15 Temmuz Zafer Bayramı!

05 Temmuz 2019 Cuma

Kıymetli kardeşlerim. 28 Haziran tarihinde yayımlanan “İsraf eden, İflas eder!” başlıklı yazımızın son paragrafında; ‘’Allah’ın Kitabı Kur’an-ı Kerim’de ve Peygamberlerimizin hayatlarında her işimiz için güzel örnekler ve bereketin müjdeleri vardır! Nasıl mı? Haftaya Cuma’ki yazımızda İnşallah!’’ diyerek bitirmiş ve İsraf’tan kurtulma yollarını bu haftaki yazımız da kaleme almaya niyetlenmiştik. 15 Temmuz Destanı’nın 3. yılına tevafuk etmesi sebebiyle bu haftaki yazımızı tehir ettik ve önemine binaen 2017 yılında kaleme aldığımız “15 Temmuz Zafer Bayramı!’’ başlıklıyazımızı revize ederek istifadenize arz etmek istedik. Rabbimiz bizlere bir daha böyle acılar yaşatmasın duasıyla yazımızı ilginize sunuyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

İstiklal savaşlarında başarılı olamayan harici düşman kuvvetleri, necib milletimizin topyekûn Milli Duruşu, Milli Direnişi ve Milli Dirilişi’yle, şanlı tarihinin takvim yapraklarına altın harflerle yazdığı destansı zaferi 30 Ağustos 1922’de, vatan topraklarından kovuldular Elhamdulillah!

Ancak; dahili mandacı, nifak ve hased kuvvetleri, ağaç kurtları gibi vatan ağacımızı kemirmekten dün geri durmadılar, bugünde durmuyorlar!

Kıyamete kadar da ihanetlerinin devam edeceğini ve asla durmayacaklarını unutmayalım!

İçimizdeki nifak kurtlarından Masonik-Sebateist vb. dönmeler, ülkemizi; emperyalizmin kanlı çarkları arasında kolayca öğütülebilecek kıvama getirmek için, Anadolu, batıya payanda olsun, emperyal ülkelere manda olsun için görevdedirler!

Particilik, Irkçılık, Mezhepçilik ve Tarikatçılık Hastalığına yakalananlar ise; hırs, haset, cehalet ve gafletlerinden dış ve iç düşmanlara alet oluyorlar!

Vatan ağacının içindeki kurtların beslenmesine çıkarları uğruna (bilerek-ihanetle ya da bilmeyerek-gafletle) yardımcı oluyorlar!

Daha geçtiğimiz günlerde, ordusunun kuruluşunun 2226. yılını kutlayan bu aziz milletin kadim düşmanları (silahlı dış şer güçler), ülkemizi dışarıdan bir taarruzla işgal edemeyeceklerini bildiklerinden, mandacı masonları ve piyonları yoluyla içerideki gafil ve hainler eliyle gerçekleştirmek istedikleri silahlı darbelerle bu aziz vatanı işgal etmek istiyorlar!

Halkımızın sandıkta seçtiği, nice vatansever devlet adamlarımızı yasaklarla, zindanlarla, idamlarla tasfiye ettiler!

Yıllar önce hazırlanıp, 15 Temmuz 2016 gecesi sahneye konulan silahlı eşkıya kuvvetlerinin başlattığı işgal, istila ve imha hareketi, dış ve iç güçlerin en çetin saldırılarından biriydi!

Ama bu silahlı işgal taarruzu, Allah’ın (cc) lütfu ve yardımı! Milletimizin birliği, dirliği ve şanlı direnişiyle bertaraf edildi Elhamdulillah!

Roma merkezli haçlı-küfür âlemi, içimizdeki satılmış piyonlarıyla beraber yenildi ve büyük bir hezimete uğratıldı Elhamdulillah! Baş terörist İsrailli Netanyahu’yla, Papanın içimizdeki piyonu Fetonyahu dayanışması yerle yeksan edildi!

Şanlı İstiklal Zaferimizden 95 sene sonra, 15 Temmuz 2016’da yeniden büyük bir zafer kazanıldı Elhamdulillah!

Şimdi bu zaferin ardından rehavete kapılmadan, gevşemeden, paniklemeden ve şımarmadan; hakkaniyet, adalet, ehliyet, emanet ve sadakat ilkeleriyle güçlü bir Türkiye’yi yeniden birlikte inşa etmeliyiz!

Dinimizin, vatanımızın ve milletimizin düşmanları, silahlı güçlerle işgal edemedikleri ülkemizi ve yıkamadıkları birliğimizi ve iktidarımızı, halkımızı aldatarak sandıkta yıkmak için içerideki işbirlikçileriyle birlikte yeni bir taarruz başlattılar!

