• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

İktidarımıza ve milli muhalefetimize tavsiyelerimiz

16 Haziran 2023
A


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd, Önderimiz, Sevgili Resulümüz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Resul Efendilerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize, din ve vatan muhafızı şehit ve gazilerimize salat ve selam olsun!

Aile  yangınlarının acilen söndürülmesi için, hem iktidarımız hem de milli muhalefetimizin, verdikleri sözlerin en mühimi olan aile ve ahlak yangınlarını söndürmede birlikte ve hızlı hareket etmeleri zaruridir!

Devlet ile aile bir vücûd gibidir! Huzuru mutluluğu ve acıları birlikte paylaşırlar ve birlikte üstlenirler. Sınır içi ve sınır ötesi silahlı operasyonlarla barışı sağlamak sadece geçici pansuman tedbirleridir!

Devlet’in huzuru, barışı ailenin huzur ve barışına bağlıdır!

İktidarımız; devletin ana temeli olan aile boşanmalarının ve ahlaki değerleri terk etmenin  artmaya devam ettiği acı gerçeğinden hareketle acilen bu yangınları  söndürücü tedbirleri artırmalıdır!

Asırlardır yıkılmaz ve işgal edilemez kale olan ailelerimiz içerden çökertilmeye çalışılıyor!

Uyduruk özgürlük zehirleriyle kadını erkekten, erkeği kadından ayırıcı ve hatta boşanmaları  teşvik edici kiralık ve satılmış masonik medyaya  artık hukuki hesap sorulmalıdır!

İktidar yanlısı gözüken bir TV kanalizasyonunda hamile bir kadınla kocasının buluşmasında karnındaki bebeğin başkasına ait olduğuna dair DNA raporu okununca kadının, program sunucusu ve seyircisinin sevinç çığlıklarını haberlerde izleyince ülkemizdeki aile yangınlarının ve ahlaksızlığın boyutları karşısında şoke olduk! Ve olmaya devam ediyoruz!

Bu sosyal medya ve medya yayınlarıyla, eşlerin birbirini aldatması gibi çağdışı bir ahlaksızlık; bilinçli bir şekilde çağdaş ve meşru gösteriliyor! Ailelerimiz bu yayınlarla yıkılmaya ve nesillerimiz zehirlenmeye devam ediliyor!

Flört adına arkadaş ve dost tutma buluşmalarını, gayri ahlaki ilişkileri teşvik edici programlar, diziler yasaklanmalıdır! 

RTÜK cezaları caydırıcı olacak şekilde artırılmalıdır!

Cinsi sapıklığın sığınağı kuruluşlar, hukuk dışı, gayri ahlaki LGBT dernekleri acilen kapatılmalıdır!

Bu cezai tedbirlerle beraber maddi ve manevi tedbirlerle;

Evlilik teşvik edilmeli, aile yuvasının huzuru için olmazsa olmaz olan gençlere iş, aş ve ev temini sağlanmasına yönelik çalışmalar desteklenmeli ve artırılmalıdır!

Eşlere iş teşviki zulmü terk edilmeli evinde çocuklarının muallimesi annelere sigortasıyla beraber asgari ücret miktarı maaş bağlanması gündeme alınmalıdır!

Avrupa ülkelerinde olduğu gibi annelere her doğum başına bir buçuk yıl sigortalı yapılmalı ve yüksek miktarda çocuk parası ödenmelidir.

Akraba bağlarının kopmasının  sebeblerinden olan metropol şehirlerde yaşayan bilhassa emeklilerin ve işsizlerin  geriye dönüşleri maddi desteklerle teşvik edilmelidir!

Bu dış ve iç düşmanların  sinsi  oyunlarını bozmak için;

- Feminist ve feminist kafalıların  gafletleri ile çıkarılan süresiz nafaka, genç evlilere mahkûmiyet, “kadının beyanı esastır” cezası gibi zulüm yasaları ya TBMM’de ya da Anayasa Mahkemesinde mutlak iptal ettirilmelidir!

-Diyanet, Milli Eğitim, Gençlik, Kültür Kurumlarıyla beraber Ahlak ve Değer Eğitimi seferberliği başlatılmalıdır!

- Diyanet TV vb. milli medyaya desteğimiz, milli çizgideki  sosyal medya çalışmalarımız artırılmalıdır!

-Hayvanların bile reddettiği ve insan fıtratına aykırı cinsel eşitlik, toplumsal cinsiyet, gender propagandalarına ve uyuşturucu  bağımlılığına karşı önce öğretmenler ve gençliğimiz  ciddi bir şekilde eğitilmelidir!

-Okullarımızdaki Kur’an-ı Kerim, Siyer-i Nebi ve Ahlak Derslerine öğrencilerimizin ve velilerinin tercihi artırılmalıdır!

-12 Eylül 1980 silahlı eşkıya darbesinde kapatılan Kız Liseleri ile Erkek Liseleri orta okullarıyla beraber yeniden açılmalıdır!

 Bu ve haftaya İnşallah devam edeceğimiz tavsiyelerimizi hayata geçirmek, Ayasofyamızın açılmasından çok daha mühimdir! Elzemdir ve sevaptır! İmanımızın din ve devletseverliğimizin gereğidir.

Aksi halde Allah korusun geçmiş Devletler gibi aile ve ahlaki çöküşüyle beraber tarihten silinenlerden oluruz!

Allah’ımız; dinimize, vatanımıza ve milletimize yapacağı hak ve adalet ilkelerine dayalı hizmetlerde başta Cumhurresimizin ve ekibinin daim yar ve yardımcısı olsun!

Amiin

 Nefsimizde, ailemizde ve ülkemizde “İslam Sözleşmesi ”nin uygulanması, Mescidi Aksa’mızın, Osmanlıcamızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.  

Selam, sevgi ve duayla...  

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İbrahim Atalay

Bu yazınız, beni takriben 10 senedir meşgul eden meselenin esasını teşkil ediyor. Bunun için size çok teşekkür ediyorum. Nafakalı kadın satışlarının aileyi yıkıp zinayı desteklediğini tecrübe ile öğrendim. Bir baba olarak oğlumu terkeden uygunsuz bir kadına 60.000 tl tazminat ile ayda 4.000 tl ödüyorum ve oğlumu evlendiremiyorum. 80 yaşındayım. Sn Erdoğan'ın fuhuş sektörünü desteklemesini kabullenemiyorum. Saygılarımla

Kul

Aile kurtulur o zaman...tövbe tövbe...Sen bu yazıyı önce ön sefer oku.hicbirsey anlamamışsın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23