Çanak tutanların ihanetiyle Kale geçildi!

15 Mart 2019 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Yaklaşan 31 Mart seçimlerinin önemine binaen daha önceden kaleme aldığımız “İhanete Çanak tutanlar kaleleri koruyamazlar!” başlıklı yazımızı günümüze ışık tutacak şekilde tekrar düzelterek yayınlıyoruz! 

Bu nasıl zafer ki; Çanakkale, Balkan, İnönü, Sakarya ve Dumlupınar savaşları sonunda iki milyon kilometrekare vatan toprağı, Osmanlı Devletiyle beraber elden gidiyor. Ve sadece bir avuç Anadolu toprağı elimizde kalıyor. Petrol denizi Musul ve Kerkük bile sınırlarımızdayken terk ediyoruz. 

Bu nasıl kahramanlık ki; kıtaların hâkimi cihan devleti Osmanlı üzerinde, planlı bir şekilde bölünmüş sınırlar içinde kırka yakın devletçiklerin kurulmasına çanak tutuluyor. 

Bu nasıl vatan ve din müdafaası ki; hem harflerimiz, hem dinimiz ve hem de kıtalararası vatanımız elden gidiyor! Harflerimiz tarihe, dinimiz camiye, vatanımız da Anadolu’ya mahkûm ediliyor!.  

Şeytan ve yandaşlarına çanak tutarak Rahman olan Allah’a kulluk kalemizi yıktılar. 

Emperyalistlere çanak tutarak cihan devleti Osmanlı kalemizi yıktılar. 

Latin harflerine çanak tutarak medeniyet kalemizi yıktılar. 

Irkçılığa, kavmiyetçiliğe, faşizme ve terörün her çeşidine çanak tutarak birlik, kardeşlik ve hilafet (Dünya Liderliği) kalemizi yıktılar. 

Kapitalizme, faize, kumara çanak tutarak ekonomi kalemizi yıktılar. 

Fuhşa, zinaya, içkiye çanak tutarak aile kalemizi yıktılar. 

Esrara, eroine, alkole çanak tutarak nesil kalemizi yıktılar. 

Saygısızlığa, nefrete, kavgaya çanak tutarak sevgi, saygı ve edep kalemizi yıktılar. 

Ve manası hâlâ belli olmayan laikliğe çanak tutarak din kalemizi yıktılar. 

Ve tam iki yüz yıldır devam eden bu ihanetleri gerçekleştirenleri de koruma altına alarak kahramanlaştırıp putlaştırdılar! Sarıkamış dağlarında, Yemen çöllerinde, Anadolu ve Balkan ovalarında ve Çanakkale’de tam bir milyon şehit verdik. Milyonlarca ocak söndürdük. Geriye milyonlarca dul ve yetim bıraktık. Düşmana Çanakkale’yi geçilmez, Anadolu’yu yenilmez yaptık. 

Ama içimizdeki sabataist(dönme)lerin ve masonların ihanetlere çanak tutmaları sebebiyle kaleleri bir bir baykuşlara bıraktık. Şimdi oralarda yas var, matem var. Kimi kardeşlerimizi Bulgarların eline, kimilerini Sırplara, kimilerini Siyonistlere, kimilerini de Yunanlılara esir verdik. 

Ve bu kahramanlaştırdıklarımızın(!) eliyle şimdi Doğu Türkistan’da, Irak’ta, Suriye’de kan var, gözyaşı var, işgal var. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’mızda yas var. Filistin’de katliam, Etiyopya’da, Somali’de, Moritanya’da aç var, sefalet var. 

Ve putlaştırdıklarımızın eliyle ihanetlere çanak tutulunca kaleler bir bir emperyalistlerin eline geçti. Okyanusları içine alan vatan kalemiz, ilim kalemiz, ticaret kalemiz, siyaset kalemiz ve hilafet kalemiz bir bir elden çıkınca, savaşta yendiğimiz ülkelere muhtaç olduk. Köle olduk. Öz dedemizle konuşmak ve eserlerini okumak için Osmanlıca tercüman bulmaya mecbur kaldık. Şairin, “Vicdan azabına eş, kayna kayna Sakarya, öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!” diye tarif ettiği torunları olduk. 

