• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Ali Akben
Ali Akben
TÜM YAZILARI

Filenin militanları

24 Eylül 2023
A


Ali Akben İletişim:

Ülkemizde öyle enteresan ve bir o kadar da garip şeyler oluyor ki, anlayana aşk olsun.

Bir tarafta dine ve diyanete saldıran ve olmadık şeylerle kafaları karıştıranlar, diğer tarafta birlik ve bütünlük hamurumuzun mayası olan devlet, millet, din ve milliyet kavramları üzerinden vur patlasın çal oynasın mantığı ile değerlerimizi incelten tutum davranışlar.

Yazık ediyoruz.

Devlet, millet ve din düşmanlarının ekmeğine ballı kaymak sürüyoruz.

Deprem, sel, yangın gibi afetler üzerinden bile algı ticaretine soyunarak itibar kazandığını zannederek yangına körükle gidenler ne demek istediğimi anlamaz ama sessiz çoğunluk her türlü olumsuzluğa rağmen çok şükür hayrı şerri çok iyi anlıyor.

Yeri ve zamanı geldiğinde taşı gediğine koyarak anlama özürlülere hal dili ile cevap veriyor.

Bayrağımızı ve milli marşımızı kör dünyanın göbeğine kazıyarak tüylerimizi dikenleştiren spor müsabakaları üzerinden bile alçakça mal devşirmeye kalkanlar, son günlerde işi iyiden iyiye azıttı.

Kendi sapık düşüncelerini kabul ettirmek ve legalleştirmek için olmadık haltlar işleyen bu embesiller sadece voleybol milli takımımız üzerinden algı ticaretine soyunmadılar.
Stadyumlar için yeni isimler türetip, bunun üzerinden de sapkın fikirlerini güncel tutma gayreti içine girmiş durumdalar.

Toplu taşımada, AVM, cadde ve hatta sokaklarda mal bulmuş mağribiciliğe soyunarak mütedeyyin insanlarımıza olmadık hakaretler yapmayı hatta daha ileri gidip tacizlere bile başlamaları cami duvarına yaklaştıklarını gösteriyor.

Çok şükür ki, kervan yürüyor.

BM toplantısı için ABD’ye giden cumhurbaşkanımızın BM’deki konuşması üzerinden yorum yapan ve yazanların kahır ekseriyeti ülkemizin zor şartlarına rağmen tavizsiz, amasız, fakatsız dik duruşuna övgüler yağdırdı.

Dünyanın 5’ten büyük olduğu gerçekliği artık dünyanın tüm mazlum milletlerinin mottosu.

Cumhurbaşkanının BM konuşmasını dinleyen delegelerin beden dillerine dikkat edenlerin ortak görüşü de bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı ve okun yaydan çıktığı şeklinde.

Değerli okurlarım ok yaydan çıktı.

İçerden ve dışardan şer odaklarının ortak akılla ürettikleri yalanlara bu necip millet son seçimlerde tercihleri ile cevap verdi ve şamarı patlattı ama tükrüğü yağmur sananları bu şamar bile uyandırmadı.

O zaman yeni şamarlara hazırlıklı olmaları gerek.

Pireyi deve yaparak, doğmamış çocuğa don biçerek veya şahsi bir sapkınlık üzerinden durumdan vazife çıkarma hastalığı kişiyi sadece rezil etmez aynı zamanda ruh hastası psikopat yapar.

Çifte standart ile bir yere varılmaz. Körleşmiş köhneler görmese de gören büyük çoğunluğa rezil olunur.

Daha fazla rezil olmayın derim.

Milletin dinine diyanetine tasallut edenler hiçbir zaman iflah olmamış ama itlaf olup yok olmuşlar.

Maddi manevi zor günlerden geçtiğimiz aşikar.

Ekonomik sıkıntılar içinde yaşam savaşı veren sessiz yığınlar her türlü zorluğa rağmen olan bitenin farkında olduğu için sabır silahını kuşanmış ve bağımsızlığımıza göz dikenlere karşı teyakkuzda.

Etrafımız sarılı.

Bir bardak suda milletimizi boğmak isteyen sureti insanlar ve dost görünümlü düşman devletler ve milletler var.

Farklı milliyet, meşrep ve inanışlarda olsak da aynı çatı altındayız ve aynı gemide olduğumuz aşikar.

Gerçekliği anlamak için zekalar yetersiz olabilir. Akledenlerden olmak hem kendimiz hem ailemiz hem de devletimiz için elzem.

Aklını kiraya vermiş olanları tanımak çok zor değil. Çoğunun bir eli yağda bir eli balda.

Kendini beğenmiş, iş yapmaz ama yapanlar üzerinden algı ticaretine soyunur narsist ve vatandaşa tepeden bakan küçük dağların yaratıcısı olduğuna inanan ve kendi doğrusunun dışında doğru kabul etmeyen psikopatları ve sosyopatları kılavuz edinmeyelim.

Kılavuz önemli.

Burunlar pislik içinde olmasın diyorsak devletimize güvenelim. Her gördüğümüze inanmayalım her işittiğimize de kanmayalım.

Araştıralım soruşturalım…

Kişisel hatalar üzerinden devletimizi dinimizi ve değerlerimizi sorgulamayalım sorgulatmayalım.

Hatasız kul olmaz evrensel gerçekliğini kulaklara küpe yapalım.

Çiftetelli oynayan göz boyamacıların ya ayakları ya beyinleri dışardan güdümlü ve çoğu da kripto.

Kimisi para ile kimisi de başka metalarla satılmış oldukları için onların ak dediğine kara, kara dediğine de ak diyebiliriz.

Sosyal medyayı soysuzlaştıranlara inat sadece voleybol milli takımımız değil bayrağımızı dalgalandıran istiklal marşımızı dünyanın dört bir köşesine götüren tüm milli sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyorum.

İyi ki varsınız ve iyi ki gururumuz olmaya devam ediyorsunuz.

Bu haftalık da bu kadar.

Kalın sağlıcakla.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

YILMAZ DURMUŞ

Necip Türk Milletinin İslami inancın bir gereği olarak ahlaki yapısını bozmaya yönelik dış kaynaklı propaganda aracı olarak kullanılan en etkin araçlardan birinin TV. larda yayınlanmakta olan dizilerdir. İnanın şu dizilerin yapım ve yayınları yasaklansın veya ahlaksızlıklarının önüne geçilsin zamanla bugün ki ahlaksızlığın düzeleceğini düşünüyorum

Yaşar Özel

Yüreğine sağlık sevgili Alimiz
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23