Dirileceğiz ve Direneceğiz!

14 Eylül 2018 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz  Allah’ımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı gazi ve şehidlerimize salat ve selam olsun…

Şûra, ehliyet ve emanet hukukunu kanıyla yazan İmam Hz. Hüseyin (r.a) Efendimizi, Hz. Zeyneb (r.a) Anamızı, Kerbela’nın tüm mazlumlarını ve aynı mazlumane yolun çağımız kurbanlarından Adnan Menderes ve arkadaşlarını şehadetlerinin yıldönümlerinde rahmetle ve saygıyla anarken, zalim Yezid ve avanelerini lanetle anıyoruz!

Şeytanların intikam yeminleri neticesinde kurdukları servet, şehvet, şöhret, hırs, hased vs. tuzaklarına düşen nefisler; Kabil’e Habil’i, Nemrut’a Hz. İbrahim’i, kardeşlerine Hz. Yusuf’u, Firavun’a Hz. Musa’yı, Karun’a mağdur ve mazlumları, rantçı Hahamlara İsa’yı (as), Ebu Cehillere Hz. Muhammed (s.a)’i ve Yezid’e de Peygamberin torunu Hz.Hüseyn’i düşman ediverdi!

Ve hepimiz için bu büyük imtihan Kıyamete kadar devam edecek.

Asrımızın Kerbelasında içimizdeki satılmış Yezid’ler tarafından Ümmetin Hilafet Makamı katledilince, Emperyalist Ülkelerin başındaki Nemrud’lar ve birçok Müslüman Ülkenin başındaki Esat gibi zalimler Dünya’nın her yerini Kerbela’ya dönüştürdüler!

Müslüman Coğrafya; Papa’nın çocukları Putin ve Trump’ların saldırıları, Suud, Suriye ve İran’ın başındaki Yezitlerin işbirliğiyle Kerbelaya döndü! 

Mazlumların çığlıkları ahları, yasları ve yaşları arş-ı âlâyı titretiyor! 

Bir avuç Firavuni ve Yezidi soysuzlar yüzünden milyonlarca Filistinli, Kırımlı, Keşmirli, Ahıskalı, Arakanlı, Afganistanlı, Türkistanlı, Iraklı, Suriyeli kardeşlerimiz mazlumlar, mağdurlar, yurtsuzlar, yoksullar çağımız Kerbela’larında yok ediliyorlar!

Ülkelerindeki Siyonist uşaklarının ihanetlerine dur demek için İmam Hz. Hüseyin Efendimiz gibi yola çıkan Lider ve Kadrolarının hayatlarını darbelerle Kerbelaya dönüştürdüler! Kimi; Adnan Menderes, Turgut Özal, Cahar Dudayev, Ziya’ul Hak, Rahman Nizami’ler gibi siyasi, Esad Erbili, İskilipli Atıf, Hasan El Benna,  Ömer Muhtar, Said Havva, Seyyid Kutub gibi Manevi Önderlerimiz Şehid oldular. 

Kimileri de; Şeyh Şamil, Çerkez Ethem, Kazım Karabekir, Mehmet Akif, Necib Fazıl, Aliya İzzet Begoviç, Necmeddin Erbakan merhumlar gibi yasaklı, mahkûm ve sürgün edildiler! Allah hepsinden razı olsun ve hepsine rahmet etsin!

Günümüzde bu Hüseyni ve Zeynebi diriliş ve direniş bayrağını üstlenen Tayyib ve Tayyibe kadrolar Dinimiz ve son kalemiz Anadolu’nun müdafa ve muhafazası için safları sıklaştırmalıdır! Bu büyük Maddi ve Manevi Kerbela yangınına karşı nefis ve nesillerimize sahip çıkabilme adına Irk, Tarikat, Meşreb, Mezheb ayırmadan hepimiz birleşmeliyiz! Kerbela katilleri Yezidilere, günümüz direniş kahramanı Hüseyinleri ve Zeynebleri teslim etmemeliyiz!

