Cesur Hırsızlar Panikte!

05 Nisan 2019 Cuma

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Paniklemeye, telaşa ve gevşemeye gerek yok!

Yazımızın devamında da belirttiğimiz gibi, derslerle dolu olan Mahalli Seçimler, Cumhur İttifakı’nın başarısıyla sonuçlandı Elhamdülillah!

Milletimiz; ülke gemimizin tecrübeli kaptanı Receb Tayyib Erdoğan önderliğinde “Milli Mücadele’ye Devam’’ kararını, tüm dünyaya ilan etti Elhamdülillah!

Silahlı Eşkıya Kuvvetlerinin milletimize ve devletimize alenen saldırdıkları 15 Temmuz Silahlı İsyan İhanetiyle netice alamayan Siyonist ve Emperyalistler ve taşeronları mandacı muhalefet, 31 Mart sandık darbesiyle mel’un hedeflerine ulaşmayı planladılar!

Şer odaklar, darbelerle deviremedikleri iktidarlarımızı sandıktaki hile ve entrikalarıyla devirmeyi her dönemde meslek edindiler!

1989 Mahalli İdareler Seçimlerinde Beyoğlu’nda Refah Partimizin adayı Receb Tayyib Erdoğan kardeşimiz seçimi kazandığı halde gece yarısı elektrikler kesilerek sandıkların nasıl yaktırıldığını ve oyların nasıl çalındığını unutmadık! Can çıkar, CHP’nin hırsızlık, şantaj ve entrika huyu asla çıkmaz!

Bin yıllık Milli Medeniyetimizi, Milli Tarihimizi, tatillerimizi ve harflerimizi çalan bu CHP değil mi? 

Milletimiz oylarıyla; CHP’ye (Cesur Hırsızlar Partisi ) değil İstanbul ve Ankara’yı; tavuk kümesi bile teslim edilemez gerçeğini sandıkta oylarıyla bir kez daha ilan etmiştir! 

İktidar Partisinin ve hepimizin görevi çalınan bu oyların namusunu korumaktır!

Yazılarımız, sözlerimiz ve davranışlarımızla karanlık güçlerin kirli emellerine alet olmamaya dikkat etmeliyiz!

CHP’nin (Cesur Hırsızlar Panikte) sandıkların sayılmasına savaş açmasının sebebi bu şehirlerdeki hezimetinin ve İktidar Partisinin başarısının ilanını önleme paniği ve telaşıdır!

Ancak, tüm bu hile ve entrikalara rağmen;

31 Mart Seçim sonuçları İktidarımız, Muhalefetimiz,  Milletimiz ve Türkiyemiz için tam bir rahmettir! 

Sandık, tam bir röntgen cihazı görevi yapmış ve hatta daha da derinlere inerek adeta tüm bünyenin MR’ını çekerek İktidar Partisi başta olmak üzere tüm siyasi oluşumların analizini yapmış ve en önemlisi bürokrasideki kriptoların ve dalkavuk tipli bukalemunların maskelerini düşürerek gerçek yüzlerin görülmesini sağlamıştır Elhamdülillah!

Bu Kriptoların; Bakanlıklarda, MİT, Emniyet, Adliye vs. dairelerde ve “bizim sandığımız Medya’da” güçlü bir şekilde varlıklarını hâlâ sürdürdüklerini, ayrıca Genel Merkez ve Parti teşkilatında bile hâlâ cirit attıklarını ayan beyan göstermiştir Elhamdülillah!

Sandık röntgeni sayesinde, PKK, DHKP-C, Feto gibi ihanet odaklarının CHP dahil tüm partilerde halen etkili oldukları ortaya çıkarıldı Elhamdülillah!

Sandık; erken evlendiği için cezalandırılan mazlumların, aileyi dinamitleyen yasalar sebebiyle perişan edilen bîçarelerin, hiçbir suçu yokken cezaevlerinde gençliğini yitiren Sivas vs. mazlum mahkûmların, Feto damgası yiyerek haksız yere cezalandırılan binlerce Fetozede mazlumların ve erken emeklilik engeline takılan milyonlarca mağdurların, ailenin korunması ve kadına yönelik şiddetin önlenmesi adıyla mağdurlar oluşturan ve aile kurumumuzu dinamitleyen 6284 nolu kanunlar gibi sorunların acilen çözümlenmesi gerektiğinin röntgenini çekti Elhamdülillah!

Ve sandık; gençlerin, materyalist eğitim yüzünden devasa hizmetler yapan iktidarı bilinçsiz oylarıyla devirebileceklerinin sinyalini ileterek Dünyevi, Uhrevi, Yerli ve Ahlaki bir Milli Eğitim seferberliğinin acilen başlatılmasının röntgenini çekti Elhamdülillah! 

