Anneleri konuşturmak; klasik FETÖ taktiğidir!

26 Mayıs 2019 Pazar

Soyut anlatımlar yapmayacağım.

Koca koca adamları temize çıkartmak için, anneleri konuşturup, çocuklarını aklamaya çalışmanın, daha önceki üç örneğini size hatırlatıp..

Bugün geldiğimiz aşamada, o üç örnekte, “anne”lerin nasıl yanıldığını gösterip..

Bu taktikte planlayıcıların FETÖ olduğunu, sahneye koyanların ise FETÖ’cü olmaktan ziyade, FETÖ’ye yardım edenler olduğunu..

Hedefin ise, suçların örtbası olduğunu ispatlamaya çalışacağım..

İlk örnek, eski savcı Zekeriya Öz..

Yediği haltlar, kamuoyunda çok iyi bilinmiyordu..

Bir dedikodu şeklinde, “gözaltına aldırdığı işadamlarından menfaat temin ettiği.. Hatta onların parası ile tatile gittiği” söyleniyordu..

Ama muhataplar öyle korkutulmuştu ki..

Kimseden çıt çıkmıyordu..

Sonra birden bire, FETÖ karşıtı gibi kendisini tanıtan T24’te.. Şimdi kaçak olan bir muhabirin yaptığı..

Zekeriya Öz’ün anne-babasının röportajını okuduk.

İlginç değil mi?

FETÖ’nün gerçek yüzünün tam da ortaya çıkacağı bir aşamada.. Solcusu-sağcısı ile vatansever herkes ittifak halinde hareket edecek olsa.. FETÖ’nün üç ayda bitirileceği bir aşamada.. FETÖ karşıtı gibi tanıtılan bir internet sitesi.. Yıllarca FETÖ’ye karşı çıkıyor görüntüsü veren solcular.. FETÖ’ye cansuyu olmak için, FETÖ’nün kilit adamı Zekeriya Öz’ün anne-babasını konuşturdular...

Zekeriya Öz’ün annesine, şu dedirtilmişti: “Benim oğlumun suçu hırsızı yakalamak mı?”

Annelere sözüm yok.

Onlar, çocuklarını birer melek gibi görebilirler..

Sözüm, FETÖ karşıtı olduğunu iddia edip..

FETÖ’cü savcıyı aklamaya çalışanlara..

Öz’ün babası da, aynı röportajda şunu söylemişti: “Ben haram yemedim ki, oğlum haram yesin. Oğluma kefilim.”

12 Ocak 2014’te yapılan o röportajı, bugünkü son bilgilere göre yorumlayalım..

Babaya soralım: “Kefaletini nasıl yerine getireceksin?”

Anneye soralım: “Hırsız kimmiş? Kaçan kimmiş? Yakalayacak olandan kaçıp, yabancı devletlere sığınan kimmiş? Üç senedir girdiği delikten kafasını çıkaramayan kimmiş? Vatanını satmaya kalkan kimmiş? Dubai’ye gidip, gözaltına aldırdığı işadamına tatil parasını ödettiren kimmiş? FETÖ’cü Akın İpek’e ait gibi görünen lüks otelde tatil yapıp, parasını ödemeyen kimmiş?”

Bilmiyorum, verebilecekleri bir cevap var mıdır?

İkinci Anne: Melek İpek..

O da oğlu Akın İpek’e kefil olmuştu..

Melek İpek de oğlu için şunları söylemişti: “Akın Bey İngiltere’ye kaçmaz, kaçmadı, kaçmayacak. Çünkü kaçmasını gerektirecek hiçbir şey yok. Akın Bey’in 7 kat yerin altına inseler, gökyüzüne çıksalar bir hatasını bulamazlar, bulamayacaklar da Allah’ın izniyle.”

Bir hafta, bilemediniz iki hafta içinde, İngiltere’deki toplantılarına katılıp hemen döneceği iddia edilen Akın İpek, 3.5 yıldır yurda dönmedi..