Vallahi 15 Temmuz taarruzundan daha tehlikeli bu büyük oyun için teyakkuzu ve yeniden milli bir seferberliği başlatmamız imani, vicdani ve vatani görevimizdir!

Şehid Fazlı Demir’lerin ve Ömer Halis’lerin nöbetine koşacak yeni nesil yiğitlerimiz; Hasan’ları, Hüseyin’leri, Ali’leri, Ömer’leriyle; imanlı, hayalı, ahlaklı Ayşe, Zeynep ve Fatma’larıyla Anadolu’nun teminatı olduklarını bilmeliler ve yetmez, bu yeni nesil, 15 Temmuz Ruhuyla yeniden doğan bu gençlerimiz, İslam Dünyası’nın son kalesi, dünya mazlumlarının umudu ve Kâbe’nin koruyucuları oldukları şuuruyla dinsever, vatansever ve şehadetsever yetiştirilmelidirler! Buna mahkûm ve mecburuz! 

15 Temmuz Zafer Günü münasebetiyle başta Başkomutan Receb Tayyib Erdoğan kardeşimi, ekibini ve aziz milletimizin necip evlatlarını bir kez daha tebrik ediyor!

Şehid ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Makamları, sevenleriyle beraber Dünya ve Ahirette Cennet olsun! (Amin)

Allah (c.c), dış ve iç düşmanların şerrinden dinimizi, vatanımızı ve hepimizi korusun! 

Şeytanın silahı Türkçülük, Kürtçülük vs. ırkçılık belasından bizleri kurtarsın!

Müslümanlıkla yoğrulan bu vatanda hepimizi tek ümmet eylesin!

Ve bu dua ve dileklerimizle 15 Temmuz Zafer Bayramımız Kutlu olsun!

Tüm darbelere direnen kahramanlarımızı rahmetle, dünden bugüne darbecileri ise lanetle anıyorum. Selam ve duayla.

