Elbette ki devam

20 Haziran 2018 Çarşamba

Elbette ki devam…

Dünyanın tüm şeytanlarının saldırdığı, dünyanın tüm akıl fukaralarının üzerine saldırdıkları hedefin tam da oy verilecek insan olduğunu düşündüğüm için DEVAM.

Dünya mazlumlarının kendisini dünyanın sahibi sanan küresel güçler tarafından ezilmemesi ve zalimce hor görülmemesi için DEVAM.

Müslüman dünyanın ve dolayısıyla da dünyanın tüm mazlumlarının bir yüz yıl daha köleleştirilmesine karşı tüm cesaret ve dirayetiyle durabilen bir lider için DEVAM.

Bağımsızlık için, demokrasinin gerçek anlamda tesisi için, halk iradesinin yönetimde olmasını istediğim için DEVAM.

“Artık bu adamı devirmemiz lazım!” diyen Batılı emperyalistlerin yerli uşaklarına karşı, dik durabilen bir yönetimle DEVAM.

Koalisyonları oluşturan ve yöneten vesayet odaklarının değil, milletin oluşturduğu hükümetlerin, ülke ve millet çıkarları için çalışması için DEVAM.

Askerin, medyanın, sermaye gruplarının, ulusal ve küresel tüm vesayet odaklarının sözünü değil, milletin sözünü dinleyen, onların çıkarları için değil, milletin çıkarları için çalışan bir Cumhurbaşkanı için DEVAM.

Ülkemizin refahı, huzuru ve dış mihraklara karşı mücadelesinde bir duraksamanın yaşanmaması için DEVAM.

Halkın, milletin tercihleriyle alay edip, bidon kafalılar, göbeğini kaşıyanlar, makarnayla, kömürle aldananlar diye dalga geçip kendisini ülkenin sahibi “beyaz Türk” olarak gören embesillerin hayallerini yıkmak için DEVAM.

Kardeşlik, dayanışma, milleti ve milli iradeyi ezme fırsatını kollayan CHP, İP, HDP, SP, PKK, PYD, FETÖ, AB, ABD ve dahi 29 harfi emirlerine alan tuzu kurulara fırsat vermemek için DEVAM.

Bağımsız hareket edebilen ve şanı olan bir devlet özlemiyle yandığımız için DEVAM.

Vesayetçiler tarafından atanan yönetimler değil, halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanları istediğim için DEVAM.

Meclis’in güçlenmesi, asli görevini yapabilmesi, milletin çıkarları doğrultusunda yasalar çıkararak ülkeyi yönetmesini istediğim için DEVAM.

Yüz yıldan bu yana devam eden kurumsal egemenliğin, yani ülkeyi kurumlar eliyle yönetilmesinin yerine, milli egemenliği yani halkın ülkeyi yönetmesini istediğim için DEVAM.

Kendi seçmeniyle gönül bağı kurabilmiş ve güven ilişkisi oluşturmuş, başka ülke halkları tarafından tanınan, bilinen, sevilen, güvenilen bir liderin iktidarı için DEVAM.

“Benim ülkemde artık iktidarı siz değil milletimiz belirleyecek” diyerek, 15 Temmuz’daki gibi, namussuzların saldırılarına uğrayan bir lidere siper olabilmek için DEVAM.

Gezi kalkışmasıyla, 15 Temmuz darbe girişimiyle ülkemin müreffeh bir ülke olma idealini engellemek isteyen şer güçlerin karşısında olduğum için DEVAM.

Bu millete tek vaat ettikleri şey büyük projeleri durdurmak, yıkmak olan yıkım ekibine fırsat vermemek için DEVAM.

Hükümet belirsizliklerinden, koalisyon krizlerinden, zayıf Meclis’ten, iradesi zayıf siyasetçilerden, Cumhurbaşkanı-Başbakan arasındaki çatışmalardan, iki başlılıktan beslenen darbeleri, muhtıraları, vesayetçi odakların müdahalelerini bir daha görmek istemediğim için DEVAM.

Erdoğan’ın, sadece bizim için değil, Ortadoğu’da, Afrika’da, Asya’da ve Avrupa’da milyonlarca insanın umudu olduğunu bildiğim, gördüğüm için DEVAM.

AK Parti’nin kapatılma çalışmaları, Gezi olayları, 17/25 Aralık operasyonları ve 15 Temmuz darbe girişimiyle tavan yapan küresel saldırılardan bir şey elde edemeyen iç ve dış mihrakların inkâr ve asimilasyon politikalarını sonlandırmak için DEVAM.

Dünya mazlumlarına sahip çıkan İnce, dünya markası olmuş, tanınan, bilinen, sevilen, gündem oluşturabilen, bölge halklarında coşkun seli oluşturabilen Akşener, Gazze’deki mazlumların, Saraybosna’daki, Üsküp’teki kardeşlerimizin, Somali’deki, Sudan’daki mazlumların umudu Temel reis.

Komik geliyor değil mi? Bu yıkım çetesinin tiyatrosuna şahit olmamak için DEVAM.

Gazze için, Kudüs için, Filistin için gözyaşı döken, Arakan Müslümanlarının dramını yüreğinde hisseden, Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin halini hatırını soran, Irak’taki savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan yüzbinlerce Türkmen ve Arap kardeşimizin elini tutan, derdini paylaşabilen bir deli yürekle DEVAM.

Suriye’deki ölümden ve zulümden kaçarak canını kurtaran mültecilere el uzatan, burada doğan yavrularının başını okşayan, binlerce yetim-öksüz çocuk mültecinin kimsesizliğinin acısını yüreğinde hisseden, dünya arenasında değişmeye ve gelişmeye doğru sağlam ve sarsılmaz iradeyi içeren bir çizgi sergileyen Erdoğan’la DEVAM.

