• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nefret dili kullanan şarkıcı Gülşen'e bir tepki daha

Yeniakit Publisher
2022-08-25 21:15:00 -
Nefret dili kullanan şarkıcı Gülşen'e bir tepki daha

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, haddini bilmez şarkıcı bozuntusuna tepki gösterdi.

YENİ AKİT ANKARA

Sahnede İmam Hatip'lilere "sapık" diyen şarkıcı bozuntusu Gülşen'e tepkiler dinmek bilmiyor.

Çıplaklığı ve LGBTİ'li sapkınların kirli düşüncelerini halka empoze etmeye çalışan Gülşen göz altına alınırken Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy' da sosyal medya hesabı üzerinden Gülşen'e tepki gösterdi.

Ersoy yaptığı paylaşımda, "Devletimizin güzide bir kurumunu, millî ve manevi değerlerimizle yetişmiş nesillerimizi hakaret yoluyla hedef alan sözler milletimizi incitmiş, vicdanlarımızı yaralamıştır. Toplumsal ayrımcılığa, ötekileştirmeye ve tahammülsüzlüğe sevk eden bu zehirli dili kınıyoruz. Sanatçı sorumluluğu, ayrımcılığa, ötekileştirmeye, tahammülsüzlüğe sevk eden bir dilden uzak durmayı gerektirir. Toplumsal barış ve huzuru tehdit etmek hiçbir zaman sanatçı kimliğiyle bağdaşmaz. Nefret diline karşı, sanatın evrensel dilini yüceltecek; toplumsal barış ve huzurumuzu her türlü bölücülüğe ve istismara karşı koruyacağız. Nefret diline inat, sevgi dili her daim galip gelecektir!" dedi.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AGZINA SAGLIK

SAYIN BAKANIM : BU AHLAKSIZLARA DONSUZLARA TEPKI GÖSTERILMEDIKCE BU GIBI SÖZDE SANATCI MÜSVETLILERI COK ILERI GITMEKTELER MILLETIN VE GENCELERIN AHLAKINI BOZMAKTA COK MARIFETLILER GÜLSEN DENEN SÜRTÜK SAHNELERDE YARI CIPLAK AHLAKSIZ TERBIYSIZ ERKEKLERIN KUCAKLARINA OTURARAK SÜRTEREK ADETA DANS EDIYOR BIRDE KALKMIS IMAM HATIPLILERE HAKARET ETMEKTE ACABA HAKARET EDERKEN GÜLSEN DENEN BU SOKAK KADINI ÜSTÜNE HAL VE HAREKETLERINE BAKMADAN ASIL SAPIK KENDISININ OLDUGUNU DÜSÜNEMEYECEK KADAR BEYNAMAZ VEDE CENABET BIR KADIN OLDUGUNU BILMELI BU REZIL
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23