Melek anneyi de göremiyoruz artık..

Soramıyoruz kendisine, “Bizim, 7 kat yerin dibine girmemize gerek kalmadı, oğlun 7 katın altına girdi.. Bir haftada dönecekti.. 180 hafta oldu dönmedi!”

Melek anne bir cevap verir mi?

Verirse, bu köşeden yayınlarız.. 

Üçüncü anne, FETÖ’cü bir komiserin annesi..

17-25 Aralık’ın koordinatör polis müdürü olarak kendisini tanıtan..

O operasyonun ABD kumpası olduğu henüz tam bilinmediği günlerde, Başbakan Tayyip Erdoğan’ı devirmek için yapılan göstermelik gözaltılarda aktif rol oynayan komiser Hüseyin Kormaz’ın annesi Ayşe Korkmaz konuşturuluyor; “Benim çocuğum vatanına ihanet etmez” açıklaması yapıyordu..

“Küçükken biliyordum çocuğumun böyle kahraman olacağını. Benim çocuğum fen lisesini kazanmasına rağmen, bu vatana hizmet için polis kolejine gitti” diyordu..

Nerden bilsin annesi, oğlunun FETÖ tarafından yönlendirildiğini?

Kazandığı liseyi bile, FETÖ’nün emri ile değiştirdiğini?..

Anne bilmeyebilir..

Anne, annelik duygusu ile konuşabilir..

Onu konuşturanlara bakmamız lazım..

Oğulların suçlarını, annelerin şehadeti ile örtmeye çalışanlara bakmamız lazım.. 

Bakalım o zaman..

Annesinin ağzından “kahraman” gibi gösterilen o polis müdürü şimdi nerde?

ABD’de..

FBI’dan 50 bin dolar aldığını, kendisi itiraf etti.. 

Vatanını satmayacağı konusunda annesi ile şahitlik getirilen Hüseyin Korkmaz, hala ABD’de, FBI’ın kumandasında..

Şimdi geldik bugüne..

Ekrem İmamoğlu’na..

Ekrem İmamoğlu’nu parlatmak isteyenler için söylüyorum.

Dünkü T24’ün rolünü oynamak isteyen..

FETÖ’cü olmayıp., FETÖ’ye yardım etmekle suçlanan Sözcü grubuna söylüyorum..

Ekrem İmamoğlu’nu öğrenmek istiyorsanız, gerçekten..

Ekrem’i soracağınız kişiler, ortaklarıdır..

Diyebirsiniz ki, “Sorsak Yakup Gürcüoğlu’na.. Ne der ki acaba?”

Arsasını verdiği müteahhit, kendisine ortak aldığı iki kardeşi öldürmüş.. Arada neler olmuş, ilişkiler nelerdir, kim neyi anlatacak?

Ekrem İmamoğlu’nun sahibi olduğu AVM’nin eski toprak sahiplerine sorsak, konuşmaya cesaret ederler mi acaba?

Ekrem İmamoğlu’nun bastığı karakoldaki polislere sorsak..

Ne derler acaba?

Neler anlatırlar?

Bir toplantı sırasında kendisine sorulan sorudan rahatsız olunup, dövdürülen gazetecilere sorsak.. Kimbilir neler anlatacak..

Tehlikeli sularda yüzmeyelim..

Eski taktiği hayata geçirelim..

Yine FETÖ’cü olmayan..

Ama FETÖ’ye yardım suçundan sanık konumundaki..

Bir medya organı olarak..

“Anne”yi konuşturalım..

“Ben okumadım ev hanımıyım. Ama çocuklarım okusun diye çok uğraştım. Hakkını yediler. Onun bir damla terini bile helal etmiyorum.”

Zekeriya Öz’ün annesinin konuşmasına, ne çok benziyor, değil mi?

Akın İpek’in annesinin konuşmasına.. Hüseyin Korkmaz’ın annesinin konuşmasına..

Ne çok benziyor..

Tekrar hatırlatmak zorundayım: 

Aneler çocuklarını birer melek gibi görebilirler..