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Hüseyin Hüseyin 2 ay önce
  Hadi be münafıklık yapma bizim zafer bayramımız 30 ağustos tabiki 15 temmuzda önemli boşbakan cinali de söyledi en çok zorlandığım proje diye
 • GulyabaniGulyabani2 ay önce
  Hocam sakin kafayla okudum yazınızı tek itirazım hiç bir mezhep bir olamaz hiç bir ırk bir olamaz kimse kimseyi kandırmasın güzel günler hayırlı sabahlar güzel asil ırklar la olur yoksa bir kaç kendini bilmezin bozuk ırk yüzünden tertemiz bir genç hayatı söner Allah 3 hilali hep daim kılsın
 • SerhatSerhat2 ay önce
  Ah güzel hocam,15 temmuz ile ilgili tespitlerinize katılmakla beraber paye verdiğiniz tebrik ettiğiniz kişiler ile ilgili görüşlerinize katılmak mümkün değil.Gönüllerimiz de geçmişteki gibi mücahit Şevki Yılmaz olarak kalmanız dilek ve temennisi ile.
 • YorumYorum2 ay önce
  Şeytanın silahı türkçülük öylemi..bak bakalım etrafına ve topluma menfaatçilik siyasetçilik yalan dolan yolsuzluk faizcilik rantçılık gelir uçurumu adaletsizlik haksızlık hukuksuzluk açlık yokluk siyasi nüfuzla zenginlemek v.s v s şeytanın silahları değil türklük türkçülük silahıöylemi..sen ne istiyorsun türklerden..
 • DoğruDoğru2 ay önce
  Tek,bu milleti değil türk milleti..tek bayrak bu bayrağı değil türk bayrağı...tek,bu devleti değil türk devleti..tek,bu vatanı değil türk vatanı türk yurdu...lazistan kürdistan georgistan arabistan v.s v.s değil,türkiye..türk olmayabilirsin türklüğü kabulde etmeyebilirsin..ama neysen o ol,hiçbişey olmamaktansa bişey ol.. türkiyedeysen türklüğe saygılı olacak ve tanıyacaksın..bu herkes için geçerli..
 • ÖtükenÖtüken2 ay önce
  türkiyenin dost ve kardeş türk halklarıyla birleşmesinden neden rahatsız olunuyor..neden türkçülük kötüdür diye hep yaygara yapılıyor..sapıtmış araplarlamı birleşelim..tarih bilgisi ve şuuru olmayanlar ahkam kesmesin zırva yapmasın..kendi küçük yöresel hemşericiliklerinden başka bişey bilmeyenler boyunu aşıp konuşmasın..
 • Sisler dağılıncaSisler dağılınca2 ay önce
  Sisler dağılınca bindiğimiz at mı eşek mi anlayacagiz. 15 temmuz u böyle okumak lazım. Allah adaletli vicdanlı ve uyanık olmayı nasip etsin.
 • Allahın delisiAllahın delisi2 ay önce
  Soylrsen doğruyu söyle ama her doğru her yerde söylenmez derler.Bazan insan söylemezsem rahat edemem diyor.Cerimesi oĺumde olsa. 1980 lerde darbe oldu yaprak kımıldamadı ilkokul cağındaydım.Bu nasıldadır hoca,gündüz vakti ?Hangi aklın tecrübeni karı.?Şahsen dershanelerine.., gittim liseli diye bir konuyu dalga geçercesine anlattılar, imamhatipliye defalarca.Anladin mı diye sordular.Dolayisi ile sempati beslediğim söylenemez.Yanliş taktik, tutum.Belki hainlik sozkonusu belki değil bilemem.Medyada anlatılanlar mantığa uygun geliyor.Öyle mi değil mi çıkmazına giriyor insan. Dünya yalan olduu için yalanların,yapayların çok olmasida yalanın uzun süreli hakimiyetide normaldir.Haksa kışa süreli ve etkili.Bunda ilahi bir sebeb gerekçe vardır.Çanakkalede bir erin verdiği mücadeleye bedel mücadele söz konusu değil yekunen.Yokluk zorluk çile yıne oýle..Bulundugum ilde tamamina yakini meraktan ,şov icin,kofte ekmek ayran için toplandilar.Dugun bayram havasıyla,kahramanlık görmedim.Gitmedimde zaten.Destan nerde ?Ne destanı?Tarihimiz zaten Cüneyt Arkın filmlerine benziyor son yıllarda.. Tarihçinin biri Yunan denize dökülmedi Yunan yapacağını yaptı 7 Eylül de terk etti Izmır i 9 Eylülde ordu Izmır geldi diyor.Hersey plan entrika ...Doğruysa,ki bu sözü duymadan önceki teorilerimi okşuyor bu tez..Yalanına s.......n dünyası...Şu cuma günde ağzım bozuldu. Tevbe estağfirullah.Hayirli Cumalar.
 • ilhan cemilhan cem2 ay önce
  15 Temmuz zafer bayramı akp'nin zafer bayramı bizlerin degil.. her türlü istihbari teknolojik donanıma sahip devletimizin, nasıl olur da bu darbeden haberi olmaz çok enteresan!! fetöcü itlerin bile haberi vardı darbeden.. yazık 253 tane şehidimize ve gazilerimize yazık.. insanları sokaga döküp canlarını ortaya koymalarını istemek zafer değil zulümdür.. Allah rahmet eylesin o insanlara
 • İlhan cemİlhan cem2 ay önce
  15 temmuz zafer bayramı mı!! Güldürme insanı şevki hoca.. Devletin bir evin odasını dahi dinleyebilecek donanıma sahipken sagdaki soldaki halkın içindeki fetöcü itlerin bile darbenin öncesinden haberleri varken bir tek bizim Mit'in haberi olmadı degil mi!! Yazık 253 tane şehidimize ve gazilerimize yazık.. Bile bile insanları yollara çıkarıp ölüme gönderdi bu devlet.. Ne için? Essahlı bir magduriyet için.. 15 temmuz akp'nin zafer bayramı bizim degil..
 • azerazer2 ay önce
  Tasarruf Meclis’e uğramadı. TBMM Başkanlık Divanı üyeleri ile komisyon başkanlarının kullanması için kiralanan araçların fiyatı dikkat çekti.TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Meclis Başkanlık Divanı üyeleri ile komisyon başkanlarının hizmetinde kullanılmak üzere 66 araç kiralandığını ve bu araçlara ayda 1 milyon 187 bin 200 lira ödeneceğini açıkladı.
 • Nazım KARAMEHMETNazım KARAMEHMET2 ay önce
  15 Temmuz çok iyi irdelenmeli, unutulmamalı, aslında Türk tarihinin dönüm noktalarından biri anlamamız lazım.
 • Yusuf beyYusuf bey2 ay önce
  Şevki hocam rabbim sizin gibi muhterem hocalrımızın sayısını artırsın allah razı 0lsun,
 • meleknurmeleknur2 ay önce
  EVET ÇOKTA GÜZEL OLUR. ALLAH KORUSUN 15 TEMMUZ ELBETTE EN ŞERLİSİYDİ. Ç0NKÜ İÇERİNDEN OLAN DÜŞMAN EN ŞERLİ DÜŞMANDIR. O GÜNLERİ YAŞAYAN BİLİR. ZAFER BAYRAMI ÇOK GÜZEL DEMİŞSİNİZ ALLAH BİRDAHA ZALİMİN ZULMUNA FIRSAT VERMESİN
 • Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu 2 ay önce
  15 Temmuzdan çıkarılacak dersler vardı. Malesef dersimizi alamadık.

Günün Özeti