• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Umreden dönen vatandaş: Bir hainin paylaştıklarına mukabil çekiyorum

Umreden Türkiye'ye dönen vatandaşlar Konya'da geçici olarak KYK Yurdu'nda gözlem altında tutuluyor. Gözetim altındaki vatandaşlardan birinin çektiği video sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Yeniakit Publisher
2020-03-17 01:18:00 - 2020-03-17 01:38:45

Umreden dönen ve karantina için Ankara'daki KYK yurduna yerleştirilen bir vatandaş kaldığı odadan video paylaştı. “Misafir edildiğimiz yurdun videosunu çekme ihtiyacı duydum” diyerek sözlerine başlayan vatandaş, önceki gün karantina için tahsis edilen yurtlardaki ilk gün aksaklılarını sosyal medyada paylaşanlara tepki göstererek şu ifadeleri kullandı: “Bu nezih ortamda kaldığı halde ve görevlilerin 'girmeyin temizlik yapılmadı' dediği halde bir hainin çekip de paylaştığı videosuna mukabil bunu çekiyorum ve paylaşıyorum. Kaldığımız ortamı görün diye. Bütün burada kalan ailelerin yakınları, nasıl bir ortamda kaldığımızı görsün ve kalpleri rahat olsun diye çekiyorum.” Kendilerine verilen yiyecekleri gösteren vatandaş “her şeyi bol ve hiçbir şeyimiz noksan edilmiyor” ifadelerini kullandı. Kaldıkları odanın manzarasına ve temizliğini de dikkat çeken vatandaş, “Biz sabretmesini maalesef bilmiyoruz, öğrenemedik de. Hep fazlasını istiyoruz. Belki kendi evinde dahi bulamadığını burada bulmuş” sözleri ile videosunu tamamladı.

Trump 'bu inanılmaz' deyip uyardı" target="_blank">
ABD Başkanı Trump 'bu inanılmaz' deyip uyardı
ABD Başkanı Trump 'bu inanılmaz' deyip uyardı

Dünya

ABD Başkanı Trump 'bu inanılmaz' deyip uyardı

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Musettin

Video yu çeken yada bu haberi yapan kim yalan söylüyorsa inşallah korana virüsünden geberir

Kemal

Helal olsun devletimize. Bir öğrenci yurdunun konforuna bakın. Allah muhafaza şimdi sayın K. K başta olsaydı koronavirüse ülkeyi teslim ederdi. Müthiş bir kaos ortamı. Millet birbirini yerdi be
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23