Annelere sözüm yok..

Ama bu taktik.. Bu sözler..

Bu sözleri yayınlayanlar..

Taa 17-25 Aralık’tan bugüne..

Hep aynı örneğin tekrarları..

Hep aynı algı operasyonunun figüranları..

Ekrem İmamoğlu “Benim tek davam yok” dediğinde..

Babası bile hatırlatmadı:

“Ulan kerata, senin kısa şortla gezdiğin günleri bilen babanın yanında bunlar söylenir mi? Bakırköy 6. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki o dolandırıcılık davası ne?”

Baba söyleyemez..

Anne iyi şehadette bulunur..

Ama gerçeklerin üstü, hiçbir zaman örtülemez. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Kırmızı başlıklıkız Kırmızı başlıklıkız 20 gün önce
  Güzelbir konuya deginmissiniz,bunlar dış güçlerin oyunu aynı sistem hala okullarda devam ediyor böylegeleceği parlak öğrencileri öyle bir senoryo ile kandiriyorlarki örneğin onlar senin ailen değil kafa bulandıran,bir iki komşusatın alma evin içindeki mahrem sırlarıçocuğa görev olarak vermek gibi dedikodu kazanıkaynatildimi ne aile kalıyorne cocuk .Istedikleri gibi saatli bombalarınıayarlıyorlar bunlara proje insan diyorlar.,çıkmak istesen bile ya akılhastanesi ya mezar yada ellerindeki dedikodu malzemeleriyle seni dışarıçıkarmaz ediyorlar bunun adıetti buldu çetesi bunlar, Allahı unutmuş firavunlasmis insanlar günümüzde kendini Hz.Süleyman zanneden fakat firavun olduklarının farkında olamayan çok insan var.Allah hepsine hidayet nasip etsin. Allahın Selameti, Hidayeti, Merhameti, Affıüzerimize olsuninşallah.
 • hulusi keskinhulusi keskin21 gün önce
  Sayın Karaalioğlu, Fetönün devletin tepesindekileri es geçerek temizlenmesi mümkün değildir.HER ŞEYİ BERABER YAPARLARKEN 1725 Aralık ta düşman oldular. Olan ülkenin saf temiz evlatlarına oldu. Ben 97 ye kadar aidat ödedim.97 de kendilerine sizin hizmetiniz ABD ye diyerek ayrıldm aidatımı kestim.9 kişilik bir ekip kurarak eğitimli gençleri onların ağına düşürmemek için çalışmalar yaptık. Ama Tayyib Bey beraber yürüdük b,z bu yollarda şarkısı söyledi. 1725 Aralık yalan mıydı.ELİN,Zİ VİCDANINIZA KOYUN. aHİRET VAR. Onca mazlumun ahı var.Törenle açtığın bankaya para yatıranın. derneğe üye olanın.ne suçu var. Nerde Aban toplantısı düzenleyenler.Nerde dinler bahçesi kuranlar. nerde Abant tabildiri sunanlar. sayfalara sığmaz.
 • KardeşKardeş24 gün önce
  Allah razı olsun,bu tür yazılarınıza devam edin ve bu sahtekar güruhu her zaman toplumumuza tanıtın. Allah muvaffak etsin.
 • FETÖ tanımı isteyen MankurtFETÖ tanımı isteyen Mankurt24 gün önce
  FETÖ,şeytanın şakirtlerinden oluşan kahpe bir örgüt olup 15 Temmuz 2016 günü Aziz Milletimize ait emanet silahların namlusunu Yüce Milletimize doğrultması üzerine şehitlerimizin kanıyla tarif edilmiş “kalleş ve kahpe , maskesi “Gülen” yüz olan fitne hareketidir.
 • SezginSezgin24 gün önce
  Ali Bey bizim camianın tüm yazarlarını takip ederim. Ama bu camianın en profesyonel yazarı sizsiniz. Bu işi çok iyi yapıyorsunuz. Allah sizden razı olsun.
