İyi ki varsınız..

12 Temmuz 2019 Cuma

Olguların değil, algıların baskın geldiği bir dönemdeyiz. Toplumsal algı sosyal medya üzerinden öylesine yönlendiriliyor ki, yargı bile etki altında kalabiliyor..

 “Mesela” diyenlere bir örnek verelim.. 

28 gün önce 6 yaşındaki oğlumla, Cuma namazına giderken evimin önünde bıçaklı, beyzbol sopalı, muştalı 4 caninin saldırısına uğradım..

“Senin de siyasi iradenin de hakkından geleceğiz” diyerek vurmaya başladılar.. 

Çocuğumun çığlıkları halen kulaklarımda yankılanıyor..

Ferhat Özcan, Bayram Gecimli, Serdar Acar, Savaş Karaca isimli 4 çete mensubunun saldırısı sonrası kafamda biri 5 santim, 3 kesik oluştu..

Omzumda yırtık var, sanırım ameliyat gerekecek. Sırtımdaki morluklar ve ezikler yeni yeni iyileşiyor..

Öldürmek için gelmişlerdi ama başaramadılar..

Direnip bıçaklı canilerden birini yere sermeseydim, muhtemelen öldürülmüştüm..

Hem de minik yavrumun gözleri önünde..

Oğlum geçen hafta Cuma namazına gelmek istemedi..

“Baba sen de gitme bizi öldürürler” dedi.

Travmayı atlatması zaman alacak..

Peki ne oldu bunu yapan canilere?!

Tutuksuz yargılanmak üzere sokağa salındılar.

Aramızda geziyorlar..

Belki eksik bıraktıkları işi tamamlamak için plan yapıyorlar. Belki de yeni kurbanlar arıyorlar..

Allah büyük!

Biz sırtımızı Allah’a yasladık...

Neyse konuya dönelim yine..

Benim yaşadığım şeyin çok daha basit bir versiyonu geçen gün Kartal’da yaşandı..

Kendini bilmez iki baklavacı, içinde hamile bir hanım ve eşinin bulunduğu araca saldırdı..

Adeta şehir eşkıyalığına soyunan ikili, aracın aynasını, camları yumrukladı.

Sosyal medyada viral haline gelince baklavacılar gözaltına alındı. Elleri kelepçeli sevk edildiler ve tutuklandılar. Savcı da 20 yıl hapisle cezalandırılmalarını istiyor..

Bu durumu takdir ediyorum.. 

Helal olsun o hakime de, o savcıya da..

Ama yargıya olan güvenimi sarsan bazı sorular var aklımda..

Mesela ilk soru şu, gazeteci öldürmek isteyen caniler serbest ise araba aynası kıran baklavacılar neden tutuklu?

Ya da baklavacılar tutuklanıyor ise bu bıçaklı, sopalı 4 cani niye serbest?

Yargının daha iyi bir noktaya gelmesi için gecesini gündüzüne katan Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ne der bu işe?

Baklavacılardan daha mı masum beni öldürmek isteyenler! Bekleyip göreceğiz..

Muştayla parçalanan elim kalem tutmaya başladı.. Vazifemizin başındayız..

Saldırı sonrası yurtdışından arayıp yetkili birimleri ikaz eden, Türkiye’ye dönünce de telefonla arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten ümmetin gözüpek kahramanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum.

Onun verdiği moral ağrılarımıza şifa oldu..

Saldırıdan hemen sonra arayan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Hasan Doğan ağabey ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ağabeyi unutamam. 

Saldırı haberini alır almaz süratle kınayıp lanetleyen Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a şükran borçluyum.

Taburcu olduğumda arayıp saldırıyı lanetleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da sağ olsun var olsun..

Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Akit Tv Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Karahasanoğlu, Sorumlu Yazıişleri Müdürümüz Ali İhsan Karahasanoğlu’na, Hukuk Danışmanımız Ali Paccı ve Genel Koordinatörümüz Serdar Uslu’ya ayrıca teşekkür ediyorum. 

