• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz
TÜM YAZILARI

Halkımızın ve ülkemizin gerçek gündemine dönemezsek…!

15 Eylül 2023
A


Şevki Yılmaz İletişim: [email protected]

İktidar yanlısı gözüken bazı hesabi yayın organları maalesef halkımızın ve ülkemizin ana sorunları olmayan, hiç ilgisiz gündemlerle bilerek veya bilmeyerek İktidarımıza yanlış üzerine yanlış yaptırtmaya devam ediyorlar!

-Malum Muhalefet tek aday üzerine birleşecek mi birleşmeyecek mi?

- Ana Muhalefetin başındaki Zatın Liderliği devam edecek mi etmeyecek mi? Muhtemel Lider kim olacak?

- Malum Muhalefet dağılacak mı dağılmayacak mı?

Bu meclisten geçmeyeceği kesin belli olmasına rağmen Darbeci Sivri Anayasanın yerine yeni Sivil Anayasa hazırlığı için yorumlar, yazılar vs..

Bu ve benzeri konuları her akşam temcid pilavı gibi dinlemekten halkımız artık gına getirdi!

Aksine bu programlar seçimleri az bir farkla kaybeden malum muhalefete yarıyor! Bu gündem dışı saçma programlarla öfkelendirilen seçmenlerimizi malum muhalefetin sinsi tuzağına düşürmeye devam ediyorlar!

Aslında tam yirmi yıllık İktidarında devasa maddi ve manevi hizmetler yapan bir Siyasi kadronun bu gündemlere bel bağladığı görüntüsü içine sokulması son derece isabetsiz bir durumdur!

İktidara yakın medya organlarında ulusal ve uluslararası gelişmelere yönelik argümanlar geliştirileceğine sığ ve dar kalıplar içinde yayınların yapılması vatandaşın sadece öfkesini arttırmaktadır.

Zira Halkımız, Canlı Yayın Programlarında kendisinin aşağıda sıraladığımız sorunlarını ve çözüm yollarını bekliyor! Dertlerinin devasına çözüm bekliyor!

Halkımızın gerçek maddi gündemi;

-Hâlâ söndürülemeyen mutfak yangıdır!

-Önlenemeyen fahiş kiralardır!

-El yakan Elektrik, Doğalgaz ve Su Faturalarıdır!

-Esnafın belini büken çok ağır haksız Vergilerdir.

-Dar gelirli Emeklinin, dul ve yetimlerin çok haklı beklentileridir!

-Devlet kurumlarına iş yapanların veya mal satanların alamadıkları alacaklarıdır!

- Devlet Kurumlarında ve bazı Belediyelerde önlenemeyen İsraflar ve saçıp savurmalarıdır!

- Bazı Belediyelerde, bilhassa gümrüklerde ve diğer Resmi Dairelerde yüzde yüz haklı olduğu işini rüşvetsiz veya torpilsiz yapamama ızdırablarıdır.

Halkımızın gerçek Manevi gündemi;

- Bin yıl savaşlarla yıkılamayan Milletimizi Aile içinden çökertmek için teşvik edilen Domuzların bile asla yapmadığı LGBT gibi ahlaksız hayâsız şeref yoksunu Cinsi sapıklık tehlikesidir.

-Eroin, Esrar, bonzai vb. uyuşturucu mafyasının kurbanı olan zavallı uyuşturucu kurbanı gençlerimize sahip çıkmamız da en mühim gündemimiz olmalıdır! !

Milletlerin, Kavimlerin ve Devletlerin helak edilip Tarihten silinmelerinin ana sebebi olan bu cinsi sapıklık ve uyuşturucuyla bağımlı yapılan zavallı nesillerin geleceği tehlikesinden daha büyük gündem olamaz!

-Rastgele kurayla görevlendirilen öğretmenlere teslim ettiğimiz Nesillerimizin şanlı Tarihimize, Engin İslam Medeniyetimize ve Kahraman Ecdadımıza yabancılaştırılması tehlikesi de gündemimiz olmalıdır! Ve bu noktada Bakanlığın mülakatta yeni uygulamaya geçeceğini açıklaması umudumuzu arttırmıştır.

- Aile yıkımlarının artarak devam etmesine sebep olan yasaların yürürlükten acilen kaldırılmasıdır!

-“Süresiz Nafaka” zulüm kanununun hâlâ değiştirilememesidir!

-“Kadının beyanı esastır!” saçmalığının hâlâ kaldırılamamasıdır!

-“Çok Genç yaşta evlendiği” için yıllarca cezaevlerinde mahkûmiyeti devam eden mağdur mazlumların hâlâ affedilmemesi ve hukuki çözümün bulunamamasıdır.

