“Binali Yıldırım’ı desteklemeyi bir saniye bile düşünmediler”

Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, Saadet Partisi’nin İstanbul için yaptığı toplantıda, AK Partili Binali Yıldırım’ın desteklenmesi ihtimalinin üzerinde hiç durulmadığını söyledi.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:50
“Binali Yıldırım’ı desteklemeyi bir saniye bile düşünmediler”

 yeniakit.com.tr Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın sunumu ve Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun yorumlarıyla ekranlarınıza gelen Manşetlerin Dili’nde, gazetelerin mühim haberleri masaya yatırıldı. Saadet Partisi’nin İstanbul kararının da konuşulduğu programda, önemli açıklamalar yapıldı.

Yeni Akit Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, siyasette şeffaflıktan yana olduğunu belirterek, Saadet Partisi’nin İstanbul için yaptığı toplantıda üzerinde durulan ihtimallerin açıklanmasını istedi. Karahasanoğlu şu ifadeleri kullandı:

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:50

YORUM YAZ

 • HümeyraHümeyra4 gün önce
  Evet şükür ab çirkef yasalarını yapanlara bizden oy çıkmaz
 • fikretfikret5 gün önce
  üstadım hiç açıklamalarına gerek yok dolaylı yollarda imamoğluna destek olsun diye kendi adaylarını öne sürdüler ama allahın izniyle saadet partisi diye bir parti anca parti çöplüğünde yer ayarlasın yakında gidici
 • Abdullah KurtoğluAbdullah Kurtoğlu5 gün önce
  İki batıldan birini desteklemekten başka bir seçenek sunduğu için İstanbullu Saadete dua etmeli.
 • MustafaMustafa5 gün önce
  Zaten düşünseler doğru karar verecekler. Beyinlerini kiraya vermişler.
 • Oumar_FDOumar_FD5 gün önce
  Düşünseler ne düşünmeseler ne? Bugün Saadet partisini destekleyen birinin kendi düşüncesi ve fikri yok mu? Dilediği gibi oy atma özgürlüğü yok mu? Sandığın başında Temel Bey nöbet mi tutacak? İsteyen istediği kararı verir. Bugün Ak Parti yi destekleme kararı alsalar, kendi tabanları tarafından tepki görürler. Çünkü şuan Saadet Partisini destekleyenler Ak Partiye kin ve düşmanlık besliyor. SP yi bırakanalar çoktan bırakıp gitti zaten. Sp adayını çekse ne çekmese ne, oradan oy çıkmaz!
 • cccccc5 gün önce
  Saadet h..n bir partidir. 28 şubatta Erbakan hocaya bunların kumpas kurduğu açıktır. yoksa chpye neden don lastikliği yapsınlar.
 • Saadet Adayını ÇekerseSaadet Adayını Çekerse6 gün önce
  Saaadet adayını çekerse Saadet seçmeni reyini Binali Yıldırım a verir.CHP ye vermez. O nedenle adaylarını çekmediler. Hesap açık. Lakin Allah ın CC da hesabı var değil mi? Kardeş?
 • hayathayat6 gün önce
  tolga bey benim akp için söylediklerim birşey değil, rahmetli erbakanın akp için söylediklerini bir öğren o zaman onların dini bütün mü yoksa dinsizlerle, yahudi ve hıristiyanlarla kanka olduklarını öğrenirsin. islam tarihini açıp baktığında akp kadar islama ve müslümanlara zarar veren bir iktidar yer yüzüne gelmemiştir.
 • MahmutMahmut6 gün önce
  Niye düşünsünler ki?
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM6 gün önce
  oylar ülke tarihinin en büyük hizmetlerini yapan RECEP TAYYİP E. VE AKP YE NANKÖRLER CHP HDPKK HALAYINA KATILSINLAR
 • yorgunyorgun6 gün önce
  Türkiyede artık iki parti var biri terörü destekleyen diğeri Türkiyeyi Herkes safını belli edecek vesselam
 • HIDIRHIDIR6 gün önce
  Koskoca Cumhurbaşkanı '' Tabelası var binası yok '' diye Saadet partisi ile dalga geçecek. Onlar da Cumhurbaşkanının adayını destekleyecek.Sizce de çok komik değil mi?