Ankara Temsilcimiz Hacı Yakışıklı’nın çabalarını bir ömür unutamam..

Saldırı sonrası soluğu hastanede alan Yazıişleri müdürümüz Mehmet Duvarbaşı’ya teşekkürlerimi sunuyor, ziyaretime gelen yayın kurulu üyesi Hasan Maden ağabey ve Fatih Uğurlu ağabeyin de ellerinden öpüyorum.

Haber Koordinatörümüz Muharrem Coşkun’u da unutmamak lazım.. 

Gerek telefonla, gerek hastaneye gelerek destek veren tüm Akit Medya Grubu Ailesine ve haber merkezindeki kardeşlerime teşekkür ediyorum.

İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürümüz Mustafa Çalışkan, Kaymakamımız Numan Hatipoğlu, emniyetin en has yiğitlerinden GOP Emniyet Müdürü Kenan Süzgün iyi ki varsınız. 

Efsane Valimiz Hüseyin Avni Coş, Mehmet Memiş Hoca’ya da çok teşekkür ediyorum.

Saldırıdan kısa süre sonra, Türkiye’nin en çok izlenen haber kanalının yayın akışını bozdurup canlı yayına geçilmesini sağlayan A Haber Genel Müdürü Haluk Çimen ve tüm A Haber ailesine şükran borçluyum..

Daha henüz servise çıkmamışken soluğu hastanede alan meslektaşlarım Yakup Köse, Fatih Tezcan, Ersoy Dede, Mevlüt Yüksel, Cem Küçük, Mehmet Ali Öner, Serdar Arseven ve dava adamı Hasan Ölçer, Mehmet Fırat, Kenan Alpay namuslu adamlarsınız..

Defalarca arayıp hal hatır soran, “var mı yapabileceğimiz bir şey” diyen gazeteci Melih Altınok ağabey, Ankara Belediye Başkanım Melih Gökçek, saldırıyı lanetleyip yanımda olduğunu hissettiren Hilal Kaplan hanımefendi, Cemil Barlas, Erkan Tan, ekranlarda beni anlatan güzel insan Kenan Kıran, Nazif Karaman, Kemal Gümüş, Abdurrahman Şimşek, Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş, adam gibi adam UMED Başkanı Aslan Değirmenci, hastaneye koşan TÜRKAD Başkan Yardımcısı Cem Kaya gibi güzel insanlar sayesinde toparlanıp ayağa kalktım. 

Telefon görüşmemizde, “sakın korkma, bu tür saldırılarla bizi sindirmek istiyorlar ama sinmeyeceğiz” diyen gazeteci yazar Ahmet Hakan’a da teşekkürü bir borç bilirim.

Memur-Sen Başkanımız Ali Yalçın, Hak İş Başkanı Mahmut Arslan, evime kadar gelip desteğini esirgemeyen güzel insan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’ya teşekkür ederim.. 

Saldırıyı duyar duymaz yardımıma koşan Sedat Peker ağabey, unutulmaz. 

Adını yazamadığım devlet erkanımıza, MİT mensuplarımıza ve emniyet müdürlerimize de şükranlarımı sunuyorum.             

