• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

İktidarımıza “Acil Manevi Eylem Planı!”

24 Eylül 2021


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

Allah’ımızın sayısız nimetlerinin başında O’na ve Dini İslam’a iman, sonra şükrün yani teşekkürün gereği kulluk görevi gelir! Yememiz, içmemiz sadece insan vücudunun sağlıklı olması içindir! Midelerin doyması nefislerin helal yoldan tatmini için maddi imkânları adil bir biçimde sağlamak Aile ve Devletlerin nasıl göreviyse İnsanın Ruhunun ve Kalbinin sevgiyle huzurla doldurulması görevi de aile ve Devletindir!

Nesillerimizde Maddi bağımlığının artarak devam etmesi, Cinsi Sapık ahlaksızlığının teşvik edilerek yaygınlaştırılması, Devletin temeli olan Aile Yuvalarının artarak yıkılmaya devam etmesi, ‘’kadını koruma görüntüsü ve pozitif ayrımcılık’’ söylemleri altında eşinden ve yavrusundan koparılması, toplumda siyasi, ticari ve ahlaki güvenin hızla azalması, yalanın, aldatmanın, hilekârlığın adeta adet haline gelmesi manevi yangınların artmaya devam ettiğinin çalan alarm zilleridir!

Milletinizden bu yangınları söndürmek üzere vekâlet alan İktidarımız önce İnsan Hak ve Hürriyetlerine Zalimlerce konan tüm Manevi Yasakları yasaklayarak hepimizi sevindirdi elhamdülillah. Buraya sığmayacak kadar güzel hizmetler yapıldı!

Bütün bu Manevi tedbirlere ve güzel işlere rağmen, kurayla rastgele atanan bazı öğretmenler, dertsiz ve davasız bazı devlet adamları, Bürokrasideki bazı malum kriptolar eliyle çıkartılan zulüm yasaları sebebiyle Manevi yangınlar hâlâ söndürülemedi! Bilakis artarak devam ediyor!

Fert ve toplumların Dünya ve Ahiret yollarını dengeli döşemeyen iktidarların, Hababam sınıfı nesil eliyle düşürülmesi kaçınılmazdır!

İktidarımızı bu ve benzeri tecrübeler ışığında acilen aşağıdaki Manevi tedbirleri almaya davet ediyoruz;

- Reis-i Cumhurumuzun ifade ettiği gibi ‘’dindar nesil’’ olmazsa olmazımız olmalı! Mukaddesatın ne olduğunun şuurunda bir jenerasyon için kollar sıvanmalı ve insanımızı acilen, ölümle başlayacak olan sonsuz hayatımızın yurdu, ahiret ve ahiretin torpilsiz mahkemesindeki büyük buluşma duruşma gününe hazırlayacak sohbetleri okullarımızda, medya ve sosyal medyada yaygınlaştırılmalıdır! 

- Sadece sohbetler yetmez, kitaplardaki teorilerle yetinilmeyerek Manevi Ahlaki Eğitim Tatbikatları yapılmalı. Pratik uygulamalara geçilmelidir.

- Okullarımızda veli tercihine bırakılan Kur’an-ı Kerim, Siyer’i Nebi ve Ahlak derslerinin acilen mecburi olması sağlanmalıdır!

- Nesillerimizi ahlaken çökertmeye devam eden “Karma Eğitim!” yangını belasına son verilmelidir! Birçok dünya ülkesinde uygulama örnekleriyle toplu taşıma Kız ve Erkek ayrı kompartımanları olduğu gerçeği dahi varken okullarımızda da artık Pilot bölgeler ve okullar oluşturularak ‘’KIZ-ERKEK AYRI OKULLAR’’ uygulamasına en azından aşama aşama geçilmeli ve bu yönde talepleri olan vatandaşlarımızın hassasiyetleri gözetilmelidir.

