• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniakit.com.tr Genel Yayın Yönetmeni İsmail Uğur: Şeytanın izinden gidenlerin davulunun sesi daha yüksek çıkıyor

"Türkiye Aile Meclisi tarafından düzenlenen 'Aliya İzzetbegoviç İyilik Ödülleri' töreninde konuşan Yeniakit.com.tr Genel Yayın Yönetmeni İsmail Uğur, "Maalesef, şeytanın izinden gidenlerin davulunun sesi daha yüksek çıkıyor." diyerek önemli uyarılarda bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-09-26 17:24:00 -

Taha Emre ÖZDEMİR / yeniakit.com.tr

Yeniakit.com.tr Genel Yayın Yönetmeni İsmail Uğur, Türkiye Aile Meclisi tarafından düzenlenen 'Aliya İzzetbegoviç İyilik Ödülleri' töreninde konuştu. "Biz müslümanlar olarak biraz da kendimizde bir şeyler aramalıyız." uyarısı yapan Uğur, "İnternet fuhşiyat kanalı gibi bir işleve sahip. Gençlerimizi zehirleyen birçok kötülüğün yayıldığı bir mecra. Bu tabii ki doğru ama 'Bu kötü, yasaklayalım, kullanmayalım' diyerek hiçbir şey çözemiyoruz. Dolayısıyla biz de bu kötülükler karşısında onlardan daha kaliteli, gençlerimize faydalı olacak içerikler üretmek zorundayız." ifadelerini kullandı.

'Birlik içinde hareket etmeliyiz'

Ülkemizdeki genç neslin ahlak yapısını koruma görevimiz olduğunu vurgulayan İsmail Uğur, "Bizim gençlerimize yönelik daha somut içerikler üretmemiz gerekiyor. Bunun yolu da birlik içinde hareket etmekten geçiyor. Bu ödül töreni bir LGBTİ derneği tarafından düzenlenmiş olsaydı böyle cılız bir kalabalıkla gerçekleşmezdi. Emin olun binlerce insan salonu doldururdu. Maalesef, şeytanın izinden gidenlerin davulunun sesi daha yüksek çıkıyor." dedi.

'Biz onlardan daha iyisini yapacak kabiliyete sahibiz'

İsmail Uğur sözlerine şöyle devam etti:

"Yaptığımız işlerin mükemmel olmasına özen göstermek zorundayız. Sapkınlar internet platformlarından pislik akıtırken bizler de o mecraları iyilik aracı olarak kullanabiliriz. Mesela interneti tebliğ noktasından bir düşünelim. Dünyadaki bütün insanlara İslam'ı ve İslam'ın hakikatlerini ulaştırabilecek daha etkin bir yöntem var mı?"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

UYNANIŞ BALAMALI

Artık Milletimiz uyanmalı.Bu uyanışta,en başta MİLLİ kılıf da görünen siyasi partilerden başlamalı.Artık siyonist projelerin truva atı olmayı bırakmalılar.UYANMALILAR!...
 • Yanıtla

Mustafa Biçer

Aynen öyle!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23