• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Artvin'de partililerle buluştu: Bu milletin derdine derman olacak olan da biziz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bu ülkede paylaşımda adaleti sağlayacak olan da biziz, yönetimde adaleti sağlayacak da biziz. Bu milletin derdine derman olacak olan da biziz." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-04-08 22:05:00 -
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Artvin'de partililerle buluştu: Bu milletin derdine derman olacak olan da biziz

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisince Artvin Çoruh Üniversitesi Ali Nihat Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Artvin'i ilk kez ziyaret ettiğini ancak bundan sonra da kente gelerek Artvinlilerle buluşmaya devam edeceğini söyledi.

"Milli görüş" olarak dünyadaki götü gidişata kayıtsız kalamayacaklarını belirten Erbakan, şöyle konuştu:

"Bizim 'Sadece kendimi kurtarayım, çoluk çocuğumun rızkını kazanayım, rahatıma bakayım, sadece namazımı kılayım, orucunu tutup hacca, umreye gideyim.' deme imkanımız asla yoktur. Çünkü 7 milyar insanın kul hakkının çiğnenmesi bizden sorulacak. Erbakan Hocamızın da Almanya'da muazzam imkanları bırakıp burada mücadele etmesinin arkasında yatan asıl sebep budur."

Fatih Erbakan, Türkiye'de halkın refahını artıracak ekonomik kaynağın olduğunu kaydederek, şöyle devam etti:

"Paylaşımda adalet prensibine sahip olmak lazım. Paylaşımda adalet prensibine sahip olup uygulamak için de milli görüş ruhu lazım. Esnafa, vatandaşa, çiftçiye yok yok yok. İmtiyazlılara gelince çok çok çok. Böyle giderlerse sandık konduğunda vatandaş da 'Size oy yok yok yok’ diyecek. Bu ülkenin şahlanması mümkündür. Allah bize yeteri kadar imkan, kaynak vermiştir. Mesele o nimetin bölüşülmesinde."

İnsanların dertlerinden kurtulup saadet ve selamet bulmasının sadece ekonomiye bağlı olmadığı belirten Erbakan, "Bir ülkede adaletin tesis edilmesi lazım. Adalet olmadan huzur olmaz, barış olmaz, ekonomi de olmaz, yatırım da olmaz, gelişme de olmaz, kalkınma da olmaz. Türkiye'de sadece ekonomi noktasında değil, adalet noktasında da sorunlar görüyoruz. Biz adaleti de tahsis edeceğiz. Bu ülkede paylaşımda adaleti sağlayacak olan da biziz, yönetimde adaleti sağlayacak da biziz. Bu milletin derdine derman olacak olan da biziz." ifadelerini kullandı.Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ömer

Senden hiçbir şey olmaz Fatih. Rahmetli babanın tırnağı kadar olamadın...
 • Yanıtla

Hakkı Dayı

Valla senden birşey olmaz bence.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23