• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kadıköy LGBTİ Belediyesi!

CHP’li Şerdil Dara Odabaşı yönetimindeki Kadıköy Belediyesi, kadim ilçeyi homoseksüel bir geleceğe hazırlamak için iğrenç bir planı hayata geçiriyor.

Yeniakit Publisher
2020-03-11 09:35:00 -
Kadıköy LGBTİ Belediyesi!

 Harun Sekmen  İstanbul 

 

Terör örgütü PKK’nın siyasi arenadaki temsilcisi HDP ile işbirliğine giden CHP, Müslüman Türk milletinin aile yapısını yerle bir etmek isteyen ahlak teröristleri olan LGBTİ’li sapkınları da koruyup kollamaya devam ediyor. Yönetimindeki belediyelerde kamunun imkanlarını homolara peşkeş çeken CHP’li başkanlar işi iyice azıttı. CHP’nin Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’ndan skandal bir adım geldi. Kadıköy Kent Meclisine bağlı Kent Konseyi LGBTİ Meclisi’nin hazırladığı ‘Faaliyet Raporu’ CHP zihniyetinin gerçek yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi. 12 Maddelik eylem planı hazırlayan sapkınlar, CHP ile birlikte el ele vererek Kadıköy’de sapkınlığı nasıl meşru hale getireceklerini açıkladı.

 

Sapkınların Kadıköy planı

 

İlk adım olarak ‘Cinsiyetsiz Tuvaletler’ kurulacağının açıklandığı eylem planında, “Belediye ait tüm binalarda her katta cinsiyetsiz tuvalet seçeneği de eklenmelidir. Tuvaletlere kullanıcıların LGBTİ+ farkındalıklarını artırmaya yönelik posterler asılmalıdır” ifadelerine yer verildi. Belediye bağlı sağlık kuruluşlarının LGBTİ sapkınlara peşkeş çekilmesinin hedeflendiği raporda, “Kadıköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı altı adet sağlık merkezi bulunmaktadır. Merkezin mesai saatleri dışında açık olması esnek koşullarda çalışan LGBTİ’lilerin sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi açısından önem taşımaktadır” ibareleri yer alıyor. LGBTİ Dostu Mahallelerin oluşturulması istenen raporda, eşcinsel ahlaksızların, sapkınlıklarını rahatça işleyebilmesi için ‘Güvenli Mekanlar’ ve ‘Güvenli sokaklar’ kurulması hedefleniyor. Sapkınları korumak içinse belediyelerin kolluk kuvveti olan Zabıtaların eğitilmesi hedefleniyor.

 

Paydaşları Kadıköy Belediyesi

 

Eşcinsel sapkınlığın meşrulaştırılması için ilçe içerisinde ‘LGBTİ algısı saha araştırması’ 4 yıllık eylem planı içerisinde yer alıyor. Belediyenin faaliyetlerini takip edileceğinin belirtildiği raporda, kütüphane, spor ve cinsel sağlık merkezlerinin kurulması da talep ediliyor. Raporun ‘Paydaşlar’ kısmında, söz konusu sapkın eylemleri hayata geçirmek için yardımcı olacak kurumun Kadıköy Belediyesi’nin ilgili birimleri olduğu ısrarla vurgulanıyor.

 
Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hizipsavar

kadıköyde bunlara oy verdiyse onlarda iben oldu. ulan sıçarken nereyle sıçtığının ne önemi var. önemli olan kullanış amacın sapık zihniyet.
 • Yanıtla

mert

Allah bu sapkın lut kavminin belasını versin İnşaallah.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23