Şimdi tam zamanı

27 Mart 2019 Çarşamba

Haçlı/Siyonist ittifakı, adına Batı dediğimiz toplumlar İslam, Türk ve Müslüman düşmanlığını giderek devlet politikası haline getirdi. 

Ne acıdır ki, Batılı devletler İslam’la, Müslümanlarla ve Türklerle savaşı meşrulaştırdıkları için Türk ve Müslüman düşmanı insanlar yetiştiriyor, beyinlerindeki vehimlerle, paranoyalarla hedef belirliyorlar.   

Demokrasi, insan hakları, özgürlükler, hukuk gibi kavramlarla kendileri dışındaki dünyaya her fırsatta ders verip, ahkâm kesen Batılı devletler bu kavramların gölgesinde başta ülkemiz olmak üzere İslam toplumlarına ayar veriyor, karıştırıyor, diz çöktürtmek için savaş yöntemi olarak kullanıyorlar. 

İçlerinde kendilerine sakladıkları kinlerinin ruhlarına verdiği dayanılmaz ıstırapla saldırganlaşıyor, çirkinleşiyor ve insanlıktan uzaklaşıyorlar.

Etraflarına saçtıkları yalan tebessümler, taktıkları maskeler, kılıf olarak kullandıkları demokratik değerler içerisinde bulundukları çıkar oyunlarını, sergiledikleri çirkinlikleri artık örtmez oldu. 

Bu mücadele hak ile bâtılın mücadelesidir. Bu mücadele iyi ile kötünün, güzel ile çirkinin, sadık ile hainin, vefalı ile nankörün mücadelesidir.

Yeni Zelanda’da bir katil 51 Müslümanı katledip kinini silahına nakşettiği simgelere işlerken, içimizdeki haçlı uşakları da onların sözcülüğünü yaparcasına “İslam dünyasından kaynaklanan terör” diye anlamsız, yersiz, tutarsız beyanlarda bulunabiliyor.

Arka planı da, ön planı da çirkinliklerle dolu olan bu söylem, bu zihniyet CHP zihniyetidir ve acilen tedaviye ihtiyacı vardır.

Bu zihin haritasının içi de dışı da batakhanedir. Bu düşünce tarzında ırkçılık, kendi halkına güvensizlik, kendi milletinin millî ve manevi değerlerine yabancılaşma vardır. 

Tek parti devrinde Kur’an’ı yasaklayan, 1441 yıldır okunan Arapça ezanı susturan, “zihin haritası”nda dindar nesil düşmanlığı hep bulunan bu zihniyet değil midir?

Kokuşmuş altı okunu “ilke”, çoğu metruk hâle gelmiş kanunları “inkılâp” diye yutturmaya çalışan bu zihniyet değil midir?

Millete güvenmeyen, milletimizi ve değerlerini hor gören, halka tepeden bakan bu zihniyet değil midir?

Ülkeye ihanet eden FETÖ’yü, terör örgütü PKK’yı, sivil terör grubu HDP’yi savunan, ittifak kuran bu zihniyet değil midir?

Atatürk istismarının arkasına sığınıp 90 yıl öncesinin hayaliyle yaşayan bu zihniyet değil midir?

Annemizin cennet kokulu başörtüsünü sarhoş kusmuğuna bez diye kullanan, ahlâkımızı Paris’in dünya çapındaki kerhanelerinden daha aşağıya düşüren, millî kültürümüzü çöplüğe ve millî iktisadımızı kumarhaneye çeviren, zekâmızı maymunlaştıran ve kalbimizi kanserleştiren bu zihniyet değil midir?

Kendileri gibi düşünmeyeni “göbeğini kaşıyan adam” etiketiyle karalayan, her seçim döneminde, “benim oyum ile dağdaki çobanın oyu niye bir” homurtularıyla uyanan, siyasi yandaşları olmayan seçmeni nush ile olmadı tekdir ile tekâmüle davet eden, daha da kötüsü bu millete eğitilebilir geri zekâlı muamelesi çeken, bu zihniyet değil midir?

Bu zihniyet ülkeyi yıkma, bölüp parçalama gayesindeki ırkçı PKK/HDP ile aralarında sevgi, muhabbet beslemiyorlar mı, ortak değiller mi? 