 • ETÖETÖ24 gün önce
  Şu FETÖ nedir bi tanımını yapsanız.
 • barışbarış24 gün önce
  Ekrem imamaoğlu, Fetö'nün kucağına oturmuş ve onların emirlerini harfiyyen yerine getiren, aynı zamandasöylediği, anlattığıhiç birşeyin doğru olmadığı hemen anlaşılanbir kişi olduğu, bu duruma ideolojik ve mankurt gibi bakmayan her kişi tarafından kolayca anlaşılıyor. Eskiden medya şer güçlerin elinde toplanmıştı!her şeyi bizlere manipüle ederek kendileri lehine anlatırlardi. Bile bilemedya gücünü kullanarakyalan bir haberi halka doğru bir haber gibi yuttururlardı..Şimdi de aynı şeyi yapıyorlar ama medya çok renkli olduğundanyalanları hemen ortaya çıkıyor........FETÖgibiAmerikan kumandasında ki bir terör örğütünün yönlendirmesiye hareket bu vatana ihanettir......İhanet edenler de bir gün hesabinı verir bu millete.... FETÖterör örğütü militanlarıkendi aileleri ve akrabalarının bile suratlarına bakamayacak bir hale geldileryaptıkları ihanet ve hainlikleriyle.FETÖ nün suratına bakan aile ve akraba taraftarında bu ülkeye bir hayır gelmez.......ALLAH, FETÖnünPKKnınPYD/YPGninDEAŞ ın DHKP Cnin mensuplarının ve arkasındakı bütün güç odaklarının (ABD, Siyonist İsrail, ve AB veKüresel sermayeyi temsil eden ailelerin)belasını versin inşallah
 • HarunHarun24 gün önce
  RABBIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN,helal döktürmüşsun ,sizin yazilariniz da gerçeklik tütüyor
 • REİSREİS24 gün önce
  ANNE"si oğlu MÜDAFA"nın olmayan hakkı'nı HİÇ'mi HİÇ HELAL etmesin----- BU müslüman millet 80 yıldır CHP'nin ALLAH"a RESULE dine müslümana yaptığı zulümler ve KÜFÜR"lerinPKK"nın aldığı 30 bin CAN'ın sonraFETÖ"nün bu vatanı ABD "ye satmasının HAKKINI HELAL ETMEDİĞİNİ bilsin HESAB ĞÜNÜ onlara cehennem MELEK" leri HAK ettikleri HAKKI verecektir O'ğünü tümbeklesinler
 • FsmFsm24 gün önce
  Ercan bey siyasal islamda karşı tarafa yapılan her türlü yaklaşım, davranış, hile yalan, iftira, günah değildir, bilakis sevaptır. Bu milletin siyasal islamcılardan son 250 yıldır yemediği darbe, uğramadığı ihanet kalmadı ama hala gözlerini açamadı. Fakat birgün o gözler öyle bir açılacak ki, (bizler o günleri görür müyüz bilemem) siyasal islamcılar kaçacak delik, sığınacak tek bir kapı, yardım edecek şefkat gösterecek acıyacak tek bir el bulamayacaklar. Ancak iş işten geçmiş ülke harap olmuş olacak.
 • HaytaHayta24 gün önce
  Sn yazar hergün anlatıyor yazıyor lakin sadece diğer tarafın kötü olduğuna dair yazılar ben bunca yıl seçim gördüm böylesine rastlamadım eskiden Bi aday için ufak bir söylenti çıksa harap olurdu yada o partiden biri domuz eti falan dese kendi seçmeni bile eyvah bu olaydan bize oy gelmez derdi fakat şimdi gördüğüm seçmen ahanda bak bak ne yapmış bak bak gibi mavraları yemiyor son şehidimizin ismini sor hiç bir TV ye çıkıp varan mavraları yapan birisi bilmez işte bu yüzden seçimler propaganda yasağı konmalı saygılar iyi pazarlar
 • Rıfat Rıfat 24 gün önce