Milletimiz, sandıkta oylarıyla çektiği MR’la “Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir! Tekdir ile uslanmayanın 2023’teki seçimde hakkı kötektir!” mesajını şimdiden verdi elhamdülillah!

Ve netice;

Sandık, iktidardaki hatalarımızın, yanlışlarımızın ve ihmallerimizin röntgen ve MR’ını çekerek Lider Kadrosuna ve ilgililere son uyarısını da yaptı Elhamdülillah!

Gerçek dost, acı yazar ve ne yazdıysa Dinini, Vatanını, Milletini, Mukaddes Beldelerini ve Liderini sevdiğinden yazar!

Allah (c.c), “Halkımızın oy mesajıyla dersimiz aldık!” deyip her seçim sonrası dersini unutanlardan eylemesin! 

En yakınımızdan başlamak suretiyle Hesabi kadroları tasfiye ederek, hesap soranlardan ve Uyarıcı Hasbi Kadrolara kapılarını açarak feraset, basiret ve hikmet sahibi olanlardan eylesin! 

Amiin!

 “Zorluklar karşısında yılgınlığa düşmeyin, bu uğurda başınıza gelebilecek acı olaylardan ötürü üzüntüye de kapılmayın. Zira Eğer gerçekten inanıyorsanız, Eninde sonunda Üstün gelecek olan sizlersiniz.” (Al-i İmran S.139) İlahi Mesajının gereğini yerine getirenlerden eylesin.

Amiin.

Salı Akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak Canlı yayın “Milli Diriliş” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun. 