- İşleri güçleri yok sanki görevleri Aile Yuvalarını yıkmakla görevli görüntüsü veren Feministlerin ve Masonların tepkilerine aldırmadan evlilik ve doğum teşvik programları maddi ve Manevi destekle artırılmalıdır!

- En küçük bir tartışmayla kocalara konan kendi tapulu evine gelememe ‘’evden uzaklaştırma’’ uygulaması gözden geçirilmelidir! 

- Resmi Nikâhsız evlilikleri teşvik eden Süresiz Nafaka zulmü acilen kaldırılmalıdır!

- Resmi Nikâhları olmasına rağmen daha evvel genç yaşta evlendiği için Cezaevlerinde yatan binlerce mazlum mahkûm affedilerek yavrularına ve eşlerine kavuşmaları sağlanmalıdır!

-AK Partisi İktidara gelmeden önce Zinayı suç saymaktan çıkaran 2002 yılındaki Anayasa Mahkemesi Kararı yeni bir kanunla hükümsüz bırakılmalı ve Kadın ve Erkek Cinayetlerinin en mühim sebeplerinden biri olan Zina başta olmak üzere, Cinsi sapıklığın tümüyle pedofiliden enseste ve insan istismarına kadar tamamı ağırlaştırılmış suç sayılmalıdır! 

- Dindar nesil projesi kapsamında Diyanet İşleri personeli güçlendirilmeli, fahri ve vekil imamların şartları mutlaka iyileştirilmelidir.

- Diyanet İşleri mensubu kıymetli müftü ve hocalarımızın kürsü dokunulmazlığı güçlendirilerek deizm, ateizm vs. beşeri ideoloji ve akaidi sapmalara karşı söylem ve eylem motivasyonu arttırılmalıdır.

- Siyonist Yahudi füzeleri olan Esrar, Eroin Bonzai gibi Uyuşturucuyla İlmi, Siyasi ve Hukuki Mücadele artırılmalı. Neslimizi yaşarken Hayattan koparan bu zıkkımları Üretenleri ve satanları ve göz yumanları Cinayet suçuyla müebbet Cezaya mahkûm edici yasalar acilen çıkarılmalıdır!

- Çek, Senet, Telefon, Kuyumcu vs. dolandırıcılarına mağdur ettiği mazlumların haklarını ödeyinceye kadar Hapis cezası getirilmeli. Hırsızın ve soyguncunun çaldığı çırptığı yanında kar kalması zulmü önlenmelidir!

- İktidara gelişimizde en büyük emeği olan STK ve Sendikalarımızla, Davamızın İlkleriyle ve bilhassa Ülke genelinde İlmiyle amil Muhlis Kanaat Önderlerimizle İstişareleri artırmalıyız!

İktidarımızın doğrularına destek yanlışlarına uyarı görevimize her zaman ve şarta devam edeceğiz İnşallah!

“Onların İşleri aralarında istişareyledir” İlahi emrini tatbik etmeyi Allah(c.c), hepimize lutfetsin. Amin! 

Nefsimizde, Ailemizde ve Ülkemizde “İslam Sözleşmesi ”nin uygulanması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hayırlı Cumalar hocam

Adalet bakanımız kaç kışinin nafaka aldığını,yılda kaç tane artırım davası açıldığinı açıklamalıdır.Buradan beslenen hukuçular vicdanen rahatlarmı.Çunkü davayı kazanma olasıkları,istisnaler hariç kesin gibi.Ayrıca aile bakanlığı,aile mahkemeleri ve kadem denilen içinde dindar kadınların başıni çektiği feminizm etkisine giren dernek hemen şimdi yarın olmadan kapatılmalıdır.
 • Yanıtla

Adil

Süresiz nafaka ilkelliği devam ediyor.. Yaranmaya çalıştıkları feministlerin altına kırmızı halı serseler feministlerden Ak partiye oy çıkmaz..İlk seçimde göreceksiniz.. Kadem Ak partiyi bitirecek demedi demeyin...Kale içten yıkılır...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23