“Muhsin Yazıcıoğlu kim ki öldürülsün!” diyen CHP’nin Akıl Hocası’na tepkiler büyüyor: Kalbi mühürlü!

Sosyal medya paylaşımlarında “Muhsin Yazıcıoğlu kim ki öldürülsün!”yaklaşımında bulunduğu ortaya çıkan CHP’nin akıl hocası Necati Özkan’a büyük tepki var. Rahmetli Başkan’ın sevenlerinin kendisini arayarak tepkilerini dile getirdiklerini söyleyen Muhsin Yazıcıoğlu’nun dâvâ arkadaşlarından Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Onların gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar. Kalplerine mühür vurulmuşları muhatap almayız!” dedi.

19 Mayıs 2019 Pazar 14:11
“Muhsin Yazıcıoğlu kim ki öldürülsün!” diyen CHP’nin Akıl Hocası’na tepkiler büyüyor: Kalbi mühürlü!

 Hasan Üstün  yeni.akit.com.tr 

Seçim sonuçlarını oy verenler değil, oyları sayanlar belirler!” diyerek 31 Mart’ın arka plânını adeta gözler önüne seren CHP’nin akıl hocası Necati Özkan’ın ortaya çıkan sosyal medya paylaşımlarında Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’na yönelik ifadeleri tepki çekmeye devam ediyor.

Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ile ilgili şehir efsaneleri bana inandırıcı gelmiyor, bazen bir kaza niçin sadece bir kaza olamaz mı beyler? Muhsin Yazıcıoğlu hiçbir zaman dengeleri değiştirecek bir güç sahibi olmadı ki, Yazıcıoğlu’nun öldürülmesi kime ne sağlayacak ki?” ifadelerini sosyal medyada kullandığı ortaya çıkan Özkan’a vatandaşlardan büyük tepki var.

Gündoğdu: Kalpleri mühürlü, muhatap almayız!

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava arkadaşlarından Metin Gündoğdu yeniakit.com.tr’e konuya ilişkin değerlendirmede bulundu.

Rahmetli Başkan’ın sevenlerinin kendisini arayarak tepkilerini dile getirdiklerini söyleyen Eski BBP Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu şöyle devam etti:

Rahmetli Muhsin Başkan’ın cenaze merasimine katılanların ortaya koyduğu  tablo, Rahmetli Muhsin Başkan’ın özgül ağırlığını göstermiştir. Rahmetli Başkan Ümmet’in, milletin gür sesidir. Rahmetli Muhsin Başkan, Anadolu’nun yiğit bir sesi, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen hiçbir dış odakla irtibatı olmayan, ömrünü ümmete ve millete adayan büyük bir dâva adamıdır. Onun ağırlığını, yiğitliğini, vatanseverliğini, fedakârlığını, cefakârlığını onun dünya görüşüne benimsemeyenler de kabul etmiştir. Nitekim, Merhumun cenazesindeki büyük kalabalıkta onun dünya görüşünü benimsemeyen çok sayıda vatandaşımız da vardı. Rahmetli Muhsin Başkan’ın ağırlığını tartışmaya kalkışanları muhatap almamız mümkün değildir. Onların gözleri var görmezler, kulakları var, duymazlar!.. Kalplerine mühür vurulmuş zatları muhatap almayız!

