Bir, “Leş” olmadan! Birleş!

25 Ocak 2019 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehid ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’deki “ İnkâr edenler de, doğal olarak birbirlerinin yardımcıları, koruyucuları, müttefikleri ve dostlarıdırlar. Eğer siz de kendi aranızda böyle organize olmuş güçlü ve etkin bir toplum oluşturmak için üzerinize düşeni yapmayacak olursanız, yeryüzünde baskı ve zulüme dayalı rejimler boy gösterecek kan ve gözyaşı asla dinmeyecek, bütün dünyayı korkunç bir fitne ve imansızlık akımı dalga dalga saracak ve böylece, büyük bir kargaşa, anarşi, savaş, yozlaşma ve fesat baş gösterecektir.” (Enfal S.73) İlahi Mesajın uyarısına rağmen, belirtilen acı hakikati yaşadığımız karanlık Deccalların egemen olduğu, zifiri karanlık bir çağdayız!

Son yüz yılda, iki büyük Cihan Harbiyle Dünya’yı kana ve gözyaşına boğan tek dişi kalmış bu emperyalist canavarlar şimdi 3.Cihan Harbinin hazırlığını yapıyorlar!

Aralarında Dünya’yı bölüşmelerine rağmen; ırkçılık, mezhepçilik, particilik, modacılık, inkârcılık morfinleriyle uyutulan devin yeni başlayan “Milli uyanış ve Dirilişini!” önlemek için büyük bir savaşın hazırlığı içindeler!

Sömürdükleri Mazlum, Müslüman Coğrafyanın her şehrini, Şam ve Bağdat’a çevirme planlarını hayata geçirmek istiyorlar! Fas’tan Pakistan’a kadar, bütün Müslüman Ülkeleri haritadan silip, Büyük Siyonist İsrail İmparatorluğunu ilan etmek için bütün güçleriyle ittifak halindeler!

İstanbul merkezli Bizans’ı yeniden hortlatmak isteyen Haçlı Roma ile Kudüs-ü Şerif merkezli İsrail İmparatorluğunu kurmak isteyen Siyonist Mihraklar çıkarları için karşımızda ittifak halinde Haçlı ve Siyon güçler birleştiler!

Birinci Cihan Harbiyle içimizdeki işbirlikçi mandacı hainlerle beraber Osmanlı Devini yıkmayı başaran beşli çete Devletler, İkinci Cihan Harbiyle de kalbimize saplanan bir hançer gibi İsrail’i, Filistin Topraklarında Devlet yapmayı başardılar!

Şimdi de Üçüncü Cihan Harbiyle de hepimizi yok etme planını tatbike başlayacaklar! Uyanın!

Bu büyük tehlikeye karşı alınacak acil eylem planını anlatmak ve gereken tedbirleri almak tüm Müslümanların gündemi olması gerekirken ne ile oyunda oynaştayız?

Hala uyanmamamız ve oynanan oyunu görmememiz için; gündem dışı fıkhi tartışmalar, Cennetten Parsel satışları,  moda çılgınlıkları, aşırı lüks harcamalar, kısır siyasi çekişmeler, nemelazımcı vurdumduymaz nesiller, aile sorumluluğundan kaçmalar, ahlaki değerlerden uzaklaşmalar, yalan iftira dolu algı operasyonları ve malum medyadaki bu ihanete zemin hazırlayan kasıtlı, planlı diziler, bu büyük tehlikeyi yani; büyük resmi görmemizi engelliyor!

