• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

LGBT'nin arkasındaki gizli oluşum ortaya çıktı

Yeniakit Publisher
2020-05-18 00:28:00 - 2020-05-18 00:34:59

Serdengeçtiler İlim ve Kültür Derneği Başkanı Uğur Türker, LGBT'nin arkasındaki en büyük gücü açıkladı.

Batı tarafından desteklenen sapkın LGBT'lilerle ilgili Serdengeçtiler İlim ve Kültür Derneği Başkanı Uğur Türker çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Uğur Türker'in tespitleri şöyle:

Siyonizmin oyunu

"LGBT sapkınlığı tıpkı İstanbul Sözleşmesi gibi siyonizmin nüfus meselesine bağımlı bir mesele, siyonistler kendi kavimlerinin üstün ırk olduğuna ve diğer insanların onlara hizmet etmek için yaratılmış goimler olduğuna inanıyor. Rabbin kendilerini vaadedilmiş topraklardan çıkardığını ve cezalarını çektiklerini, vaadedilmiş topraklara geri dönmeminin gerektiğine inanıyorlar. Önlerindeki en önemli problem nüfus problemi, dünya üzerinde 14 milyon Yahudi var. 7 milyar insan içinde oranları oldukça düşük yaklaşık nüfusun binde 2'sini oluşturuyorlar. Üremekle bunu sağlayamayacakları için, savaş gibi şeyleri kullanmak istiyorlar. Ellerinde evliliği engellemek gibi birçok yol bulunuyor. Ahlaki çöküntü, evlilik yerine zinaya teşvik, boşanmayı çoğaltma, evliliği azaltma gibi argümanları var. Türkiye'de boşanmalar artarken, evlilikler azalıyor."

İstanbul Sözleşmesi

Bu sözleşme kadını putlaştıran dokunulmaz kılan, gayri akil, gayri meşru bir sözleşmedir. İstanbul Sözleşmesi'nde ateist bir telakki hakimdir.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TcVatanseverTc

HEP MERAK ETMİŞİZDİR, REİS BU İSTANBUL SÖZLEŞMESİNDE NİYE DİRETİYOR? AMACI NE? KİM BU SÖZLEŞMEYE ONU İKNA ETTİ? KOCA AKPARTİ'DE BU SORULARIN CEVABINI BİLEN YOK MU? TOPLUM VE AİLE YAPISINI PARÇALAYAN BU KADAR AÇIK BU KADAR NET BİR SÖZLEŞMEYİ, REİS BİLMEDEN ANLAMADAN İMZALAMASI MÜMKÜN DEĞİL ÇÜNKÜ KE-MAL OLSA ANLARIZ , AMA REİS ZEKİ ADAMDIR, BU SÖZLEŞMENİN GETİRDİĞİ TAHRİBATI BİLMEMESİ VE GÖRMEMESİ İMKÂNSIZ. PEKİ O ZAMAN NİYE?

Mustafa kaya

ÇÜNKÜ HÜKÜMET TE DESTEK VERİYOR.FATİH ERBAKANDAN BAŞKA SESİNİ ÇIKARTAN BAŞKA SİYASİ LİDER VARMI.ÇÜNKÜ NİYE SİYONİZME HİZMET ETMİYOR. CESARET MADALYASI ALMADI.BAZI ŞEYLER MÜSLÜMANLAR ADINA YAPILDIĞINI ZANNEDİPTE BUNLARI MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHSİYETLERE YAPTIRAN SİYONİZM VAR.BUNU AÇIK KAFİR OLAN BİRİ YAPAMAZ.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23