Ev bizim, vatan bizim, şehit bizim, zafer bizim ama söz onların, yetki onların, karar Masonlarındı. Rusların Karadeniz’de, Ermenilerin Doğuda, İtalyanların Akdeniz’de, Bulgarların Trakya’da, Fransızların Maraş’ta, Yunanlıların Ege ve Marmara’da, İngiliz ve tüm küffarın tam yarım milyon ordusuyla Çanakkale’de başaramadıkları ihanetleri içimizdeki bir avuç mutlu ve putlu mason azınlığın eliyle gerçekleştirdiler. 

Ama plan ve programları tutmadı. Şimdi ezanları ıslıklayarak, terör örgütleriyle kol kola girerek, algılarımızla oynayıp, toplum mühendisliği yaparak yeniden Çanakkale destanı yazmaya başlayan Türkiye’mizin maddi ve manevi sahada süper güç olmasını önlemenin gayreti içindeler. 

Çanakkale’yi geçilmez yapan “Mektebinde şahadet dersi olan bir milletin esareti yoktur” şuurunda, hayâ ve edep, ilim ve meslek sahibi dindar bir nesil yetiştirmeye bile tahammülleri yok! Dedeleri İttihat Terakki mason çeteleri de geçmişte aynı ihanetleri yapmışlar Batı hayranı nesiller yetiştirmişlerdi! 

Şimdi Seyyid Çavuşların ve Nene Hatunların torunları uyanmaya ve oyunlarını bozmaya başladı Elhamdülillah. Allah’ın (c.c) yardımıyla Çanakkale ruhu yeniden ülkemizde filizleniyor Elhamdülillah. 

Dün; bu vatanı korumak için canıyla kanıyla mücadele edenlerin torunları şimdi siyasi, iktisadi, içtimai (sosyal ve ahlaki) ve hukuki kaleleri yeniden inşa edip millet adına nöbeti devralmaya başladılar. Yoksa, Osmanlı Devleti parçalanıp yıkılmasın, kızlarımızın örtülerine namahrem eli değmesin, namuslarımız korunsun, harflerimiz kaldırılmasın ve İslam Medeniyeti Düzeni mektepten, kışladan ve hayattan kovulmasın diye savaş meydanlarında genç yaşta şehit ve gazi olan Çanakkale ve diğer cephelerdeki dedelerimizin yüzüne nasıl bakacaktık? Ve ne yüzle bakarız?  

Çanakkale şehidlerimizi ve gazilerimizi yazdıkları destanın 104. yılında rahmetle anıyoruz. Ruhları şâd olsun.Makamları Cennet olsun. Şefaatleri daim üzerimizde olsun. Gayeleri gayemiz olsun.  

Haydi!

Cennet Vatanımızı cehenneme çevirme İhanetine çanak tutanlardan kalemizi korumak için hep beraber Türkiye’mize yeniden sahip çıkmaya! 31 Mart’ta bu kez 7 düvele değil, 70 düvele tokat atmaya…

Salı Akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak Canlı yayın “Milli Diriliş” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun. 