“Hepiniz, Allah’ın yeryüzüne (kurtuluşumuz için) uzatmış olduğu Kur’an ipinin sadece bir bölümüne değil tümüne sımsıkı birlikte sarılın; sakın ondan ayrılmayın! Allah’ın size olan nimetini hatırlayın! Hani İslami hayattan yoksun Cahiliye devrinde birbirinize düşman idiniz fakat İslam Nimeti (nizamı) sayesinde Allah kalplerinizi kaynaştırıp  birleştirdi de, O’nun bu nimeti sayesinde hepiniz kardeş oldunuz. Ve hani, Ateş dolu bir uçurumun tam kenarında idiniz de, Allah sizi oradan kurtardı. İşte Allah, öğüt alıp doğru yolu bulasınız diye ayetlerini size böyle açıkça bildiriyor. Fakat düzensiz başıboş ve dağınık bir toplum bu hedefleri gerçekleştiremez “ (Al-i İmran S. 103) İlahi ültimatomunun inadına suni ayrılıklar, birbirimizin kuyusunu kazmalar, Afgan, Lübnan, Yemen, Irak, Suriye’de birbirimizle savaşmalar, “bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın” anlayışında pragmatist, bencil kafalar oldukça hepimizi ezenler sefa, ezilen bizlerde cefa çekmeye hâlâ devam mı edeceğiz!?

Ciğerlerimin içinden ve kalbimin derinliklerinden gelen haykırışla yalvarıyoruz;

Ey Müminler!  Ey Müslümanlar! Ey Mazlumlar! Ey Mağdurlar! Ey Canlar! Ey tüm ezilenler!

Din, Vatan, Can, Nesil ve Namus Muhafazası için birleşiniz!  

Yeryüzünün zalimleri ağır bombardımanlarla ülkemizi ve evlerimizi harabeye çevirmeden birleşiniz! Naaşlarımız; Guta’da, Kabil’de, Halep’te mazlumlara yaptıkları gibi enkaz altında kalmadan, akbabaların parçaladıkları, zalimler tarafından birer leş muamelesine düçar olmadan birleşiniz!

Dost kalabilmek için post kavgalarını bırakın ve Allahaşkına birleşiniz!

Hiçbir kardeşimin rengine, şekline, ırkına, mezhebine, inancına bakmadan bu büyük savaş yangınında kül olmamak için; Türkiyemizin güçlendirilmesi adına birleşiniz!

Milli Şairimizin, “Davran ve boğuş! Sen bir devsin, yükü ağırdır devin! Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!”  dediği gibi Ülkemizin ve Mazlum Ülkelerin aydınlık gelecekleri için uyanmakta olan Türkiyemizi, yeniden maddi ve manevi güçle devleştirmek için birleşiniz!

Zalimleri sevindirmeyiniz! Mazlumları ağlatmayınız! Son kale Türkiyemizi kurtlar sofrasına yem etmeyiniz!

Dün, Libya’da Ömer Muhtar, Kafkasya’da Şeyh Şamil, Maraş’ta Sütçü İmamların ve Güney Afrika’da Mandela, Küba’da Kastro, Venezüella’da Çavez ve bugün Maduro’nun halklarıyla beraber emperyalistlere karşı direnişleri gibi; Çanakkale geçilmez destanını kanlarıyla yazanların torunları olarak bizler de “Anadolu’muz, Mazlum Coğrafyamız ve Mukaddes Beldelerimiz asla geçilmez!” destanını tekrar yazdırmak için Tayyib Kadrolarla el ele verip birleşmeli ve oynanan oyunlara karşı en büyük silahımız olan birlik ve beraberlikle, bir binanın tuğlaları gibi saf saf vatan ve din müdafaasında yerimizi almalıyız! 

Leş kargalarına karşı nasıl mı birleşeceğiz?

Bize tebelleş olanları nasıl mı yeneceğiz?

15 Temmuz’da nasıl yaptıysak öyle!

Daha kapsamlı sohbet edebilmek ümidiyle Salı Akşam saat 20.30’da Akit TV Canlı Yayın programı “Milli Diriliş”te buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz.

