Camiye Hayır Partisi’nin tuzaklarına dikkat!

24 Mayıs 2019 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

 “Allah (c.c), hepimize feraset, basiret ve hikmet ile düşünüp meşveretle karar vermemizi lütfetsin” duasını sıkça yapmamız gerekli, çünkü vahim bir dönemdeyiz! 

Başların ayak, ayakların baş yapılmak istendiği bu dönemde, etrafımızı saran ateş çemberiyle başlatılmak istenen Cihan Harbini görememenin ve bu büyük tehlikelere karşı birleşememenin acılarını yaşıyoruz! Ve gerekli tedbirleri alamazsak daha da beter acılar yaşayacağız Allah muhafaza buyursun!

Bir yanda Büyük Şeytan Siyonist İsrail’in uşakları ABD, İngiltere, Fransa, İtalya Haçlı İttifakı ve o ittifak içinde Moğolları aratmayacak bir kin, hased ve öfkeyle Suud, Mısır, BAE vs. ülkelerden oluşan payanda Müttefik İşgal Kuvvetleri, öbür tarafta İran bahanesiyle yutulmak istenen Pakistan ve Osmanlı’nın evladı Türkiye!

Siyonist, Haç ve Nifak İttifakının asıl ve son hedefleriyse Mekke-i Mükerreme, Medine-i Münevvere ve Kudus-ü Şerif!

Allah’ını, Dinini, Vatanını ve nesillerini seven her kişi, kurum ve kuruluş; nefsi, şahsi, ırki, mezhebi hesaplarını, hırsını ve hasedini terk ederek, Mazlum Coğrafyanın İmamı Türkiye’mize ve Ülke gemimizin Tayyib Kaptanına sahip çıkmalıyız! Ve bu Vatan gemisini Roma adına ele geçirmek isteyen İmam rolündeki kuzu postlu korsanlara teslim etmemeliyiz!

İslam Âleminin Payitahtı İstanbulumuzu tapınak şövalyelerinin oltalarının ucundaki yemlere aldanarak ‘zulüm 1453 tarihinde başladı’ diyecek kadar adileşen Roma zihniyetine teslim etmemeliyiz!

Sevgili Peygamberimiz ve sancaktarı Eba Eyyub’el Ensari Hazretlerinin övgüsüne mazhar olmuş, Fatih Sultan Muhammed Han’ın emaneti İstanbulumuzu, Kostantıniyye’ye çevirmek isteyenlere teslim etmemeliyiz!

Hepimiz biliriz ki; kadim Medeniyetimizin dört önemli şehri Şam, Bağdat, Kahire ve İstanbul’dur! Sanat, Edebiyat, İlim, Medeniyet merkezlerimizdir bu şehirler.

Şam işgal edildi! Bağdat işgal edildi! Kahire işgal edildi ve elimizde kalan son kale İstanbul! Peygamberin (sav) müjdesi ve emaneti İstanbul! Önder Eba Eyyub’el Ensari’nin emaneti İstanbul! Fatih’in emaneti İstanbul!

Cihan Sultanı Fatihimizin hediyesi ve Fethin Sembolü Ayasofya Camimizi kapatıp. müzeye çevirerek beddualarının devamına sebep olan Camiye Hayır Partisi zihniyetine diyarı Fatihan-ı teslim etmemeliyiz!

Çünkü Osmanlı Devleti’ni dış güçlerle birleşerek yıkan Halk Fırkasına yapılacak seçimlerde İstanbul’u teslim etmek; şehidler diyarı güzel Ülkemizi CHP, yavrusu HDP ve PKK şeytan üçgeninin Masonik İktidarına teslim etmenin yolunu açacaktır!

Bu da yüz yıldır İmamsız (Anasız) Mazlum Coğrafyanın umudu Türkiyemizin Irak ve Suriye gibi bölünüp parçalanıp yutulmasının sonunda Mukaddes Beldelerin işgalinin yolunu açacaktır! İşte asıl büyük plan budur!

Bu şer şeytani Siyonist Planı bozmak için İmam’a değil, İmam ve ekibini uyarıcı cesur Müezzinlere ihtiyacımız var!

