• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Algı bültenleri körüklüyor, femifaşistler kuduruyor

Aileyi ifsad projelerinin maşası femifaşistlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Taksim’de düzenlediği korsan gösteri, milli ve manevi değerlerden yoksun medya tarafından köpürtülerek aktarıldı. Geçen yıl gibi bu sene de ezanın ıslıklandığı rezil etkinliğe sahip çıkan Cumhuriyet, Sözcü ve Birgün gibi algı bültenleri, aileyi ortadan kaldırmayı hedefleyen azgın azınlığı cesaretlendirme rolünü üstlendi.

Yeniakit Publisher
2020-03-09 12:28:00 - 2020-03-15 13:00:06
Algı bültenleri körüklüyor, femifaşistler kuduruyor

İstanbul Sözleşmesi, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve 6284 sayılı sözde Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun gibi toplumu ve aileyi ifsad projelerinin kadrolu savunucuları Cumhuriyet, Sözcü ve Birgün gazetesi yine azgın azınlığın sesi oldu. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü fırsat bilip Taksim’i karıştırmak isteyen femifaşistlerin düzenlediği korsan gösteri geçen seneki gibi bir kez daha rezil görüntülere sahne olurken, algı bültenleri sözde kadın savunucularının sözcülüğüne soyundu.

Azgın azınlığı gazla şişirdiler

Sözde kadın hakları savunucuları özde insanlık düşmanları femifaşistlerin düzenlediği gösteride geçen yıl sergilenen rezilliğin bir benzeri yaşandı. Batı kültürünün vagonuna takılarak manevi değerlerini yitirmiş azgın azınlık, gösterinin yapıldığı sırada okunan ezanı ıslıklayarak tıpkı geçen seneki gibi İslam’ın kutsallarına saldırdı. LGBTİ’li sapkınların da boy gösterdiği ‘yasaklı gösteri’, Türkiye’ye muhalif yayın yapan söz konusu algı bültenlerinin tam desteğini aldı. Rezilliği birinci sayfalarından duyuran Cumhuriyet, Sözcü ve Birgün adeta ağız birliği yapıp bir yandan korsan gösteriye meşruiyet kazandırma derdine düşerken, diğer yandan da femifaşistlerin prrovaktif açıklamalarına yer vererek, toplumu ifsad projesinin destekçisi konumunda azgın azınlığa cesaret vermeye kalkıştı.

Ağız birliği yaptılar

Yayıncılık ilkesini Kemalistleri sömürme üzerine konumlandıran Sözcü, femifaşistlerin 'Kadın hakları' kılıfı altındaki rezilliğini ‘Kadınlar hakları için meydanalar indi’ başlığıyla servis ederken, Kemalizm ile FETÖ’cülük arasında sıkışıp kalan ve pusulayı şaşıran Cumhuriyet, haberi “Kadınlar ülkenin dört bir yanından haykırdı: Yılmayacağız’ ifadesiyle birinci sayfasına taşıdı. Birgün adlı mezhepçi algı bülteni ise ‘Kadınlar yasak dinlemedi’ başlığını atarak, azgın grubun korsan gösterisine meşruiyet kazandırma görevi üstlendi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kuntakinte

YÖNETİCİLERİMİZ UYUYORMU EY SAVCILAR BU AAİLE YAPISINA SALDIRI KUTUPLAŞTIRMA TOPLUMDA İNFİAL YARATMA VS. AL SANA BİR SÜRÜ SUÇ 
 • Yanıtla

serçe

siz kadınlar ile uğraşa durun ..elin hristiyan almanyası yunan adalarında sahipsiz kalmış 1500 civarında 14 yaş altı ( büyük olasılık Suriyeli göçmenlerdir çoğu tahminim ) kız çocuğa sahip çıkmaya karar vermis..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23