El birliğiyle maddi ve manevi çalışmalarımızla oluşacak sadece İslami İlkelere bağlı Bağımsız Türkiye’mizin yeniden dünya nöbetini beşli çeteden alması, Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun. Selâm, sevgi ve dua ile…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • ahmetahmet4 ay önce
  ayın ve kıymetli şevki yılmaz hocam:çocukken ve gençliğimizde milli gençlik vakfına çok gittim inan bir muhabbet vardı o zamanlar sizin muhteşem konuşmalarınızı hep dinlerdim sizde bir inanç sizde bir dava kişiliği vardı. ben oldum 45 siz oldunuz dede)) artık öyle diyelim muhabbet namına. efendim ilgimi çeken ve içimi ürperten ve hala dinlediğim mustafa taşar eski milletvekilinden örnekler vererek sizin ne kadar kızdığınızı ve insanları uyandırdığınızı bizim namusa ihtiyacımız olduğuna dış ülkelerden gelen turistlere ihtiyaç olmadığına ait konuşmanız unutulmaz inanın şevket hocam:bugün yine dinledim.fakat şimdilerde ise eski şevk ve muhabbet sizde yanlış anlamazsanız kalmamış.Siz o zamanlar bir partiye oy verilsin diyemi bu kadar nefesinizi yormuştunuz yoksa dava kıyamete kadarmı? eğer kıyamete kadar ise siz şuan neredesiniz islamda emeklilik varmı? varsa size diyeceğim yok. eğer ben emekli deyilim diyorsanız siz neredesiniz? bizim bilmediğimiz fakat sizin bildiğiniz islam devletimi var?yoksa her yer güllük ve gülüstanlıkmı oldu? herşey düzeldimi o coniler hala gemiler ile geliyor ve bize döviz getiriyor haberiniz olsunkızlarımız kurtuldu da bu yüzden mi susuyorsunuz? o konuşmalar yoksa bir aldatmacamı idi? ben içimden gelen sözleri söyledim hocam. Sizi sahneye davet ediyorum. sağlıcakla kalın.
 • De.deDe.de4 ay önce
  Tespit var amma uygulama yok su an bulundugun saf anlatilanlarla celisiyor Yavuz bahadir bir yazisinda adaleti mahza ve adaleti izafiyeden bahsetti osmanli adaleti izafiye noktasinda kardes ve evlat katline cevaz vermistir Hey bilge ve alim gecinenler Allahin adaleti mahzasi hicmi sizin gundemizden yok bu gun sizlerin safi adaleti izafiye bile degil tayib kadrolari kurtulus recetesi degil deccaller asri diyorsun islam alemindeki sufyanlardan bahs etmiyor taraf oluyorsun
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 4 ay önce
  Gelinim sana söylüyorum, molla’m sen anla.
 • selim ustaselim usta4 ay önce
  müthis tesbitler, sen bizim yol gösteren kilavuzumuzsun, durmak yok, yola devam...sen bir meyveli agacsin, cekemeyenleri cildirtiyorsun, provokatörlerin isini zora sokuyorsun
 • Metin YükselMetin Yüksel4 ay önce
  hastayim sana ey sevki hocam, senin gibi insan emsali göremiyorum, eksigimiz zaten bu...herkes münakasa ederken, sen kelle koltuk altinda gezdin, hicret bile ettin, babanin cenazesine bile katilamadin, sucun hakikatlari bangir bangir haykrmandi, sen ne güzel insansin, sen ne cesur insansin, sen ne fedakar insansin...Allah senden ebeden razi olsun, tüm islam alemi sana cok sey borclu
 • YamanYaman4 ay önce
