• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kadın düşmanları yine sahnede

Tüm Türkiye’nin İdlib şehitlerinin yasını tuttuğu süreçte 8 Mart bahanesiyle Taksim’e doluşan feminist gruplar; ahlaksız pankartlarla aileye, terör görselleriyle devlete çemkirdi.

Yeniakit Publisher
2020-03-10 10:19:00 - 2020-03-11 11:05:46
Kadın düşmanları yine sahnede

Kendilerini “Dişi Şeytan’ın Sürtüğü” olarak tanımlayan dövizlerin açıldığı illegal yürüyüşte, PKK’lı terörist Sakine Cansız’ın fotoğrafları taşındı.

Pkk’nın derneği örgütledi

Mor Çatı destekli Mor Dayanışma Plarformu’nun “8 Mart Feminist Gece Yürüyüşü” çağrısıyla Taksim’e doluşan gruplar, Beşiktaş’tan Taksim’e çıktı. Beyoğlu’nun ara sokaklarında bir araya gelerek terör örgütü PKK uzantısı İnsan Hakları Derneği önünde toplanan feminist militanlar, buradan Fransız Kültür Merkezi önüne yürümek istedi. Sıraselviler Caddesi’nde önlerine polis barikatı kurulan feminazilerin Taksim Meydanı’na yürümesine izin verilmemesi üzerine yürüyüş Karaköy’e yapıldı.

Sözde Dünya Kadınlar Günü etkinliği için Taksim’de yasadışı eylem yapan feminaziler cinsiyet düşmanlığı yaparak nefret söylemi içeren pankart, döviz ve sloganlarla boy gösterdi. Feminist arsızlar, emniyet güçlerine saldırarak “Polis defol bu sokaklar bizim” sloganlarıyla girdikleri İstiklal Caddesi’nde aile ve devlet düşmanlığı sergiledi. PKK ve DHKP-C gibi terör örgütü sempatizanlarının da “feminist” maskesiyle yer aldığı eylemde, PKK’lı terörist Sakine Cansız’ın fotoğrafı açılırken, yüzlerini kızıl fularla kapatan militanlar DHKP-C işareti yaptı. Yürüyüşte elinde keleş silahı bulunan farklı PKK’lı kadın teröristlerin fotoğrafları da taşındı.

‘Dişi şeytan’ın sürtükleri

Kabala inanışında “Tanrı’ya baş kaldıran dişi şeytan” olarak simgelenen “Lilith”le ilgili sloganların da atıldığı eylemde, “Lilith’in Sürtükleri” yazılı dövizler dikkat çekti. Taksim Meydanı’nda feminist eyleme izin verilmeyeceğini söyleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya hakaret eden arsızlar, “Keltoş kaç kaç kaç kadınlar geliyor” sloganı attı.

Yasadışı eyleme CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da katıldı. İstiklal Caddesi  üzerinde yer alan CHP İl Başkanlığı binasından çıkarak yürüyüşe dahil olan Kaftancıoğlu, “Herkes evinin önünü yaksa şehri yakmış oluruz” yazılı dövizin önünde yürüdü.

Taksim’de feminazi şovuna dönüşen illegal eylemde, 34 kişi gözaltına alındı. Feminist militanlar sabah saatlerinde serbest bırakıldı.

Ahlâksız, arsız pankartlar

Devlet, aile ve erkek düşmanlığı yapılan yürüyüşte açılan iğrenç pankart ve dövizlerin bazıları şöyle: “Kürtaj haktır karar kadınların”, “Evlilik kurumu kaldırılsın”, “Susma haykır meme ucu vardır”, “Pandaların yerine erkeklerin soyu tükensin”, “Kanala betona değil, kreşe sığınağa bütçe”, “Keşke senin ya...ın kırılsaydı”, “Ulan T.C. erkekleri”, “Alışın LGBTİ+lar burada”, “Herkes evinin önünü yaksa şehri yakmış oluruz”, “Erkeklik Coronadan daha öldürücü”, “Bağ benim belletirim a* benim elletirim”, “Kadının cebinde yoksa parası a..dır kumbarası”, “Haftada en az 3 orgazm”, “Trans kadınlar kadındır”.

 

FARUK ARSLAN
Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

atacan

Bunlara kadın diyenin ... Bunlar hayvan bunları katledilmeli devlet nerde ya bu hayvanlara musade edilmemeli. Toplum teröristleri .
 • Yanıtla

atacan

Erkeklik öldürücüde ... almıyorsun....
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23