik Sistem Silahıyla!” kazanacaktır İnşallah!

Dolar kağıdının, kesekağıdı yapılacağı günler çok yakındır İnşAllah!

Bankaların Faizsiz Sisteme geçmek için yarışacağı günler de yakındır İnşAllah!

Dolar ve faizle boşaltılmaya devam edilen hazinemizi; İthalatı azaltarak ve üretimi ve devasa ihracatımızı çoğaltarak dolduracağımız seneler yakındır İnşAllah!

Allah (c.c), bu ekonomik savaşta da yar ve yardımcımız olsun!

Bu dua ve tavsiyelerimizle oluşacak olan tam Bağımsız Türkiyemizin güçlü elleriyle Siyonist ve Haçlıların Filistin ve Mazlum Coğrafyamızı İşgalinin sona erdirilmesi, Ayasofya’mızın açılması ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun!

 Allah (c.c)’a emanet olununuz.

Selâm, sevgi ve dua ile…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Metin YükselMetin Yüksel4 ay önce
  Sevki hocam sen benim icin yeryüzünde bulunan ender insanlardansin. Benim icin cok kiymetlisin. Cok sükrediyorum seni tanidigima. Sen kendini Allaha adamis kahramanlardansin. Allahin arslani! Bugün Türkiye ihracat rekorlari kiriyorsa, bence bunda senin payinda cok büyük. Youtube da MIlli Dirilis programlarini bulamiyorum son zamandir, yardimci olursaniz sevinirim. Ahirette komsu olma dilegiyle, yolunda bir nebzede olsa gidebilme ümidiyle, saygiyla fazla yas aramizda olmasada ellerinizden ve alninizdan öpüyorum Allahin kahramani sevki hocam.....hürmetler
 • HukukçuHukukçu5 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • LEVENT YÜKSELLEVENT YÜKSEL5 ay önce
  DOLARI ŞAHISLARA SATIŞI YASAKLANSIN.ÖTV KALDIRILSIN KDV İNDİRİLSİN.TARIM VE HAYVANCILIK TEŞVİK EDİLSİN.YÜCE ALLAH DEVLETİMİZİ VE MİLLETİMİZİ KORUSUN.
 • Eyüp Yilmaz Eyüp Yilmaz 5 ay önce
  Hükümet içeride dolarla yabancı parayla kiraya alışverişi kaldırsın .kendi yapıyorbeynine kurunu kendi sıkıyor. Esnafı bankaya faize kendi yönlendiriyor. Bir türlü anlatamadım .esnaf borç ları faizi silinip 50 aya yayın. .Esnafı bankayaitmeyin. İşgüzar ilgili karar mekanizması esnafın düşmanıdır. PKK dan daha tehlikelidir. . Taksit yaptığınız esnaf çalıştığı ayın vergi sgködesin eski borcu da küçük taksit le ödeyebilsin. Bu bir Sarmal.Anlamıyorlar.
 • ŞaşkınŞaşkın5 ay önce
  Şevki bey hac/umre/kudüs turlarınızı ne zaman TL üzerinden yapacaksınız? Herşeyiniz sahte.
 • Uğur KartalUğur Kartal5 ay önce
  Arkadaşın biri uzun uzun yazmıştaDolar kötü şöyle böyle iyide ,Hac vazifemizibile Dolar ödeyerek yerine getirebiliyoruz. Ne yapcez?
 • Rauf KocabıkRauf Kocabık5 ay önce
  Sayın Damat Berat Bey üniversitede ekonomi derslerine girmiş biridir. Bizzat kayınbabası tarafından bakanlığı ilan edildiğinde bu bilgiyi de vermişti. Adam bu işin dersine girmiş işte daha ne yapsın. Zehir gibi delikanlı girmiş derse dinlemiş hocayı atmış kafaya bilgileri şimdi de uyguluyor ne var, neyini beğenemedin CeHaPe zihniyetli yorumcu seni gidi.
 • ŞanlıurfaŞanlıurfa5 ay önce
  Hocam doğru söyler. Allah razı olsun.
 • cengceng5 ay önce
  sen ye iç sat savurganlığı artır....
 • ahmetahmet5 ay önce
  ÜLKEM ADINA ÜZGÜNÜM . İSRAF. YOLSUZLUK. GÖSTERİŞ . ÜRETMEDEN TÜKETMEK. AKIL VE BİLİMDEN UZAKLAŞMAK . EKONOMİK DENGELERİ BOZUYOR.
 • ÖmerÖmer5 ay önce
  Teşekkür ederim.Yazdığınız güzel yazılar ve güzel düşüncelerizden dolayı.Sağlıcakla kalın.Allaha emanet olunuz.Bu dünya da kim tuzak kurursa kursun. Herşeyin sahibi Yüce Allah Cezasız bırakmıyor. Bizler hakvedoğru yoldan ayrılmayalım.İslamBirliğimizi sımsıkı yapıp bir boşluk bırakmamalıyız.Selam ve saygılarla....
 • aklıbakiaklıbaki5 ay önce
  Global dünyayla aranızda ışık yılı mesafe var.