  İmamı şafi Hz sorarlar ya şeyh ahir zamanda arkasından gideceğimiz ehli sünnet lideri nasıl anlayacağız şeyhin verdiği cevap düşman oklarını takip ediniz o sizi doğru lidere götürecek geçmişte ulu hakanı anlamayıp yıktılar şimdide reisi yıkmaya çalışıyor bu dinsiz ler muslumanim deyip dinin emirlerine saldırmak ne kadar tuhaf kendi kitabından korkmak din alimlerine gerici demek musluman lidere içki iç demek ve bunu muslumanim diyenlerin alkislaması unutmayın Allah CC herşeyi hakkıyla işiten ve bilendir
 • mahmutmahmut4 ay önce
  kimin yanında birleşeceğiz bu gün memleketi satanlarla mı yoksa vatan için canınıvermeye çalışan hocamın emrettiği yerdemi birleşecegiz sizin gibiler getirdi Türkiyeyi bu hale Allah rızası için gerçeği göründe şu adamı bir şey zannedip arkasından gitmeyin.
 • Ümit Ersoy Ümit Ersoy 4 ay önce
  İnşallah bir gün 6284 sayılı kanunun iptal olduğu günleri de görürüz hocam. Saygılarımla,
 • SinanSinan4 ay önce
  Eline sağlık hocam.ne olur Allah aşkına reisi yalnız bırakmayın.sinek küçük ama pistir.ne olur ufak tefek hataları akp düzeltsinlr.soyguncuları rantçıları ihale mafyasını partiden aydınlar.tek ümidimiz Allah ın izni ve inayetiyle rte
 • Mehmet Uğur Boran Mehmet Uğur Boran 4 ay önce
  Hacam Allah Razı olsun INŞAALLAH
 • arif.arif.4 ay önce
  kiminle kimin yannda birleşeceğiz."Hala uyanmamamız ve oynanan oyunu görmememiz için; gündem dışı fıkhi tartışmalar, Cennetten Parsel satışları,moda çılgınlıkları, aşırı lüks harcamalar, kısır siyasi çekişmeler, nemelazımcı vurdumduymaz nesiller, aile sorumluluğundan kaçmalar, ahlaki değerlerden uzaklaşmalar, yalan iftira dolu algı operasyonları ve malum medyadaki bu ihanete zemin hazırlayan kasıtlı, planlı diziler, bu büyük tehlikeyi yani; büyük resmi görmemizi engelliyor!" diye dile getirdiğin şeylerintavan yaptığı akp yönetiminde mi birleşeceğiz.hadi oradan.aklımızı kiraya vermedik.
 • Ömer ADALETÖmer ADALET4 ay önce
  Şevki,Meydanlarda cihat, edelim cihat edelim Türk faşistlere karşı cihat edelim diye böğürüyordun. sonra zoru görünce Almanya'ya kaçan sen değil miydin? Senin yazdığınayetlerde bile kesinlikle tahrifat vardır. Bu din bezirganı, umre, hac organizeleri ile Müslümanları aldatırken Atatürk istismarcısı ÖZDİL-den hiç bir farkı yok.. Şevki oğlum, senin uydurduğun ayetlere enayiler inanır.. andavallar inanır.. Arkadaşlar bu ruh hastası yazdığı ayetleri kendi menfaatlerine göre yorumluyor.. Eeee hocası kim? Erbakan...
 • Hakk yolunda hakyemezHakk yolunda hakyemez4 ay önce
  Şevki bey, islam barış demektir. Herşeyden önce, toplumsal barış. Yazınız ise, savaşa hazır olun dercesine... ! Sahi, şu düşmanları tek tek somut olarak yazsanda bilsek..... 17 yıldır iktidarda senin partin var... Siyonist israil diyorsun, maşallah ticaret 3 katına çıktı. Emperyalistler diyorsun... yağlı ballıyız.... Birlikte, BOPa uyduk, top olduk, oynandık... yetmedi mi ? Borç batağının içindeyiz... Bu borçlar nasıl ödenecek ? Bu millet ne zaman gülecek, gün görecek...? Borçlu alacıklının karşışında her zaman boyun bükük durur. OSMANLI birinci cihan harbine Almanyanın borçları ve 5 milyon altın lira için değnekci olarak girdiğini yazmıyorsun.... Borç üstüne borç alarak, faizler katlanarak nereye gidiyoruz.....? Felaket tellallığı yaparak bu ülkeyi felakete sürüklediğinizden habersizsiniz....