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 14:11

YORUM YAZ

 • AliAli29 gün önce
  Reisin adını ağzına almazdan önce pis ağzını yıka
 • sütçü imamın torunusütçü imamın torunu1 ay önce
  adam gibi adamdı bazıları gibi cakallik bilmezdi mümin idi münafık hiç değildi okyanus ötesindeki sahisinda kucagina oturmadı 28 subat gunlerinde de müslümanlara yardımcı oldu Allah rahmeti ile muame2 etsin insaallah
 • KAMİLKAMİL1 ay önce
  SEBEB -SONUÇ OLARAK BAKILSA DAHİ,MEVCUT LİDERLER İÇİNDE TAYYİP BEYİN ÇİZGİSİNİN DEVAMI OLABİLECEK TEK ZAT ŞEHİT MUHSİN BEY İDİ...MALESEF HEM KORUYUP KOLLAYAMADIK - HEM DE FAİLLERİNİ HALA ORTAYA ÇIKARAMADIK...BU ALPLERİN AYIBI OLARAK TARİHE YAZILDI...
 • Turk turkogluTurk turkoglu1 ay önce
  Sen reyisin ayagina kece olamassin lan
 • ihsanihsan1 ay önce
  özkan dangalağıona bak ulen hain chp yi pkk ya satan sizsinzi hain sen muhsinin tırnağı olamazsın
 • cccccc1 ay önce
  Muhsin başkan kim biliyor musun chplilerin vekili Sizin ağa babalarınızın işkencelerine rağmen Vatan sevgisinden 1 nebze uzaklaşmamıştam bir vatan evladı. Siz stalin ve Maonun peşine giderken size karşı baş kaldıran dır Muhsin başkan. Tek başına mecliste İslam düşmanlarına kafa tutan zattı Muhsin Başkan. Son olarak sizin gibi vatan haini değildi Muhsin Başkan. Lozan da vatan satmadı Muhsin başkan.
 • ERDİNÇ IŞIK ERDİNÇ IŞIK 1 ay önce
  ÖLMEDEN ÖNCE SÖYLESE BİR NEBZE;ÖKÜZ KENDİ YERİNE KOYUNCA NİYE ÖLDÜRSÜN Kİ MİLLET BENİ DİYE DÜŞÜNÜR...İŞTE NE DÜNYALIK NEDE AHİRETLİK....!OT DESEM OTA HAKARET OLURYEMYEŞİL BAKINCA GÖNLÜM RUHUM AÇILIYOR...
 • LütfiLütfi1 ay önce
  Zibidi sen merhumu bilemezsin reyisibilen biliyor senin bilmene gerekyok haddin olmayan işlere karışma sen git görevin olan soytarılıgına devam et
 • ahmetahmet1 ay önce
  cia/nato/gladyo nun aktif faili oldugu siyasi/stratejik suikastlerle ilgilu gercekleri gizleme yontemlerinden biri de budur!!!..
 • TÜRK MİLLETİTÜRK MİLLETİ1 ay önce
  Chp'liler sizi kim öldürecek ki ? zaten kendiniz teröristlerle kol kolasınız.nedemek istediğimiz anlamışsınızdır.Öldürenler terörist,ölenler mazlum insanlardır.Sağ kesim insan öldürmez.Allahın verdiği canı ancak Allah alır diyenlerdir.İnancımız büyüktür.
 • termintermin1 ay önce
  Muhsin Yazıcı ya dil uzatanlar "Yazıcı'nın tırnağı olamaz demiyorum",,, tırnağının içindeki mikrop tanesi bile olamaz..." Çünkü bir mikrobun aklı kadar bile sizde akıl yokkk...
 • DADAŞDADAŞ1 ay önce
  sen reisi ağzına alacak adammısın sen git .........
 • Yunus 16 Yunus 16 1 ay önce
  BRE GAFİL AMERİKAN IN ÇOCUĞU, İSRAİL İN HİZMETÇİSİ, ÜLKEMİZDE Kİ SUİKASTLERİN % 99 UNU AMERİKA İSRAİL ORTAK CİNAYET İŞLEDİ, YANİ CIA MOSSAD ORTAK. YAZICIOĞLU NUN EMRİNİ FETÖ FGÜLEN VERDİ. YOKSA SEN CIA MI MOSSAD MISIN?? KİME ÇALIŞIYORSUN NECATİ ÖZKAN? AMERİKAN IN KÖPEKLERİNDEN MİSİN?