Gazze için katillere “one minute” diyebilen, Kudüs için dünyayı ayağa kaldırabilen, Balkanlar için diplomasi savaşı verebilen, İslamofobya’ya karşı hakikati haykırabilen, küresel güçlere karşı mazlumların sesi olan Erdoğan’la DEVAM.

Erdoğan’a destek bir milli bir duruş, vicdani bir haykırıştır...

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • KALPLERİ HAKKIN RIZASI İÇİN ATANLARKALPLERİ HAKKIN RIZASI İÇİN ATANLAR7 ay önce
  AKİF BEY ADALETLİ VE CESARETLİ YAZINIZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN. FETÖ UŞAĞI VE PKK-HDP SEVİCİLERİ:CHP-HDP-İP-SADET ARTIK GERÇEK YERLİ MİLLETİN GÖZÜNDE BATI AŞIĞI BİRER MİKSERDİR.15 TEMMUZ YENİ KAPI RUHU MİLLİ CUMHUR İTTİFAKINDA YAŞIYOR.
 • Allah GörüyorAllah Görüyor7 ay önce
  İkle bekleme yapma... ya kardeşime ne kadar kardeşimse. Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye! İnşallah sende haklıyken haksız duruma düşersinde sanada birileri yürü ikile der. İşte o zaman sen beni daha iyi anlarsın. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Allah sana, sen benim hakkımda ne düşünüyorsan sana bin mislini versin. Zaten bundan sonra yazmayacağım. Sui zan tavan olmuşsa ne konuşsan boşa. Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • harunharun7 ay önce
  Emeğinize kaleminize sağlık.Tabiki Devam
 • İkle, bekleme yapma,..İkle, bekleme yapma,..7 ay önce
  Aga sen olduğun yerde kal; aman bize katıma, lazım değilsin! Devam edecek olan biziz..
 • imamarüzgarimamarüzgar7 ay önce
  Güç veKudret yapısı ile içerden dışardan kendini bilmezler için. Sığıntıların yok olması için.Sepetin içindeki çürükleri ayıklamak için. Geldi geçti yırtık diyenler için.İstinaf Yollaraına sokma gayreti içinde olanlar için. Terazinin iki kefesini dengede tutmayanlar için.Mağduriyet yaratan haksızlık edip suçu atanlar için.Şartları zora koyma gayreti içinde olanŞarlatanlar için.Yola Devam.
 • Allah GörüyorAllah Görüyor7 ay önce
  Allah razı olsun hocamda bende sizin gibi D E V A M diyebilmeyi çok istiyorum. Gerçekten samimi ve inandırıcı olunsa, ADALET lafta kalmayıp uygulansa inanın OY KULLANIRDIM. Yaşın yanında kuruyu yakmaktan vazgeçilirse, adalet gerçekten uygulanırsa, referansım olmadığı için veya olduğu için uygulanmaktan vazgeçilirse yani dosdoğru gerçek manasıyla uygulanmaya başlarsa bende DEVAM için oy kullanmak isterim. Yoksa oy kullanmayacağım. Haksız yere ihraç edilip işinden olacaksın buna adalet diyorsanız, sana diyecek sözüm yok. Ben küçük yaşta babamı kaybettim. Annem beni devlet yurduna vermek zorunda kaldı. 1989 da sağlık meslek lisesinden mezun olup aynı şekilde benim gibi babasını kaybetmiş yine devlet yurdunda yetişen öğretmen olan biriyle evlendim. Allaha şükür dinimi yurtta büyümeme rağmen öğrenmiş ve yaşamaya başladım. Başörtü zülmü olduğunda kamudan CHP döneminde atıldım. Tabi annemi kocam izin verdiği için hep yanımda bulundurdum. Şimdi ise yaklaşık iki yıl olacak iftira olduğunu düşünüyorum, neden olduğunu da ne kurumum nede savcılık söylemedi, yaşın yanında kuru yakmak bu olsa gerek olmadığım halde zorla hain yapılıp alnımın teriyle sahip olduğum işimden hemde yargısız infaz ile ihraç oldum. Kurumda birileri hiçbir kriterin olmamasına rağmen seni fetöcü yapsınlar, hiçbir bağlantın olmamasına rağmen işinden ol, çoluk çocuğun darmadağın olsun, namazlarını bile kılmaz hale gelsinler, cumaya bile gitmek istemesinler gelde haklarını helal et. Çocuklarımın ne suçu vardı. Benim ne suçum vardı. Kul hakkına nasılda kolayca girebiliyor. Bunu yapanlarda sözde dindar Müslümanlar. Akıttığım göz yaşlarımın hesabını nasıl ödeyeceksiniz. Anam bile üzüntüsünden dayanamayıp mayıs ayının ortasında kalp krizi geçirip ölüyorsa sizin bu sui zanlarınız daha kaç Müslümanın canını yakacak. Adı adalet olan AKPARTİM için adalet beklemek bu gibi sui zanların tavan yapıldığı ortamda çok şey istemek galiba. ADALET İSTİYORUM, YOKSA ÇOK ŞEY Mİ İSTİYORUM. Gerçekten Allah(C.C.)'tan korkma zamanı gelmedi mi? CHP den ne farkımız var. Bunu bana yapanlara sesleniyorum. Yaşadığımı yaşamadan ölmesinler. Hiçbir zamanda bana bunu yaşatanlara haklarımı helal etmiyorum. Ateş düştüğü yeri yakıyor, yakanlarda sözde ameller niyetlere göredir, deyip hep yağ gibi üste çıkıyorsa hesabı en güzel Allah(C.C.) görür.Allah yar ve yardımcımız olsun.
 • Size göre devam.Bana göreSize göre devam.Bana göre7 ay önce

Günün Özeti