Selam, sevgi ve duayla…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Camiye çevrilen bütün kiliselerin ismi değiştineden ayasofya lar aynı kaldı. bir küçük ayasofya var. Batının hegomanyasinda olmadığımızı ayasofya nın adını değiştirerekbaşlayabilirsiniz.
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Fatih Sultan Mehmet istanbulu fet eti Ayasofya'nın adı değişmedi?
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Aya irini kilisesi , ve ayasofya ayasofya cami neden adı değişmedi Ayasofya'nın, istanbulun fethinde fetih Camisi olurdu. Zaman geç değil şimdi. Tam zamanı bir tarafta sultan ahmet bir tarafta fetih Camisi.
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Başkalarının eksiğibizim artımız olamaz. Onlarca tagutumuz var gırtlağa kadar şirk , olmayan gecelerde sonsuz ibadet.Fikirsiz zikir, çok güzel okuyup anlamadığımız Kuran' seviyoruz deriz Rasûlullah sav mi ahlakı Kuran. biz o Kuran'dan habersiz yaşıyoruz ,kimimiz anlamadığı iman , ameli iman yerinde görür kimimiz.
 • Kocasolak Kocasolak 6 ay önce
  Allah razı olsun hocam. Katakulli budur işte. Aynı durum 16 yıldır iktidarız AMA, darbe gecesi dövülen imamlara sahip çıkmadık. Ak partili BİR TEK millet vekili mahkemede hazır bulunmadı.
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Artık ibadete açılması şart oldu. Cami içiSelfi yasak içeri giren ibadet edecek resim cekmeyecek . Resim dışarıda selfi yasaklansin
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Sizi kim tutuyor ki Ayasofya'nın ismi değişmiyor. değiştirin kudursunlar.
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Yüreklilere çağrıda bulunuyorum . Camiye çevrilen bütün kiliseler in ismi değiştineden iki ayasofyanın ismi değişmedi ismini değiştirin ibadete açın ki bizim olsun
 • ReşitReşit6 ay önce
  Hoca efendi hoca efendi.kendinize geliniz ve hakkı yazınız siz bile artık o eski vasfınızı itibarınızı malesef yitirdiniz.önce itiraf edin bu ülkeye feminist ve uzantısi yasaları zina ve sapkın yasaları serbest bırakan milyonu gece aile dramları nı ak parti getirmedimi niçin dogruları gizliyorsunuz aynısını chp yaptımı suç siz yaptınızmı vardır bir hikmeti.ülke de ailede yangın var hergün ocaklar sonüyor cocuklar babasız darmadagan matem var sen ise hoca tarafı olduklarına toz kondurmuyon.refah tayken cok mert idiniz sözleriniz son derece tesirli anlamlıydı takdir edilirdi.simdi ise sapkın ve zina yasalarını hiç elestirmiyon hoca ne demek feminizm yeni dindar nesli zehirlemek yok etmek dini sulandırmak isteyenlere sahte ilahiyatcılara sosyete hocalarına cıkıp iki laf bile etmiyon ne oldu ne degisti hoca efendi sevenlerinizi uzüyorsunuz.
 • hakanhakan6 ay önce
  müslüman ülkelerden kaçanların avrupa ülkelerine değilde , müslüman ülkelere kaçtığı gün sizin görüşlerinizi savunacağım sayın yazar.
 • alkanalkan6 ay önce
  çanak kalede şehit düşen dedenin yüzünehangi yüzle bakacaksın.nene hatunun torunları dediğin anlı secdeli insan lar islam birliği değil ab kapısında bekliyorlar.kanunlarını kur ana göre değil ab uyum yasalarına uygun hale getirmek için binlerce düzenleme kanunlar çıkardılar.zinayı serbest bıraktılar homolar için kanun çıkardılar domuz etini kasaplık etsınıfına soktular.istan bul sözleşmesi etcep gibi uygulamaları hayata geçirdiler .bunları yapanlar chp kemalist veya ateistlerdeğil hatta sonyıllarda 70tane kiliseyi dahi ya Allah bismillah diyerek ibadete açan ak iktidarınız.sözde alim oldugun iddiasında biri olarak cevap ver cumamızı pazar yapan aya sofyayı ibadete kapatanlarla ab kapısında bekleyen islam dini güncellenmeli deyip 1400 sene önceki hükümleri günümüzde uygulanmaz diyenler arasındaki fark ne.at gözlüklerini çıkarıpta cevapver.ölçün chp değil ALLAH VE RESULÜ OLSUN.
