• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Özgür Demirtaş'tan İstanbul Havalimanı itirafı

CHP'nin ekonomisti olarak bilinen ve AK Parti'nin hizmetlerini her fırsatta manipüle eden Özgür Demirtaş, İstanbul Havalimanı ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Yeniakit Publisher
2021-09-18 16:47:00 -
Özgür Demirtaş'tan İstanbul Havalimanı itirafı

AK Parti hükümetinin yaptığı hizmetleri manipüle etmesiyle bilinen CHP'nin ekonomisti Özgür Demirtaş, İstanbul Havalimanı'nı övdü.

Demirtaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İstanbul Havalimanı çok temiz tutulmuş. Tebrik ederim. Böyle devam etmesini dilerim" ifadelerini kullandı.

En verimli havalimanı

Öte yandan İstanbul Havalimanı, Hava Taşımacılığı Araştırmaları Derneği (ATRS) tarafından 40 milyondan fazla yolcu taşıma kategorisinde "Avrupa'nın En Verimli Havalimanı" ödülüne layık görüldü.

İGA'dan yapılan açıklamaya göre, yıllık 90 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanı ve bölgenin en önemli küresel aktarma merkezi konumunda bulunan İstanbul Havalimanı, güçlü altyapısı, verimli operasyonu, üstün teknolojisi ve sunduğu seçkin seyahat tecrübesiyle havacılık sektörünün saygın kurumlarından ödüller almaya devam ediyor.

Ulaşım Araştırmaları Dünya Konferansı (WCTRS) kapsamında faaliyet gösteren dernek, 40 milyondan fazla yolcu taşıma kategorisinde İstanbul Havalimanı'nı "Avrupa’nın En Verimli Havalimanı" seçti.

Havalimanı, yönetim stratejileri, verimlilik, kapasite, operasyonel verimlilik, birim maliyet, maliyette rekabet gücü gibi yönetim stratejileri ve performans ölçümlerinin titizlikle incelendiği araştırma kriterlerinden tam not aldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

barış pınarı

Allah Allah çok mu temizmiş zaten sizden temizlik için iltifat almak için yaptık... Niye ekonomik olarak hava alanı yorumu yapsana... Yemedimi...
 • Yanıtla

Istanbul

Uzaktan gazel okumadı güzel 19 yıldır havalimani personeliyim.1.5 yıldır ücretsiz izindeyim benim gibi yüzlerce arkadaşım var.havalimani şuan %30 kapasite çalışıyor ve free shop ta çoğu mağazası kapalı kimi kandırıyorsunuz. Evet büyük ama gereksiz ve atıl akan çok işsiz açıkta eleman çok
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23