Dün silah, bugün dolar darbeleriyle ve ekonomik ambargolarla Ülkemizi Kerbela’ya dönüştürmek isteyen Şeytani Firavun ve Yezit güçlerine karşı hep birlikte “Dövizsiz ve Dolarsız yaşarız ama Dinsiz ve Devletsiz asla!”  diyerek İmani dirilişimizle direnmeliyiz! Kerbela’nın şanlı yıldönümünde son kale Anadolu’muzu ve asrın Hüseyin ve Zeyneblerini aç, susuz, çaresiz bırakmak için ticari saldırılarla kuşatmak isteyen günümüz zalimlerine karşı bugün de, dün Onların canlarını feda ederek Yezidlere direndikleri gibi bugün bizim de o kutlu direnişi örnek alarak direnme vaktidir.

Nasıl mı?

Daha kapsamlı anlatım imkânıyla 18 Eylül Salı Akşam saat 20.30’da Akit TV Canlı Yayın programı “Milli Diriliş” Programında konuşmak duasıyla İnşAllah!

İslam’a Hicretle oluşacak dirilişimizle  Bağımsız Türkiye’mizin güçlü elleriyle yeniden dünya nöbetini beşli çeteden almamız, fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun! 

Allah’a (c.c) emanet olunuz.

Selâm, sevgi ve dua ile… 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer4 ay önce
  Amin..Kıymetli..Ağabeyimiz..Silkinip..Hipnozdan..uyanmamız..uyuyanları..uyandırmamız..dilek..ve.temennisiyleSelamlar,Sevgiler.
 • Allah GörüyorAllah Görüyor4 ay önce
  Allah razı olsun hocam. Kime neyi anlatıyorsunuz. Anlamak isteyen var mı? Nereden nereye... Gerçekten dosdoğru dini yaşamak istiyor muyuz? Gerçekten adımız gibi Müslüman mıyız? Yoksa göstermelik günü birlik mi yaşıyoruz? Bir zamanlar BAŞÖRTÜSÜ mücadelesi yapıp görevi bırakmak zorunda olan biri olarak soruyorum. Hiçbir suçum yokken hemde devlet eliyle eski adıyla çocuk esirgeme yurdunda büyümüş olmama rağmen, ne idiği belli bile olmayan neyle suçlandığımı bile bilmeden 2 yıldır yargısız infaz yapılıp ihraç edilmiş, hatta yapılan yargılamam sonucunda da takipsizlik almış biri olarak suçsuz yere görevimden alınarak cezalandırılmaya devam ediliyorsam adalet ne zaman yerini bulacak.Allah Müslüman kardeşlerime akıl fikir fersin. Konya Halk Sağlık Müdürlüğü, Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Hizmetleri Biriminde hemşire olarak görev yapmaktayken 05/09/2016 tarihinde açığa alındım. 06/01/2017 tarihinde 679 KHK ile ihraç edildim. 2 yıldır adaletin yerini bulmasını bekliyorum. Yürütülen soruşturmam sonucunda; •FETÖ/PDY terör örgütüne ait Bank Asya isimli bankada hesabının bulunmadığı, •Konya İl Dernekler Müdürlüğünün 29/11/2017 tarihli yazısı ile KHK ile kapatılan derneklerde üyeliğinin bulunmadığı, •Konya Milli Eğitim Müdürlüğünün 14/12/2017 tarihli yazısı ile çocuklarının KHK ile kapatılan kurumlarda eğitim görmediklerini, •Konya SGK İl Müdürlüğünün 05/12/2017 tarihli yazısı ile terör örgütüne ait kurum veya kuruluşlarda çalışmadığı, •Konya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünün 12/06/2018 tarihli irtibat analiz raporu ile yapılan görüşmelerin olağan değerlendirildiği, •Konya İl Emniyet Müdürlüğünün 15/03/2017 tarihli