 • ZAFERZAFER6 gün önce
  Düşünen adlı yorumcu haberi iyi okursanız "Desteklemeyi bir saniye bile düşünmediler" diyor. Akpartinin kapatma davası pahasına getirdiği başörtüsü özgürlüğünden, İmam Hatip ve Kuran Kurslara getirdiği özgürlükten 28 Şubat'ın ve Erbakan'ın boncuk boncuk terletenlerden hesabının sorulması sağlayanların bunca mücadelenin karşılığı bu muydu diye bırak da o kadar da sorma hakkı olsun değil mi!
 • DervişDerviş6 gün önce
  Zihniyet aynı zihniyet 31 marta saadetin adayı yok CHP yi destekliyorlar. 23 haziranda adayı var CHP yi destekliyorlar. Ya siz ne içiyorsunuz.
 • Zeki GedikoğluZeki Gedikoğlu6 gün önce
  adı üstünde milli görüş, seçmenler akpartiye süzüle süzüle geriye kalanlar harici taifası
 • Mesut SarpMesut Sarp6 gün önce
  Saadet bu saatten sonra ne yapsa AKPye yaranamaz. Oy potansiyelini imamogluna sunmayarak AKPye bi şans tanımasına rağmen.
 • KulKul6 gün önce
  Bu Kin Dolu Karamolla kafasına Bediüzzamanın Cevabı yeterli olur:Ey insafsız adam! Şimdi bak ki, mü’min kardeşine kin ve adâvet ne kadar zulümdür. Çünkü, nasıl ki sen âdi, küçük taşları Kâbe’den daha ehemmiyetli ve Cebel-i Uhud’dan daha büyük desen, çirkin bir akılsızlık edersin. Aynen öyle de, Kâbe hürmetinde olan iman ve Cebel-i Uhud azametinde olan İslâmiyet gibi çok evsâf-ı İslâmiye muhabbeti ve ittifakı istediği hâlde, mü’mine karşı adâvete sebebiyet veren ve âdi taşlar hükmünde olan bazı kusurâtı iman ve İslâmiyete tercih etmek, o derece insafsızlık ve akılsızlık ve pek büyük bir zulüm olduğunu, aklın varsa anlarsın.
 • tolgatolga6 gün önce
  hayat isimli yorumcu pkknın amerikanın yunanın destekledi put perest chp ile akpartiyi bir tutman senin ne olduğunu ele veriyor zaten.payitahtın islam düşmanlarınca yönetilmesi müslüman için üzücüdür
 • hsnhsn6 gün önce
  Satılmışlık böyle bir şey. Ayrı aday ak partiden çalınacak çhp ye yarayacakbir hainlik olsa gerek
 • MehmetMehmet6 gün önce
  Bu Karamollaoğlu Batının bize gönderdiği oryantalist olmasın, bir Müslümanın çok ötesinden bir kişilik, Erbakan Hocanın gidişiyle bu birden kudurdu, şaşılacak şey...
 • DüşünenDüşünen6 gün önce
  Ne alaka zorunda mı Binali yi desteklemeyeHami özgürlük vardı
 • MustafaMustafa6 gün önce
  bu kin nefret nedendir, anlayamadım gitti? o kadar gözleri dönmüş ki, kime sarıldıkları bile önemli değil. yeter ki RTE’ ye muhalefet olsun. gözlerinden bile ateş fışkırıyor. memleket kaosa gitse (ALLLAH MUHAFAZA), akp lileri ilk önce bunlar asar...
 • hayathayat6 gün önce
  sizi iki yüzlü münafıkların şerrinden ancak ve ancak Allah sığınırız neden mi?. 31 mart seçimlerinden önce saadet partisinin istanbul adayı yok dediniz ve eklediniz saadetin adayının olmaması chp ile beraber hareket ettiğini gösterir dediniz. şimdi saadet partisinin adayı var neden bin ali yıldırımı desteklemiyorlar diye saadeti yerden yere vuruyorsunuz. sizin anlamak istemediğiniz şey saadet partisininde bir siyasi aktör olduğu.. sevsenizde sevmesenizde tabi ki adayı olacak.. bizim için akp ne ise chp de aynı. ittifaklara bile kendi adaylarımız ve siyasi amblemizle girdik bu böyle biline...
