İndirim kararı sonrası Binali Yıldırım açıkladı: Devamı gelecek!

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde su faturalarına yönelik yüzde 46'yı bulan indirim kararının kabul edilmesinin ardından Binali Yıldırım sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Yıldırım, 'devamı gelecek' dedi.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 23:58
İndirim kararı sonrası Binali Yıldırım açıkladı: Devamı gelecek!

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir adayı Binali Yıldırım, İBB Meclisi'nde kabul edilen su faturasına yüzde 46 indirim getiren karar sonrası kişisel Twitter hesabından bir değerlendirmede bulundu.

Binali Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

"Görevde olduğu süre boyunca sözlerini yerine getirmek yerine veri çalmayla, musakka-antrikot muhabbetiyle uğraşanların sebep olduğu arızalar gideriliyor. AK Parti'nin teklifiyle 2 gün içinde hayata geçen bu yeniliklerin inşallah devamı gelecek."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 23:58

YORUM YAZ

 • YILDIRIMYILDIRIM5 gün önce
  Haberi tekrar okudum bi yanlış yapmayayım diye bu karar sadece seçim yatırımı ve hükümet hakkında genelde olumlu hisleri olan biri olarak bu kararı kınıyorum. Ayıp bişey vallahi ayıp bişey ! Üzüldüm.
 • Ali KOÇAli KOÇ5 gün önce
  31 Mart 2019 seçimlerinde oylar çalınmadı ama akepe sayın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız'ın icraatlerini çalıyor.NOT: Bir ODTÜ'lü olarak sayın Binali YILDIRIM'ı kınıyorum. Sizin böyle bir şeye ihtiyacınız mı var. Size Bir ODTÜ'lüye yakışmıyor. Bari sizin bir farkınız olsun.
 • Oumar_FDOumar_FD5 gün önce
  31 Mart öncesinde böyle bir vaadiniz yoktu. Suyun ucuzlaması güzel ama bunu senden bilmezler Sayın Binali. İstediğin kadar vaat versende o tren malesef kalktı bir kere! Bu icraatların öncüsü olarak İmamoğlu gözükecek ve kaymağını o yiyecektir.
 • KaanKaan6 gün önce
  Onergeyi kim sundu siz secimden once niye yapmadiniz da simdi yapiyorsunuz ? SECIMDEN SONRA NE OLACAK ?
 • Hadi buyur Hadi buyur 6 gün önce
  İlginç,demekki oluyormuş. Bunu ülke bazında bekleriz. Öyle ıstanbul la kalmasın. Elektrik doğalgaz akaryakıt, vergiler de de bekleriz.
 • ToprakToprak6 gün önce
  Tek kelimeyle ayıp be kardeşim irrite ediyorsunuz.Bu kafayla seçim kazanamassınız aksine oy kaybınız artar seçmeninizi hafife almaya yönelik işler bunlar ayıp
 • NurNur6 gün önce
  Sayın binali yıldırım18 günlük başkanlık yapan veya yaptığını sanan zat indirimleri sahiplen di bile şunun ağzının payını verin ifrit oldukne içiyor bu adam
 • kocareiskocareis6 gün önce
  Lagaluga yapanlar gitsin İSKİ'ye İETT'ye biz bu indirimi kabul etmiyoruz desin. İmamoğlu gelince şayet gelebilirse o zaman indirimi kabul ederler. Fazla caz yapmayın nankörler...
 • LeventbayLeventbay6 gün önce
  Ya bu binaliNe sıfatla su indirimi açıklaması yapıyor biri bana bunu anlatsın . Şimdi yakışıyormu sayın binali size .? Bence yakıştı bu yüzsüzlük sizin yüzünüze çok yakışıyor . Ayıp gerçekten çok ayıp kendinizi rezil ediyorsunuz komik oluyor . Kafası çalışan herkişi demezmi elinde mazbatası yok belediye başkanı gibi oynuyor . Oyunmu oynuyoruz biz evcilikmi oynuyoruz bune ciddiyetsizlik aymazlık
 • HakanHakan6 gün önce
  İyi de bu önerge CHP tarafından gelip red yedi. Şimdi biz yaptık diyemezsiniz
 • memosmemos6 gün önce
  iyi de bu indirimleri imamoglu getirdi gündeme bunu herkes biliyor insanda birat utanma olacak olsa zaten gemicikleriniz olmazdi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mayıs 2019