Türkiye'de flaş Yeni Zelanda hamlesi!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu 39 Müslüman'ın şehit edildiği Yeni Zelanda'ya gidiyor.

15 Mart 2019 Cuma 17:57
Türkiye'de flaş Yeni Zelanda hamlesi!

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 17:57

YORUM YAZ

 • ahmetahmet4 gün önce
  İSLAM NEFRETi/DÜŞMANLIĞI VE CANİLİĞİ ANITI DİKİLMELİ BURAYA, HİÇ UNUTULMASIN... İslam düşmanlığı Filistinde, El-Halilde, Kudüste, Gazzede SİYONİST TERÖR OLARAK;Bosnada, Norveçte, Avuturyada, Y.Zelanda, Hollandada, Almayada, Suriyede, Afrikadavs HRİSTİYAN TERÖR; Myanmarda, Hindistanda HİNDU TERÖRÜ olarak karşımıza sık sık çıkıyor, ölen her zaman MÜSLÜMAN, ama bu teröristlerin ORTAK KÜRESEL İŞVERENİN medya algı yönetimiyle ve DEAŞ vs gibi hristiyan-siyonist ortak icatlarını kullanarak TERÖRİST GÖSTERİLEN YİNE MÜSLÜMAN...yeter artık!
 • Vahap kalyoncuVahap kalyoncu4 gün önce
  Haçlı seferleri bitmemiştir sadece şekil değiştirmiştir herkes aklını başına almalıdır.
 • Kocasolak Kocasolak 4 gün önce
  Reis dünyaya çağrı yapsın, bizzat kendisidir gitsin. Tarihi bir SORUMLULUK aynı zamanda İslam’ın HADİMİ olmanın da yoludur.
 • ali orçanali orçan4 gün önce
  Allah yar ve yardımcınız olsun. Teşekkür ederim.
 • salihasaliha4 gün önce
  Kahrolsun İslam düşmanları. Bütün müslümanları öldürseler bu müslümanlar için ölümsüzlüktür ancak.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019