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer4 ay önce
  Kaleminize..sağlık..Ağabey..Hürmetler..selamlar.
 • Börü budunBörü budun4 ay önce
  Yav şevki abi seni bu yüzden seviyorum, yıllar öncede birleş. Miş milletler çıkışını yapmistin,
 • ORHAN İNANORHAN İNAN4 ay önce
  BU GAZETEYİ HERGÜN OKUYAN DEĞİLDE AÇAN VE İSTİSNASIZ HER KÖŞE YAZISINA İLGİNÇ YORUMLAR YAZAN YA DA YAZMAYAN KENDİNE GÖRE PROPAGANDA YAPAN KAFA KARIŞTIRDIĞINI ZANNEDEN,BÖYLECE BİRİLERİNE HİZMET ETTİĞİNİ ZANNEDEN "KUNTA KÜRDE"LAKAPLI ŞAHSIN SEVİYESİZ YORUMLARINI LÜTFEN YAYINLAMAYIN..BU KADAR PESPAYE VE SEVİYESİZ BİR KATILIMCI BU GÜNE KADAR GÖRMEDİM.TEDBİR ALIN.YAZINIZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ.ELİNİZE SAĞLIK.
 • mhmtmhmt4 ay önce
  Dosdoğruyu anlatıyorsunda dosdoğru yaşamak için seni niye dinlemezlerdi. Dosdoğruyu söyleyip yanlış yaşadıkça hiç inandırıcı olamıyoruz. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş. Başkalarında hata aramaktan yanlış bulmaktan maalesef kendi yanlışlarımızın hatalarımızın üzerine oturuyoruz. Hangi birisini yazalım, gösterelim. At gözxlüğü ile bakmaya başladıkça davamızda davacık oldu. Neydi o eski günler. Nerede o eski akitçiler. Şimdilerde hepsi düzene uymuş gibi. Yanlış anlamayın dışarıdan öyle gözüküyor. İstisnalar kaideyi bozmaz. Yarası olanlar gocunsun. Üç maymunu oynamak işimize geliyor. Görmeyen, duymayan, konuşmayan maymunlar ilk Japonya’da görülse de, felsefesinin 8. yüzyılda Hindistan’da ortaya çıktığı, Budist rahipler aracılığı ile önce Çin’e sonra da Japonya’ya geçtiği sanılıyor. Hindistan’daki kökeni ise ‘görmezsek, işitmezsek, konuşmazsak, şeytan da bize dokunmaz, işimize karışmaz’ şeklinde özetlenebilecek Vadjra düşüncesine dayanıyor. Bizde de bu inanç yerleşti galiba. Çünkü üç maymunu oynamak moda, maymuncukla her kapı açılıyor. İnşallah üç maymunu oynamak zorunda kalmayacağımız zamanlara erişmek dileğimizle… laf olsun torba dolsun. Bendense yanlışı görme. Yok aslında birbirimizden farkımız. Sadece görüşler farklı. Yemeyen mi var? Tövbe etmeyen mi var?Yalan yere yemin etmeyen mi var? Kimisi az yer diğeri belki çok yer. Değişen ne? Ayasofya cami mi müze mi? Allah'ın emrettiği idam bile mühebbet oluyorsa dini kullanmayan var mı? Putunu kullanmayan var mı? Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste, almayan var mı? Geciken adalet zulümdür, geciktiren kim, zulüm eden kim? Faiz almış başını gidiyor, alışmayan kadı mı? Fuhuş zina normalleşti, kanıksayan var mı? Hatta atv de biri ne idiği belli olmayan insan müsvettesi sahipsiz sandığı kızları toplayıp manevi evlat edinip gazinolarında gezdirirken işi kitabına uydurmuş durdur durdurabilirsen. Bunun benzeri maalesef her yerde, kimse de affedersiniz pezevenke manevi kızları toplayıp çalıştırdığı için bir şeyde diyemiyor. Bu mu gelmek istediğimiz düzen. Devlet bakıyor, bakanlar bakıyor, ses çıkaran yok. Düzeni kurmuşlar, götüren götürene. İftira kol geziyor. Çamurlar havada uçuşuyor. Mahkemeler takipsizlik berat veriyor ama adalet gelmiyor. Başka bir adalet yolu