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Cem Erdem Cem Erdem 2 gün önce
  Besiktas taraftarı Atatürkcüdür Taraftarın yüzde yetmisbesi CHP lidir...
 • RecepRecep8 gün önce
  Yapanlarıdan "hesap sorulması" duasıyla!.. Geçmiş olsun.
 • musamusa9 gün önce
  ya murat kardes sen ne saf bir insansin böyle, sen bu ülkenin askerine "essek" dedin... dua et, asit kuyusunu boylamadin...
 • Dakka dukkaDakka dukka9 gün önce
  Birilerine yapılanı kınamazsan sana aynısı yapıldığında yaygars yapmamak lazım yani..e memleketin bi kıymetlisi senmisindiye sorarlar yani..her yurttaş aynı haklara sahiptir hiç kimsenin ayrıcalığı yoktur..cumhuriyet ve hukuk budur işte..geçmiş olsun..
 • Rüzgar fırtınaRüzgar fırtına9 gün önce
  E artık bu yol açıldıysa(e sinirlerine yenik düşmüş hazmedememiş filanlarla saldıranlar serbest bırakıldıysa eline sağlıklar denmişse ve kimseden tıs çıkmadıysa)e yani artık bu yoldan gidenlere hepsine aynı muameleyi yapmak lazım gelir aklen vicdanen ve hukuken..yani adalet adalet adalet...
 • MuammerMuammer9 gün önce
  Tekrar gecmis olsun kardes.
 • mehmet firatmehmet firat9 gün önce
  evvela sağlık sıhhatine kavustugundan dolayı hamd olsun.. sonrasında ise gazilik makamı sana yakıştı..hak ettin.. Rabbim son nefesine kadar bu iman ve şuurdan ayırmasın seni ve hayalini kurduğumuz ahirette Efendimiz sav ve en güzel insanlarla hasr olmayı,komşu olmayı nasip etsin..yüreğin pek,bileğin kavi,kalemin cesur olsun yiğit kardesim..genelde müslümanlara özelde de sana bunu yapanlara gelince; Şehit Salih Mirzabeyoglu'nun dediği gibi" dünyanız kara ahiretiniz zift..sizi bekliyor cehenneminiz..."
 • FatihFatih9 gün önce
  ... Cumaya giderken darp edilen bir babadan bahsediyoruz. Sizin gibi teröristlik yapan alçakalardan değil.
 • İslâmî Şuurİslâmî Şuur9 gün önce
  Efsane sandıklarınız belki de ..... degillerdir!
 • Karamanlı Karamanlı 9 gün önce
  Murat kardeşim öncelikle geçmiş olsun ,Allah korumuş seni ve çocuğunu. Bu ülkede dün de insanlar dövülüyordu. Sen ilk değilsin. Geneli de sizdeki gibi serbest kalıyordu. Bugüne kadar hiç adalet bakanına ve yetkililere hiç bir yazınızda veya başka ortamda, bu nasıl adalettir diye sordunuz mu? Yoksa sizin başınıza gelince mi , yargıya güveninizi sarsan sorular geldi aklınıza? Suradan vatandaşlar her zaman soruyor o soruları, sizin daha yeni aklıııza gelmiş.
 • veliveli9 gün önce
  Bir "geçmiş olsun"u bile çok gören, aynı muameleye karşı mahalleden birisi maruz kaldığında özür kuyruğuna girip kendi mahallesini en acımasızca eleştiren ezik kimliksizlere de yazıklar olsun. sayıları azalsın!
 • veliveli9 gün önce
  Geçmiş olsun. Böylesi insanlık fukarası magandaları, eşkıyaları tutksuz yargılanmak üzere serbest bırakan hukuk (neresi hukuksa) sistemine de yazıklar olsun! Bu sistemin böyle yürümesini arzu edenlerin de başına tutuksuz yargılanacak magandalar musallat olsun!
 • veveylaveveyla9 gün önce
