• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Akif Bedir
Akif Bedir
Akif Bedir
TÜM YAZILARI

Şakası bile ürkütücü

08 Aralık 2021
A


Akif Bedir İletişim: [email protected]

Kendisini “gölge Cumhurbaşkanı” ilan edip garip varyasyonlarla gündem oluşturmaya çalışan, eylemleri ve çıkışlarıyla ana muhalefet liderine yakışır bir politika yerine asılsız, mesnetsiz iddialarla şov yapayım derken siyaseti iyice ayağa düşüren Kılıçdaroğlu’nun bir an olsun ülkenin başına geçtiğini (Allah korusun) düşünüp başımıza gelecekleri aklımdan geçirdim.  

Son iki yüzyıldan bu yana, ülkemin iç işlerine müdahil olmayı kendine vazife edinen ve hak gören Batı’nın yığınla entrikasının tuzağına gönüllü olarak teslim olmamız demektir.  

Terör örgütünün siyasi kanadı müttefik HDP’nin ve Kandil’in çağrılarına kayıtsız kalınamaz ve terör örgütü fiilen kabul edilir, terör suçluları cezaevlerinden boşaltılır, ülkenin Doğusu ve Güneyinde özerklik ilanları başlar.

HDP ile birlikte hazırladıkları anayasa taslağı işleme konur, ortağın talebiyle katil Apo önüne kırmızı halılar serilerek dışarı çıkarılır hatta Kürt siyasetinin başına geçirilir.

Kendisini kaset kumpasıyla başkan yapan asrın deccalı FETÖ ve avanesine verilen taahhütler yerine getirilir. 15 Temmuz hainleri görevlerine döner, silahlı kuvvetler, emniyet, yargı yeniden FETÖ mensuplarının tekeline geçer. 15 Temmuz’da ve sonrasında FETÖ’nün karşısında duran kim varsa içeri tıkılır.

Suriye ile barışın tesis edilmesi için Esat’a özür elçileri gönderilir, Suriye’den askerimiz çekilir ve hatta Suriye Halk Meclisinin talebi olan Hatay Suriye’ye ikram edilir. 

Yeni ortak Davutoğlu’nun komşularla sıfır sorun tezinden yola çıkılarak Yunanistan’ın 3 mil olan kara sularını 12 mile çıkarma isteği kabul edilir. 

Kıbrıs’ta Maraş yeniden kapatılır veya Kıbrıslı Rumlara gönül alma hediyesi olarak takdim edilir. 

Mavi vatan gerçeğinin üstü örtülerek Doğu Akdeniz’de adını söylerken zorlandıkları hidrokarbon çıkarma zahmetinden kestirmeden kurtarılır, mavi vatan yerine mavi kıyı sınırlamasıyla komşumuz Yunanistan ve sömürge valileri memnun edilir. 

Kafkaslarda Ermenistan yayılmacılığını her fırsatta destekleyen İran’a Güney Azerbaycan için teminat verilir, Karabağ’ın yeniden Ermenistan’a verilmesi için Azerbaycan’a olan desteğin çekileceği garantisi verilir.

Ülkedeki Suriyeli ve Afganlı mülteciler sınır dışı edilecek dense de Batı’nın rahatsızlığı göz önüne alınacağından göçmenlerin Batı’ya geçişlerinin önünün kesilmesi için tedbirler artırılır.

Türkiye’nin Suriye, Irak, Azerbaycan, Katar, Libya topraklarında irili ufaklı onlarca üs bölgesi boşaltılır, askerlerimiz geri çekilir.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın Diyanet İşleri Başkanı’nın Alevi, Caferi, Şii mezheplerinden olması talebi karşılıksız bırakılmaz. 

Toplumun belli kesimleriyle helalleşeceğiz sözü yerine getirilerek AK Parti’ye oy veren seçmen tespiti yapılır ve helalleşme adına her türlü yaptırımlar başlar.

AK Parti’ye oy veren işçi, memur, özellikle de öğretmenler tespit edilip FETÖ artıklarının boşalttığı cezaevlerine nakilleri yapılır.

AK Parti’ye oy veren çiftçiler, sanayiciler, büyük projeleri üstlenen işadamları tespit edilir ve gereği daha önceki örnekleriyle fazlasıyla yapılır.

Kendi saflarında görmedikleri gazetecilere, sanatçılara, basın ve sanat erbabına köstek verilerek analarından doğduklarına pişman edilir. 

Bugüne kadar söylediği yalanları tespit eden mahkemelere hadleri bildirilir. İş akitleri sona erdirilip FETÖ’nün yeminli hâkimleriyle yerleri değiştirilir.

Ülkede yatırım yapan, projelere ortak olan veya aklından geçiren bütün yerli işadamlarına yaptırım uygulanır, mal varlıklarına el konur.

Savunma Sanayi adına yapılan bütün yerli üretim durdurulur, tesislerimiz bu işi daha iyi yapacaklarından emin oldukları Batılı ortaklara tevdi edilir, yerli silahların üretiminden vazgeçilip büyük ağabey ABD’nin bize uygun görecekleri ile yetinilir.

Dünyaya nam salan Bayraktar İHA, SİHA’sının ruhsatları iptal edilir, üretim durdurulur, plan, projeler CIA, FBI, MOSSAD, MI6’ya teslim edilerek ülkenin beka sorunu ortadan kaldırılır.  

Kore Savunma Sanayii Başkanlığı ile görüşmeler durdurulur ve Altay tankı için imzadan vazgeçilir. ABD’nin elinde fazla olanlarla idare yolu seçilerek ülke üzerindeki yükten kurtarılır.

Biz bize yeteriz ve Batı bize yeter anlayışıyla özellikle Katar, Türki devletler, Ortadoğu ülkeleri ve Afrika ülkeleriyle bütün ilişkiler dondurulur, Biden’ın emir ve talimatlarıyla dünya devi ABD ile ortaklık ilişkileri geliştirilir.

Büyük lider, asrın siyasetçisi unvanlarıyla alkışı hak eden(!), bütün övgülere layık olan(!) Kılıçdaroğlu’nun bütün sözleri, bütün vaatlerinin senet olduğu! gerçeğinden hareketle, daha önce verdiği garantiler, namus sözleri, vaatlerde göz önünde bulundurularak ihtilafsız kabul edilir ve inanılır.  

Unuttuklarım varsa lütfen bağışlayın. Çünkü zata o kadar çok iş bırakılmış ki…  

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Zeynep

Nerden biliyorsunuz

Can

Varsayimlar giybet baska ne günahlari isledin simdi. Katar Cin ve BAE nin milyarlarca dollar borc kucagina oturmak helal ve asla beka sorunu olmuyor dimi.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23