Af mazlumlara! Zalimlere asla!

12 Ekim 2018 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza (cc) hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Mü’min kardeşlerimize, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun

Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim ve Resulullah (s.a) Efendimizin örnek hayatıyla oluşan Uyum Yasalarımız, bizim tartışılamaz Prensiplerimiz ve İlkelerimizdir!

Önce insanı eğiterek, cehalet bataklığını İlimle, İmanla ve Ahiret nasihatlarıyla kurutarak edebli, ahlaklı nesil yetiştirmeyi hedef alan Dinimiz, cezaları; caydırıcı en son çare olarak uygulamaktadır!

Nizamımız ve Düzenimiz İslam; Yaratılan her canlının hukukunu korurken, bilhassa yeryüzünün nöbetçisi İnsanın Aklını, Canını, Malını, Namusunu, Neslini, düşünce ve İnancını dokunulmaz kılmıştır! Varlık vesilemiz bu değerlere dokunanları da terörist ilan ederek cezalandırılmalarını emretmiştir! 

İnsanın aklına, canına, bedenine namusuna musallat olan kumar, alkol esrar, eroin, fuhuş ve faizi yasaklamış bunlarla meşgul olanları müfsid yani terörist ve zalim ilan etmiştir!

Ölüm, Ahiret ve Büyük Hesap Günü eğitimini yasaklayan ve Dinimizin İlkelerini Devletten ve Hayattan kaldıran Laisizm belasının oluşturduğu bu suç bataklığı devamlı suçlu üretmeye devam ediyor! 

Sosyolojik bir vak’a olarak görmekteyiz ki; Af Yasaları defalarca çıkarılmasına rağmen ceza evleri boşalmıyor, adalet saraylarındaki(!) davalar azalmıyor! 

Cezaevleri yine tıka basa dolu! 

Yeni cezaevleri ise ihtiyaca cevap vermiyor!

Son günlerde Türkiyemizin gündemine gelen Af Yasası sorunları kökünden çözecek şekilde mevcut yaraya neşter atıcı değil, pansuman tedbir olarak gündeme getirilmiştir.

İyi niyetli olduğundan şüphe duymadığımız bu durum beraberinde olası riskleri de barındırmaktadır!

Toplum üzerinde öfke oluşturmadan çok dikkatli bir şekilde hem de Mart 2019 seçimleri öncesinde gündeme gelen af tartışmalarında işaret etmek istediğimiz birkaç konu başlığını tavsiye niteliğinde arz etmek isteriz, şöyle ki;

-Çıkarılacak afta mutlaka mazlumlar affedilmeli! Bebek katili, tecavüzcü sapıklar, hırsızlar, esrar, eroin üreten, satan uyuşturucu ve fuhuş tacirleri vs. Zalimler asla!

- Hiçbir suçları olmayan mazlumlar, affın olmazsa olmaz ilk şartı olmalıdır!

- Derun-i Devletin tuzağıyla ömürlerini cezaevinde geçiren Sivas, Selam, Mustaz’af vs. Mağdurlar af kapsamına mutlaka dahil edilmelidir!

- 28 Şubat Post Modern İhanet Darbesinin kurbanları cezaevindeki yüzlerce kardeşimiz bu düzenlemeden öncelikle faydalanmalıdırlar! 

- Allah’ımıza, Kitabımıza, Peygamberimize, Dinimize ve Mukaddesatımıza hakaret edenlere hiçbir dava açılmazken, fikri düzeyde eleştiri ve tenkitlerde bulundu diye 5816’nın ‘’mağduru’’ olan ve hapse mahkûm edilen yazarlarımız da mutlaka Af kapsamına alınmalıdır!

- Dinimizin müsaadesiyle evlenen fakat, zalim rejimin 18 yaş engeli sebebiyle mahkûm edilen binlerce aile reisi masum ve mazlum gençlerimizde af edilmelidir! Pavyonlarda eğlence meta-ı edilen binlerce 18 yaş altı kızların feryadına ses çıkarmayan aile düşmanı Feministlerin tuzaklarına meşru evlilik yaparak yuvalarını kuran mazlumları kurban etmemeliyiz!

Daha evvel 1977 yılı seçim hezimetimize sebeb olan af kanunuyla ilgili daha detaylı anlatımlarımızla Salı Akşam saat 20:30’da Akit TV Canlı Yayın Programı “Milli Diriliş!”te buluşmak duasıyla Allah’a emanet olunuz.

