İnsanlık senden nefret ediyor

09 Ekim 2019 Çarşamba

FETÖ’nün firari tetikçilerinden Ergun Babahan’ın, MHP lideri Devlet Bahçeli’yle ilgili attığı skandal tweet, ABD Büyükelçiliğinin resmi Twitter hesabı tarafından beğenilmesi insanımızı taraflı tarafsız incitti.

Amerika’nın dostum ve stratejik ortağım dediği Türkiye’ye attığı son kazık da bu oldu. Ülkem dik duruşuyla tükürdüğünü yalattı. Milletim incindiği için ABD’ye duyduğu nefret ateşi harlandı.

Ey barış kamuflajıyla düşmanlık türküleri fısıldayan ABD, ey sevimsiz ve doyumsuz ABD’liler...

Ey yeryüzünün nefret odağı, bütün insanlık senden nefret ediyor. 

Kendi kurup organize ettiği örgütlerle insanları zihnen sömüren, askeri gücüyle tek kutuplu bir dünya inşa etmeye çalışan şeytanın çocuğu cümleâlem senden nefret ediyor. 

Hedef seçtiği ülkeleri istila etmek veya yönetimlerini ele geçirmek için her yolu mubah sayan, kurup yönettiği terör örgütleriyle savaş, yoksulluk, açlık, sefalet ve ölüm saçan Haçlı dünyasının azgın p..çleri bütün insanlık senden nefret ediyor. 

 Önce nifak sokup kaynatan, sonra başkaldırtıp, silah verip silahlı mücadele başlatan, daha sonra katliam var deyip barış gücü kisvesiyle sahne alıp yerleşen, en sonunda da işgal ve sömürüye başlayan bağnaz ülkecehennem sizler için coşuyor. 

Dünyanın neresinde bir fitne varsa, kan ve gözyaşı dökülüyorsa, zulüm ve haksızlık yapılıyorsa, doğrudan veya dolaylı olarak işin içinde ve başında olan, sömürme arzusu, hırs, aç gözlülük ile yerkürede zulüm, kan ve gözyaşı akıtan katil sürüsü bütün canlılar senden nefret ediyor. 

Her şeyi sahip bulunduğu kahredici güçle halledeceğine inanan, küreselleşmeyi sömürgeleştirme olarak anlayan, gücün hukukunu  oluşturmaya ve bunu tüm dünyaya dayatmaya çalışan, uluslararası hukuk kurallarını, kurum ve kuruluşlarını hiçe sayan, kendi çıkarları ve sözde ilkeleri doğrultusunda tüm dünyaya yeniden şekil vermek isteyen barbar uygarlık yer, gök senden nefret ediyor.   

Ekonomik, siyasi, askeri, kültürel tüm kollarıyla dünyanın her köşesine ahtapot gibi uzanan, gözünü diktiği, elini uzattığı, adımını attığı her yerde sömürü ve işgal konuşulan, tarihi yok eden, halkları yoksullaştıran medeniyet yoksulu cellat aldığın nefes senden nefret ediyor.  

Misyonerlerini, ajanlarını, piyonlarını istediği yerlere gönderen, senin bağrında istedikleri icraatları yapan, sömürü üzerine refah düzeni tesis eden, jeopolitik çözülmelere, güç kaymalarına, toplumsal travmalara yol açacak siyasal kriz planlayıcısı kötü ruh hayaller ve gerçekler senden nefret ediyor. 

Yıllarca dünyayı sömürerek, kazandığından çok daha fazlasını harcamaya alışmış bir toplum düzeni oluşturan, şimdilerde ise ruhsal sıkıntılarla, manevi tatminsizlikle  ve ekonomik çalkantılarla boğuşan sömürgeci kara gölge semaya açılan bütün eller sana beddua ediyor.

Dünyanın jandarmalığına soyunan, menfaatleri doğrultusunda eski müttefiklerini terörist örgütlerle ikame edebilen, kendi imalatı bölücü örgütleri zamanı gelince kendi çıkarları doğrultusunda kullanıma sunup insanlık dışı vahşet ve katliamları keyifle izleyen sahte kahraman gözyaşları senden nefret ediyor. 

Batıda yükselen faşizm dalgasını besleyen, İslam’a, Müslüman dünyaya düşman  toplumsal kesimin sözcülüğünü yapan, İslam dünyasını DEAŞ, Taliban, El Kaide, Boko Haram, Eş Şebab, FETÖ gibi terör örgütleri vasıtasıyla cendereye almaya çalışan seri katil bütün vicdanlar senden nefret ediyor.

İslam’ı ve Müslümanı öncelikli tehdit olarak belirleyip yargısız infaz ile kudretini ve mevtalaşan imajını, şiddet sarmallarını mazlum ve mahzun halklara yönelterek savaş çığlıkları atan büyük şeytan bütün dünya senden nefret ediyor. 

Arakan’daki soykırımı görmeyen, Filistin’deki zulmü destekleyen, Irak’ı bataklığa çeviren, sözde demokrasi için girdiği her ülkede kan ve gözyaşı döktüren, katlettikleri insanların kafatasları ile gösteriler sunan Yankiler Ümmeti Muhammed sizden nefret ediyor.

İslam’ı terörle özdeşleştiren, ılımlı İslam, siyasal İslam gibi nitelemeleri ve projeleri bizzat geliştiren, sömürme arzusu, hırs, aç gözlülük ile birçok İslam ülkesinde zulüm, kan ve gözyaşı akıtan vahşet sevdalısı zalimler dünyanın ezilen bütün milletleri, senden nefret ediyor. 