 • CankurtaranCankurtaran6 ay önce
  Dini ve Milli duğuları bozdur bozdur harca Şevki Yılmaz dan alıntı . Harca Harca Bitmez şok şok yeter de artar. Bu arada ASIRSAADET ASRI.
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Bakara suresi 278_279 Allah ve Rasulu faizle uğraşanların düşmanıdır. Dostunu belirle
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Bakara sures278_279 uyan faiz allah ve rasulu savaş ilan etmek
 • Mustafa Mustafa 6 ay önce
  Tagutu red edip şirk ten beri olana kadar ve Allah subhanehu ve teâlâ nın ipi olan ahkam âyetlerine sımsıkı sarılana kadar kafirin sopayı başımıza eksik olmayacak. Bakara suresi 214
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer6 ay önce
  Şevki..Ağabey..kaleminize..sağlık..Aşağıdaki..AHMED..adlı..yorumcuya...teşekkürler..güzel..özetlemiş..durumu..İngilizler..gemilerinden..el..sallaya..sallaya..gittiler..Yıldız..sarayında..veda..çayı..verildi..İstanbul'un..seçkin..kitlesiyle..sarılıp..öpüşerek..tek..kurşun..atılmadan..gittiler..o..grup..sonradan..KEMALİST..diye..anılacak..İsmet..paşa!!işgalci..ingiliz..komutanlarıyla..başbaşa..hergün..yemek..yeyip..sohbet!!..etti..Padişah..ve..diğer..paşaların..hepsi..evlerinde..gözlem..altındayken..KAMAL..elini..kolunu..sallayarak..ve..de..İNgilizlerin..teşvikiyle..anadoluya..örgütlenmeye..çaktı..sAMSUNA..GİTMEK..İÇİN..iNGİLİZLERDEN..ALDIĞI..yazılı..belge..ortalıkta..dolaşıyor..Padişah..İngiliz..esiri..olduğu..için..kullanıldı..ÖZETLE...İNGİLİZLER..KAMAL'a...Bizim..istediğimiz..şekilde..YENİ..devleti..kur.da..biz..gidelim..yapılacakların..listesini..de..Eline..tutuşturdular..Vah..ki..vah..
 • Nesil bittiNesil bitti6 ay önce
  16 yıldır hem atatürkçü hem laik hem materyalist hem müslüman böyle çorba bir nesil yetişti hala yetişyor. Bir nesli kaybettik. Sen hala herşey güllük gülistanlık mış gibi bahsediyorsun hocam ya hayret.
 • nadim hatipoğlunadim hatipoğlu6 ay önce
  HOCAM ÇOK GÜZEL BİR YAZI BİZLER YANLIZ VE YANLIZ SADECECE TEK OLAN KAİNATIN SAHİBİ ALLAHCC. hu,ya İYİ BİR KUL İHSANLI BİR KUL İHLASLI BİR KUL SAMİMİ BİR KUL RESULÜNE İYİ BİR ÜMMET OLMALIYIZ ki KALE GEDİK VERMESİN YOKSA İLİŞTİR GİBİ OLURUZ NEFSİMİZİ YENMELİYİZ NEFSİMİZİ YENERSEK İNANIN DÜNYA GELSE BİLEĞİMİZİ BÜKEMEZ ALLAHCC hu İLK EMRİ OKU OKUMALIYIZ İLİMDE BİLİMDE TEKNOLOJİDE BİR NUMARA OLMALIYIZ ÇOK ÇALIŞMALIYIZ Kİ DÜNYADA HEM İNSANLIK ALEMİ HEM MÜSLÜMANLAR HEMDE MÜSLÜMAN TÜRK HUZUR BULSUN YENİ ZELLANDADA ŞEHİT OLAN MÜSLÜMANLARA ALLAH CC. RAHMET EYLESİN KAFİRKERİN ELLERİ KIRILMALI .
 • Mertürk Mertürk 6 ay önce
  Allah ,şeytanı bile açlıkla terbiye etmiştir. Aç ve işsiz insanların yapamayacağı şey yoktur. Ülkemiz içimizdeki kriptoların yardımı ile adım adım ağır bir ekonomik krize sürükleniyor. Fetö ile yapılamayan, ekonomik kriz çıkarılarak,insanlar aç ve işsiz bırakılarak ,iç karışıklık çıkarılarak yapılmaya çalışılacaktır. Kamu-özel dış borca sokarak,içeriye sıcak para sürerek ,döviz fiyatı ile istedikleri gibi oynama gücü elde ederek ,bunu yapma kabiliyetine ulaştılar.BÜYÜK TUZAK;: Aç ve işsiz insanları hiçbir güç bir arada tutamaz. Son onbeş yılda ,bol ucuz döviz ortamında,dış manipülasyonlar ile, döviz kuru olması gerekenden düşük tutularak ,ithalat teşvik edilmiş,yerli üretim baltalanmıştır. .satılan 60 milyar dolar özelleştirme geliri+bir o kadar satılan özel sektör firması geliri+350 milyar dolar kamu-özel yeni borçlanma+borsa-tavil-bono vb. de 100 milyar dolar üzeri sıcak para ile adeta bir SAADET ZİNCİRİ DÖNEMİ geride kaldı. Ve artık DENİZ BİTTİne satılacak devlet,nede özel sektör firması kaldı. Vadesi gelmiş yüzmilyarlarca dolar borç her an çıkmaya hazır on