• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Depremin vurduğu Hatay'da CHP'liler kavga etti! Özel azar işitti

Yeniakit Publisher
2023-02-10 01:51:00 -

Yıkıcı depremin en çok etkilediği illerden birisi olan Hatay'da siyasi tarihimizde ilk kez böylesine tuhaf bir kavga oldu. CHP'li Hatay Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, deprem bölgesinde kendisine "Merhaba" demeyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'i resmen azarladı.

Türkiye, asrın felaketinin yaşandığı bu zor günlerde, devletin tüm birimleriyle dayanışma içinde tonlarca molozun altında kalan vatandaşlarını kurtarmanın çabasını verirken, CHP'lilerin ego kavgasına şahit oldu.

Özgür Özel'i azarladı

CHP'li Hatay Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, deprem bölgesinde kendisine "Merhaba" demeyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in yüzüne karşı sert ifadeler kullandı.

Özel ise kendisini savunmak istedi. Buna müsaade etmeyen Eryılmaz, Özel'e kırgın olduğunu belirtti.

İşte CHP'li Özgür Özel ile CHP'li Refik Yılmaz'ın tepki çeken kavgası:

Refik: Buralar bizim. Bu felaket karşısında yapabileceğiniz bir şey yok mu? Kalkıp bu kadar felaketin üzerinden bana daha merhaba demeden senin alanda görmemiz lazım. Ben kabul etmiyorum çok üzüldüm. Bak beraber milletvekilliği yaptık.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Özgür Özel: Güzel kardeşim sen beni anlamıyorsun ki...

Refik Eryılmaz: Bana moral vereceğine bana sarılıp 'geçmiş olsun kardeşim' demeni beklerdim.

Özgür Özel: Sarıldım.

Refik Eryılmaz: Ya ben bunu beklerdim yani. Ama sen demedin bana bunu.

Özgür Özel: Dedim ya.

Refik Eryılmaz: Hayır demedin. Birilerini doldurdun yanıma

Özgür Özel: Ya vallahi öyle değil.

Refik Eryılmaz: Üzüldüm ağabey. Ben kan ağlıyorum burada, 24 saattir kan ağlıyorum.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

beyazıt

BUNLAR DEDİYİN KİSİLER KENDİ ARALARINDA TARTISA BİLİYO SENİN REYİSİNE LAFBİLE SOYLEYEMİYON HERSEYİ BEN BİLİRİM DİYO YÖNETİĞİ ÜLKEYİ DE GÖRDÜK ENKAZ BIRAKARAK GİDECEK

Hizipsavar

madem çyle gel böyle. hatayda taş üstünden taş kalmazken belediye bu yapı stoğunu bilmiyormuydu. madem hiç kimse depremde müdahale etmedi diye bağırıyorsunuz. belediyelerin yyarısı büyükşehirle sizde o adam olmayan kaç yere gidip bir kişi kurtardınız. hani biz şimdi zamanı değil diyoruzda siz hainler susmuyorsunuz ya . hani başkanın herkes enkazda çalışırken AFAD dan randevu istemiş. böyle bir mallık cahillik vurdum duymazlık olurmu. neden bütün büyükşehir belediyelerini alıp anında oraya gitmedin. zormu geldi sıcak yatağınıadan kalkmak. hele şu günler bir geçsin. siiz sokkata gezdirenin ben..............
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23