 • Kürt OgluKürt Oglu6 gün önce
  imansiz,ahlaksiz,ateist laik CHP'nin arka bahcesi gibi hareket ediyorsunuz,Bu vebal size yeter.ALLAH sizleri islah etsin..
 • earphoneearphone6 gün önce
  Bu bunak prostatlılardesteklemesse desteklemesin , kasaba minnet edeceğime ...keser yerim.
 • alifuatalifuat6 gün önce
  ingiliz istihbaratıyla madımakı yakan bu değilmi ne bekliyordunuz.
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU6 gün önce
  EEE.HESAPTA BUNLAR MİLLİ.İSLAM DÜŞMANLARINI DESTEKLEMEK VARKEN,MİLLİLERİ NİYE DESTEKLESİNLER.
 • Trabzon SakaryaTrabzon Sakarya6 gün önce
  Ben bugüne kadar hep AKP ye destek verdim.Saadet partisine hep kızıyordum desteklemediği için.Dün oğlumun da içinde olduğu zulmü Ankara adliyesinde görünce yanıldığımı gördüm.Şimdi ise her namazda tövbe ediyor,Allahtan affımı istiyorum.Oy vererek Zulme rıza gösterdiğim için zulme uğradım.Yuvaya (Milli görüşe döndüm ama geç kaldım)
 • Saadet mi Çöküş mü? Saadet mi Çöküş mü? 6 gün önce
  Saadet adayın çekilirse oylar Ak Parti ye kayar. Korkuları bu. Bu nedenle Adaylarını çekmediler . 23 Haziran günü sanduka gidenSaadet’in kayıtlı üyeleri CHP adayına oy verecek. Teşkilata uğramayan dönen dolaptan habersiz saf Saadet seçmeni Reyini Saadet adayı Necdet e verecek. Plan bu. Tüm gayretleri CHP kazansın üzerine kurulu. Zaman ahir zaman çünkü Çamlıca Camisine ne gerek var diyen bir Milli Görüş temsilcisiParti var Ve üstelik yasakçı CHP ile kol kola.
 • galipgalip6 gün önce
  bu neyin kafası adayları var neymiş Binali Bey i desteklemiyorlarmış şakamısınız ne..
 • BEKİR BEKİR 6 gün önce
  Ey akittt!!!!!!! Sende bu kemal meral ve hdp nin ortağı temeli haber yapmaktan vazgeç
 • Fırat KalkanıFırat Kalkanı6 gün önce
  Temel üzerine düşen görevi yine ifa etmiş...Ama, Saadet tabanı artık bu oyunu yemez...En azından benim tanıdığım saadetciler bu oyunu yemediklerini söylüyorlar...Temelin korkusu, 23 Haziranda sıfır çekince Saadet tepesinden alaşağı olmaktır...Eee Kork temelim kork..
 • GENÇTÜRK GENÇTÜRK 6 gün önce
  Saadet Partisinin ingiliz güdümündeolduğunuyeni mi öğrendiniz?CHP liler kapkaramolla yabir zamanlar katil diyorlardı.Ne zaman ki bu şahsıningiliz güdümünde olduğunuogrendiler.Ozaman Saadet'e sahip çıkmayabaşladılar.Bir zamanlar bizim cemaat dediğimizfetoculara CHP liler F tipi diyorlardı.Ne zaman biz amerikanın kuklasıbunlar islamla dinle alakası yok dedik VHP liler bu teröristörgütesahip çıkmayabaşladılar.
 • NecmettinNecmettin6 gün önce
  Bir şeyler dönüyor adı Saadet olan bu alçaklar kime tetikçilik yapıyorlar hala çıkaramadım
 • KerimKerim6 gün önce
  Destekler, desteklemez. Sanki Akpyi desteklemek zorunda...seçimler de yapılmasın o zaman, her seçim için akp dışında bütün partiler hükmen mağlup olsun
 • Sultan SüleymanSultan Süleyman6 gün önce
  Desteklemeyin be...Sizin zaten 0,1 oyunuz var, buda kendinize bile yetmez. Ama Cumhur sizsizde rahatlıkla kazanacak
 • DostDost6 gün önce
  28 şubatı , başörtü zülmünü çok çabuk unuttu, yada unutmadu bilinçli yapıyorlar birilerine yaranmak için, nerede Milli görüş ettiniz.....
