• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yunanistan ile gerilim sonrası Doğu Perinçek’ten canlı yayında ilginç çıkış! ‘Türkiye’ye bu dayatılıyor'

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in Doğu Akdeniz’deki gerilimle ilgili yorumu şaşırttı. Perinçek Akdeniz’deki krizi eşcinsellikle bağlayarak, ‘Türkiye’ye bu toplum modeli dayatılıyor’ dedi.

Yeniakit Publisher
2020-09-08 10:35:00 -

Doğu Akdeniz’de Yunanistan’ın provokasyonları sonrası gerilim dinmedi. Türkiye’nin geri adım atmaması Yunanistan’da panik havası oluşturdu.

Kübra Par’la Açık ve Net programında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Doğu Akdeniz’le ilgili çok ilginç bir çıkış yaptı.

"Doğu Akdeniz’den ABD-İsrail-Fransa-Yunanistan-Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nin namlularının dayattığı toplum modeli de, Washington tanrılarının programıdır" diyen Perinçek, Türkiye'ye bu toplum modelinin dayatıldığını söyledi.

Doğu Akdeniz’deki gerilim ve eşcinsellik arasında bağlantı kurmaya çalışan Perinçek, ‘Türkiye’ye bir toplum modeli dayatılıyor. Orada sadece ada sorunları ya da Yunanistan ile sorunlar yok. Batı sistemiyle sorunlarda var. ABD, Türkiye’ye bir toplum modeli dayatmak istiyor. O model de aşırı eşitsizlikler. Baskı ve sömürü. Kadın erkek eşitsizliği. O yüzden Atina ve Roma’ya gönderme yapıyoruz’ dedi.

‘Atina ve Roma neyi temsil ediyor?’ diyen Perinçek, ‘bunlar köleci uygarlıklardır. Eflatun kitabında anlatıyor. Köleler yönetilecek yönetenler seçkinler, Filozoflar. Ama burada Filozofların eşcinsel olması gerektiği söyleniyor. Eşcinsellik biyolojik olay değil, orada yönetenlerin modası.’

Doğu Perinçek:

Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere bugün Batı’nın tanrıları eşcinsel. Bu biyolojik değil. İdeolojik olarak yayılıyor. Yunanistan üzerinden de bunu yapmaya çalışıyorlar.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Merdan yanardag

Perinçek Elhami okusunda görelim biliyomu haber yapıyoruz?
 • Yanıtla

asya

Sayın perinçeki niçin tayipin yardımcısı yapılmıyor.çok değerli fikirleriyle faydalı olabilecek bir siyasetçi. fuat oktay dan daha tecrübeli ve daha aktif.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23