Selam, sevgi ve duayla…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • doğrudoğru2 ay önce
  Hoca sen ne söylüyorsun bizam Ak partideki sorunları dile getire getire dilimizde tüy bitti. 2014 Cumhurbaşkanlığı secimler dahil Özellikle ankara ve diğer iller için söylüyorum. Ak parti teşkilatları çalışmıyor çalışmadı. propatanda ve oy için mahalle ve hanelere gidilmedi. Benim evine 5 yıldır evime gelip teşkilatca oy isteyen olmadı. bir gurup kibirli protokol sürüleri elit yerlerde halkı ayağına çağırarak miting yaptılar. Ekonomik problemlerde cabası. Ayrıca ak parti Refah partisinin, MHP nin, PKk partisinin gençlere yönelik yeni aday ve üye kazanma çalışması yapmıyorlar. Üyeler yaşlanıyor.
 • u mustafau mustafa2 ay önce
  Hocam tüm yorumlarınız için teşekkür ederiz.Allah razı olsun.Türkiye bu günleri yaşıyorsa bunda direk etkisi olan birkaç kişiden birisiniz.90 lı yıllarda refah partisinin belediyeleri almasında bantlarınızın çok rolü oldu.O bantları izlettiğimiz hemen her aile oyunu sizin gösterdiğiniz yere kullandı.O gün atılan temeller Allaha şükür bu günleri oluşturdu.Yoksa biz çoktaaaan suriye gibi,Irak gibi libya gibi olmuştuk.Şimdiki neslin çoğu bunların farkında değil.O günlerdeki savunma sanayisindeki yerlilik oranı %8......Şimdi ise %68. Allaha ne kadar şükretsek azdır.Ak Parti hareketine küçük kafalardan bakanlar,yok adam kayırmacılığı,yok ihaleler,yok patates,soğan fiyatları görür...Ufku geniş insanlar ise üzerimize üzerimize gelen koskoca haçlı küffar ordusunu görür.Bu günde halkımızı uyarmaya bıkmadan usanmadan devam ediyorsunuz.Allah cc gücünüze güç katsın... hedeflediğiniz Türkiyeyi dünya gözüylegörecek kadarda sağlıklı uzun ömür versin.Allaha emanet olun.
 • africalıafricalı2 ay önce
  Beyinsiz yunus 16.. Adam sana yukarıda durumu gayet güzel açıklamış. yani kısaca üretmeden borca dayalı hizmet olmaz demiş. sen hala antini kuntini şeylerden bahsediyorsun.
 • Aziz YAZAR Aziz YAZAR 2 ay önce
  Değerli Şevki Yılmaz hocamızdan Allah razı olsun, Uyarı ve önerileri son derece önemlidir, Bizler verdiğimiz mücadele ve rey lerimizin kıymetinin bilinmesini, çalanlardan hesap sorulmasını bekliyoruz,
 • Mertürk Mertürk 2 ay önce
  Yunus 16;köprü,hastane,yol,havaalanı vb. ye karşı değilim, yazımda da bunu belirttim. Bu tür yatırımların yüksek dış borçlar ile yapılmasına karşıyım. Bu tür inşaat yatırımları döviz geliri getirmez, ama borcunu döviz ile ödemen gerek, eğer yeterli döviz geliri getirici ekonomi alt yapın yoksa ,bu döviz borcunu ödemek için ,küresel para çetelerinden borç döviz bulman gerekir ,ülke namerde muhtaç kalır. Bu durumda bağımsız bir dış politikada izleyemezsimiz, adamlar borç vermek içinsenden birçok taviz isterler, istedikleri zamanda ekonomiye sabotaj yaparlar. İlk önce sanayi ile,üretim ile ,mal üretip bu malları dışarı satarak döviz geliri elde et,içeriye satarak dövizin dışarı çıkmasını azaltıp tassaruf üret ,gelir üret ,sonra kendi paran olan bu gelir ,tasarruf ile ,köprü ,havaalanı, yol vb. ve diğer hizmet yatırımlarını yap. Akıl ,mantık, mümin feraseti bunu gerektirir. Çalışıp üreterek, tassaruf elde ederek ,hizmet yatırımlarını yapalım. Çalışmadan ,üretmeden ,eldekini ,avuçtakini satarak, dışardan yüz milyarlarca dolar borçlanarak,emlak konut,inşaat işleri ile bir süre ekonomik refah yaşarsınız ama , dış borçların ödenme vakti geldiğinde , yeterli döviz geliri getirici sanayi-üretim alt yapın olmadığı için , küresel para çetelerinin borç parasına mahkum olursunuz. Tabi ki onlarda senden birçok tavizler işleyeceklerdir. Bu durumda onlara ne verebiliriz?. Gelirinin