Nasıl mı? Haftaya İnşallah!

Allah (c.c), bizi Din, Vatan ve Mukaddes Beldeler nimetinden mahrum eylemesin!

“(Allah yolunda kulluk mücadelesini terk ettiğiniz takdirde ) yalnızca içinizdeki zalimleri vurmakla kalmayacak, aksine, bütün toplumu kasıp kavuracak, (savaş, fakirlik, anarşi, ahlaksızlık, yozlaşma ruhsal ve toplumsal çalkantılar gibi) bir fitne felaketinin hepinizi perişan etmesinden korkun ve sakının!.. “(Enfal S.25) İlahi ihtarının gereği acilen uyanıp birleşmeyi, Din ve Vatan ve namus muhafazası için çalışmayı nasib etsin. Amin.

El birliğiyle maddi ve manevi çalışmalarımızla oluşacak sadece İslami İlkelere bağlı Bağımsız Türkiye’mizin yeniden dünya nöbetini beşli çeteden alması, Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız ve Ramazanı Şerif Ayımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve dua ile…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Salih zeki coşkunSalih zeki coşkun8 gün önce
  Allah razıolsun hocam sizingibi vatan millet sevdalısı insanların sayılarını artırsın
 • orda durorda dur20 gün önce
  kuran-i kerim ayeti kim gerçekleri gizleyenlerde daha zalimdir diyor. yatacak yeriniz yok siyasal islamcılar. sizin dininiz size bizim dinimiz bize. kim insan haklarına saldırırsa o cehennemde kendine yer edinsin. kimmiş onlar sen biliyon kendini münafıklık yapma inanmadığın halde inandım deme eyy nefis.
 • omer garibogluomer gariboglu24 gün önce
  Sevki hocam ALLAH aşkına beni arayınız lütfen ama ALLAH askina selamlarimla
 • Cevdet irmakCevdet irmak26 gün önce
  Allah senden razi olsun amin ne etki sizvarsiniz
 • eyüp yılmazeyüp yılmaz26 gün önce
  .her türlü maddi manevi saldırılara maruz kalan esnaf ve vatandaşlarımızı rahatlatacak aciliyet kesbeden işler var.1.sgk, vergi, trafik vs devlete borcu olanmilyonlarca insanıntahakkuk etmiş tüm faiz borçları silinip, ana para borçlar80 eşit taksite çevrilmeli.2.çalışanların asgari ücret mıktarı maaşlarına icrai işlem yasaklanlalı..3.icra iflas kanunu değiştirilmeli..faizlerin düşmesine, ve,icradan dolayı sgk kaçışlarına son verir.14 küsür işsizlik rakamının en az 3- 4puanı kaçak çalışanlardan geliyor.bunlar aynı zamanda danışıklı çalışıpişsizlik maaşı alıyor!bir çok yakın bildiğim var..çifte vurgun..4.kredi kullanıp malınıteminat verenesnaf ekspertizoyunları ile malları hiç değerine indirilip ek teminata mecbur ediliyor... bankalar tarafından soyuluyor..bu ekspertiz firmalari öyle bir oyun oynuyor ki, esnaf ve tüccarı bitiriyor..bu oyunu bakanlar bile görmüyor...devlete derin bir kin ve öfke biriktiriyor..sn c bsk mız gerçek, damardan mes'elelereçözüm talimatı vermeli..tercih şu;ülkemizin istikbali mi?yoksa faiz vs olumsuzluklara devam mı?canı ve malı iledevletiniomuzlayan geniş halk kitlelerine can suyu budur.sayın hocam, gerçeklerden bir kısım bunlardır..0532 232 50 28
 • 26 gün önce
 • Mustafa Dinibütünoğlu Mustafa Dinibütünoğlu 26 gün önce
  Hocam siz reisin yakinarkadaslarindan birisiniz neden RTE beye milletin görüşlerini ilerliyorsunuz milletin durumu emeklinin durumu gerçekten zor reise emekli'ne yaptı neredeyse vatan haini ilan edecek emekliyi çoğu emekli asgari ücretin çok altında maaş alıyor lütfen sizde biraz görüşün reisle
