• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsrail bayrağını asfalta çiviledi! Geçen bassın hizmeti

Yeniakit Publisher
2023-11-27 19:42:00 -

Filistin ve özellikle Gazze'yi kan gölüne çeviren İsrail'e yönelik protestolar dünyanın dört bir yanında devam ederken, Bursa'nın Gürsu ilçesinde bir şahıs gelen geçen bassın diye İsrail bayrağını asfalta çaktı.

Hamas'ın 7 Ekim sabahı başlattığı Aksa Tufanı operasyonuna karşılık veren İsrail ordusu, Gazze'de 13 binden fazla Filistinliyi katlederken, bölgeyi de adeta kan gölüne çevirdi.

İsrail bayrağını asfalta çiviledi

İsrail'in günlerce süren katliamına yönelik tepki ve protestolar dünyanın dört bir yanında devam ederken, Bursa'da bir şahıs İsrail bayrağını gelen geçen üstüne bassın diye asfalta çiviledi.

Direğe Filistin bayrağı çaktı

Yoldan geçen arabalara aldırış etmeden bayrağı yaya geçidinin üzerine çivileyen adam, yanında getirdiği Filistin bayrağını da yol kenarındaki direklerin birine asarak bölgeden uzaklaştı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

vatandaş

Bayrak değil paçavra devletlerin bayrağı olur ama bunlar devlet olma özelliği taşımıyor.

hakan

sen onların bayrağına bunu yaparsan ermeni yahudi senin bayrağına da aynı şeyi yapar. Allah'tan başka varlıklara yalvarıp sığınan kimselere sövmeyin ki, onlar da kin ve cehaletlerinden dolayı Allah'a sövmesinler.En’âm Suresi 108. Ayet bayrakta bizim kutsalımız bizim bayrağımıza söverselerse.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23