gözleniyor. Ohalkomisyonu. Adalet içinde adalet. Sui zan tavan. Bahane hazır. Çok konuşuyorsan sende çamurlanırsın. Her doğru her yerde söylenmez yoksa senide bir çırpıda terörist yaparım haaaa. Ne taktik değil mi? İdam edilecekler idam edilmezken daha çok vebale girerek yuvalar yıkmak, aileleri parçalamak demogojinin halt etmesi oluyor. Şimdi de doğayı kurtarıyoruz. Sanki her şey rayında marketlerde poşetle patronları beslemeye çalışıyoruz. Vatandaşın bedavaya aldığı poşet markete kaynak oldu. Sanki ortalıkta plastikten geçilmiyorda iş naylon poşetlere kaldı. Kafayı sağa sola çevir poşetten daha fazla yığınla plastikler ortalıkta dolaşıyorken vatandaşın cebine göz dikmekte ne oluyor? Her markete gittiğimde bu poşeti hemde marketin reklamını yaparak almak zorundayım ve alıyorumda. Ne oldu. Ortalık plastikten temizlendi mi yoksa marketçi bedava verdiği poşetten kazanç mı sağladı? Kendi hatalarımızı görmeyip uç maymunu oynadıkça din tüccarlaşıyor, kazanç sağlıyor, ortalık şüphelerle dolarken veballer ile btıyoruz. Hayatımız piyango gibi. Palyaçodan farkımız yok. Yapboz gibi yaşamakla kimi kandırdığımızı sanıyoruz? İnsanları kandırabiliriz, köşeyi dönebiliriz, ahirette mahşer günü nasıl hesap vereceğiz? Bir koltukta iki karpuz taşınmaz. Özümüze dönelim. Biz örnek olursak yamukluklar,, sahtekarlıklar, düzenbazlıklar, hainllikler, affedersiniz pezevenkler zaten yok olur gider. Caydırıcı cezalar olmadan, örnek yaşayış gibi yaşamaya geçmeden düzelme olmaz. Kimseyi de inandıramayız. Düzelmezsek sağ sol farketmez DEVLETİN MALI DENİZ YEMEYEN KERİZ ( aslında domuz deniyor) diyerek yaşanır, yaşanıyorda. Gözlerimi kaparım görevimi yaparım diyerekte üç maymunu oynarım. Sol putuyla sağ diniyle tüccarlığına devam eder durur. Vebale girmekten çekinilmiyorsa, kul hakkı önemsenmiyorsa işimiz mahşere kaldı. Helalleş helalleşe biliyorsan. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • AvamiAvami4 ay önce
  Ver coşkuyu Şevki hoca! Ne kadar gaz verdiniz ki GAZ MAN' lara döndük.Hiiiç merak etmeleş olacağımız zamanlar yakın. bir 1980 yılını esas alıp,Afganistan,Pakistan,Irak, Yemen, Tunus, Libya, Mısır ve Türkiye'ye bakın bir de şu an bu ülkelere bakın..Sosyal,ekonomik,hukuk,eğitim,teknoloji,yetişmiş insan kalite vegücü,bilim,sanat,toplumsal sağlık ve asayiş,iş aş durumları ne alem de!Sayın Şevki Hoca hameset ve gaz vermeyi bırakın gerçeklerin dünyasına gelin HARAMİ DEVLETİ ve ABD ye meydan okuyan Ülke Veneazuala 'ya gidelim..Mİ.Buyur Gerçekler.Dünya Bankası verilerine göre Venezuela’da 2002 yılında TOPLAM milli gelir yaklaşık 265 milyar dolar.Son 5 yıllık verilere yok(kayıt dışı devlet düzeni) ama 2014 yılında ülke ekonomisinin ulaştığı büyüklük 536 milyar dolar...Yani iki kattan fazla BÜYÜMÜŞ keonomik olarak ülke.Keza kişi başı gelirde de durum farklı değil.2002’de 10 bin 460 dolar olan milli gelirden kişi başına düşen pay, 2014 yılında 17 bin 440 dolara çıkmış.Şimdi soralım" Bir ülke iki kattan fazla zenginleşmiş,ama halkı fakir,zillet ve iş,aş yok nasıl bu hale düşmüş olabilir.Peki Türkiye farklı mı? Bizde 2002 ye göre ekonomik olarak büüyüdük.GSMH ve Kişi başına düşen(aslında hesapta düşüp,gerçekte düşmeyen) milli gelir 3 kat artmış..15 Milyon kişi sosyal yardım alıyor.