• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Selma Savcı
Selma Savcı
Selma Savcı
TÜM YAZILARI

Velev ki öyleler o zaman bizde böyleyiz! LGBT dayatması, susmayacağız!

13 Eylül 2023
A


Selma Savcı İletişim: [email protected]

LGBT propagandasına karşı "Büyük Aile Buluşması" 17 Eylül'de İstanbul Saraçhane’de gerçekleştirilecek.. Böylesi önemli etkinliğe tüm İstanbulluları bizler de buradan davet edelim.

Öncelikle Büyük Aile Platformu Genel Sekreteri Serdar Eryılmaz’a biraz kulak verdikten sonra bu konu hakkında derinlere doğru dalmaya devam edeceğim… Ne diyor sayın Eryılmaz, “LGBT bireylerine değil, LGBT propagandasına ve dayatmasına karşıyız. Bu bireyleri, içine düştükleri durumlardan kurtarmak için kurulmuş Büyük Aile Platformu bünyesinde birçok sivil toplum kuruluşumuz var. Bunlar aile danışmanlık merkezleri ile bu insanlara yardımcı olmaya çalışıyorlar. Çünkü bu insanların içinde bulundukları durum zaten onları intihara götürüyor. Hem biyolojik olarak kendilerine zarar veriyorlar hem psikolojileri iyi değil. Araştırmalar var, İsveç'te yapılan bir araştırmada yüzde 41'inin intihara teşebbüs ettiğine dair veriler elimizde var. Oran vermek belki doğru olmayabilir, bölgeden bölgeye değişebilir ama bu bireylerin birçoğunun aynı zamanda madde bağımlısı olduğunu biliyoruz. Biz, bu insanları kurtarmak isterken sanki bu insanlara karşıymışız gibi, 'Bu saatten sonra bu bireyler sokakta nasıl dolaşacak, bunların güvenliği nasıl olacak' gibi anlamsız, bizden tamamen uzak tezviratlar, yalanlar ortaya konuldu. Zaten onların amacı bizi o tarafa çekmekti. Bunların yaşam hakkını ellerinden alan yok ki. Onların yaşam tarzlarını, yatak odalarını sokağa indirmelerini istemiyoruz. Bunun topluma özendirilmesine, topluma tavsiye edilmesine, gençlerimizin gözüne sokulmasına, medyada, dijital platformlarda, sosyal medyada bunun teşvik edilmesine, bunun propagandasına karşıyız. Bu propagandanın yasaklandığı birçok ülke var. Bizim ülkemizde de yasaklanmasını istiyoruz” açıklamaları yapmıştı.

Elbette burada önemli olan kuşkusuz bu tür ahlaksız oluşumların sokaklarımıza kadar inmesi ve toplumumuzu ifsada yönelik bu tür hamlelerin önü mutlaka kesilmelidir. Bu konuyu "yahu ne yapabilirler ki diyerek" anlamsızlaştırmak ve kolaya kaçmak biz Müslümanlara hiç ama hiç yakışmayacaktır. Sayın Eryılmaz’ın da değindiği gibi bu tür ahlaksızlıkların özellikle yatak odaları tabiriyle yaptığı yaklaşımın da ne denli ürkütücü olduğunu sizlerin takdirine bırakıyorum.

Susmadık, susmuyoruz, susmayacağız...

Her fırsatta ortaya çıkan ve ‘Velev ki’ cümleleriyle başlayan o ahlaksız söylemleriyle toplumumuzun temellerine dinamit koymak isteyen bu LGBT provokatörleri için devlet ve millet el ele vermelidir. Bu işin şakası yoktur…

Özellikle iş, sanat ve spor alanları ile medya ve film sektörü ile her daim evimizin kapısını çalan bu ahlaksız yapılaşmalar için yine iş dünyasındaki bazı kesimler tarafından LGBT’lilerin istihdam edilmesiyle ilgili de bir mahalle baskısı oluşturma gayretinin olmasını da hem sosyal medyada hem de yazılı ve görsel basındaki haberlerle görmek mümkün… Şunu kesinlikle anlamak lazım, eğer bazı konularda sert ve masaya vurulacak bir karşı görüş oluşturacaksak o konu kesinlikle bu olmalıdır.

Dediğimiz gibi bu propaganda yöntemini “özgürlük” kisvesi altında pompalamaya çalışan ve bunlara da çanak tutan sözde sanatçı tayfalarıyla kesinlikle tüm ilişkiler kesilmeli ve özgür bir toplumu manevi değerlerimizle bezeyerek ortaya çıkarmamız da daha büyük yarar olacaktır.

Siz bakmayın onların ciyaklamalarına, onların biz eşitlik istiyoruz naralarına ve de en önemlisi biz her şeyimizi özgürce yaşarız deyip ahlaksızlıklarını herkesin gözü önünde yaşama arzularına… Bunların hepsi de onların gelecek nesiller adına inşa etmek istedikleri ve toplumu tamamen yerle bir etme operasyonuyla kendi yaşam alanlarını oluşturma gayretlerine topyekun bir savaş açılması gereklidir. Onun içindir ki ikinci kez düzenlenecek olan Büyük Aile Buluşmasına, nasıl bir etkinliğe koşarak gidiyorsak, nasıl bir maça heyecanla gidiyorsak aynı özveri ve coşkuyla bu sefer de LGBT terörünün ortadan kaldırılması için farkındalık oluşturmamız çok ama çok önemlidir. İnşallah İstanbullular ve çevre illerden gelecek olan duyarlı vatandaşlarımızla en azından bu edepsiz güruha karşı bir gövde gösterisi yapmamız böylesi kirli bir sosyal medya önümüzdeyken çok anlamlı olacaktır.

Unutmayalım ki, evlatlarımızın daha müreffeh ve en önemlisi de manevi duygularıyla donatacakları bir ülke için bu tür ahlaksız yapıların önünde dimdik durma vaktidir. Bugün bu edepsizliklere karşı tepki koyma vaktidir… Ve en mühimi de bu marjinal grup tarafından zehirlenmek istenen evlatlarımız için bu savaşın galibi olma vaktidir..

Selam ve Dua ile…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bunlarin

Özelligi bu. Hakaret etmeden konusamazlar yazamazlar. Bunlar, islamın içindeki kanserlerdir. Islama en bıyük zarari da bunlar verir. Müslumandirlar fakat güzel ahlak sahibi değildirler.

Özünüze dönmüşünüz

Yine etrafa hakaretler küfürler. Aferin! Böyle devam et.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23