 • Uğur KartalUğur Kartal5 ay önce
  Şevkicim hazineyi gazoz kapağıylamı dolduracaksın ,ya edep biraz bilmediğin konuda sus istersen
 • ŞaşkınŞaşkın5 ay önce
  Bir zamanlar savaşa "at"la giderdik, kılıç kuşanır, ok atardık. Nerden çıktı bu tanklar, tüfekler!?... "Boşverin bu gavur icatlarını sallayalim kılıcı defedelim hepsini!" Şevki bey sizi bilmem am Dünya 21. yüzyılda!...
 • Vehbi KaragümrükVehbi Karagümrük5 ay önce
  Onların doları varsa bizim de ALLAH (C.C)'ımız var sayın hocam. Allah bize yeter. Göklerden gelen bir karar vardır sayın hocam. Allah bizim Allah'ımız. Allah bizim yanımızda. Dolar onların ama Allah bizim. Onlar doları seçti biz Allahı seçtik. Allah da bizi seçti tabii. Allah'ımız var bizim.
 • ErsanErsan5 ay önce
  Ataturk den o kadar nefret ediyorsun ki osmanli imp.bile onun yiktigini ima ediyorsum.halbuki osmanli imp.2.abdulhamit doneminde baslamisti toprak kaybina.ayrica dolar ve faizin dusmesini istiyorsan tuketen degil ureten toplum olacaksin sayin berat beyin ekonomi bilgisi varmidirki ekonomi bakani oldu.sen seker fabrikalarini sat limanlari sat her seyi sat her seyi ithal et ondan sonra da dolar dussun diye yaz.bu arada siz bir sure yurt disinda yasadiniz.sizde yastik alti dolarlarinizi altinlarini bozdurdunuzmu.elalem e talkim la sz salkimla
 • BizBiz5 ay önce
  .................
 • BizBiz5 ay önce
  S.s.aleykùm hocam. Sende avrupada kaldin.2000 li yillarda HOLDINGZEDELER furyasi oldu cogu konya merkezli.kanal 7 tvyide kurduk.magdur olduk devlet kanuni duzenleme yapip holdingleri malvarligindan magduriyeti giderme yolu yapmadi.AMMA GURBETCILER VATAN DEYINCE AKANSULAR DURUR.MERKEZ BANKASI YILLAR ONCE IŞCI DOVIZ HESAPLARINIDA KAPATTI.NEDEN BILINMEZ.ULKEM YANIYOR BU DAR GUNLERDE KANUNI DUZENLEMEYI YAPSINLAR ISCI DOVIZLERI DUNYANIN DORT BIR YANINDA TEKRAR AKACAKTIR.BUNA CANI GONULDRN INANIYORUM SAYGILARIMLA...ALLAHIM cc.BİZİ VATANSIZ SAHIPSIZ BIRAKMA...AMIN.
 • Zafer poyrazZafer poyraz5 ay önce
  Doları bürokraside yer edinmiş eski Türkiye'nin vesayetçi bürokratları yükseltiyor olabilir hocam. Bunun nedeni de dolarla birlikte Euro'nun da yükselmesi. Euro 6 TL'yi geçti hocam. Böyle olunca ülkemizdeki maaşlarla avrupaya turizme gitmek imkansız. Zaten vesayetçi bürokratların da istediği bu. Vatandaş avrupaya gidip oradaki düzeni, temizliği, bolluğu, insanlığı ve insana saygıyı görürse ülkemizle karşılaştırır ve ne kadar geri kaldığımızı kendi gözüyle görüp şikayetçi olur ve bu CeHaPe zihniyetli vesayetçi bürokratları eleştirerek onları yerinden eder. Euro'nun yükselmesi onlara yarıyor hocam.
 • SelamSelam5 ay önce
  Akraba ile yandaş ile ekonomi gitmez gitmiyor bizim dolarimiz yok Allahımız varla gitmez gitmiyor. Liyakat sahibi insanları yönetime getirin ve işlerine karışmayın
 • Ramazan ÇelikRamazan Çelik5 ay önce
  Neden hala merkez bankasının çalışma sistemi ve faiz konusundaki düşüncesi değişmiyor. Sayınhocam neden hala tüsiad ile parelel söylemlerde bulunuluyor. Sayın hocam neden hala merkez bankasının bağımsızlığına vurgu yapılıyor. Sayın hocam düşüncelerinizi çok önemsiyoruz. Ama garip olan işler devam ediyor. uyarılarınız da ısrarcı olmanız temennisiyle . ALLAH yardımcımız olsun.
 • BAŞHAKBAŞHAK5 ay önce