  Çocuğuna üzüldüm bunlar yaşanmasaydı da oda bunlara şahit olmasaydı keşke, sana da geçmiş olsun insan olmak buna tepki vermeyi gerektirir. Her ne kadar bu bir tiyatro gibi gelse de bana ama bundan senin haberin var mıydı yok muydu bilemem. Tamda söylediğin ağzından çıkan anlamsız saçma cümlelerden ötürü bütün okları kendi üzerine çekmişken böyle bir olayın yaşanması kimin veya kimlerin elini rahatlatır? Yapanların nereye mensup olduklarına dair iddialar günlerdir gazeteler de televizyonlar da yayınlandı. Senin mahalledeki gazeteciler bile bunun üzerine neden gidilmediğini sorguladığı halde sen neden salındılar diyorsun. Bunun cevabı kim oldukları nereye mensup oldukları olabilir netleşirse tabi ki. Fazla kafa yormana gerek yok. Dikkatli bakın hem karşı mahalleden hemde sizin mahalleden birileri dövüldü o zamanlarda haberiniz var yok bilemem ama çok şeyler çağrıştırıyor bu durumlar.
 • mehmet turgutmehmet turgut9 gün önce
  murat bet eçmiş olsun da !!! aynı yazıyı ahmet hakan,selahattin önkibar ve yauz selim demirağsaldırıya uğrayınca yazabilseydin.ayrıa o isimlerini saydığın büyük çok büyük türk üyükleri aaba o gazeteileride aramışlarmı geçmiş olsun demek için.????insanlık mı yoksa ideolojimine dersin??
 • Milletin iradesiMilletin iradesi9 gün önce
  Bu olay karşı taraftan göbeğine ve makatına kaşıyanlardan birinin başına gelseydi işte o zaman bunu yapanlar salınmazdı 30 sene ile yargılanırlardı.artık bu güdüülere dur demek lazım.
 • KızgınKızgın9 gün önce
  O savcı ve hakim için gereken acilen yapılmalı yoksa böyle böyle AKP ye olan güven azalıyor ben böyle adaletsizlik lerden bıktım AKP ye oy vermeyiyorum geçersiz kullanıyorum...
 • hamza yücelhamza yücel9 gün önce
  hesap soracak adamımız yoksa davada boştur.
 • Cabbar CokkibarCabbar Cokkibar9 gün önce
  Murat,bu kiralik katillere ve serbest birakan yargi icindeki cigersiz himilerine bu devletin gucu yetmez,cunku arkalarinda emperyalist var.Ancak bireysel olarak bizim gucumuz yeter ve bu kez hic bir yere kacamayacaklar,cunku kim olduklari ve ne olduklari virgulune kadar belli.Yaptiklarinin karsiligini aynisini ne bir gram fazla ne de bir gram eksik olarak kendilerine iade edecegiz tabii onlari kiralayan emperyalist once davranip onlari kendisi temizlemezse delil birakmamak icin.
 • ali kaptanali kaptan9 gün önce
  Sayın adalet bakanı şu adalet sistemini çözün kardeşim yeter yaaa,her taraftan mum yanıyor,dersine iyi çalış,,,Cumhurbaşkanımız size görevi verdi,bu nedenle cumhurbaşkanımız oy kaybediyor,bütün bakanlar dersine çok iyi çalışmalı,,,,,Turizm bakanı ;oteller dolu fakat bulgar turisti napalım biz adamlar alışveriş yapmıyor çünkü parası yok,turizm otelden ibaret değil bunun esnafı var tedarikçisi var varda varrr,
 • KadirKadir9 gün önce
  Ağabey iyi ki varsın
 • han lihan li9 gün önce
  tanışmıyoruz ama çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın.adam gibi adam receb tayyib erdoğan.
 • vatansevervatansever9 gün önce
  GEÇMİŞ OLSUN
 • adalet arayan vatandaşadalet arayan vatandaş9 gün önce