üstünde harcama yapıp , na merde muhtaç olmak akıl işimidir.Ekonomide sanayinin ağırlığı son 17 yılda 28% lerden 16% lara düşmüştür. Yani ülkenin tassaruf üretme ,kapasitesi çökertilmiştir. Kısacası önce ,çalış para kazan ,sonra haraca. Buda ancak sanayi ile fabrika kurmak ile olur. İhracatımızın içindeki ithal aramal ve hammadde oranı bile 60-70% civarıdır. İlk önce ,ithalatı yapılan aramal ve hammaddelerin yurtiçinde üretilmesi için ,bir envanter çıkarılıp,bunun için devlet ortak üretim dahil hertürlü teşviği vermeli. İhracatçı firmaların üretimlerini artırması için yine teşvikler verilmelidir. Daha ne yaziim. Bunun kitabını yazdım, farklı zamamlardaki yorumlarımda değişik veriler var,ama buraya bu kadar yeter sanırım
 • GFBGFB2 ay önce
  Sayın hocam, Kocaeli deki villanı kimin yaptığını, terfi ve atamalarda parmağının olduğunu, yeğenini belediye başkanı yapmak için kırk takla attığını bu şehirde yaşayanların çoğubiliyor. Ölümlü dünya yapma hocam
 • BirolBirol2 ay önce
  Vah vah Yunus 16 hasta olmuşsun sen.Kendine bir aşı yaptır iyilesirsin.Aşı yaptırmadan sakin evden dışarı çıkma.
 • Yunus 16 Yunus 16 2 ay önce
  MERTUR YORUMCU ; SEN HASTANE YOL KÖPRÜ HAVALANI....... KULLANMA, O GELİŞMİŞLİK GAVURDA İNGİLİZ DE FRANSIZ DA ALMAN DA JAPON DA..... OLSUN BİZDE OLMASIN LÜZUMSUZ YATIRIM. YAZIKLAR OLSUN GÖZÜNE DİZİNE DURSUN. 80 YILLIK GERİ KALMIŞLIĞI AYAĞA KALDIRDILAR! KAÇ YAŞINDASIN? EMPERYALİSTLERE KARŞI ARTIK ESKİSİ GİBİ SÖMÜREMİYECEKLER DİYEN BAŞKA LİDER GÖRDÜN MÜ? BEN DEMİREL, ECEVİT, ÖZAL, ERBAKAN, MESUT, TANSU, NEJDET SEZER, AGÜL, DARBECİ EVREN HEPSİ ABD NİN EMİRLERİNE GÖRE ÇALIŞTI! ERBAKAN BİRAZ İTİRAZ ETTİ BİR YIL İKTİDARDA KALABİLDİ HEMEN İNDİRDİLER 28 ŞUBAT. ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK MİLAD 15 TEMMUZ 2016
 • Vatandaş AdemVatandaş Adem2 ay önce
  Cumhurbaşkanı olayi görüyor yanlisimiz olabilir diyor.Soylu nolur bu sefer cezalandırmayın diyor.Sen sandıklarda oyları cehape çaldı diyorsun.Kralda çok kralcı olmak nedensiz değildir.Neyin peşindesin.
 • mustafamustafa2 ay önce
  hocam artık sizin fikirleriniz ve tutumlarınızın saygınlığı kalmadı. bir dönem chp'li dinazor takımı köhnemiş fikirlerini tek gerçekmiş gibi insanlara sunarlardı fakat dönem değişip insanların algı kabiliyetleri geliştikçe bunlar bütün mecralardan elenip gittiler. şimdide sizin gibi muhafazakar kesimin dinazor fikirlileri köhnemiş zihniyetlerini sunmaya başladı. sözlerinizin tamamı hamaset ve iftiradan ibarettir. aklı, vijdanı ve adalet duygusu gelişmiş her kesimden insanların artık bu beylik laflara karnı toktur. Allah sizin de pusulanızı adalet menziline çevirir inşallah. Sağlıcakla.
 • U Y A N I NU Y A N I N2 ay önce
  YAZARIN: AŞŞAĞIDAKİTESBİTLERİMUHALEFETYAPARKENYAPIŞTIRILMAYAN TERÖİZEYAFTA KALMAMIŞTI .HATTAEYT YİTALEPEDENLERHAİNLİKLEYAFTALANDILAR BU YAFTALARNEOLACAKŞİMDİ ??HİÇMİŞEÇMENNABZI TUTACAKBİRİLERİ YOK DUDEVLETİN STK NIN VE BASIN YATIN TÜM KURULUŞLARIN İMKANLARI KULLANARAK ; ANLAŞILAN SİZLER BU SÜRECİ YÖNETEMEDİNİZİLLA ŞEÇİM Mİ? KAYBE-DİL-ME-LİY-Dİ ...?ANLAŞILAN YÖNETE-Mİ-YE-CEK-SİNİZDE !!!Sandık; erken evlendiği için cezalandırılan mazlumların, aileyi dinamitleyen yasalar sebebiyle perişan edilen bîçarelerin, hiçbir suçu yokken cezaevlerinde gençliğini yitiren Sivas vs. mazlum mahkûmların, Feto damgası yiyerek haksız yere cezalandırılan binlerce Fetozede mazlumların ve erken emeklilik engeline takılan milyonlarca mağdurların, ailenin korunması ve kadına yönelik şiddetin önlenmesi adıyla mağdurlar oluşturan ve aile kurumumuzu dinamitleyen 6284 nolu kanunlar gibi sorunların acilen çözümlenmesi gerektiğinin röntgenini çekti Elhamdülillah!