yazısı ile FETÖ/PDY terör örgütü üyelerince kullanılan Bylock isimli programı kullandığına ilişkin her hangi bir kayda rastlanılmadığı, •FETÖ/PDY terör örgütü üyesi olduğuna ilişkin ihbar kaydı veya tanık beyanının bulunmadığı görülmüştür. Dosyam değerlendirildiğinde Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA DAİR karar verildi. Halen kuldan değil Allah(CC)'tan korkan, ağzından adaleti düşürmeyenlerden, kul hakkına girmekten korkanlardan ADALETİN YERİNİ BULMASINI BEKLİYORUM. Bir zamanlar BAŞÖRTÜSÜ mücadelesi yapmış ve bundan dolayı görevini bırakmak zorunda olan bir vatandaş olarak soruyorum. Nereye gidiyoruz. CHP den ne farkımız kaldı. Geciken adalet gerçekten zulüm oluyor ve bizzat bunu da adı Müslüman olan krdeşlerimiz yapıyor. Gerçekten nasıl helalleşeceğiz. Yoksa gerçekten Allah(CC)'tan artık korkmuyor muyuz? Kimi kandırıyoruz? Yaşın yanında kuruyu yakmak moda olmuş. Sabra devam......Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • Muhammet İbrahim BAKIR Muhammet İbrahim BAKIR 4 ay önce
  Peygamber efendimiz S. A. V faizin her türlüsü ayaklarımın altındadır dedi mi. Alemlerin yaratıcısı faiz alan veren faiz dünya gerçeğidir diyenler Allah ve Resulüne savaş açmıştır demedim Kuran da yazık cok yazık
 • AbdullahAbdullah4 ay önce
  Aile,boşanma,nafaka ile ilgili kanunlar felaket!
 • Mustafa KöseMustafa Köse4 ay önce
  Fâtiha Sûresi / 5.Ayet5. (Ey Rabbimiz!) Yalnız sana (ibadet ve itaatle) kulluk eder ve (her hal ve ihtiyacımızda) ancak senden medet umar/yardım dileriz.Bu âyet inananların Allah’a verdiği bir taahhüttür. Bilmemiz gerekir ki Allah’a kulluk, yalnız O’na ibadet etmekle değil, hem ibadet hem de emir ve yasaklarına itaatle gerçekleşir. Çünkü Allah, yalnız ibadet ilâhı değildir. Bunun içindir ki İslâm “lâ ilâhe illallah” ile başlar, “iyyâke na‘büdü” ile yürürlüğe girer. Kur’an’da birçok yerde Allah’a kulluk emredilir. Çünkü insanları, bütün emirlerine itaatte kul etme hakkı ancak O’nundur. Zaten Allah da insanları bunun için yaratmıştır.2 Çünkü Bir’e kul olmayan bine kul olur; Allah’a kullukta yücelik ve hürlük, kula kullukta ise esaret ve küçülme vardır. Seyyid Kutub, tefsirinde; “Öyle bir zaman gelir ki insanlar, Allah’ı sözde inkâr etmeyebilir, O’na ibadeti de terketmezler ama o ibadeti ya birine gösteriş olarak yaparlar, ya helal ve haramı (serbestlik ve yasakları) tayin ve ilanda, başkalarının İslâm’a aykırı emirlerine istekle itaat ederler ya da İslâm’a aykırı olarak bir kimseye sığınmak ve ondan bir pâye elde etmek isterler ki 3 bu durumda onları rab kabul etmiş, onlara tapmış ve kulluk etmiş olurlar.4 Böylece ‘müslümanım’ dedikleri halde –Allah korusun– şirke düşerler.” der. “İslâm öncesi Arap müşrikleri de ideolojileri yönünden Allah’ı inkâr etmiyorlar fakat O’nun, hayatlarında hükümleri geçerli olan Rab olmasını kabul etmiyorlardı. İşte Allah’a Rab, Mâlik (Hükümran) ve tek İlâh olarak5 inanmamak şirk olur.”6