  Fetönün İmamoğlu projesi pek yakında çökecek, takke düştü artık kel görünmeye başladı!
 • Mazlum İslamMazlum İslam24 gün önce
  Ercan, siz, ahirette emeğini göz nurunu,öss'lerde, yls'lerde on yıllarca çaldığınız çocukların hakkını nasıl vereceksiniz, onu düşün "dinibütün" ayaklarına yatmak orda geçerli değil haberin olsun
 • DermanDerman24 gün önce
  Dusunce deyince fikir elden dusunce,zarar goren kor deyiliz allaha sukur delide deyiliz iyiyi kotuden,ayirabiliyoruz.gecen bir belgeselde bir ana ayi birde yavrusu,sarp dik kayalarda yavrusunu egitiyor ana ayiyiya zorluk yok yavru ayi durakliyor onu dagin tepesine cikmasini basarmasini kendisi onde yavru onu pesinde bir milleti zorluklarla karsilasmadigi muddetce birseyin kiymeti bilinmez herzaman konfor olmaz biz tatil beldesinemiyiz.dostluklar zorluklarla sinanir zorlukdan sanikan aldanir ulke duserse geriye esaret kalir.
 • AhmetAhmet24 gün önce
  FETÖ nün bu memlekete yaptığı hainliğin tahribati daha sürecek görünüyor. Şimdi hep birlik olmuşlar imamoglunu pazarliyorlar. ABD projesi ya FETÖ işin içinde olmaz mı. Insallah bu yaşadığımız sıkıntılar geçecek.Ağacın içini kemiren kurt gibi bu şerefsizler içimizdeyken daha zayıf idik. Şimdi daha kuvvetliyiz.
 • FETÖ elemanı sıkıysa mihenge vur Gör başına neler gelirFETÖ elemanı sıkıysa mihenge vur Gör başına neler gelir24 gün önce
  "Hiçbir müfsid ben müfsidim demez. Daima suret-i haktan görünür. Yahut bâtılı hak görür. Evet, kimse demez ayranım ekşidir. Fakat siz mihenge vurmadan almayınız." Bediüzzaman.
 • Asım’ın Nesli veya Ulubatlı Hasan’ın torunlarıAsım’ın Nesli veya Ulubatlı Hasan’ın torunları24 gün önce
  Millet denen sessiz milyonlar Ak Parti ye menfaat için destek vermiyor. Mukaddes değerlerini hürriyet içinde yaşamak ve geleceğe taşımak niyetine samimi olarak sahip çıkanın Ak Parti olduğuna inanıyor. Kurulduğu günden beri böyle. Mukaddesatına “füruat“ diyerek kolayca O’nu terkeden FETÖ zihniyetinden ayrışma buradadır. FETÖ, hususi şarta tabi ruhsatların ve fetvaların umumi ve daimi hale gelmesinin adıdır. FETÖ ya göre millet yönetilebilir yığınlardır. Kutsal davaları için heryol mübahtır. Çünkü hedef gerçekleştiğinde İslamiyet gelecek ve yaşanacaktır. Robotik elemanları böyle inanır. Niçin ve neden diye sorgulayan elemanın üstü çizilir. Şimdi FETÖ yorumcularının saldırısı başlıyor. İzleyin.
 • Rıfat Rıfat 24 gün önce
  Bu alçak fetö örgütü şu an chp,ip, hdp ve Türkiye düşmanlarının çanağını yalamaktadır, bu örgüt ihanette sınır tanımaz, pensilvanya da ki iblis gebermediği sürece bu aşağılıklar faaliyetlerine devam edeceklerdir!
 • Rıfat Rıfat 24 gün önce
  Ercan sence İmamoğlu nun fetö ile ılişkisi yok mu? Bir zamanlar stv de ki spor spikerliğine ne demeli? Bu güruh kendilerinden olmayanı düşman gibi görür!
 • ErcanErcan24 gün önce