 • TurgayTurgay2 ay önce
  Sen acaba hangi hırsızın dini kitabını okuyorsun. Kuran da senin attığın iftiralar için neler yazıyor neler. Senin geçmişini de çok iyi biliyoruz. Şimdi bir yerlerden nemalanmak için her türlü ahlaksızlığı yapıyorsun. Türk dahi değilsin ama Türklüğü övüyorsun sözde, kaldırılan arap alfabesine ağlıyorsun. Dünyanın en pis milletine araplığa özeniyorsun...
 • misafirmisafir2 ay önce
  yazınıza katılıyorum.sanırım aynaya bakıp kendinizi yazmışsınız.fetö ile anılarınız galiba
 • ERKANERKAN2 ay önce
  ASIL HIRSIZLARLA BİR OLANLAR, ALLAH KORKUSUYLA PANİKTE:))
 • TakımTakım2 ay önce
  Hiç kimse kusura bakmasın.Milleti enayi yerine koymasın.Bu millet kılı kırk yarar kararı verir.Her seferinde ders aldık deyip de yine bildiğini okumak.Millet bunları görüyor.IMF ye borç verecek hale geldik diyor sonrada millet refah payı istedimi bütçe zorlanıyor diyor.Vergi yükleri garibanın sırtında geziyor.Kriz çıkıyor zenginin vergi borcu siliniyor.Milletin yararına yasa çıkacak üç sene dört sene beş sene bekleniyor.Emeklilik yasası kartlaşmış batının yaşına uydurulmaya çalışıyor.senin ülkende geç nüfus var ona göre yap yasayı.Yaşlı başlı adamlar şartları yerine gtirmiş emekli olamıyor.kahvehane köşelerinde gündelikci olarak çalışıyor.insanlar işini kaybetti o diyor milyarlık köprü yol hastane diyor.insanlar artık avuntudan bıktılar.Herkesimi enflasyon zammına mahkum ettiler.Benzin,mazot 7 lira olmuş.lpg 4 lira olmuş sendiyon otoban.Faizler tavan yapmış.Merkez bankasını yanına çağırıp düşür faizleri diyemiyon.Vergi üstüne vergi.Alaksız yerlerde kesilen trafik cezaları.Mahkemelerde aranan hakların yıllar alması.Yasalarla oy uğruna erkeğin tamamen pasifize edilmesi. Erkeğin emaneti olan kadınıİtaatsiz hale gelmesi.İstanbul sözleşmesi gibi bizden başka hiç bir devletin imzalamadığı içerik bakımından tam bir rezalet olan yasanın orada olması.Kapı gibi duran zina yasasının hala yürürlükte olması.sıkıntısı olan insanların devlete sesini duyuramamsı(bimer,cimer hikaye.)İnsanların kredi kartları tam bir facia.para yok insanlarda piyasa dönmüyor.Yemin ederim Ak partili olmayan kurumlarda işe giremiyor.Solcuları aratır oldular.Her türlü adaletsizlik var.Bir taraf semiriyor bir taraf ağlıyor.HZ İSANIN GELMESİNİ BEKLER OLDU MİLLET.Kaçak vergiler,faturalar suçu olmayan insanlara yükleniyor.Milletin paraları Millet vekillerine iş ihale yoluyla peşkef çekilyor.yemin ederim şevki abi beş parsı olmayan ak partili adamlar şirket sahibi olmuşlar.millet kıvranırken partini düzenlemiş olduğu pahalı yemek faturaları millet yükleniyor.millet adına yapılan en küçük bir iyilik bile nankör,gözüne dizine dursun,ananıda algit aldığınız yeter,asgari ücretle geçinilir,çift dikiş gibi azar içeren sözler
 • ANADOLU KARTALIANADOLU KARTALI2 ay önce
  Rabbim gargad burunlu pislik çirkef olan fetonyahu denen melunu kahretsin
 • galipgalip2 ay önce
  Taksim meydanında hırsız var diye biri bağırmıştı sahi ne olmuştu sonra ....)))
 • Mertürk Mertürk 2 ay önce