  Murat kardeş geçmiş olsun aynı olay 8 sene önce ailecek bizim başımıza geldi trafikte ellerinde bira şişeleri olan 4 conta bizim kafalarımızda bira şişesi kırdı arabadan çıkardıkları demir çubuklarlada her tarafımız morcivet ailecek hepimiz pert ambulansla hastaneye götürdüler dövenler kaçtı hastanede darp raporları jandarmada bizim lehimize raporlar 8 sene sonra bizim aleyhimize 36 gün cezaevinde yatma denetimli serbestlikten salınma şimdi 2 sene yurt dışı yasağı haftada 2 gün karakolda imza ayda 1 gün eğitim dövenlermi mutlu ve mesut ondan sonra adalet bakanı çıkar adaletten söz eder MURAT KARDEŞ BU CONTALAR BÖYLE GEZER BENDE DİYORUMKİ BU ÜLKEDE ADALET KESİNLİKLE YOKKKKKKKK
 • A.SARIA.SARI9 gün önce
  Murat bey çok geçmiş olsun, o kadar insanın adını saydın da içlerinden Adalet bakanı olana bi kenara çekip de, "abi bu işler niye böyle, adalet dediğinde aynı suçsa aynı ceza olmalı değil mi, bir dilim baklava çalan çocuğa hapis cezası veriliyor da devleti soyup soğana çevirenlere niye bişey olmuyor, günlerdir özellikle bizim kanalımızda yayın yapılıyor, sağır sultan duydu, siz duymuyor musunuz, nolacak bu süresiz nafaka mağdurlarının işi, çocuk haczi işi, İstanbul sözleşmesi nas değil dedi Başkan, gereği için bişey yapmıycak mısın, KADEM mi yönetiyo Aile bakanlığını sen bilirsin" falan diye bi sorsaydın ya murat bey kardeşim. "Niye özellikle ADALET'ten yana muzdaribiz, muzdarip bu halk, başımızda RTE varken de mi gücümüz yetmiyo bu işleri hal yoluna sokmaya, yoksa siz iktidar değil misiniz" diye ekleseydin be kardeşim. Bak eline fırsat geçmişken kaçarı olmazdı, nezaken bile dinlerdi herkes seni.
 • murat kutlumurat kutlu9 gün önce
  Sizi sürekli takip eden bir okurunuz olarak Allah tan acil şifa diliyorum.İnsanların yaptığı kanunlar ne adalet sağlar ne de emniyet.Allah ın kanunlarının egemen olduğu bir ülke dileğiyle.Yolunuz açık, kaleminiz keskin,gazanız mübarek olsun kardeşim.
 • VeliVeli9 gün önce
  Bunlar böyledir işte bir kişiye dört beş kişi saldırırlar sonrada akillarinca delikanliyim diye ortalıkta gezerler çünkü teke tek maçaları yemez pavyon karısı bile bunlardan yureklidir tekrar geçmiş olsun kardeşim Allah var gam yok
 • AkıncıAkıncı9 gün önce
  بارك الله فيكم .Allah c.c. âcil şifâlar ihsan etsün inşallah.
 • OmerOmer9 gün önce
  Vurun abaliya oldunuz,Allah gazi saysin sizi insaallah.bayan olmaniz lazimdi hakkinizin hakimler tarafindan savunalabilmesi icin
 • SmilieSmilie9 gün önce
  Eğer iktidar muhafazakar bir iktidar olduğunu iddia ediyor ise bunu yapanların yaptıranların esamesini bu memleketten silmezse iktidar kan kaybetmeye devam eder. İktidar oy kaybediyorsa gereğini hızlıca yerine getirmediğinden oluyor takipteyiz bu meseledende bir sonuç çıkmazsa iktidar kendini sona götürenbir hamleye daha imza atar. Herkes gözünü kararttı artık.Ya hep ya hiç.
 • Kemalist Düşmanı AkpartiliKemalist Düşmanı Akpartili9 gün önce
  M.Kemal büsütne tokat atan 16 yaşındaki Yusuf Saba, kamera önünde işkebce edilerek tutuklanmıştı! 10 ay geçti 2 çocuk hala tutuklu! işkenceci polislere dokunan olmadı. Fakat, bir gazeteciyi, Namaza giderken, çocuğunun yanında öldürme teşebbüsyle vahşice döven 4 sokak eşkıyası 2 günde salıverildi! İşte kemalist düzende, insan canının HEYKEL KADAR DEĞERİ YOK! BÖYLE ADALETİN ALLAH BELASINI VERSİN!! DEMEYE GEREK YOK ZATEN VERMİŞ. Ayrıca son seçim hezimetinin sebeplerini de çok uzaklarda aramayalım!!!