 • nurinuri4 ay önce
  Hoca.Adnan menderesi de ŞEHİT- ler. o mübarek insanlarla aynı kefeye koydun ya !(AHİRETTE)Adnan menderese komşu olman dileklerimle.
 • samisami4 ay önce
  Benimde kocaeli başiskele ilçesinde nadide bir özel okulum olsa para bassa idi benimde çocuğum vekil yeğenlerim müdür akrabayu talukatım ihya olsaydı benimde ekonomik ve sosyal hiçbir problemim olmasaydı bende senin gibi millete ahkam kesip akıl verirdim,neden çünkü artık dünyalık bir beklentin kalmamış aklınca yaptıklarından pişman olmuş gibi günah çıkartıyorsun da ondan.Sen başta rahmetli erbakan olmak üzere milli görüş davasına ve milli görüş erlerine yaptığın hakaret ve iftiralar dan dolayı ahirette tüm eller yakanda senden HAK talep edilecek sen bunları iyi biliyorsun.
 • HukukçuHukukçu4 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • mehmetmehmet4 ay önce
  Dirileceğiz ve Direneceğiz! Nasıl olacak hocam ssk asgari ücret emeklisine 1026 tl maaş bağlıyor bu akpartisi. Kendisine oy verenlere az maaş, yüksek prim ödeyip kendisine oy vermeyenlere çok maaş
 • Tufan Tufan 4 ay önce
  Şevket bey feminit ve ateis yasaları hunharca uygulayıp aileleri yok eden kanunları ne zaman eleştirecen yoksa sizdemi kafanızı kuma gömeceksiniz.bu yasaları chp çikarsaydı mangalda kül bırakmazdınız.lutfen siz dürustsunüz eskiden beri medyadan takip ederim sizce mahfolan aile lerin sorumlusu kim.
 • ŞaşkınŞaşkın4 ay önce
  28 Şubat döneminde nasıl direndiğinizi gördük. Sizin yolunuzdan gidersek vay halimize. Kendimize sığınacak bir "hıritiyan" ülke beğenmemiz gerekecek ki pek çoğumuzun ne ekonomi gücü ne de bağlantıları bunun için yeterli. En iyisi siz dolar kuru üzerinden "kutsal topraklara" yaptığınız tur satışlarına devam edin.
 • aliguraligur4 ay önce
  sayin hocam ömrunu Turk ve islam alemine adamis buyuk devlet adami merhum basbugumuz buyuk turk milliyetcisi alparslan turkes beydende bahsetseydiniz daha iyi olurdu.hayirli cumalar
 • kadir çetinkayakadir çetinkaya4 ay önce
  hocam muhsin yazıcıoğlu,salih mirzabeyoğlunun isimlerinide telafüz ederseniz iyi olur. selam ve dua ile
 • Uğur KartalUğur Kartal4 ay önce
  Hocam bir sürü kahramanın varda tüm emperyalistlere karşı milleti birleştirip ülkeyi düşman dan kurtaran Mustafa Kemal Atatütk içlerin de yok,Nasıl bir milli Direniş olcak bu anlamakta zorlanıyoruz.
 • mayabaymayabay4 ay önce
  Şevki hocam,3.paragrafa Hz.Ali KerremAllahu veche ile muaviyeyi ekleyememesancınız olduğunu görmek beni üzdü.Selametle
 • Metin YükselMetin Yüksel4 ay önce
  her zaman oldugu gibi, müthis
 • ŞanlıurfaŞanlıurfa4 ay önce
  Tayyib var ama kadrolar konusunda hiç de iyimser değilim. Biraz araştırman lazım hocam, sizler zor bulunan insansınız. Ancak sevginiz ifrada dönüşmesin
 • lütfi kulaççılütfi kulaççı4 ay önce
  Sayın Hocam Hükümetin, kadın-aile ve göçmen politikası yanlış...
 • TuranTuran4 ay önce
  Allah Razı Olsun

Günün Özeti