Ücretlilerin ve sosyal yardım alan toplam nüfusun , 2002 yılı GSMH ya oranına göre DÜŞMÜŞ' Üstelik sayı artmış Yardım alan ve ücret alanların!! Düşünün öyle bir İslamcı Kapitalist Sömürü düzeni hakim olmuş ki,artan büyüme ve zenginlik başkalarına transfer edilmiş..ALLAH ne buyurur,Haşr Suresi ,7 de....(öyle bir dağıtım,bölüşüm ekonomi politikası uygulayın ki) " O mal,zenginlikler sadece belli kesimin arasında dönüp duran DEVLET/GÜÇ/İKTİDAR ARACI O L M A S I N!" Eee Şevket Hoca sen nasıl bir müslüman ve dindarsın ! Hz.Ömer bu ayetteki hedef ve amacı gözeterekdaha önce uygulanan GANİMET PAYLAŞIM POLİTİKASINI değiştirmiş.YA şimdi kiler! Kimi zenginleştirdi bilmiyormusun! Güya fakirlere elektrik yardımı yapıyorlar.Düşen (TÜİK açıkladı üretimi düştü)i sanayi ve üretim düşüşüne bağlı olarak Dağıtım şirketlerinin satılamayan elektriklerini KAMU/DEVLET olarak satın almak ,külfti millete yüklemek ve bu sayede elektrik dağıtım şirketlerine sermaye transfer etmek..Tam da ALLAH'ı yapmayın dediği işi yaparak..Öyle değil mi..Allah zalim bir toplumu iflah eder mi sence?Veliye vermek için Ali'nin emeği,ücretinden çalmayı hoş karşılar mı? Bütçeyi kendi yapıyor RTE ve % 26.5 zam alıyor kendine,emekli,kamu memur ve işiçiye ise % 10.7 zam veriyor.Oysa hayatı beleş.Zatenmilletin paraları ile Milyonlu harama yapıyor,kendine örnek olsun diye % 5 zam yapsa aç mı kalırdı? Buna destek olup itiraz etmeyen bir toplumugören ALLAH sence merhamet eder mi?Yani Allah torpil yapar mı hoca? O '(cc) nun bizden önce gelip geçmiş toplumlara uyguladığı ve asla değişiklik yapmayacağını söylediği zalimleri cezalandırma yasasını biz Türkişye'deki zalim müslümanların hatırına ! iptal edecek/uygulamayacak mı sanıyorsun/düşünüyorsun öyle mi, Şevki hocam! Bu ALLAH'ı adaletine uyar mı sizce..! Lütfen bu sorularımız hususun da aydınlatın bizi..
 • sancarsancar4 ay önce
  lan dingilşevki ,zalim şevkisen zaten leşsin...ihale işleri nasıl gidiyor ,yeşil dolarlar....cennetin yeşilinden sıcak geldi demi....hemde daha yakın....
 • yıldırımyıldırım4 ay önce
  Hocam güzel söylüyorsunuz. Hakkı söylüyorsunuz da. sonuçta güç sahibi olanlar liyakatli olanlara, nefsine sahip olanlara Görev vermiyorlarsa biz ne yapabiliriz. Ancak bunun Sadık'a yansıması olacak.bunu göremiyorlar ise yapacağımız bir şey yok duadan başka . selam ve dua ile
 • Muhammed MercanMuhammed Mercan4 ay önce
  Hocam birlik ve beraberlik çabalarınızdan dolayı Allah razı olsun.Fakat sizin derdinizle dertlenmiş İslam için ümmet için ahlak için aile için eğitim için gecesini gündüzüne katan alimlerebizzat ak partililer ve Tayyip Erdoğan tepki gösterdiler.Ateist bir piyanisti ayakta alkışlayanlar bu muhabbetlerinin onda birini o alimlere göstermediler.Ak parti maalesef evde babayı okulda hocayı zelil duruma düşürdü.Gururu kırılan baba ve hoca olursa ne nesil yetişir nede birlik ve beraberlik şuuru kalır ortada.
 • samisami4 ay önce
