Muharrem İnce'den şaşırtmayan dolar açıklaması

Dolarda bu sabah yaşanan sert yükselişin ardından Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, doların yükselişinin durması için Kanal İstanbul Projesi'nden vazgeçilmesi gerektiğini söyledi.

10 Ağustos 2018 Cuma 11:39
Muharrem İnce'den şaşırtmayan dolar açıklaması

Bugün sabah saatlerinde dolar ani bir yükselişle 6,20 seviyelerini gördü. Şu sırlarda ise 5,98 seviyelerinde seyrediyor. Dolarda gerçekleşen sert yükselişin ardından Muharrem İnce Twitter üzerinden açıklama yaptı. İnce, Sivas ve Erzincan mitinglerinde yaptığı çağrıları yeniledi, Başkan Erdoğan'a 'istirham ediyorum' ekonominin düzlüğe girmesi ve doların düşmesi için yapılması gerekenleri sıraladı.

"KANAL İSTANBUL'U DURDURUN"

Muharrem İnce'nin twitter paketine göre doların düşmesi için danışmanlar dahil ekonomiden sorumlu kim varsa acilen görevden alınmalı. Yine İnce'nin taleplerine göre, Merkez Bankası'na müdahaleden vazgeçilmeli ve Kanal İstanbul gibi dev projeler bir an önce durdurularak, ileri bir tarihe ertelenmeli.

Günün Özeti

Haber Tarihi: 10 Ağustos 2018 Cuma 11:39

YORUM YAZ

 • misafirmisafir4 ay önce
  CHP LİLERİN vATAN İÇİN TAŞTAŞ ÜSTÜNE EKLEMEK YERİNE,DÖŞENMİŞ TAŞLARI BİLE YOKETMEY KARARAKTERLİ OLDUKLARININ BİR KANITI DAHA.
 • tuzcutuzcu4 ay önce
  Muharrem kardeşim seni severiz bak, kanal falan problem değil....Yapar gibi yaparız uzatırız falan....Önemli olan yeni kaynak....Petrol, gaz, altın başka madenler falan bunları bulmamız lazım....Sen buradan al devam et....Kanalı unuttuk OK?....
 • FATİHFATİH4 ay önce
  ABD , NİNYALAKA İTLERİ İŞBAŞINDA ,
 • MilletMillet4 ay önce
  Devlet kanal İstanbula döviz harcamıyor ki. Ne demek istiyor acaba . Ona böyle de mi, diyorlar.Yavv biz de seni milli diye, her şeye rağmen yurdum insanı diye sevmesekte desteklemiştik. KK gitsin Muharrem gelsin de muhalefet milli olsun demiştik . Yanıltma bizi milli ol
 • özer kayaözer kaya4 ay önce
  maraşlı montrö ye göre boğazlardan bedava geçebilecekken neden para verip daha uzun bir güzergahtan paralı geçsin.
 • maraşlımaraşlı4 ay önce
  He vordır çanakkaleli gardaş , peki sen 100 yıldır boğazdan bedava geçen gemilerden kaybedilen milyarlarca dolardan haberin varmı , varlık içinde yokluk çekiyoruz. büyük düşün , senin o lozan heyetindeki inönü denen zat yüzünden cephedekazanıp masada kaybettiğimizden haberin varmı , yıllardır bu zihniyet içerden , kefere dışardan saldırıyor ve bizi sömürüyor bundan haberin varmı , azcık milliyetçi olun , mesele ak parti reis meselesi değil , memleket meselesi , Adamların afrine gönderdiği 5 bin tırlık silahına el koyup 5000 köpeği geberttin , fetöyü bitirdin , daeşi bitirdin şimdide kandili yerle bir edip adamın oyunlarını birbir bozuyorsun , meseleyi anladınmı kardeş , mesele papaz meselesi değil azcık düşünün ve oynanan oyunu anlayın ,
 • GökhanGökhan4 ay önce
  Maraşlı, sence bedava olan bir boğaz varken kim para verip oradan geçer?
 • Gökhan kılıçGökhan kılıç4 ay önce
  Anlaşmaya göre gemiler 100 yıl bedavaya geçiyormuş. Arkadaş kafanız mı iyi? Madem öyle bekle 2023 te 100 yıl doluyor. Zaten kanal istanbulu2025ten önce bitiremeyeceksin. Ne kârı kaldı? Hadi diyelim bu sene yaptın, millet bedava boğaz varken ne diye “burası bedava ben paralı olan kanal istanbuldan geçeceğim” desin?
 • Ahmet dagAhmet dag4 ay önce
  Bilende konuşuyor. Muharrem İnceyatırımlara biraz ara verelim diyor. Ortalık bir yatışsın diyor.
 • saddisaddi4 ay önce
  KEL ALAKA. EY AKIL NERDESİN?
 • erm 026erm 0264 ay önce
  bu kafa birde ulke yönetecek yuru git
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş4 ay önce
  maho ağa ne diyorsa doğrudur. tabii yersen
 • ÇanakkaleliÇanakkaleli4 ay önce
  Hey maraşlı. Dolar 6 TL , euro 7 TL altın 231 TL. Habarın var değil mi?
 • mitatmitat4 ay önce
  Ülkeyi yönetmeye aday olan birinin ettiği lafa bakın. Allah bunlardan bu ülkeyi korusun.
 • SelimSelim4 ay önce
  Kimin adamı olduğu belli olmaya başladı. KKgidecek bu gelecek diye sevinenler görsün gerçek yüzünü
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU4 ay önce
  ONLARA GÖRE,BAŞTA SAVUNMA SANAYİİ YATIRIMLARI OLMAK ÜZERE BÜTÜN PROJELERİ DURDURACAKSIN.TERÖRLE MÜCADELEDEN VAZGEÇECEKSİN.KISACASI MİLLİ YAPILANMAYI TERK EDİP EMPERYALİZMİN UŞAĞI OLACAKSIN.
 • aliali4 ay önce
  ne deseydi acaba ? dolarla biraz daha çelik beton satın alalım yeni projeler yapalım 8 i 9 u bulsun mu deseydi
 • maraşlımaraşlı4 ay önce
  Niye durdurulsun kanal istanbul , çünkü anlaşmaya göre boğazdan gemiler 100 yıldır bedava geçiyor. bu kanal açılınca paralı olacak , baksanıza adamların davasi memleket değilki , zaten hiç olmadı , chp yine şaşırtmadı , kökü bozuk parti

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Aralık 2019