  Bu yazıdan AKP'nin seçim stratejisi taktiğini ipuçları ortaya çıkmaya başladı. İmamoğlu'nun Fetö ile ilgili olduğu işlenecek gibi. Her ne kadar iftira büyük günah olsa da Allah affetsin deyip sıyrılmaya çalışacaklar. Yalnız unutulan şey ahirette talimatla iş yapan YSK benzeri kurumlar yok.
 • haan hanhaan han24 gün önce
  ortadakini pozuna bakın,sanki sizin .... belleyeceğim diyor
 • MücahitMücahit24 gün önce
  O fetö taktiğidir Ali Ağabeyim tamam. Fakat Her seçim önü milletin CHP’ye duyduğu haklı öfkeyi televizyon kanalında (aHaber) köpürten programlar yaparak milletin oylarını alıp sonra da Kemalist açılımı yapmak milletin duygularını istismar değil midir? Mellerin sesini sen de duymaz verdiği tepkileri sen de doğru okuyamazsan bu millet derdini kime anlatacak be abicim?
 • kemalkemal24 gün önce
  fettoşiler hala faaliyette, tam da yahudi gibi bunlar hiç bir zaman vazgeçmezler,cehenneme girse bile..Ulan fettoşiler şeytanınızın bedduası ya da sizin deyiminizle lanetleşmesi sonucu ne oldu. Hatırlatayım;evlerine ateş düşsün,birlikleri bozulsun,bir şey olmaya fırsat vermesin.. kimi tuttu lanetleşmenin sonu. tek taraflı lanetleşme de olmaz ya..
 • Mes'utMes'ut24 gün önce
  Bir geberemedi gitti şu Fetö soytarısı
 • TayfurTayfur24 gün önce
  Sn yazar kısaca Birgün çıkacak sn Binali eyin en yakını biri bende hakkımı helal etmiyorumdiyebilir şu adama niler ettiniz yahu deyip YSK kararı sonrası sn Binali beyin tüyleri diken diken olmuş vaziyet vardı tekrar o Pazaryeri izdihamları o benimde nefret ettiğim selfie muhabbeti çekilir durum değil lakin aslında bu Binali beyin ağır ve ehil bir kişilik olduğunu gösteriyor öbür adaya sorun yok bu yalnız iyi bir kişilik olduğu Anlamın a gelmez ve artık bu belediye seçim işlerinin rafa kalkması gerek oy verenin işinin daha iyi olduğu bir düzende hak adalet olurmu böyle bir sistem Birgün çok komediyle anılacak saygılar iyi pazarlar
 • BEKA ve VEFA BEKA ve VEFA 24 gün önce
  İçten dıştan FETÖ kılavuzluğunda yapılan bunca ekonomik zorluğa rağmen vatandaşİstanbul’uHDP İP PKK SAADET TKP destekli CHP adayına teslim etmiyorsa bunun ana nedeni “BEKA ve VEFA” dır.
 • Rıfat Rıfat 24 gün önce
  İmamoğlu balonu 24 haziran da sönecek İnşallah ,zaten maskesi düşmeye başladı, ruh sağlığı da bozulmuş, fetö adamını yine iyi seçememiş!
 • Her kiklikli kilikli fetoHer kiklikli kilikli feto24 gün önce
  Turlu yalan iftira kumpasla subay, generalleri hapseden, Turk deniz kuvvetlerini cokerten feto eniklerin ihaneti nicin yaptiklari bugun ortada. Turk deniz kuvvetleri Akdenizde kusatma aldinda. Feto enikleri Ordunun, Turk devletinin Helikopteri, ucagini calip 15 Temmuz gecesi Yunanistana, Kandile, Ermenistana, israil'e kactilar. feto enikleri gavurdan, ermeni-pkk'dan bin beter.
 • Millet kendi hesabini kendisi gorecekMillet kendi hesabini kendisi gorecek24 gün önce
  Millet suclunun cezasini devletin vermesini bekler, bakti olmuyor, kendisi verir. Verecek. Ucari kacari yok Feto enikleri itlaf edilecek. Her kiliga, kimlige giren, dilleri her tarafa donen bin yilin munafigi, hacli-sion'un tescilli tasmali kopegi Feto eniklerini millet bizat kendisi itlaf edecek.