 • CabirCabir9 gün önce
  Cezalar caydırıcı olmayınca meydanı boş buluyorlar
 • Ezgi’nin günlüğüEzgi’nin günlüğü9 gün önce
  İyiki varsınız Murat bey.Allah sayınızı arttırsın inşAllah.
 • CabirCabir9 gün önce
  Çok geçmiş olsun Allah cümlemizi bu camilerden korusun, İslam'da bu tür suçlarla kısas var, ülkemizde İslâmî hükümler uygulanamadığı için bu saldırganlara uygulanan
 • MuradMurad9 gün önce
  Çook geçmiş olsun, Kısasta Hayat var.Beşerî kanunlar, kendi gibi eskimeye yüz tutmaktadır. Ve algı, olguyu malesef geçmiş. Bilgi sahibi olmadan kanaat sahibi oluyoruz.
 • ÖmerÖmer9 gün önce
  Çok geçmiş olsun.Allah yardımcımız olsun.
 • Hamza EfeHamza Efe9 gün önce
  Fikirlere tahammül edemeyen, herkesin tek tip düşünmesini isteyen eli silahlı faşizanlar ve tetikçileri cani saldırganları bir kez daha lanetliyorum. Geçmiş olsun Murat bey, yüce Mevladan acil şifalar diliyorum. Yargının, Saldırganlar ve azmettiricilerine bir an öncehak ettikleri cezayı vermesini bekliyoruz.
 • KamalKamal9 gün önce
  Demek ki adalet herkese lazımmış. Çocuğuyla cumaya gidenlerken (bunu yazıda belirtmeniz de çok garip. Dışardayken diyebilirdiniz)saldırıya uğrayanlarla, cenazeye giderken saldırıya uğrayanların arasında bir fark yokmuş. Gerçi bir örnekte failin eli öpülmüştü. Burada maşallah mağdur epey geçmiş olsun telefonu almış. Merak ettim ama açıp bakmadım Kemal Kılıçtaroğlu olayında neler kaleme almıştınız?
 • Erkan İlyas AyyıldızErkan İlyas Ayyıldız9 gün önce
  Murat bey saldırı sonrası sizi A Haberde öyle görünce yüreğimden birşeyler koptu. Allahım dert beladan uzak eylesin. Size saldıran köpekleri de tez zamanda kahrı perşina eylesin
 • ORHAN İNANORHAN İNAN9 gün önce
  GEÇMİŞ OLSUN..EŞKİYAYA BOYUN EĞMEK YOK..MUHAKKAK DOĞRU YOLDA KARARLI OLARAK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ..BU MİLLET ZALİMLERE GÖNLÜNÜ KAPATTI..ONLAR NE YAPARLARSA YAPSINLAR HEP HOR GÖRÜLECEK VE İNŞALLAH YAPTIKLARI DA YANLARINA KAR KALMAYACAK..ÜZÜLDÜK VE DUA ETTİK..ANCAK YAPABİLECEĞİMİZ NE OLURSA OLSUN,YANINIZDA OLMAK İÇİN DE HAZIRIZ..ALLAH(CC) EMANET OLUN.
 • ORHAN İNANORHAN İNAN9 gün önce
  GEÇMİŞ OLSUN..EŞKİYAYA BOYUN EĞMEK YOK..MUHAKKAK DOĞRU YOLDA KARARLI OLARAK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ..BU MİLLET ZALİMLERE GÖNLÜNÜ KAPATTI..ONLAR NE YAPARLARSA YAPSINLAR HEP HOR GÖRÜLECEK VE İNŞALLAH YAPTIKLARI DA YANLARINA KAR KALMAYACAK..ÜZÜLDÜK VE DUA ETTİK..ANCAK YAPABİLECEĞİMİZ NE OLURSA OLSUN,YANINIZDA OLMAK İÇİN DE HAZIRIZ..ALLAH(CC) EMANET OLUN.
 • abdulmetinabdulmetin9 gün önce
  Tekrar geçmiş olsun Murat bey, maalesef ülkemizde hukuk aynı vakalar üzerinde aksi yönlerde kararlar verebiliyor.. kimine göre suç, kimine göre suç değil, olabiliyor.. bu durum başka adli ve hukuki olaylarda da devam etmektedir.. ne diyelim ALLAH size ve akit ailesine sağlık sıhhat ve mutluluklar versin...
 • AliAli9 gün önce
  Efsane vali!
 • iyildiziyildiz9 gün önce