 • Hüseyin AtacanHüseyin Atacan1 ay önce
  Bir insan ideolojik kör ise ona gerçeği gösteremezsin. Düşen helikopter üç gün bulunamadı. Yani bulundu da bulunamadı. Ne zaman ki helikopterin içindeki gizli bilgiler çalındı, halen yaşayan gazete muhabiri helikopterden yüz veya üç yüz metre mesafede çenesi kırılmış olarak bulundu, işte o zaman helikopter de bulundu. Bunları görmeyen bir yerlere hizmet ediyor demektir.
 • VATANDAŞVATANDAŞ1 ay önce
  fetö nün anasısın s...... kerim dedi sonra şehit edildi vatan için dik duracak cengaverlerden biride oydu kontrollü darbe demezdi birileri gibi
 • DemiroğluDemiroğlu1 ay önce
  Merhum başkana dil uzatana kadar....."M.Kemalin itler" diyen ortağınız Hdpkk ya birşey de.....
 • üsüyoruzüsüyoruz1 ay önce
  bizim davamizin dogal varisiydi, has müslüman anadolu evladi adam gibi adam. Allah gani gani rahmet eylesin. chp nin topunu toplasan tirnaginin ucu olamaz bu adamin. münafik makaryosculara bak hele..
 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  valla muhsin bey yürüyün dediği zaman yürüyecek milyon genç vardı 70.lerde.. senin neyin vardı???
 • mevhibe inalmevhibe inal1 ay önce
  Sn. Muhsin Yazıcı Milli düşüncenin can simidi, zor günlerin alternatifi idi. Bunu emperyalistler bilir de bizim slogancı ve günü kayıkçı kavgaları ile geçiren sözde politikacıları bilmez!
 • GurbetciGurbetci1 ay önce
  Bu insanlıktan nasibini almadık mahkumlar bunlara dün yanın enbishayvani isminle hitapetsen o hayvana yazik
 • Osman demirogluOsman demiroglu1 ay önce
  RAHMETLI BASKANIMIZ HAKKINDA YORUM YAPMAK HAKKINMI.HADDINMI.DURUST,YIGIT,DAVA ADAMI,DININI,IMANINI,KUTSAL KITABIMIZI,VATANINI,BAYRAGIMIZI,MILLETIMIZI,BOLUNMEZ BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ SAHIB CIKAN LIDERIMIZ ICIN SADECE SANA RAHMET OKUMAK DUSER.HER ANA EVLAT DOGURUR AMA YIGIT DOGURMAZ
 • mehmet kılıçmehmet kılıç1 ay önce
  Odısarıdan talimat almayan tek liderdiOgünümüzün Türk İslam aleminin lideridir ALLAH Gani GaniRahmet EylesinMekanı CennetOlsun.
 • Alkan Alkan 1 ay önce
  CHP NIN AKIL HOCASI DENEN NECATI ÖZKAN DENEN BU TERÖRIST BEN EMINIMKI SIYONIST TERÖRIST KATIL FETÖCÜ TERÖRISTLERIN DEN BIRISI ÇÜNKI CHP NIN BASINDAKI TERÖRIST KILICDAROGLU VE CHP SI ALAYI DINSIZ IMANSIZ SIYONIST KAFIR FETÖCÜLER ILE BÜTÜN TÜRKIYEDE KARARLARA BERABER ISBIRLIGI YAPARAK ALIYORLAR ÇÜNKI CHP ÖRGÜTÜ TERÖRIST SIYONIST FETÖYE ÇALISIYOR BUNUN YANINDA DAGDAKI CEMIL BAYIKLARLA OSMAN ÖCALANLAR MURAT KARAYILAN LAR ILE VE ANKARANIN GÖBEGINDE MECLISIN IÇINDEKI TERÖRIST HDP PKK DHSKPC ILE HEPSI BERABER ORTAKLASA ÇALISIYORLAR VE TÜRKIYE DÜSMAN ÜLKELERIN KÖPEKLIGINI USAKLIGINI EMIRLERINI YERINE GETIREREK