 • HaytaHayta24 gün önce
  Sn yazar dediğiniz doğruluk payı var lakin eski savcı yada ipek grubuyla durum farklı burada sandık var aradaki fark 13 bin olsada bunun gerisinde 4 milyon kusur alınmış oy var onla bu bir tutulur mu karardan sonra bir mahallede bütün çocuklar bile göz yaşı döktüğünü gördüm ilahi sn yazar onunla o bir olurmu
 • DermanDerman24 gün önce
  Fatih tezcan cnnturk yayini analiz ediyor yeotub.birde necati dogruyu okudum haber basligi,tayyip pahali luks cami yapiyor ekrem camiye kosuyormus,ekrem hem inacliymis kuran okuyormus namaza duruyormus annesi kapaliymis bagdas kurub oturuyormus,oruc tutuyormus .ataturkcu solcu dindar yunan fark etmez herkesle anlasa biliyormus ,haberlere bakarken necati dogrudedim belki bunun haberi dogru ,soyadi belki dogru bir basliga bakin sayin erdoganla basliyor pahali cami yapiyor ,ekrem yasiyor .inanmayin Ayrica yorumcu kitmir,in yorumunu begendim tesekurler kolay gelsin.
 • Umit Oguzcan Umit Oguzcan 24 gün önce
  Ahh keske ayni annelerle akit muhabiri bir roportaj yapabilse! Hatta sansursuz yayinlayabilse... Anneler uzerinden taktik uygulayan gercekten kimlermis bizde bu sayede ogrensek!
 • Ayşe Ayşe 24 gün önce
  Lağım patladı daha çok pislik akacak herşeyi yalan hırsızlık la alınan mazbata artık rüyada görülmeyecek abd ye kaçacak
 • Hay AllahHay Allah24 gün önce
  Nasıl da anlayamadık, oysa dönemin başbakanı ne güzel anlatmıştı;" ne istediler de vermedim" diyerek. Ak Parti meclis gurubu siyasi ayağın araştırılmasını kaç kez reddetmişti. Bu adam ne anlatıyor?
 • Hikmet YılmazHikmet Yılmaz24 gün önce
  Bahsi geçen anneler ile Akit Tv. röportajyapın(yazmakla hiç bir şey olmuyor) bulun çaresini konuşturun .İmkanınız ,elamanınız kameranız var.
 • akaaka24 gün önce
  pislik baştan.... kaseti çekilen orta yaş üstü ahlaksızlıkta sınır tanımayanlar örgütüne mensup insanların baş olduğu partide en büyük ilin adayı da böyle olurbi numara küçük adayı sahte senet gasp tehdit gibi işlerle iştigal ediyor. biraz daha küçük izmir adayı daha basit hırszlığa kafası basıyor.... chp demek siz anladınız onu...
 • emekliemekli24 gün önce
  bırak şu seçimleride Abd nin yığınaklarından bahset bu yığınakların amacı ne ege de akdenizde suriyede ırakta Abdye destek olacak olan ingiltereden fransadan israilden yunanistan dan pkk pyd den suriye ordusundan suudilerden birleşik arap emirliklerinden mısırdan bırakın kendinizi bu ülkeyi dev aynasında görmekten bu seçimleri bu hale getirmekle milleti birbişrine düşürceksiniz derdiniz bunların tezgahına su taşımakmı sorun hükümete Abd yığınak yapmakta müttefikleriylede ülkenin içinde bulunan 15 abd üssü neden kapatılamıyor sorun suriyede aylardır ailelerinden uzak TSK neden hala münbiçe bile giremedi o zaman niçin orda ülke her konuda şu an bitik yanliş veya bilemem politikaların sonucu değilmi bu hala neyin hesabını yapıp bunlarıda görmezden gelerek başkaları suçlanmakta demekki ALLAH korkusu kalmamış artık