  Kardeşim, geçmiş olsun da, arkanda bu kadar adam varken, sana bu saldırıyı yapmaya kimler cesaret edebildi ve nasıl dışarıda gezebiliyorlar...
 • ZeynepZeynep9 gün önce
  Çok geçmiş olsun Rabbim sizler gibi şuurlu gazeteci ve yazarlara emniyet ve afiyet nasip etsin.
 • TunaTuna9 gün önce
  Kardeşim geçmiş olsun. Sana kalkan eller kırılsın, kurusun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.
 • Recep NamlıRecep Namlı9 gün önce
  Çok gecmiş olsun hocam Allah beterinden korusun.Allahım acil şifalar versin inşallah.Zalimler için yasasın cehennem.Mazlumlarin gür sesi olun Allah sizlrre ve sizin gibilere güç kuvvet versin insallah tekrae gecmiş olsun
 • klmklm9 gün önce
  Kardeşim gemiş olsun...
 • DermanDerman9 gün önce
  Sayin murat alan beyfendi bu kendini bilmez kustah magandalari ,dan dolayi kiniyoruz.sanayavruna gecmis olsun.bekli o kucuk cocugun hafizasinda hep kalacak onlara adalet gereken cezayi vermeli yoksa hep lanetli kalacak sizin degerli adini zikretdiginiz kisi ve makamlarabizlerde bir vatandas birer okuyucu olarak destek veriyoruz, bu magandalar yontma tas deri dinazorlarivatan dusmanlarinin borazanlari.
 • Ayşe Ayşe 9 gün önce
  Çok geçmiş olsun kardeşim ALLAH yapan ve yaptıran alcaklara lanet etsin duamiz sizinle
 • AlperenAlperen9 gün önce
  Geçmiş olsun, gazeteciler uygar toplum için önemlidir, suç ißlerlerse hesabını adalet önünde verirler, bahçeliden herhangi bir geçmiş olsun dileği yada kınama gelmedi, adalet mafya bozuntusu çapulculara bırakılmaz
 • AliAli9 gün önce
  Geçmiş olsun ama...
 • TaceddinTaceddin9 gün önce
  Abi biz okurlar da geçmiş olsun dileklerimizi iletip dualarımız da hususiyetle yer aldığını belirtiyoruz, failleri o failleri serbest bırakan yargı mensuplarını yetki ve alakası olmasına rağmen duyarsız kalan tüm koltuk sahiplerini şiddetle lanetliyoruz!
 • mahmut KARATAŞmahmut KARATAŞ9 gün önce
  Murat bey kalem tutan ellerin dert görmesin çok geçmiş olsun.
 • HaticeHatice9 gün önce
  Gecmis olsun murat alan yalniz o serbest birakilan canilerin kimler tarafindan tutulmus veya kimlerin adami oldugunu bilmek zorundayiz bunu eger biliyorsaniz aciklayin ben sizin o tartisma programinda kimleri isaret ettiginizi dinledim bence sizi darp etmek isteyenler o programdan daha oncesine a haberde secimle ilgili bilgiler veriyordunuz a haberdeki bilgiler akit tv de tartisma programini birlestirdiler ve size saldirma karari verdiler oda tv fitneyi verdi ve sizin zarar gormenizi istediler bu yuzden bunu kimin yaptirdigini kamu oyuna aciklayin bilelim bazan biz vatandaslar internet sitenizde yorum yaziyoruz bizimde basimiza musallat olabilirler lutfen kimin adami bunlar
 • ErolErol10 gün önce
  Geçmiş olsun Murat Hayırlı cumalar
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer10 gün önce
  Tekrar..Geçmiş..olsun..Murat..Kardeşim..haddim..olmayarak..dikkatli..olmanızı..tavsiye..edeceğim..İnşAllah..Koruma..verilmiştir..Oğlunuzun..da..travmayı..atlatması..dilek..ve..temennimizdir.Selamlar..sevgiler.
 • Osmnshn Osmnshn 10 gün önce
  Hepsinden Allah razı olsun abi Allahım sizler gibi hakkı savunan insanları korusun. Amin

Günün Özeti