• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

Vallahi ve Billahi! Yahudi İsrail ve işbirlikçileri yenilecek! Yok olacak! Toz olacak!

20 Ekim 2023
A


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

İşte Ana Yasamız ve Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’de Siyonist  İsrailoğullarının geçirdiği ve geçireceği devreler ve sonlarının nasıl biteceğinin müjdeli mesajları:

“Biz Kitapta (Levh-i Mahfuz’da -kader programında-, olacakları önceden bildiğimizden) İsrailoğullarına şu hükmü verip (kararlaştırdık); 

“Muhakkak siz yer(yüzün)de iki defa (çok yaygın ve azgın bir fesatlıkla) bozgunculuk çıkaracaksınız ve muhakkak büyük bir kibirleniş-yükselişle böbürlenip şımaracaksınız. (Ekonomik, askeri ve siyasi gücü ele geçirecek ve bölgeye hükümran olacaksınız. Ne var ki bununla şımaracak; haksızlığa ve ahlâksızlığa başlayacaksınız.)”

“Nitekim (bunlardan) ilk vaid (birinci azgınlığınızı cezalandırma vakti) geldiği zaman güç ve şiddet sahibi kullarımızı (İslam kaynaklarında Yeni Babil Devletinin kurucusu Kral Buhtunnasr, Batılılarca Nabukadnezar denen komutanı ve ordularını) üzerinize gönderdik de sizi evlerin aralarına kadar girip araştırıp (buldular, yurtlarınızı ve zulüm saltanatlarınızı yıktılar). Bu yerine getirilmesi gereken bir sözdü (ve tarihte aynen gerçekleşmiş bulunmaktaydı.)

“Sonra size tekrar ‘güç ve kuvvet sağlayıp onların (insanların) üzerine geri döndürmüş olacağız’, size mallar ve çocuklarla destek çıkacağız, (karşılıksız dolarla ve masonik organizasyonlarla Siyonist sömürü saltanatını kuracaksınız) ve sizin cemaat ve teşkilatınızı da (etkinleştirip) çoğaltacağız. (Örneğin, BM ve NATO gibi kuruluşları güdümünüze alıp söz sahibi olacak ve kötü amaçlarınız için kullanmaya kalkışacaksınız!..)

“İşte (böyle bir durumda) şayet iyilik (ve adalet) ederseniz, kendi nefsinize (ve menfaatinize) iyilik olacaktır. Yok, eğer kötülük (ve zulüm) ederseniz, o da kendi aleyhinize (sonuçlar doğuracaktır. Ama siz maalesef yine zulüm ve kötülük yoluna sapacak, elinizdeki ve emrinizdeki imkân ve iktidarları Siyonist hayallerinizi ve şeytani niyetinizi gerçekleştirmek için korkunç bir haksızlık ve ahlâksızlık yolunda kullanacaksınız. Dünya’yı savaş ve soygun alanına çevirecek ve insanları birbirine kırdıracaksınız.) Arkasından bu sonuncu (sapkınlık ve şımarıklığınızı cezalandırma) zamanı gelince; size öyle (Mü’min ve Mücahid kullarımızı göndereceğiz ki Müslim’de beyan edilen Hadisi Şerif’te bu Deccal Devleti Siyonist İsrail ve yandaşları Haçlı Ordularını yıkacak büyük Ordu İstanbul Merkezli olacaktır) yüzlerinizi kötüleştirsinler (servet ve saltanatınızı yıkıp sizi dize getirsinler, yüzlerinizi yere sürdürsünler) ve ilk kez girdikleri (Buhtunnasr veya Hz. Ömer döneminde Kudüs’ü fethettikleri) gibi tekrar yine Mescidi Aksa’ya girsinler ve ele geçirdikleri (hainleri, katilleri ve mel’anet merkezlerini) mahvı perişan etsinler. (Böylece Siyonist saltanatınıza son versinler ve İsrail denen beşeriyet bünyesindeki kanser urunu kesip temizlesinler. Ey Beni İsrail, bu Allah’ın vaadi ve tehdididir ki, mutlaka yaşayacaksınız!)”

“Ey Siyonist Yahudiler! Umulur ki (Hakk ve adalete yönelir, küfür ve zulmü terk edersiniz diye) Rabbiniz size merhamet edip (uyarmaktadır). Fakat eğer siz yine (bozgunculuğa) dönerseniz Biz de (sizi cezalandırmaya) döneriz. Biz cehennemi kâfirler için bir kuşatma yeri (zindan) kılmışızdır.” (Kur’an-ı Kerim İsra Suresi

( 4-5-6-7-8. Ayet-i Kerimelerin meal ve tefsiri) ) İlahi Mesajlarının gereği  Vallahi billahi Yahudi İsrail ve işbirlikçileri yenilecek! Yok olacak! Toz olacak!