  Hocam birkaç yazınında ,ak partinin yaptığı devasa hizmetleri görmüyorlarmı diyorsunuz. Devasa hizmet olarak ,köprüler,hastahaneler, tüneller,otoyollar, havaalanları vb. Ölü yatırım dediğimizinşaat yatırımlarını mı kastediyorsunuz? Küresel para çetelerinden yapılan dış borçlanmalar ileyapılan bu inşaat işleri ne kadar doğru. Bu Erbakan hocanın sürekli uyardığı, dış güçlerin " BORCA MAHKUM ET ,ESİR AL" Tuzağına düşmek değil mi? Müslümanlar olarak ,aklımızı kullanıp, ilk önce ,döviz geliri getirici ,sanayi ve üretime dayalı fabrika yatırımları ile , gelirimizi ve tasarrufları artıracak yatırımlar ile gelir elde edip, daha sonra inşaat işlerini yapmak doğru değil mi? Ülkemizin ,içerdeki sıcak parayıda sayarsak,özel+kamu 600 milyar dolar civarıdış borcu var. Dışardan döviz ile borçlanıp , bu parayı, emlak konut inşaat işleri ile betona gömmek ne kadar doğru? Dış borcun kamusu özeli olmaz. Sonuçta özel sektör döviz borcunu ödemek için ,türk lirası gelirini ,dövize çevirmek zorunda, eğer ülkede yeterli döviz geliri getirici,sanayi, üretim alt yapın yok ise ,döviz fiyatı artar ve ekonomin bozulur. Ekonomin dış sabotajlara açık hale gelir. Allah bir çok ayette hiç aklettmezmisiniz diyor. Müslüman aklını kullanıp dış güçlerin oyununa gelmemesi lazım. Yerli silah sanayinde dışa bağımlılıktan büyük ölçüde kurtulduk. Ekonomide niye bunu başaramadık. Tam bağımsızlık, ekonomik bağımsızlıktan geçer.Sn Cumhurbaşkanı etrafındaki bazı kriptolar, bilerek sn Cumhurbaşkanı nı yanlış mı yönlendirdiler? Ülke ekonomik açıdan dış güçlerin tuzağına mı düştü. Sn Cumhurbaşkanı ,ekonomide adeta Halep emiri El Aziz durumuna düşmüştür. Etrafındakiler ,yanlış, eksik,çarpık ekonomik bilgiler ile sn Cumhurbaşkanını adeta zehirliyorlar. Sn Cumhurbaşkanın ekonomik gerçekleri öğrenmemesi için herşeyi yapıyorlar. İyi niyetli yapılan uyarılarıda ,ak parti ve Recep Tayyip Erdoğan düşmanı gibi göstererek ,kendi ihanetlerini örtmeye çalışıyorlar.
 • engineerengineer2 ay önce
  alkan yorumcu, bilyormusunuz yakında her sokak başında lgbti ciler mor kulübeler kuracak, devlet içiciler için narkotik kotası koyacak, yasal lgbti ciler yasal haklarını kullanıp gösteri yapabilecekler, hatta ak-lgbti var bilmem duydunuzmu? bir de kayıt dışı saatlik residans kiralamaları var, 4,5 milyar dolar tahminediliyor, bunu kayıt alıp vergi kaybını önlemeyi düşünüyorlar, zina için kira geliri vergisi, ne de olsa vergilendirilmiş kazanç kutsaldır, her türlü hayır işi yapılır, imamaların öğretmenlerin maaşları ödenir, işte o imamdan o öğretmenden öğrendiklerin neye yarar?
 • ümitümit2 ay önce
  ADAMLIK, MAKAMLIK MEVKİLİKLE OLAMAZ OLSAYDI PEYGAMBER EFENDİMİZ ÇOBAN OLMAZDI HZ MEVLANA :)) BEN BÖYLE MAKAM SAHİBİYİM ,İŞTE ŞÖYLE MEVKİ SAHİBİYİM 25 YIL SEÇİM KAZANDIMADAMA BUNU YAPARIM,ŞUNU YAPARIM ŞUNU YAPTIM,ASARIM,KESERİMDİYENLERE İTİBAR ETMEYİNİZ GÖZÜYLE GÖRDÜĞÜ HER ŞEYİN SAHİBİFİRAVUNU DÜŞÜNÜZ:))BİZONU BİR SİVRİ SİNEĞE KURBAN ETTİK... ŞEVKİBEY:))
 • izmitliizmitli2 ay önce
  kocaelininen cesur hırsızı kimdir diye sorsalar herkes seni gösterirallahın gazabı yaklaştı hepinizi bir telaşsardırabbim sizi görmüyormu zannettiniz
 • ARAŞTIRMACIARAŞTIRMACI2 ay önce
  Rahmetli Erbakan askeriye lojmanlarından Refah Partisine lehine çıkan oylarla övünürdü, şimdi Chp övünüyor.Bunun sebebi askeri ve sivil bürokraside ulusolcuların yerleştirildiği için mi?Bahçeli ve Perinçek etkisi mi?
 • Yunus 16 Yunus 16 2 ay önce
  ALKAN YORUMCU; SEN NE KADAR ÇOK BİLİYORSUN! KENDİNİ DİNDAR MI SANIYORSUN? BÖYLE SALDIRIRKEN ŞEVKİ BEY VE SALDIRDIĞIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN IN BÜTÜN GÜNAHLARINI ALDIN. SEN DİNİ YÖNDEN SALDIRDIĞINA GÖRE SAADET Lİ OLABİLİRSİN! SENİN PEŞİNE TAKILDIĞIN ZAT İNGİLİZ DAMADI!! TIPKI ESAD GİBİ, TIPKI ÜRDÜN KRALI ABDULLAH GİBİ! İNGİLİZLER KOLAY KOLAY TÜRKLE EVLENMEZ! KAZ GELECEK YERDEN TAVUK ESİRGEMEZLER! SENİN PEŞİNE TAKILDIĞIN ZAT ve o tarihteki vali, emniyet müdürü, garnizon komutanı isteseydi MADIMAK KATLİAMINI ÖNLERDİ! SENİN TEMEL İN 80 YAŞ OLDU! O KADAR DİNDARSANIZ BU YAŞTA EVDEN CAMİİ YE, CAMİİ DEN EVE GİDİLİR, YANİ BEŞ VAKİT NAMAZ CAMİİ DE KILINIR! TEMAL A HATIRLATIVER! ÇOK DİNDAR SAADETLİLER!. 2. YA DA SEN AMERİKAN IN DOĞURDUKLARINDANSIN