Kurup beslediği terör örgütleriyle Türkiye’nin etrafını ateş çemberiyle kuşatmaya çalışan, yalanlarıyla, ihanetleriyle güvensizlik abidesi olan emperyalist güç ayağını bastığın toprak senden nefret ediyor. 

Türkiye yerine terör örgütleriyle birlikte hareket etmeyi tercih eden, bir yandan FETÖ’yü koruyup beslerken, diğer yandan da PKK’yı silahlandırıp bir ateş çemberi oluşturan, kukla yönetimlerle Türkiye’nin önünü keserek kendisine alan açmayı planlayan kahpe ortak bütün Türkiye senden nefret ediyor.

İnsanlık senden nefret ediyor...

 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • ULUSLARARASI BOS KAFALILAR CEMIYETIULUSLARARASI BOS KAFALILAR CEMIYETI7 gün önce
  O da o nefret edenlerin hepsinden nefret ediyor.Ve bunlari bir butun olarak yok etmek icin son hazirliklarini yapiyor Lucifer.
 • mertmert7 gün önce
  Allah abd ve abd nin kucağında oturup aziz vatanıma efelenen feto ...lerinin bin türlü belasını versin.
 • Fatih Fatih 7 gün önce
  YÜCE ALLAH C.C. SİYONİST İNGİLTERE, SİYONİST AMERİKA, SİYONİST İSRAİL VE ONLARIN SİYONİST P.. UŞAKLARINI TEZ VAKİTTE HELAK EYLE YARABBİ HELAK EYLE YARABBİ HELAK EYLE YARABBİ. AMİN AMİN AMİN.
 • ORHAN İNANORHAN İNAN7 gün önce
  BEN DE NEFRET EDİYORUM..MÜSLÜMAN KANI AKTIKÇA ZEVK ALAN BİR SAPIK KATİLDEN NEFRET ETMEMEK MÜMKÜN MÜ?.İNŞALLAH SONU GELDİ VE KISA ZAMANDA YIKILMANIN BÜYÜK ACISINI YAŞAYACAK..YAZI GÜZEL OLMUŞ ELLERİNİZE SAĞLIK.
 • lokmanlokman7 gün önce
  hay Allah senden razı olsun,kalem tutan eline,bu cümleleri söyleyebilen diline ve gönlüne sağlık.
 • ahmet koçakahmet koçak7 gün önce
  işte ABD budur.müslümanları yaşadığı coğrafyadaki iç karışıklığının,savaşların,darbelerin,din karşıtlığının tek sebebi, derin abd.
 • Rasim DUMANRasim DUMAN7 gün önce
  Ellerinize sağlık hocam, sağolun varolun inşallah. Çok güzel yazmışsınız.
 • vatandas sabrivatandas sabri7 gün önce
  hay allah razi olsun sizden.ne guzel tercuman oldunuz bizlere......ekleyecekbir kelimebulamiyorum......sadece sunueklemekisterimABDDENEN KATIL DEVLETULUSLAR MAHKEMELERINDEYARGILANMALIDIR.....DUNYADAKIBUTUNFAILIMECHULCINAYETLERIN..SAVASLARIN.IC SAVASLARIN..KATLIAMLARIN..BENIMSEHITPOLISLERIMIN SEHITASKERLERIMINBOMBALI SABOTAJLA OLENVATANDASLARIMIN ASILSORUMLUSU.SUCLUSU .AZMETTIRICISIKATIL ABD dir.........
 • DermanDerman7 gün önce
  365 gunum yandi ha yandi belki gec oldu fakat nihayet uyandi bu ugurda cok canlar yandi olene rahmet kalanlar bu zulme nasil dayandi dosrt sandi zalim cikti,ve aldandi.
 • Göksen MereyGöksen Merey7 gün önce
  yenimi uyandınız, yıllarca Amerikayı bu şekilde anlatanlara dinsiz diyenler kimdi yahu?
 • Mustafa Mustafa 7 gün önce
  Allah subhanehu ve teala ŞİRK koşup tövbe etmeyeni!!
 • enesenes8 gün önce
  Ey müslümanlar gün ayrışma günü değil birleşme günü
 • DermanDerman8 gün önce
  Sayin,akif bedir,ne muhtesem ,harika siir desem siir deyil ,ozet desem uzunca olmus fakat guzel olmus butun insanlik ondan neffet ediyor. Burda bir incelik var.bu nefretin farkinda belki bu yazin onlara ovgu gibi gelecek.tam oskarlik bir yazi tesekurler ve hayirli sabahlar.
 • O.UO.U8 gün önce
  Kaleminize yüreğinize sağlık Akif bey hislerimize duygularımıza tercüman olduğunuz dile getirdiğimiz için tebrikler katil Amerika'ya gelince bu küffar bilmez ama ben yine söyleyeyim ey küffar zülm ile abad okunmaz olamıyacaksın senin bu saldırganlığın senin sonunun geldiğinin bir göstergesidir belki biz görürüz belki görmeyiz ama sonun yakın parça parça bölünüp parçalara ayrılıp sonrada yeryüzünden silineceksin inşallah.
 • MünirMünir8 gün önce
  O, şeytanca düşüncelerin cisimleşmiş hali ve fıtratının gereğini yapıyor. Peki, biz mü'minler olarak fıtratımızın gereğini neden yapmıyoruz?

Günün Özeti