 • recairecai25 gün önce
  Zaten AK parti ve onu destekleyenlerin disinda herkes fetocu. Fetoculerin annesi konusmus, o zaman annesi konusan herkes fetocu taktigi uygulamis oluyor, cok guzel mantik gercekten.
 • illete goz yummanin sonu zillettirillete goz yummanin sonu zillettir25 gün önce
  tarih boy dunyanin her yerinde devlete kast etmek, darbeye tesebbus etmek cezasi idamdir. hal boyle iken sucu sabit feto enikleri NEDEN infaz edilmiyor? bu 2 yuzluluk, korkaklik, riyakarlik degilmidir? bu riyakarligin , iki yuzlulugun bedelini millet, devlet odemeyecek mi saniyorsunuz? feto enikleri tez infaz edilmedigi takdirde; gelecek 100 yil boyunca Anadoluda her hangi bir siyasi birlik ku-ru-la-ma-ya-cak-tir! hic bir siyasi birlik muhafaza e-di-le-me-ye-cek-tir!
 • MusettinMusettin25 gün önce
  Ergenekon, balyoz, Fenerbahçe ye operasyon çekildiğinde keşke bu duyarlılığı gosterseydiniz bende sizi adam sanardim geç bunları yarın bu desteklediklerin koltuktan düşünce aynı yazıyı onlarada yazarsın sende o kabiliyeti görüyorum
 • Ali Ali 25 gün önce
  Yazı güzel olmuş,mantık budur abi,tebrik ediyorum 
 • Kıtmir Kıtmir 25 gün önce
  Muini zalimin erbab-ı denaettir dünyada. Köpektir zevk alan sayyad-ı bi-insafa hizmetten. (Namık Kemal)(Dünyada zalimin yardımcısı, aşağılık kimselerdir; insafsız avcıya hizmetten zevk alan ancak köpektir)Zalim insafsız avcı kimdir? İsrail, ABD ve Batının İslam düşmanı devletlerini, siyasetçilerini, sanatçılarını, Siyonistler ve Haçlı zihniyetli azgınları.Zalim insafsızavcının köpeği? Cevap:Sn Karahasanoğlu’nun yazısında mevcut. Fakat onlar kendilerini Kıtmir sanıyorlar. Çünkü iradelerini Avcı’ya teslim etmişler.
 • TülekoğluTülekoğlu25 gün önce
  Haşhaşiler sıralanır bir kaç saat sonra beyin yakan, soru/yorumlarıyla.. Akla ziyan bu gün ne saçmalayacaklar akşama kadar dökülürler
 • hasanhasan25 gün önce
  15 temmuza darbe diyemeyen tüm bölücü yıkıcı baascı paralelci mandacı ve sömürge valisi namzetliler niye hep bir agızdan kontrollü darbe uydurması yaptılar.Hemde şehit gazi yakınlarından bile utanmadan. Belkide onlara göre de türkiye müslüman türklere bırakılamayacak kadar önemli bir ülke
 • refikrefik25 gün önce
  Peki 15 temmuzda 250 kişiyi şehit eden 2193 kişiyi gazi yapan fetö/abd darbecilerinin anneleri benim yarum eşleri benim eşim çocukları benim babam masum mu diyor yoksa sözcü cumhuriyet birgün yeniçağ foxtv halktv artıtv krttv tele1tv ortak argümanlarıylamı konuşuyor
 • ağlarsa anan ağlar de mi? ağlarsa anan ağlar de mi? 25 gün önce
  Feto' nun kalın bağırsağının son çıkış noktası Akın İpek de, depesineilk darbeyi yediğinde çıkarıp ağlatarak anasını konuşturmuştu.Ayy çok etkilenmiştik, ahmet taşgötüren de etkilenmişti hatta. Kocakarı da görünmedi sonradan ortalarda artık, onu da mı ingiltereye aldırdı ki!

Günün Özeti