 • ORHAN İNANORHAN İNAN2 ay önce
  ALLAH (CC) RAZI OLSUN.ÇOK YERİNDE VE GÜZEL TESPİTLER İÇEREN BİR YAZI OLMUŞ.DUALARINIZA ,MİLYONLARCA MÜSLÜMAN GİBİ BEN DE ,KALBEN KATILIYORUM.HAYAT İMTİHAN YERİ.EMRİ İLAHİDEN SAPMADAN DÜNYEVİ İŞ VE İŞLEMLERİMİZDE HAK KA VE ADALETE OLAN BAĞLILIĞIMIZDAN ZERRE TAVİZ VERMEDEN MUVAFFAK OLABİLMEYİ RABBİM NASİP ETSİN İNŞALLAH..
 • Ramazan ÇelikRamazan Çelik2 ay önce
  Sayın hocam İNŞALLAH bu tesbitlerinizi Cumhurbaşkanımıza ulaştırırsınız. Size ve Akit camiasına güveniyoruz. Kriptoların hala görev başında hem de köşe başlarında olduğunu dünya alem gördü.Binlerce insan bu kriptoların emelleri doğrultusunda mağdur edildi. ALLAH yardımcımız olsun.
 • alkanalkan2 ay önce
  AB ABD VE İSRAİLİ KADIM DOST STAREJİK ORTAK KABUL EDEN AB İLHAM KAYNAGIMIZ DİYEN AB NE YÜK OLMAYA DEĞİL AB NİN YÜKÜNÜ ALMAYA TALBİZ DİYEN AB DEN BİZ AYRILMAYACAGIZ AB BİZİ ATSINDİYEN AB UYUMYASALARI ADI ALTINDA MÜSLÜMAN TÜRK AİLE YAPISINA AYKIRI BİNLERCE DÜZENLEME YAPAN AB İSTEĞİ ÜZERİNE ZİNAYIYI SERBEST BIRAKAN HOMOLAR İÇİN KANUN ÇIKARAN AYA SOFYAYI İBADETEAÇMAMAK İÇİN BAHANELER UYGULAYAN FAKAT CEMAATİ OLMAYAN 70 KİLİSEYİ YAALLAH BİSMİLLAHDİYEREK İBADETE AÇAN İSLAM GÜNCELLENMELİ DİYENBİNDÖRTYÜZ YIL ÖNCEKİ KANUNLARI GÜNÜMÜZDE UYGULANAMAZ DİYEN ANLI SECDELİLERİ ELHAM DÜLİLLAH DİYEREK DESTEK OLAN İZMİRİN ŞARABINI MARKAYAPACAGIZ DİYEN TIRAKYADA İKİ TANE İÇKİ FABRİKASI VARDI BİZİM DÖNEMİMİZDE 18 E ÇIKTI DİYEN SÖZDE SENİN GİBİ ALİMLER BU İKTİDARI ELHAMDÜLÜLLAH DİYE DESTEKLEMESİ HANGİ AYET HANGİ SÜNNETTE VEYA RUHSATLA DESTEKTİLYORSUNUZ.ALLAH VE ALLAHIN RESULÜ BİR ELİME AYI BİR ELİME GÜNEŞİ VERSENİZ BEN BU HAKDAVADAN VAZGEÇMEM DERKEN SENİN GİBİ SÖZDE ALİMLER ALLAH ADINA ALLAHLA MİLLETİ KANDIRMAYA UTANMADAN DEVAM EDİYORSUNUZ.SİZİN GİBİ DİNTÜCCARLARININ YAPTIGI DÜNYALIK UGRUNA YAPTIKLARI İKİ YÜZLÜLÜKTÜR DİN İSTİSMARIDIR.ALLAH MÜSLÜMANIM DİYEN KULLARINI BATIL BATILA KISMENDE OLSA UYAN KİŞİLERİN ŞERRİNDEN MUHAFAZA EYLESİN.
 • mehmet akmehmet ak2 ay önce
  tacettin kardeşim ağzına sağlık
 • bekirbekir2 ay önce
  Hoca şurası kesin chp hırsızlık yapmadan asla istanbulu kazanamaz.Hırsızlığı yaptılar hemde dibine kadar bunlardan her şey beklenir bunlar böyle karaktersizdir...
 • bekirbekir2 ay önce
  Sevgili Hocam ağzına sağlık....Şu temel reise ve saadetin istanbulda boşa giden 120 bin civarındaki oya ne dersiniz...Sahi bunlarında vebale ortak olduklarını yazarsanız seviniriz...
 • karslıkarslı2 ay önce
  bütün SÖYLEDİKLERİNEaynen katılıyoruzsayın hocam....BUNLARgerçektenhırsızlarhırsıza hiç bır şey teslimedilmen...AKPARTİmüşahitve sandıkbaşkanlarıhesabaçekilmeli BUNLARA ASLABİRDAHA GÖREVVERİLMEMELİ...
 • Cüneyt BeyazCüneyt Beyaz2 ay önce
  Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu,hakimin eşi fetö zanlısı değil HSYK yalanladı ...ama tabi yandaş medya kendince birşey bulmuş gibi hemen yaptığı için böyle oluyor.Ne hikmetse kardeşin fetöcü general ise büyükelçi veya tarım bakanı olabiliyorsun,sıkıntı olmuyor
 • yıldırımyıldırım2 ay önce
  Güzel tespitler umarım herkes dersine çalışır gereğini yapar. Kim ne yaparsa yapsın sonunda Allahın dediği olur.HAKKIN yanında, doğru ve adil olan kendine dalalete dalan gene kendine yapar. selam ve dua ile
 • engineerengineer2 ay önce
  panik ne tarafta?
 • engineerengineer2 ay önce
  başöğretmeni Atatürk olan sakız leblebi ve yeni rakı yakışır, başöğretmeni Allah cc nün gönderdikleri olana ise Allah'ın rızası ve ab-ı kevseri yakışır, tercih hakkı ise bizlere kalmış, 7 cehennem ve 8 cennet haktır, yani her 15 kişinin 7 si nara 8 i ise kurtuluşa erer, cennet ucuz değil cehennem de lüzümsuz değil,Allah dileyen dilediğini verir inşallah.
