• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Onu Fatih'e benzeten Meral Akşener buna çok kızacak! İmamoğlu'nun Yunanistan'ı ziyaret ettiği gün bakın neyin yıldönümü

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "Fatih Sultan Mehmet" ile bir tuttuğu CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Yunan İsyanı" sırasında 10 binden fazla Türkün katledildiği "Tripoliçe Katliamı"nın yıl dönümünden hemen önce Yunanistan'ı ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Yeniakit Publisher
2021-09-23 15:10:00 -
Onu Fatih'e benzeten Meral Akşener buna çok kızacak! İmamoğlu'nun Yunanistan'ı ziyaret ettiği gün bakın neyin yıldönümü

 yeniakit.com.tr 

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Yunanistan ziyaretiyle ilgili çarpıcı bir detay ortaya çıktı.

Seçildiği günden bu yana skandallarıyla gündemden düşmeyen İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde Yunanistan'a bir ziyaret gerçekleştirdi. Yunan devlet adamları tarafından sevinçle karşılanan İmamoğlu buradaki ziyaretleri sırasında Türkiye'yi şikayet etmeyi de ihmal etmedi.

İmamoğlu'nun ziyareti Yunan medyasında

Atina Belediye Başkanı Kostas Bakoyannis ve Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile görüşen CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Yunanistan ziyareti Yunan medyasında geniş yankı buldu.

Yunan medyası, İmamoğlu’nun ziyareti için "Atalarını ziyaret etti" başlıkları atarken, ziyaretin tarihi ise dikkat çekti.

Meral Akşener ne diyecek?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "Fatih Sultan Mehmet"e benzettiği İmamoğlu'nun "23 Eylül 1821" tarihinde gerçekleşen ve Yunanların 10 binden fazla Türkü çoluk çocuk demeden acımasızca katlettiği "Tripoliçe Katliamı"nın yıldönümü öncesi Yunanistan'ı ziyaret etmesi kafalarda soru işaretlerine yol açtı. "Milliyetçi" ve "Ülkücü" geçinen Akşener’in Türklerin katledilişinin yıl dönümünde böyle bir ziyaretin yapılmasına sessiz kalması dikkat çekti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Deniz Kurt

Siz AKİT gazetecileri gerçekten inanılmazsınız. İşi gücü bıraktınız. 
 • Yanıtla

Neron11

Akşener için bunun ne önemi var ,Akşener milliyetçimi ki bunu önemsesin , zerre milliyetçi olsa HDP ile gizli aşk yaşamazdı .
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23