Tozmanlılardan Ataç’a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 14:21
Tozmanlılardan Ataç’a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tozman Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fehmi Çetin ve dernek üyelerini ağırladı.


Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Tozman Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fehmi Çetin ve dernek üyeleri, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Çetin, ziyaret esnasında Ataç’a dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek misafirperverliğinden ve bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.


Başkan Ataç da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çetin ve beraberindekilere çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Ağustos 2019 Cumartesi 14:21

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Eylül 2019