 • 26 gün önce
 • 27 gün önce
 • KATILIYORUMKATILIYORUM27 gün önce
  El birliğiyle maddi ve manevi çalışmalarımızla oluşacak sadece İslami İlkelere bağlı Bağımsız Türkiye’mizin yeniden dünya nöbetini beşli çeteden alması, Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız ve Ramazanı Şerif Ayımız kutlu olsun.
 • HaytaHayta27 gün önce
  Hocam birde eskiden emekli tuzu kuru asker ler vardı aman bu AKP amerikan projesi sakın oy vermeyin derlerdi ak partide hep yüzde 50 alırdı şimdide çok yazar var tuzu kuru aman haçlı maçlı hırla gittiler CHP büyük şehirlerde duman attırdı şimdide bu haçlı muhabbeti uzarsa İstanbul farka gitmesin birde çünkü bazenalman ciplerinden haçlıya nefret mesajları görüyorum sosyal medyada birde hocam milyonlarca haçlı gelecek şimdi turist adamların parasını bir güzel alıp keyif çatıp birde adamlara laf diyoruz
 • GüneyrüzgarıGüneyrüzgarı27 gün önce
  Mustafa BAŞOĞLU,camileri kurtaran Atatürk oldu diye uydurma bari,kapatmak için kanun çıkarttılar.3163 sayılı ve 2845 no'lu kanun 22 Kasım 1936 Tarihli resmi gazetede yayınlandı.Atatürk çocukların sünnet edilmesinin yasaklanması için meclise kanun teklifide verdi.Güzellik yarışması düzenlenerek Keriman Halis Türkiye güzeli seçildi,devamında da Dünya güzeli,haçlılar Türk kızı sütyen ve mayo ile karşımızda bu bizim zaferimiz diyerek övündüler ve dünya guzelimize Atatürk ECE soy ismini verdi ne de olsa soyunarak bizi şampiyon yapmıştı ! Nutuk'da ise Islamiyetin kaldırılarak KATKISIZ VE LEKESİZ bir dünya dininin kurulmasınada karşı olmayız,der.1931 Tarihli Tarih II kitabında Kur'an,peygamber ve islamiyeti aşağılayıcı ifadeler mevcut.Peygamberimizin hicreti kaçtı olarak,Kur'an Muhammedin fikirlerinden meydana gelen kitap olarak bildiriliyir.Arap oğlunun yaveleri,gökten indigi sanılan kitaplar söylemide kendisine ait.İslamcılık ve Turancılığı da bir hayal olarak gördüğünü söylüyor Nutukta yine.Camileri kurtaran biri,haçlı keferelerine karşı kazanılan fethin sembolü Ayasofya'yı neden müze yapar,bir camiye girerken,çıkarken resmi neden olmaz.
 • MetinMetin27 gün önce
  Sayın hocam, seçmeni yediriyosun içiriyosun doyuruyosun, yinede oyunu vermiyor artık!?
 • 27 gün önce
 • KahyaKahya27 gün önce
  Hocam ne demek istediniz yazı uzun sanırım oy verilecek kaptana sahip çıkılacak kısaca da söylenebilir di lakin hacı çok böyle yazan lar var haçlı seferi şu bu aman boyun eğmeyelim yazıları fakat seçimden sonra o yazıları yazan bir ayazar görsek gidip yanına selam hocam deyip bu haçlıların yaptığından iki üç kelam etmeye kalksak dur evladım biraz yorgunum hava sıcak ilaç falan içicem denir alman marka arabaya binip gidilir
 • 27 gün önce
 • AKSOYAKSOY27 gün önce
  Dikkat HDPmeçlistevedevletimiz bu partiye90milyontlveriyor
 • 27 gün önce
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM27 gün önce
  hocam ALLAH razı olsun güzel yazmışsınız cumhur ittifakı ülkenin güvencesidir chp hdpkk ya saadette destek verdiği için hep beraber halay çekisinler bizden uzak olsunlar