TÜRKIYEYI BASKI ALTINA ALDITARAK DÜSMAN ÜLKELER DISARDAN BU TERÖRIST KILICDAROGLU VE CHP SI FETÖCÜ TERÖRISTLER ILE VE HDP PKK DHSKPC ILE TÜRKIYEYI IÇERDEN YIKMAK IÇIN YEMIN ETMISLERDIR TERÖRISTLERE YARDIM VE YATAKLIK YAPANLAR BENCE ORTADA BU HAINLERIN BU TERÖRISTLERIN PARTILERINI DERHAL KAPATILMASI GEREKIYOR ÇÜNKI BUNLAR TÜRKIYENIN BASINA NE BELALAR ACACAKLAR ALLAH BILIYOR BENCE GEÇ KALINMAMALI RAHMETLI MUHSIN YAZICIOGLUNU ÖLDÜRENLER KATLEDENLER FETÖCÜ TERÖRISTLER VE CHP SIYLE VE DAGDAKI VE IÇERDEKI TERÖRISTLER ILE ISBIRLIGI SONUCUNDA KATLEDILDIGI SIMDI ORTAYA VE GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR CHP NIN SÖZCÜSÜ NECATI ÖZKAN DENEN TERÖRISTIN AGZINDAN ÇIKANLAR BUNU ISARET EDIYOR VE GÖSZERIYORKI CHP VE BÜTÜN TERÖRIST GRUPLARIN ISBIRLIKLERI RAHMETLI MUHSIN YAZICIOGLU KATLEDILMEDEN ÖNCEYEDAYANIYOR AYNI SEKILDE BU HAINLER BU TERÖRISTLER GEZIYI VE 17 25 ARALIKDA MIT TIRLARIN OLAYINDADA ISBIRLIKLERI VAR AYNI SEKILDE 15 TEMMUZ DARBEDEDE HEPSINI ISBIRLIKLERI VAR YANI TERÖRIST BASI KILICDAROGLU BOSUNA KONTROLLU DARBE DEMEMISTIR ÇÜNKI BÜTÜN OLAYLARDA CHP NIN BASINDAKI TERÖRIST KILICDAROGLU NUN ISBIRLIKLERI VAR BENCE RAHMETLI MUHSIN YAZICIOGLUNU KATLEDILMESI GEZI 17 25 ARALIK DARBE ÇOK IYI ARASTIRILMASI LAZIM BU ISIN IÇINDE CHP DE VARFETÖCÜSÜ DAGDAKI TERÖSTLER ILE MECLISDEKI TERÖRIST HDP PKK DHSKPC ILE ISBIRLIGI IÇINDELER VE ISTANBUL DA 31 MARTTA YAPILAN SEÇIMLERDEDE HIRSIZLIK YOLSUZLUK SAIBE OYUN PLANLARIDA AYNI BU SAYDIGIM TERÖSTLER GRUPLAR PLANLADIKLARI ORTADA CHP SI HDP PKK DHSKPC ILE HEPSI BERABER ÇALISIYORLAR BENCE ARASTIRLMAYA TERÖRIST BASI KILICDAROGLU DAN BASLANMALI
 • milletmillet1 ay önce
  Muhsin başkan fetö köpekleri tarafından; bir bölen maral olmadığı için şehit edildi .Başkanımıza dil uzatan soysuz köpektir .Türk değildir , Müslüman değildir. Kafirdir, kafirin uşağıdır. Zaten parlatmaya çalıştığı baygın bakışlı papazın oğluna da Yunanlı kafirler sahip çıkmışlar Bir gün bu devlet gerçek manada güçlü bir devlet olacaksenin ve senin gibilerinsesini kısacak
 • sabrisabri1 ay önce
  necati özkan kim, konunun CHP ile ne ilgisi var? bu arada İstanbul'da adama kişiye kişilere cemaatlere derneklere hizmet dönemi bitti :)
 • Necati sen kimsin? Necati sen kimsin? 1 ay önce
  Senin gerçek hayattaki cürmün neki..... halkına namlusunu çeviren tank a selam durmam diyen bir yiğide böyle kin kusuyorsun
 • hizipsavarhizipsavar1 ay önce
  evet o dediklerin senin çin geçerli olabilir ama muhsin başkanın sen tırnağı olmazsın. itibatsızlaştırma çalşıması bu hanilerin ama bu millet gerçekleri gördü.
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa
 • ohhhhohhhh1 ay önce
  aaaaaaaaaaaaaaa

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Haziran 2019