-“Devletlerin ve İktidarların ömrü Adaletine bağlıdır!” gerçeğine rağmen çalanın, soyanın, vuranın yanında kâr kalan bu batı menşeili, çağdışı, vahşi zulüm Ceza kanunlarıyla sadece mazlumlara zulmediyoruz gerçeğidir!

-Yalan-yanlış iftiralı itiraflarla İşinden, Aşından ve Eşinden edilen Sivaszede, Fetozede ve benzeri kanunzedelerin affı ve görevlerine iadeleri de halkımızın gündemidir!

Bu ve benzeri yukarıda ancak az bir kısmını özetlediğimiz halkımızın olmazsa olmaz dediği tabii gündem maddeleri bir kısım sihirbaz Medya yayınlarının suni gündemleriyle İktidarımıza unutturulmak isteniyor!

İktidarımızın kuruluşundan beri savunduğu ve birçoğunu gerçekleştirdiği mazlumdan yana adımlarını kesmek isteyen içimizdeki bu hesabilerin ayak oyunlarına fırsat vermezsek hasbi davamız hesabilerin eliyle her zaman galib gelecektir İnşallah!

Aksi halde Halkımızın gerçek gündemine dönemezsek Mart 1989 yılı Mahalli İdareler seçimlerinde Merhum Özal ve ekibinin yaşadığı acı netice yaşanır korkusundayım! Allah’ımız korusun!

Dost acı yazar ve acı söyler! Ne yazar ve söylerse Hasbileri sevdiğinden yazar ve söyler!

Haftaya Ülkemizi ve Mazlum Coğrafyayı bekleyen ama hepimizden gizlenen asıl gündem yazımızda buluşmak üzere Allah’ımıza emanet olunuz!

Allah’ımız; hepimize nefislerimizi, nesillerimizi, Ailelerimizi ve Ülkelerimizi dahili ve harici tuzaklardan, tezgahlardan, Dünyevi ve Uhrevi tehlikelerden koruyacak feraset, basiret, hikmet, uhuvvet ve selamet lütfetsin! Amiin.

Nefsimizde, ailemizde ve ülkemizde “İslam Sözleşmesi”nin uygulanması, Mescid-i Aksa’mızın, Osmanlıcamızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla... 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nazım

-Rastgele kurayla görevlendirilen öğretmenlere teslim ettiğimiz Nesillerimizin şanlı Tarihimize, Engin İslam Medeniyetimize ve Kahraman Ecdadımıza yabancılaştırılması tehlikesi de gündemimiz olmalıdır! Ve bu noktada Bakanlığın mülakatta yeni uygulamaya geçeceğini açıklaması umudumuzu arttırmıştır. Öğretmen alımlarında %40 kadın,%60 Erkeklerden alınmalı bence.Çünkü bu devirde hep erkekler eziliyor.Ayrıca yeni sistemde hiç öğretmenlik tecrübesi olmayan öğretmen adayının mülakatlarda uzman ve başöğretmenlerin önünde bir konuyu öğrencilerin anlayabileceği şekilde anlatması da çokkk zor. Yeni öğretmen olanların anca 3-4 yılda öğrencilere bir konuyu Nasıl anlatacağını öğrendiğini düşünürsek bu öğretmen adaylarının uzman ve başöğretmenlerin önünde ders anlatması biraz garip kaçar.Bir de öğretmenlere beyaz önlük yerine bayan öğretmenlerin mini etekle okula gelmesi,tayt ile okula gelmesi yasaklansa daha iyi olur bence.Çünkü çocuklar bunları örnek alıyor.Lise dönemlerimden dersimize giren bayan hocalarımızın bir kısmı bu şekilde giyiniyordu.Hele şimdi ise bayan hocalar karınları açık şekilde bile derse giriyorlar.Neyse lafı daha fazla uzatmadan şunu diyebilirim ki yeni uygulamalardan yine erkeklerin başı ağrıyacak gibi duruyor.

Ts klap

Hocam hislerimize tercüman olmuşsunuz ALLAH razı olsun gerçekten bu şekilde devam ederse ak parti çok büyük hüsran yaşayacak ve chp denen şer yuvasına yarayacak inanın masum mazlumun hakları çiğnenmeye devam etmektedir hukuk 'un tabutuna son çiviler çakılmaktadır.Ak partinin yapmak istediği her güzel işte laik yobazların kopartığı cayırtıdan sonra geri adım atmasın dan bıktık artık yirmiiki yıldır çıkarsız desdeklediğimiz reisden desteğimizi artık çekeceğiz çevremdeki bütün muhafazakar kesim yeniden refaha doğru kaymaktadır buda oy bölünmesidirki chp denen şer yuvasına yarar.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23