Ama laklakla, laflarla Siyon-Haç işgal ve zulmü asla önlenemez!!! Çünkü “Yahudiler mi dediniz? Onlar, yumurtalarını pişirmek için, Dünyayı ateşe vermekten çekinmeyen lanetlilerdir.” (Necip Fazıl)

Bu lanetlilerden ebedi kurtulmak istiyorsak, önce içimizdeki İsrailcilerden kurtulmalıyız! Ve sonra; -İmani Eylem (Kayıtsız, şartsız ve İtirazsız Allah’ımıza Tevhidi İmana dönmek!) -Ahlaki Eylem (Dürüstlük, Sadakat, Emanet, Ehliyet ve Meşveret erdemlerini yaşamak) -İhvani Eylem! (Particilik, Mezhebçilik ve Irkçılık hastalıklarını Kur’an-ı Kerim ve Sünneti Seniyye ile tedavi eden İman ve İslam Kardeşliği) - İttifakı Eylem! (İlimde, İktisadda ve Savunmada İslami Birlik ve beraberlik) -İktisadi Eylem! (Tüm Zalim Ülkelerin Mallarına boykot!) -Siyasi Eylem! (Müslüman Ülkeleri BM Güvenlik Konseyi) -Silahlı Eylem!! (Tüm Müslüman Ülkeler Birleşik Ordusu!) -Ve Manevi Eylem! (Milli ve Ahlaki Eğitim ile dua! dua! dua!) eylemlerini acilen hayata geçirmeliyiz!

İşte o zaman; Vallahi billahi Zalim Yahudiler ve işbirlikçileri işgalci devletleri İsrail’le beraber yenilecek! Yok olacak! Toz olacak! Ve merhum Necib Fazıl Üstadımızın dediği gibi;

“Yıkılasın İsrail! Enkazını göreyim. Sana ülke diyenin yüzüne tüküreyim.” Hakikati gerçekleşecek İnşallah!

Zira Mukaddes Filistin ve Mescid-i Aksa’mızın asırlık Yahudi işgali bir sonuçtur!

Sebepleri yok etmeden sonucu yok edemezsiniz!”

Nasıl mı? Haftaya İnşallah

Ey Rabbimiz Allah (c.c), Sana kulun ve elçin Hz. Nuh (a.s) Efendimizin şu duasıyla yalvarıyoruz!;

“Ey Rabbim! Gücümüz tükendi, çaresiz kaldık! Mücadelemizde  yenik düştük; Kafir ve zalimlere karşı bize acilen yardım et! Onlardan İntikamımızı al Allah’ım!” Amiin

“Ey Rabbim! Yeryüzünde bir tek kâfir bile bırakma, bunları yok ettiğin gibi, diğer zalimleri de azabınla kahreyle!”

“Ey Rabbim! Beni, anamı, babamı, evime mümin olarak girenleri ve diğer bütün inanan erkek ve kadınları rahmetinle bağışla ve yeryüzünde zulüm ve inkârı egemen kılmaya çalışan zalimlere başarısızlık, hezimet, çöküş ve yıkımdan başka bir şey nasip etme Yâ Rab!”

Amiin...

Nefsimizde, ailemizde ve ülkemizde “İslam Sözleşmesi”nin uygulanması, Mukaddes Mescid-i Aksa’mızın, Filistin’imizin, Osmanlıcamızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.   

Selam, sevgi ve duayla…

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Izmitli cevap.

Silahsiz disiplinli. 1950'ye kadar dedelerimize soralim? 1960 Ihtilalini unutalim.Yanliz 3 kisi............ 12 Eylülü Bir soldan Bir sagdan........ Türkiye diyemiyen Partiler. Izmiri ve Istanbulu Yunan Sehri yapmak istiyenler. Millet diyemiyenler. Milletin degerlerine saygi duymanlar. Ezandan rahatsiz olanlar. Kiliseleri kültürün özü görenler...... Siz Türkü Türk yapan degerlerden ne anliyorsunuz? Hedef: AVRUPA MEDENIYETI......

ZEYNEP'E

Kisi sevdigile beraberdir öteki dünya da.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23