Ruhunu kaybetmiş, içi boşalmış, siyasi cesetler

06 Haziran 2018 Çarşamba

24 Haziran seçimleri için seçim sathı mailine girildi. Kampanyalar son hızıyla devam ediyor. Taşıma suyla döndürülmeye çalışılan kampanyalarda sözde millet ittifakı aktörleri konuştukça batıyor.

Dilipak’ın tarifiyle “ruhunu kaybetmiş, içi boşalmış, siyasi cesetler” bileşkesi olan bu ittifakın kılavuzu Türkiye düşmanları olduğundan milletten rağbet görmüyorlar.

Oy alma telaşıyla bir siyaset işportacısına döndüler. CHP, İP, Saadet, terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olan HDP ile âdeta “yasak aşk” yaşıyor.

Kendilerine ait duruşları, projeleri ve siyasetleri olmayan, üst akılları Kandil’de olanlar karanlık planları devreye soksa da millet uyandı artık.

Kelimelerin anlamını yitirdiği bir süreçte milletin tercihine karşın “zillet” cephesinden gelen pervasız ithamlar itibar görmüyor, değer bulmuyor artık.

Millet İttifakı kirli hesaplarını, ikinci tur üzerine yapıyor. Seçim kazanma diye bir dertleri, kaygıları yok.

CHP tarihinin en tirajikomik seçim tiyatrosunu oynuyor. 

Kılıçdaroğlu, İnce’yi yemek için HDP’ye çalışıyor. İnce yabancı olduğu, muhalif olduğu sularda yüzerek kendini bitiriyor. CHP seçmeni heyecanını yitirmiş, küs, İnce’ye oy vereceği şüpheli.

Dün meydanlarda tencere tava çalıp irticayı kovanlar bugün türbe ziyaret ediyor, mitinginde ezan okunurken susuyor, abdestsiz sokağa çıkmadığını, lakabının hacı olduğunu söylerken göğsü kabarıyor.

Dün İHL leri laiklik adına kapatanlar bugün Kur’an eğitimi aldığını, muhafazakâr bir ailede büyüdüğünü, Ayet-el Kürsi’yi de ezberlediğini söylerken gözlerinin içi gülüyor. 

Mitinglerinde ahlaktan, erdemden, mertlikten, dürüstlükten söz eden İnce; ADD üyesi, CHP Kadın Kollarında görevli Fatma B.’ye yüz kızartıcı onlarca taciz mesajı attığından hiç bahsetmiyor.

Bunlar takiyye mi yapıyor, milletle dalga mı geçiyor, yoksa milleti salak mı zannediyor?

İnce, milletten yiyeceği tokadı düşündükçe hezeyanları tavan yapıyor.

Türkiye adına hayati önem taşıyan “milli-yerli” savunma projelerine son verileceğini…

Afrin Kahramanı Metin Temel Paşa’nın apoletlerini sökeceğini…

Ne kadar köprü, yol, demir yolu inşaatı varsa hepsinin durdurulacağını…

Nükleer santralin, yerli otomobilin, dev hastanelerin inşasının durdurulacağını…

Kanal İstanbul’un gereksiz olduğundan dolayı durdurulacağını…

Ekonomik, askeri ve siyasi güce dayalı olarak, yatırımların durdurulacağını, IMF ile masaya oturabileceğini, mega projeleri yıkacağını söylüyor Sayın İnce…

Bunların tarih boyunca yaptığı hiçbir şey yoktur. Bunların beyinleri sadece “yıkmaya” kodlanmıştır.

Bu bakış açısı, bu söylemler, İsrail’in, ABD’nin, AB’nin beklentilerine hizmet etmekten başka bir şey değildir.

Akşener canlandıkça dökülüyor. Hareket kabiliyetini yitirmiş araç gibi her hareketinde yeni bir foya, yeni bir FETÖ ilişkisi ortaya çıkıyor. 15 Temmuz katili, kaçkını askerlere masum diyor, onlara müdahale eden sivillere ise terörist muamelesi yapıyor.

Türkiye’yi şaha kaldıran projeleri iptal edeceğini söylerken partisinde kripto FETÖ’cüler ve acaba bir şey götürür müyüm diyenlerden başka kimse kalmadı.

Karamollaoğlu kendisini yıllarca Sivas Katliamının sorumlusu olarak gösteren çevrelerle, şimdi el ele.

Meydanlarda “kahrolsun Şeriat” diye İslam’a küfredenler, milli manevi değerlerimizle kavgalı CHP’lilere de, siyasi teröristlere de sıcak, sımsıcak mesajlar veriyor. Kanal İstanbul’u, hızlı treni, 3. Havaalanı ve Şehir Hastaneleri projelerini durduracağını söylüyor. IMF ile yeni anlaşmalar yapıp borç para alacağını söylüyor. 

Karamollaoğlu hapiste tutulan siyasi terörist Demirtaş’ın “terörist” olarak suçlanamayacağını sözlü beyanla insanın terörist olmayacağını söylerken şehitlerimizin ruhlarını incitiyor.

Eskiden Erbakan’a oy vermeyenler bile kendisine saygı duyar, önünü iliklerdi. Gelinen noktada SP sevdalıları bile saygısını yitirdi, inancını yitirdi.

CHP’nin adayı Abdullatif Şener, oy istemek için gittiği Konya’da acı gerçeklerle karşılaşınca seçmenlere, “Hepiniz Erdoğan’la beraber yargılanacaksınız. Hesap vereceksiniz” diye yırtınıyor. Komedi gibi değil mi? 

CHP’de bir başka palyaço Tuncay Özkan çıktığı ekranda, “Marmaray’ı AK Parti değil, rahmetli Bülent Ecevit” yaptı diyebiliyor. 

Türkiye böyle bir ortamda geleceği inşa edecek Erdoğan yerine teslim bayrağını çekmeye hazır “siyasi kölelere” teslim edilebilir mi? Asla.

Bu coğrafyada yeniden şahlanmanın yolu, Erdoğan’la birlikte Haçlı/Siyonist ortaklığına karşı dik durmaktan, birlik olmaktan geçiyor.

24 Haziran seçimleri, ülkenin önündeki son engellerin kaldırılacağı hedefe varacak yürüyüşün son adımıdır Türkiye için.

Cumhur Hareketi “tam bağımsızlık” hareketidir. Yarınki büyük Türkiye ideali diye bir derdi olanların kenetlenme hareketidir, vatan hareketidir. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • ÖtıkenÖtıken8 ay önce
  O......çocuklarının hoşuna gitmez doğrular.Bunlar uşaklığa alışmış.Teşekkürler sevgili yazarım.
 • karakara8 ay önce
  akif bedir tam da kendini tanımlamış.fotoğrafı da bunu teyit ediyor.Ruhu çekilmiş ceset çürümeye başlamış.
 • MemetMemet8 ay önce
  81 milyon tüm millet bir bütünüz kimimiz RTE te oy verir kimimiz inceye kimimiz merale kimimiz seloya, git baarsaklarını az öteye boşalt, oraya adam gibi bir foto koy bide gerçek adını yaz, boyunu posunu görelim
 • ŞahinŞahin8 ay önce
  Allah Celle Celalühü bu Feto çetesini kahru perişan eylesin İçlerinde en hızlısı sakallı Hüsnü Allah önce onu kahretsin artık bu şerefsiz bütün Nezaket kurallarını altüst etmiş tam bir çiban başı fitnenin en sivri yeri
 • MemetMemet8 ay önce
  Az kaldı kardeşim ...

Günün Özeti