El birliğiyle maddi ve manevi çalışmalarımızla oluşacak sadece İslami İlkelere bağlı Bağımsız Türkiye’mizin yeniden dünya nöbetini beşli çeteden alması, Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selâm, sevgi ve dua ile…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • HarunHarun3 ay önce
  Selamün aleyküm, hocam ellerinizden öper dua isterim, 2002 yılında İlk oyumu 18 yaşımda caiz olmadığını bilmeyerek Tansu Çiller e verdim. O tarihten bu güne kadar tüm oylarimi ak parti ye ( Tayyip Erdoğan a ) verdim. 2012 de trafikte bir tartışma dan mahkemelik oldum sikayetci değiliz dedik sonradan Berat ettim savcı itiraz etti dosya Yargıtay'a gitti ve 2017 de tekrar yargılanmak üzere geri geldi 2017 Aralık ayında hagipli ertelemeli olarak 20 ay hapis ceza aldım. Buraya kadar sorun yok çünkü hagipli. Ama esas olay şu, ben 2016 da iş yerinde birisi ile kavga ettim ve haklı olduğum için jandarma çağırdım şikayetçi oldum ama delilleri ortadan kaldırdılar ve beni haklı iken haksız konuma düşürdüler şimdi de bu mahkemem devam ediyor ve büyük ihtimalle Ocak 24 de ceza alacağım, benim şikayetim e takipsizlik gelmiş ben anlamadım itiraz da etmedim, onlar sinsi ve işi bilen adamlar. Her neyse şimdi ceza alınca benim hagipli dosya uyanacak ve ben kamu daki işimden olacağım. Keşke 2012 deki olayda verseydi bu cezayı da 5 yılda denetimliden bitip gidecekti ve bu olayda da ceza alsam dahi denetimliden kurtulacaktim. Ama gel gör ki kader böyle. Şimdi de af af af dediler bahçeli denen dümbük sonrası malum. Açık konuşayım af çıkmazsa bu suçlardan bana yeminle söylüyorum oy vermeyeceğim bu defa ak parti ye ve reise. Şimdi ben kader mahkumu değil de neyim.
 • serkan Başaserkan Başa5 ay önce
  Boş konuştuğunu sayın yazar biliyor mu acaba? Hukukta öyle bir mekanizma yok. O dediğiniz guruplar ya yeniden yargılanırlar ya da onların suçuyla ilgili yasal düzenleme yapılabilir. Eğer af yasası çıkarsa aramıza girecek suçlular yeni canlar yakıp tekrar cezaevine dönecek. Olan topluma olacak
 • Mehmet tMehmet t5 ay önce
  Merak etmeyin sayın yazar af başladı zaten. ...
 • İSMAİLİSMAİL5 ay önce
  MAZLUMLAR AF EDİLMELİ.BANKA AS YA MAĞDURLARI.SENDİKA MAĞDURLARI ÖZEL OKUL DERSANE KERMES V.B FAALİYETTE BULUNAN İBADET TAKIMI.O GECE SİLAH SIKANLAR VE DARBEYİ ORGANİZE EDENLER AF EDİLMEMELİ.KATİLLER IRZ DÜŞMANLARI UYUŞTURUCU TACİRLERİ İNSANLARIMIZI DOLANDIRANLAR AF EDİLMEMELİ.
 • MüslümMüslüm5 ay önce
  Yeniden yargılama diye birşey var. Affa ne gerek var. 50 bin uyuşturucu satıcısı dışarı mı çıkacak şimdi.
 • Kocasolak Kocasolak 5 ay önce
  Hocam SİSTEMİ kökten değiştirecek bir pilan proğram yapmak zorundayız. Batı yasaları ile bir yere kadar, bize uymuyor artık, zaten hiç uymadı.
 • recep ünlürecep ünlü5 ay önce
  hocam hukuk sisteminde lokal af olurmu 162 bin hükümlü af edildi diyelim içerde kalan 100 bin hükümlü önce aym ye baş vuracak olmadı aihm baş vuracak ahim den çıkacak karar kesin olarakeşitlik ilkesine aykırı diye herkese af çıksın diyecek bu bile bile neden konuşulmuyor sonuçlarına kim katlanacak
 • ersinersin5 ay önce
  Hocam koca koca apartmanlarda olduğu kadar kasabalarda bile herkesin iyi kötü bir otomobili traktörü evinde bir degil iki tv si oldugundanmıdır bilmem ama insanların %80'i bence kalabalık içinde yalnızlık çekiyor. Sebep bence varlıktan başka bir şey degil
 • aa5 ay önce
  hiç bir suçu olmayan mazlumları nasıl ayırtedeceksiniz?yeniden yargılanmasını mı düşünüyorsunuz?
 • cennetoğlucennetoğlu5 ay önce
  Hocam aşağı yukarı 150-200 metre boyundaki tarla sınırımda bizim tarla komşu tarlayabir metre dogal yükseltide olmasına ragmen adam gelmiş traktörle beşli pullukla iki sıra sürmüş bu adam beş vakit camide bulunan bir adamda şimdi ben kavga etsem katilmi olurum kader mahkumu mu olurum. Yapacagımdan değil ama hocam öfkenden sebep uydu görüntülerinde sınır bizden 400metre kareihlalden dolayı benimseme el koyma
 • Affiniza magrurenAffiniza magruren5 ay önce
  Hiçbir suçları olmayan mazlumlar, affın olmazsa olmaz ilk şartı olmalıdır! MESELA HIC SUCU OLMAYAN AMA SIRF CEMAAT OKULLARINDA ÖGRETMENLIK YAPTI DIYE; KERMESLERDE SARMAGÖZLEM YAPTI DIYE, COCUKLARINI CEMAAT OKULLARINA GÖNDERDI DIYE, BANK ASYANIN ACILISINDAGÜLENIN ETRAFINDA PIR PIR DÖNENLERIN DEGIL PARA YATIRDI DIYE HAPISTE OLAN ON BINLERCE INSANA (KI BUNLARIN YAKLASIK 20 BINI BASÖRTÜLÜ KADINLAR VE 700 TANE DE BEBEK) AF OLUR MU? DARBEYE DIREK TEVESSÜLEDENLERE IDAM VERILSIN. VALLAHI SEVINIRIM: BIRAZ VICDAN. ALLAH VAR AHIRET VAR..
 • METİN T BEYŞEHİR METİN T BEYŞEHİR 5 ay önce
  Hocam af konusunda Net bir görüş ortaya koymuşsunuz .herkeze af olmaz.sadece kader mahkumlarına af çıkarılmalıdır..ZAFER İSLAMINDIR..inşallah ..selam ve dua ile..

Günün Özeti