 • anadolu kurduanadolu kurdu6 gün önce
  bir şeytan iblis düşünceli ne beklenir. erbakan hocamızıda sırtından vurmaya çalışan bir iblis kendini akıllı sanan bir narsist
 • KafkasKafkas6 gün önce
  Netekim terörist de oldunuz. Ah ah, biraz zamanlar o ateşli islami söylemlerle gece gündüz durmadan çalışan partinin geldiği hale bak. Suratlarına bakmak yeter zaten, nur yok, iblislik akıyor artık. Partizanlıkla, koy yan cebimelerle, adam kayırmacılıkla, hak yemelerle yetinmediler, islamları uçtu gitti, ama teröristleri destekleyerek iblislikte bir üst seviyeye çıktılar. Tiyatrocuların hali bu işte. Rezilliklerinden bile haberleri yok.
 • ali bekirali bekir6 gün önce
  tevfik bey lokman bey diyince gülümsedi o da biliyor kazın geldiği yeri hahahahah
 • EGEEGE6 gün önce
  Cami düşmanlarından başka ne beklenir,CHP zihniyeti var dış bir de saadet zihniyeti oldu.
 • ali bekirali bekir6 gün önce
  ak partiden para alıyor ne demek bu insanlar vatandaşın vergisiyle maaş alıyor. siz nasıl bir akla sahipsiniz. biriniz başörtüsünü tartıyor birisi de süi zan rekoru kırıyor. sırf dedikodu bir tane belge yok sizin yakanıza ahirette yapışacağım.hiçbir şey bilmiyorum diyorsun kel demek istemiyorum saçları olmayan spiker kardeş ne diye konuşmuyorsun o zaman sizi akıl sağlığı hastanesine şikayet ediyorum toplum içinde ruh sağlığı bozuk olanlar ekrana çıkarılmasın
 • ihsihs6 gün önce
  Çünkü onların tek derdi CHP nin kazanması
 • 6 gün önce
 • Bedirin AslanıBedirin Aslanı6 gün önce
  Yazık ki ne yazık, Muhafazakar ım dıyen bir parti gidecek, 28 subatcılar ve PKK ıle ısbılırlıgı yapıp sandıkta CHP ye oy verecek.Hakıkatten sırazattan cıkmıs yolunu kaybetmıs bu Saadet.Allah ıslah etsın bunları
 • dumanlıdumanlı6 gün önce
  tek kabahati necdet gökçınarın oğlu olmak olan birisini partizanca davranarak işinden eden zihniyetin desteklenmesinin nesini tartışacaklardı.
 • ArslanArslan6 gün önce
  Hey gidi Kara Molla, seninki Türkiye’nin önünü açmak değil, CHP’nin önünü açmaktır. 24 Haziran Millet İttifakı’na kadar televizyonumuzun 5. kanalında, geçmişin hatırına, TV 5 vardı ve bizim için belki bir alternatif olabilirdiniz. TV 5’i sildik, artık günahımı bile parayla satmam size.
 • Denizli ŪlkūcūDenizli Ūlkūcū6 gün önce
  Bunlar Dinlerini bir oyun ve eğlence haline getirmìş dùnya hayatina aldanmìş.her haliyle kendilrini şeytana kaptirmíş kimselerdir.Kùffara teròr grup larina yardim ettikleri icin.Şehitlerimiz adina bunlari aci bir azap bekler insallah.
 • AbdullahAbdullah6 gün önce
  Adamın kendi partisi kendi adayı var, neden başka partiyi desteklesin?
 • Efnenur DEMIREfnenur DEMIR6 gün önce
  Vatan ve din sevgisi olmayana yakīşan karari almìşlar.Mūnafik bunlar.savaş olsa ilk ingilizin fistanina avrupanin göbeğine sarilan bunlar olur.
 • ......6 gün önce
  Çok kullanışlı ingiliz anahtarı
 • XrayXray6 gün önce
  Mecburlar mi?
 • XayXay6 gün önce
  Mecburlar mi?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mayıs 2019