  Aynı topraklarda yaşayan aynı havayı suyu kullanan aynı inanca sahip en az ülkeyi idare edenler kadar vatanını milletini seven lakin sırf siyasi görüş farklılığı olduğu için fikirlerini ve zikirlerini tasvip etmediği için kendinden olmayanları vatan haini fetöcü zillet ve illet diye adlandıran bir zihniyet ile nasıl BİRLEŞİLİR ki.Siz bu lafları REİS beye hatırlatın ilk önce.Devlet idare etmek öyle hayt huyt ile olmuyor.Kullanılan dile dikkat edilecek.
 • Ahmet Raif EKİNCİAhmet Raif EKİNCİ4 ay önce
  Değerli hocam senin samimiyetine imanım gibi inanıyorum, senin sözüne itibar eden yetkilere söyle ne olur bu ümmettin güçlenmesi bu ülkenin bakiyesi için Devlet kurumlarında yetkili olançoğu amirler, müdürler, siyasileri, yetki alanları iyi araştırsınlar insanlarımıza musallat etmesinler. bunların içinde hırsız ,hain bölücü, münafıklar, nefsinin esiri ,keyifçi, alemci, vurdumduymaz, inançsız, imansız gibi insanlara dikkat etmeliyiz. saygılar
 • M. Usta Elk. Y. MühendisiM. Usta Elk. Y. Mühendisi4 ay önce
  Değerli Hocam eline, diline, zihnine sağlık. Kur'an la hükmeden yanılmaz.
 • Abdulkâdir CeylanAbdulkâdir Ceylan4 ay önce
  RABBENÂ ÂTİNÂ FİDDÜNYÂ HASENETEN VE FİL ÂHIRETİ HASENETEN VE KINÂ AZÂBENNÂR. Cumanız Mübarek Olsun...
 • Veysel Gümüş Veysel Gümüş 4 ay önce
  Sayin Şevki Yilmaz. Çoçukluğum ve gençliğim sizin kasetlerinizi seyretmekle ve sizin konferanslarinizada koşmakla geçmiş bir Müslüman olarak size dilinizden düşürmediğiniz Allah için soruyorumdur "...O ismini verdiğiniz Suriye'nin,Írak'in...vs paramparca olmasinda ve oradaki erkeklere bile tecavüz edilmesinde bizim AKP iktidarinin payi/ortakliği yani BOP eşbaşkanliğini yapmiş olan ve daha halende ABD ile bir çalişan AKP'nin hiç bir suçu,günahi,yanlişi,ihaneti yokmudur.Lütfen sizi Ebu Zerr El Giffari olmaya,Hz.Ömer'e kumaşin hesabini soran o cesaretli kadindan olmaya,Fatih Sultan Mehmed Padişahimizin yargilayan o kadidan olmaya davet ediyorumdur açikcasi sevdiğiniz ve hemşehriniz olan iktidardakileride ALLAH için eleştiriniz ve emrolunduğunuz gibi dosdoğru olunuz ayetini tatbik ve icra ediniz.Size yakişanda bu olacaktir yani sadece karşinizdakilerin değilde yaninizdakilerinde yanlişlarini ortaya koymaniz olacaktir.Allah (cc) bu istediğim şekilde yazilar yazmaya başlarsinizdir yani hesaba çekilmeden önce kendinizi (AKP'yi) hesaba çekersinizdir.Allah'in selami üzerinize olsun.
 • Kunta Kürde Kunta Kürde 4 ay önce
  Dini siyasi emellerinize alet etmeyin dini bilginiz de anlaşılan kıd! Cuma bir bayram deyil !
 • FerhatFerhat4 ay önce
  Hocam elinize kaleminize saglim cok güzel yazmissiniz, zira bizimde gönlümüzde gecenleri ancak böyle güzel tarif edilebilir. Fakat önce aramizdaki deccalin kurdugu düzeni destekleyen ayaktaki Lesleri temizlememiz gerek, zira bu ayaktaki lesler ve isbirlikciler bize ve milli degerlerimize tanzimat döneminde baslayan reformlar ve cumhuriyetin kurulus döneminde inkilaplarve günümüz Türkiyemizde AB reformlar ile ihanet etmekteler. Bu iblisin isbirlikcilerinden kurtulmadan dirilisi yasamamiz mümkün degil malesef. Bu Tagut larin kim olduklarini ve kime hizmet ettikleri malum.

Günün Özeti