 • Ziya.dZiya.d27 gün önce
  Allah razı olsun sağ olhocam.munih 'den selam ve dua ile. Ziya.dinc.
 • 27 gün önce
 • ömer garibogluömer gariboglu27 gün önce
  Şevki hocam lutfen beni ararmisin ben anadoluda yasiyorum sesinizi duymak bana huzur ve umut veriyor vallahi sizi cok seviyorum ALLAH rızası için beni arayin 551 218 07 01 saygilarimla
 • herif namaza inanmıyor ki camiye gitsinherif namaza inanmıyor ki camiye gitsin27 gün önce
  Namaz yok diyen cami var der mi? H. Y. adında bir g çıkmış ulusal kanalda ramazan ötüşleri yapıyor. Allah belasını versin onun da, onu oraya çıkaranın da, televizyon kanalizasyonlarının da, âmin!
 • Seçimin İptal İhtimalini Yoksayıp Manşeti Bastınız Seçimin İptal İhtimalini Yoksayıp Manşeti Bastınız 27 gün önce
  İmamoğlu: "uydurma yerel gazete, birisi haber yaptırmış" (CNN Türk)Muhabir Ioanna Kleftogianni, Yunanistan'ın en büyük gazetelerinden Ethnos Gazetesi’nden olup İmamoğlu'nun seçim çalışmasına 1 gün süreyle katılmışve İmamoğlu ile fotoğrafı var (Haber7)
 • AbdiAbdi27 gün önce
  Rabbimiz buyurur ki Ey Muhammed emrolunduğun gibi dosdoğru ol!Karar verirken güçten ve güçlüden yana mı yoksa haklıdan ve adaletten yana mı?Altı üstü Bir Belediye seçimini her yere çekerek insanları bir tarafın görüşüne angaje etmek ve bunu da dini referanslar ı kullanarak yapmak çok büyük bir yanlıştır... O kadar Avrupa'da kaldın o seçimlerde onlar hiç böyle yapıyor larmı? Biz bir seçime giderken resmen bölünerek gidiyoruz ...Farkındaysak aslında insanımıza ve ülkemize bilmeden zarar veriyoruz... hayırlı cumalar dilerim
 • Gurbetçi Gurbetçi 27 gün önce
  Hocam Allah razı olsun ne kadar doğru söylediniz ama bunu malasef içimizdeki saadeti kardeşlerimiz anlamiyo temel beypartiye oy vermediler diye olmadık saçmalıkları yapıyo ginede oy veriyorlar bukadarmi kör oldular bilmiyorum Rabbim hidayet nasip etsin saadetcilere
 • MisafirMisafir27 gün önce
  Şefki bey sende hiç utanma ve ar yokmu yahu! 90 lı yillarda Özal ,Demirel vede Tansu çiller için demediğin kalmadı hemde kutsal olan Kabe de vaazlarını dinledim.Şimdi ne oldu da bu Faizci ve Abd sevdalısı vede İsrail madalyalı bu Akp yi ve Başını savunuyorsun .Yaa para ve makam için bu kadar dönülürmü insaf yahu.Bana karbeladaki zalimlerin bu asırda da olucaģını da göstermiş oldun ya seni Allah'a şikayet ediyorum.Unutmamak lazım ey Müslümanlar geçmişte muaviyeyi ve oğlu yezidi de destekleyenler maalesef namaz kılan oruç tutan " müslumanlardı " demekki İman farklıymış.Allah Hakkımızdaki Hükmü Elbet verecektir.Ben sabırla bekliyom sende bekle....
 • Mustafa Başoğlu Mustafa Başoğlu 27 gün önce
  Yezid geri zekalı Osmanlı yıkılmış , okur yazarlık %1 li seviyelere gerilemiş , halk harap ve bitap durumdaydı. İngilize kuŕşun sıkan bizden değildir diye fetva veriliyordu. Ülkeyi kurtarmaya çalışanların üzerine 10.000 kişilik Kuvayi İnzibatiye Orduları gönderildi. İşte bu ahval ve şeraitte senin , benim , vatanımın ,dinimin onurunu kurtardılar. Sen ne lavuk bir adamsın. Osmanlı 250 yıl önce yıkıldı. Onurunu kurtaran Atatürk oldu. Camini kurtaran da Atatürk oldu. Allah'tan kork yobaz.

Günün Özeti