  Allah cc hamd olsun,Rasulün sav ve onun yolunda gidenlere salatü selam olsun.DOLAR; karşılığı olmayan bir kağıt parçası olduğu, değerinin tamamen sanal/algı/ balon olduğu ve bir gün mutlaka patlayacağını, ABD hükümetinin de kontrol edemediği, (kontrol etmek isteyen iki Başkanın öldürüldüğü) ve ABD halkının kendi parası zannettirilip kaldırıldığı modern bir sahtecilik belgesidir. ABD, dolariçin bir kuluçka merkezidir.DOLAR; ABD'yi ve dünyayı yöneten13 aileden oluşan siyonist bir çete (Gizli Dünya İmparatorluğu) tarafından basılmaktadır. Bu durum senbollerinden de net olarak anlaşılmaktadır. Hatta bu çetenin liderinin/ en büyüğü ABD'de bir uçak gemisinde doları basar ve denizden/okyanustan dünyayı kontrol etmeye çalışır.DOLAR; başta müslümanlar olmak üzere tüm insanlığı/dünyayı kontrol/yönetmek ve sömürmek için bir araç/silahdır. Tüm bunedenlerle derhal insanlığın selameti için Dolar'ı almak/satmak, kullanmanın ve bulundurmanın HARAM olduğunu, dolar yerine Altın, gümüş veya bir değerin ikame edilmesinin şart olduğu bilinmelidir. Bu durum ALİMLERCE deklere edilmelidir. Derhal bu hususta FETVA verilmelidir. Tüm müslümanların bununla mücadelesi Farz-ı Ayn'dır. Allah cc doları (zulmü) bitirmeyi bu Necip Millete nasip eder, inşaallah. En kısa zamanda Mal hükmünde AKÇE (para) kullanmak ümidiyle, Allah cc emanet olun, selam ve dua ile..,
 • BAŞHAKBAŞHAK5 ay önce
  Allah cc hamd olsun,Rasulün sav ve onun yolunda gidenlere salatü selam olsun.DOLAR; karşılığı olmayan bir kağıt parçası olduğu, değerinin tamamen sanal/algı/ balon olduğu ve bir gün mutlaka patlayacağını, ABD hükümetinin de kontrol edemediği, (kontrol etmek isteyen iki Başkanın öldürüldüğü) ve ABD halkının kendi parası zannettirilip kaldırıldığı modern bir sahtecilik belgesidir. ABD, dolariçin bir kuluçka merkezidir.DOLAR; ABD'yi ve dünyayı yöneten13 aileden oluşan siyonist bir çete (Gizli Dünya İmparatorluğu) tarafından basılmaktadır. Bu durum senbollerinden de net olarak anlaşılmaktadır. Hatta bu çetenin liderinin/ en büyüğü ABD'de bir uçak gemisinde doları basar ve denizden/okyanustan dünyayı kontrol etmeye çalışır.DOLAR; başta müslümanlar olmak üzere tüm insanlığı/dünyayı kontrol/yönetmek ve sömürmek için bir araç/silahdır. Tüm bunedenlerle derhal insanlığın selameti için Dolar'ı almak/satmak, kullanmanın ve bulundurmanın HARAM olduğunu, dolar yerine Altın, gümüş veya bir değerin ikame edilmesinin şart olduğu bilinmelidir. Bu durum ALİMLERCE deklere edilmelidir. Derhal bu hususta FETVA verilmelidir. Tüm müslümanların bununla mücadelesi Farz-ı Ayn'dır. Allah cc doları (zulmü) bitirmeyi bu Necip Millete nasip eder, inşaallah. En kısa zamanda Mal hükmünde AKÇE (para) kullanmak ümidiyle, Allah cc emanet olun, selam ve dua ile..,
 • KocasolakKocasolak5 ay önce
  Allah razi olsun emektar hocam, ömrüne bereket. Bize şer gibi gelen nice dertlerde Allah hayır murad etmiş olabilir. Bu ve benzeri saldırılar bizi güçlendirecek, insan tencerede tavada pişmez mücadelede cihadda pişer. Batı her saldırdığında biz biraz daha güçleniyoruz, saflar sıklaştıkça münafıklar DARLANIYOR aramızdan çıkıyor, biz sıkı bir TABUR gibi saf saf diziliyoruz. Bu badireler, saldırılar olmasa biz nasıl toparlanırız. Bir musibet bin nasihattan evladır, karşılıksız basılan doları yıllardır anlatamadık ama şimdilerde ANLAŞILMAYA başladı. Faizi haram diye yıllarca anlattık, duyuramadık ama şimdilerde yavaş yavaş uyanıyor insanımız. Hak hukuk ve özgürlük için topyekün CİHADA devam, ne kadar ceht o kadar sevap. Kefenin cebi yok diyen YALAN söylüyor, kefenin cebi var, cebin ağzı fakir fukara, garip gurabanın ağzıdır. Kefen cebine ne kadar doldurursan o kadar alır.
 • GalipGalip5 ay önce
  Üretirsen,paran altın olur.Hazine dolar boşalır.Lafla ekonomi gemisi yürümez.Problemler yaşamadan çözülemez mi.Dolar düşse yarın unuturuz herşeyi

Günün Özeti