• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İki CHP’li belediyeden LGBT rezaleti

Yeniakit Publisher
2020-05-01 16:52:00 -
İki CHP’li belediyeden LGBT rezaleti

CHP’li Şişli ve Kadıköy Belediyesi bünyelerinde Kadıköy Kent Konseyi LGBT Meclisi ve Şişli LGBTİ Meclisi kuruldu. İki sözde meclis tarafından, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda afişler hazırlayarak çocukların da eşcinsel olacabilecekleri algısı oluşturmaya çalışıldı. Sosyal medyada yayılan bu afişlere eşcinselliği özendirdiği gerekçesiyle büyük tepki yağdı.

CHP’li Şişli ve Kadıköy Belediyesi bünyelerinde Kadıköy Kent Konseyi LGBT Meclisi ve Şişli LGBTİ Meclisi kuruldu.

Bu iki sözde meclis, Türkiye'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda "LGBT çocuklar da vardır" söylemini kullanarak skandal bir algı oluşturmaya çalıştı. CHP'li belediyelerin büyük skandalına sosyal medyadan tepki yapdı.

Bir sosyal medya kullanıcısı "Rezalet. Özgürlükle sapıklık arasında koca bir fark var. Bu LBGTİ oluşumu, cinsel tercih özgürlüğünü savunmuyor, uluslararası fonlarla organize suç eylemleri yapıyor" diye tepki gösterdi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

CHP'li İmamoğlu sapkınlar için teklif hazırlattı, AK Parti ve MHP reddetti!

Ayrıca CHP'nin bu tutumu CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, tarafından da lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender sözcüklerinin baş harflerinden oluşan LGBT için Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şube Müdürlüğü'nün kurulması için teklif hazırlatmıştı. CHP'lilerin bu teklifine AK Parti ve MHP üyeleri karşı çıkmış, meclisteki oylama sonrası bu teklif reddedilmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ismail

Bunlara oy verek guc kuvet verenleri allaha havale ediyorum allah bildigi gibi yabsin.

sukru

Chp,gök kuşağı renklerine sahip bir partidir.Yakışıyorda doğrusu.Onlarda bu renkleri gururla,onurla taşıyorlar.ama onlara şeymisiniz deyincede kızıyorlar nedense.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23