Başarısız... Saldırgan... Seviyesiz... Vandal bir yapı ve zihniyettir CHP zihniyeti.

Bunları siyaset tarihinin kirli sayfalarına kazıyacak, Haçlı dünyasını ve içimizdeki uzantılarını derin hastalığa duçar edecek eylemi Cumhurbaşkanımız Erdoğan açıkladı: “Ayasofya müze statüsünden çıkarılabilir. Giriş ücretsiz olabilir. Hatta üzerinde öyle dururuz ki, ismini de Ayasofya Camii yaparız. Ayasofya’yı müze olarak değil, cami olarak ziyarete açabiliriz.”

Bu zihniyet Ayasofya’nın kapılarıyla beraber ruhumuzu da kilitlemişti, ruhumuzu kilitlemek için Ayasofya’yı kilitlemişlerdi.

Ayasofya’yı Fatih’in lanetine rağmen kapatan köhne düşünce bunlarındı.

Ayasofya’yı kilitleyerek Türk tarihine, mukaddesatına, ruhuna, ihanetlerin en büyüğünü yapmıştı CHP zihniyetiydi.

Ayasofya, İstiklal Mahkemelerinde hocaların şapka takmayı reddettikleri için asıldığı ve inkılapların zorla halka kabul ettirildiği dönemde müzeye çevrilmişti ve yıllardır boynu bükük bir şekilde cami olarak açılmayı beklemekteydi.

İktidar mücadelelerine, güce, ihtişam ve gösterişe, direniş ve kaybedişe, yağma ve tahribe, fethe daha birçok hadiseye şahitlik eden Ayasofya’yı kapalı tutmak, manada bütün camileri ve cami mefhumunu kapalı tutmaktır.

Ayasofya açılmalıydı. Türk’ün kapanık bahtıyla beraber açılmalıydı...

Ayasofya Haçlıların birlik noktasıdır, Ayasofya camiye çevrilirse Haçlıların birliği kırılır.

Fatih’in mezarında kemiklerini sızlatmamak ve vasiyetindeki bedduasına muhatap olmamak için bu mabedi ezana, namaza, Kur’an’a, dualara ve semaya açılan ellere kavuşturmak, Ayasofya’yı cami olarak açmak tüm dünyaya verilecek en güzel mesajdır.