 • KocasolakKocasolak2 ay önce
  Ak parti sandık müşahitleri HESABA çekilip, partide ASLA bir görev ve yetki verilmemeli. Oyları çalanları ve buna göz yumarak katkı yapanları hukuka teslim etmeliyiz. Suçlar cezasız kaldıkça ARTACAKTIR.
 • SuleymanSuleyman2 ay önce
  zeyneb kardeşim kavram kargaşası içindesin dinden çıkarsın aman dikkat
 • alaeddin caymazalaeddin caymaz2 ay önce
  Selamaleykum Sevki BeyBildiginiz uzere 27 Aralik 2017 tarihinde Tuyap Fuarcilik Hakkinda Tuskona yardim ve yatakliktan ve hatta daha ciddi ithamlarla bir sorusturma baslatildi ve halen de devam etmekte.Buna ragmen;ulkemizin en buyuk sorununun beka sorunu oldugu vurgulandigi bu donemde Milli Savunma Sanayi Fuarimiz bu sirket tarafindan duzenlenmekte.Bu nasil bir celiskidir....Bunun yaninda bu sirketin arap asilli fetocu bylock kullanicisi genel muduru birlesik arap emirliklerine neden kacirildi...Bunun yaninda su an fetoden gozaltind aolan sadettin korkut ile tuyap iliskisi nedir.temmuz 2017 de tacize ugrayan calisan bayanin nasil susturuldugu mobbinge ugradigi ve bunu yapan genel mudur yardimcisinin halen nasil korundugu ve calistirildigi konusunda lutfen ses duyurun/.....iyi gunler
 • Yunus 16 Yunus 16 2 ay önce
  TESCİLLİ VE TECRÜBELİ HIRSIZ FETÖ ( KPSS, ÖYS, TSK KURMAY, EMNİYET KOMİSER,.... SORULARINI ÇALAN) YANINA CHDPKK YI DA ALARAK ORGANİZE BİR HIRSIZLIK YAPMIŞTIR. AMERİKAN IN DOĞURDUKLARI İŞ BAŞINDA!! DÜNYANIN EN KRİPTO, EN ACIMASIZ, EN HIRSIZ, EN AĞIR SİLAHLI (UÇAK, HELİKOPTER, TANK,....)TERÖR ÖRGÜTÜNÜ BU MÜCADELE İLE ÇÖKERTEMEZSİNİZ! (Siyasi FETÖ CÜLERİN Yargılandığını duyan var mı?) Örneğin ; BURSA DA FETÖ NÜN BELİNİ KIRABİLDİNİZ Mİ? AK PARTİ BURSA TEŞKİLATININ ARKA PLANINDA ARKA ODALARINDA KAPALI KAPILAR ARDINDA İŞ ADAMLARI ve TREN DEN ATILANLARDAN DALTEPE, FÇALIK, BARINÇ(son anda oğlunu TREN e bindirdi), .... GİBİLER OLABİLİR Mİ? AYRIM YAPMADAN VURUN NEŞTERİ, NEREDEN NE KADAR İRİN AKARSA AKSIN. ACIMAYAYIN AMERİKAN IN DOĞURDUKLARINA, ACINACAK HALE DÜŞEBİLİRİZ.
 • TacettinTacettin2 ay önce
  Onursuz adam.papaz fethullaha şehitlerinlanından daha yüce hizmeti ile diyen pezevenk.Allah belanı versin din düşmanı yobaz halancı.Sen de bunu böyle yayınlamaz isen Allah senin de belanı versin editör
 • ZeynebZeyneb2 ay önce
  Benim baş öğretmenim.Önderim ASLA ve ASLA M.Kemal Atatürk DEĞİLDİR.Ben sadece ALLAHIN elçilerini önder ve öğretmen kabul ederim.Allah o elçileri bize rehber olarak göndermiştir.M.Kemal Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusudur Askerdir ve Gazidir.
 • Ahmed SerhendAhmed Serhend2 ay önce
  Nâçâr kalacak yerdeNâgâh açar ol perde Derman eder ol derde Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler...(İbrahim Hakkı Hazretleri)Cumanız Mübarek Olsun..
 • 2 ay önce
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu2 ay önce
  Soru çalan fetöşler şimdi devletin içindeler. Fitne çıkarmaya devam ediyorlar. Oyları fetöşler çaldı. Istanbulun sandık kurulu başkanı hakimin eşi fetö zanlısı. Esas skandal bu. Hırsız içerden olunca öküz bacadan çıkar misali.
 • Zillet-şer ittifakıZillet-şer ittifakı2 ay önce
  Sayın hocam dediğiniz gibi Allah gökten üzerimize rahmet yağdırdı bu seçimde Ankara, İstanbul antalya adana belediyeleri bize geçti, bursa ve balıkesiride bekliyorduk ama kısmet değilmiş bir daha ki seçime inşallah
 • nostaljinostalji2 ay önce
  Benim Başöğretmenim , Önderim ,Mustafa Kemal ATATÜRK tür

Günün Özeti