milyarlarca dolar sıcak para var. Daha önce aldığımız döviz borçlarını çevirmek için eskisi gibi bol ve ucuz döviz bulamıyoruz. Aldığımız dış borçları,döviz getirici ,gelir elde edici sanayii fabrika ile üretime yönlendireceğimize ,ölü yatırım dediğimiz ,emlak-konut inşaat işlerine yatırdığımız için ,bu dış borçları çevirmek için döviz bulamıyoruz. Ekonomide sanayinin ağırlığı ,28%lerden 2016 yılında ,16% ya kadar düşerek, ülkenin tasarruf ve finans üretme kabiliyeti yok edilmiş ,ülke dışardan gelecek paraya mahkum hale gelmiştir. Emlakta lazım inşaatta lazım. Ama velakin,ilk önce sanayi- üretim- ihracat ile gelir ,tassaruf elde etmen lazım.Eskisi bol ucuz dövizin olmadığı ,vadesi gelmiş yüzmilyarlarca dolar dış borç var.borsa,faiz vb. de her an çıkmayahazır on milyarlarca dolar sıcak para var. Böyle bir ortamda ,IMF ve Kemal Derviş politikaları ile tarım ve hayvancılıkta dışa bağımlı hale gelmişsen tuzağa düşmüssün demektir.Dönüm başına para verme gibi politikalar ile çiftçiye al sana para ,tarlanı ekmene gerek yok denilmektedir.Çiftçiye destek demek ,çiftçinin kullandığı mazotu,gübreyi,tohumu,ilacı vb. ucuzlatmak ve verimi artırmak için basınçlı sulama suyunu tarlasına kadar götürmekle olur. bir ülkenin en stratejik alanı olan ,Tarım ve Hayvancılıkta dışa bağımlı hale gelmişsen TUZAK BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLANMIŞ DEMEKTİR.Tarım ve hayvancılıkta 2000 li yılların başında yıllık net 2 milyar dolar ihracatçı konumda iken ,son yıllarda yıllık net 4-5 milyar dolar ithalatçı duruma geldik.A planları olan FETÖihaneti ile başaramadıklarını ,B planı Ekonomik kriz ile yapmak.Ekonomik kriz ile insanlar işsiz bırakılarak ,aç bırakılarak iç karışıklık çıkarılarak yapmaya çalışacaklardır.Tarım ve hayvancılıkta kendi kendine yeter olmak bunun için son derece önemlidir.Tarım ve hayvancılıkta kendi kendine yeter durumda değilsen ,bir ekonomik kriz anında ,dışardan,tarım ve hayvancılık ürünüithali için döviz bulamayız. Millet içerde birbirini yer. Bu durum Ak parti içindeki bazı kriptolar tarafından ,"kusursuz fırtına " olarak bilerek mi ?oluşturuldu
 • dadaşdadaş6 ay önce
  Hocaya şunu sormak isterim ülkeyi 28 şubat şartlarına getirdikten sonra birçok mazlumun ortaya çıkmasına sebep olduktan sonra niçin kaçmıştır, hele hele bir müslüman ülkeye hicret! etmek yerinehaçlı avrupanın göbeği almanyaya hicret etmiştir!
 • AHMEDAHMED6 ay önce
  kaleminize sağlık Hocam. Bir arkadaşımla zaman zamanOsmanlı devletinin yıkılmasını, devrimleri, uygulamaları tartışırız. Kendisi azılı bir Osmanlı düşmanı ve harf ve diğer devrimlerin savunucusu. Bir muziplik yapıp bir sitede takma isimle hayali bir yorum yaptım. Bir hikaye uydurdum. Şöyle bir hikaye. "İngiltere Kraliçesi bir röportajda demiş ki. " İngiltere Krallığı öyle güçlü bir Krallık ki: Biz Afrikada bir devleti, halkın arasından seçtiğimiz kişilerle yıktırdık. Bırakın şu yam yam dilini, dinini. dedik. Böyle taş devrinden kalma yazı mı olu dedik yazılarını ve kelimelerinibizim dilimize uydurduk Yasaklar koyduk." Niçin bu saçma şeylere tapıyorsunuz , başınıza tüy takıyorsunuz. Atın bu saçma şeyleri "dedik. Halk seçtiğimiz kişilere öyle inandı ki, şimdi bütün halk atalarına küfrediyor. İngilizce konuşuyor ve bizim Peygamberimizin doğum gününü kutluyorlar. Kim olduklarını, nereden geldiklerini unutturduk""BÖYLE DİYOR RÖPORTAJINDA İNGİLTERE KRALİÇESİ." DEDİM. Arkadaş " YAZIK YAHU: OLUR MU ÖYLE ŞEY. HANGİ ÜLKEYMİŞ BU ZAVALLI ÜLKE"dedi. (***??!!)
 • Abdullah Abdullah 6 ay önce
  Kırk yı dinledik zatı alinizi heyhat Adalethak hukuk ve gençliğin geleceğiyle ilgili söyleyecek hiçmi sözünüz kalmadı Ayasofya niçin açılmıyor selamlar

Günün Özeti