Ayasofya’nın tekrar cami olarak ziyarete açılması bağımsızlık fermanımızdır, yeniden inkişafımızdır, dirilişimizdir. CHP zihniyetine atılacak tokattır…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Allah GörüyorAllah Görüyor3 ay önce
  KHK ile ihraç yapıp hain damgasını vuran yani CELLADIMA OYUM. Çünkü CELLADIMI seviyorum. Ama haklarımı helal etmiyorum. Hata düzelmezse de mahşer de hesaplaşırım. Pire için yorgan yakacak değilim. Sayın hocam iyi güzel söylüyorsun da kul hakkına girmekten ne zaman vazgeçeceğiz. Adımız gibi olup yaşarsak zaten düzelme olur. Söylüyoruz ama hep yanlış yapıyorsak din tüccarlığı olmuyor mu? Sanki Allah yokmuş gibi yaşamak ama hep Allah korkusunu dile getirerek davranmaktan ne zaman vaz geçeceğiz. Allahtan korkmayacağız ama Allah korkusunu dile getireceğiz. Bu ne lahana ne turşu. Dava adamı olmak davaya sadık olmak demektir. Söyleyeceksin ama yaşamayacaksanız kimi kandırdığımızı sanıyoruz. Bir EMPATİ yapmanızı istiyorum. Hiçbir şeyden haberiniz yok. Adı adalet olan partim sizin hain olduğunuzu ilan ediyor. Arkasından devlet memurluğunuza son veriyor. Tabi adı adalet ama sorgu ve sual yok. Neyle suçlandığınızı bilmiyorsunuz. Devletim hata yapmaz diyor sabrediyorsunuz. Çevreniz ise bundan hain terörist olmaz diyor ama ihraç olduysa da vardır bir sorun diyor. Neden? Sui zan tavan da ondan. Birileri öyle güzel inandırıcı konuşuyor ve bilmeden milleti de ikna edecek şekilde konuşuyor ki inanmak zorunda kalıyorsun. Herkes asıl hainleri bırakıyor hiçbir şeyden haberi olmayan sizi hain terörist yapıyor. Bankayı açan ve kullananlar değil, okuluna ve dershanesine çocuğunu okutanlar ve devlete yerleştirenler değil, sendikasına üye olanlar ama dayısı referansı olduğu için affedilenler değil, Türkiye olimpiyatlarına gidip en ön sıralarda oturanlar, sponsor olanlar değil, … ve diğer birçok kriter olmamasına rağmen, sen ise bunlardan hiçbiriyle suçlanmadığın, beraber olmadığın halde teröristsin, hainsin. Üstelik CHP döneminde de başörtüsü mücadelesi yapmış birisi olman ve başörtüsünü çıkarmayıp bu yüzden görevi bırakmak zorunda olan birisisin. Cimere, Obdusmana, Sağlık sen sendikana durumunu bildirmene rağmen seni dinleyen anlayan yok. Bu yüzden de hain terörist olarak damgalanıyorsun ve tüm akrabaların ve tanıdık dostlarında senden şüphelenerek korkarak dağılıp gidiyor ve sui zan ile seni onlarda damgalamaya devam ediyor. Bundan dolayı yıllarca (2 yıl) annen de üzülerek vefat ediyor. Aldığın takipsizliği kurumuna ohalkomisyonuna gönderiyorsun ama dayın referansın ve yedirecek paran olmadığı için damgalanman 2 yıl geçmiş devam ediyor. Adalet yıllar sonra gelecek bundan eminim. Ama adalet garibana ve masuma zülüm olduktan sonra gelecek. Sayın hocam empati yaptığın kişi bu durumda olan benim. Çocuklarımda bu yüzden etkilendi. Dinden soğudu. Var olan inançları da yok oldu. Neden acaba? Yine de sabrediyor ve CELLADIMI SEVİYORUM. OYUM KHK ile ihraç yapan partime olacak. Ama ihracıma vesile olanlar ve hain damgasını vuranlardan, bu dünyada şikayetçi olmayacağım. Mahşer de vesile olanlarla hesaplaşacağım. Yani hiçbir zaman haklarımı helal etmeyeceğim. Onları ben değil Allah affetsin. Durmak yok yola devam. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer3 ay önce
  Kaleminize..sağlık..Ayasofya'nıncami..olmasıyla..bir..aydınlık..karar..daha..gerçeği..kavuşacak..
 • KocasolakKocasolak3 ay önce
  Ayasofyayı camiye çeviremez ise, reis bitmiştir. İdam hakkında verdiği sözü unutmadık.
 • ŞerefŞeref3 ay önce
  Ayasofya müze olarak zaten açık ''reis'' bir hafta önce ''Ayasofya'yı ibadete açın'' taleplerini reddederek talep edenleri batılıarın oyununa gelmekle suçluyarakönce ''sultanahmet'' camiini bir doldurun bakalım dedi...şimdi ne oluyorSEÇİM mi var yoksa ?..
 • CevdettCevdett3 ay önce
  DEMEK Kİ SULTAN AHMET VE ÇAMLICA CAMİLERİ DOLDU ARTIK.
 • Murat soylubeyMurat soylubey3 ay önce
  sureyya aytac ve sayın yazar bir birinize cok benziyorsunuz,çünkü ikinizde gerçekleri saklamada ustasınız.Sayın yazar bu zihniyet CHP diyor açıklama yapmaya korkuyor.Demiyorki CHP demek OSMANLIDAN sonra Türkiye ye yerleştirilen ecnebiler yani Yani Türk olmayam Müslüman olmayan sadece gizlenmek için ad ve soyadları degiştirilen Türk ve Müslüman düşmanları yahu bunları söylemeye neden korkuyorsunz anlamadım sayın yazar.Süreyya AYTAC sende kendini gizlemek için dini siyasete alet etmek,ilim bilim gibi kelimelerin arkasına kendini saklıyorsun, desenki (biz bu topraklara sonradan yerleşmiş ecnebiler yani Türkler ve Müslümanrın iktidarını ellerinden alan ecnebileriz) artık saklamayın dürüst olun dürüst Milleti kandırmayn.Ama şunu unutmayın bu Toprağın Çocukları uyandı artık yendiden diriliş başladı bence korkun bizden..........
 • Ahmet KoçakAhmet Koçak3 ay önce
  batmanlı kardeşim sana selam olsun...
 • hüseyinhüseyin3 ay önce
  Hayır 17 yıldır neden açılmadı, Madem ABD ve Avrupa ya kafa tutuyoruz bunca yıldır ne bekleniyor, Hep bir bahane
 • sureyya aytacsureyya aytac3 ay önce
  sayın yazar, lütfen yayınlansın. artık yeni kuşaklar sizin sandığınız kadar muhafazakar değiller, ayrıca okuyoruz araştırıyoruz, bilgi çağında her görüşü takip ediyoruz. siz muhtemelen orta yaşın üzerindesiniz, yıllardır aynı şeyleri yazıyorsunuz, siyasete karıştırılmış bir din istemiyoruz, biz dinimizi allah ile aramızda gönlümüzde yaşamak istiyoruz. mavi marmarada şehitleri satan bir adamı övmek için batıyı karaladıkça karalamışsınız. biz yeni kuşaklar, elinin altında internet olan her bilgiye kolay ulaşan gençleriz. bizi böyle basmakalıp "batı kötüdür"lerle kendi safınıza çekemezsiniz. biz ancak bilimle, ilimle, sanatla, kültür barındıran yazılar yazarsanız sizin yanınızda oluruz. devir değişti. hem de çok değişti sayın yazar.
 • sureyya aytacsureyya aytac3 ay önce
  sayın yazar, lütfen yayınlansın. artık yeni kuşaklar sizin sandığınız kadar muhafazakar değiller, ayrıca okuyoruz araştırıyoruz, bilgi çağında her görüşü takip ediyoruz. siz muhtemelen orta yaşın üzerindesiniz, yıllardır aynı şeyleri yazıyorsunuz, siyasete karıştırılmış bir din istemiyoruz, biz dinimizi allah ile aramızda gönlümüzde yaşamak istiyoruz. mavi marmarada şehitleri satan bir adamı övmek için batıyı karaladıkça karalamışsınız. biz yeni kuşaklar, elinin altında internet olan her bilgiye kolay ulaşan gençleriz. bizi böyle basmakalıp "batı kötüdür"lerle kendi safınıza çekemezsiniz. biz ancak bilimle, ilimle, sanatla, kültür barındıran yazılar yazarsanız sizin yanınızda oluruz. devir değişti. hem de çok değişti sayın yazar.
 • batmanlı batmanlı 3 ay önce
  Allah başkanımıza, milletimize ve ümmete güç kuvvet ve birlik beraberlik nasıp etsin. fatih sultan mehmedimizin mekanı cennet olsun. bir kürt olarak türk kardeşlerimle omuz omuza kafirlere karşı dik duracağız inşaallah
 • ORHAN İNANORHAN İNAN3 ay önce
  AYASOFYA TAŞIDIĞI DEĞERLER İLE BÜYÜK BİR SEMBOL..ÜZERİNE YÜKLENEN YÜK ÇOK ANLAMLI VE AĞIR..BU MİLLET AYASOFYA İLE BİR ŞEYLERİN FARKINDA..ANCAK BU KÖTÜ FARKINDALIĞIN BİTMESİ İÇİN DE YİNE AYASOFYA YA BAKIYOR..O NU CAMİİ OLARAK GÖRMEK İSTİYOR. AYASOFYA DA İBADET EDEREK KENDİNİ BULMAK İSTİYOR..BUNA ENGEL OLMAK ZULMÜN DEVAMINA ONAY VERMEK DEMEKTİR..ELİNİZE SAĞLIK
 • hamidohamido3 ay önce
  Uzunadam yanlız adam =Başkan inşaAllah dik durupAyasofya yıda açar. Ve inşaAllah millet de arkasında durur.

Günün Özeti