Teröristbaşı Fetullah Gülen'den darbe talimatı!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, Türkiye'deki örgüt üyelerine çağrı yaparak 15 Temmuz'da başarısız olan darbe girişimini tamamlamaları yönünde talimat verdi.

23 Nisan 2019 Salı 22:19

15 Temmuz'da hain bir darbe girişimine kalkışan FETÖ'nün ABD'de bulunan elebaşı yeni yayımlanan videosunda yaşanmış darbelerin aylarına gönderme yaptı ve '15 Temmuz'u tamamlayın' talimatı verdi. Elebaşı Gülen, her zaman olduğu gibi örgüt mensuplarını yine 'cennete girme' vaadinde bulundu.

Teröristbaşı Fetullah Gülen yayınladığı son videosunda örgüt üyelerine 15 Temmuz darbe girişimini tamamlama talimatı verdi.

Türkiye'de daha önce gerçekleşen darbelere atıfta bulunan eli kanlı terörist, bu ayların kirlendiğini, yarım kalan işlerin tamamlanması halinde örgüt mensuplarının cennete gidebileceğini söyledi.

FETÖ elebaşı konuşmasının bir kısmında, şöyle konuştu:

"Şimdiye kadar 27 Mayıs görmüş olanlar olarak, 12 Martı görmüş olanlar olarak, Haziran, Temmuz, Haziran görmüş olanlar... Bir de ne vardı Aralık filan mı? Aralık vardı galiba, bir de Temmuz vardı. Temmuz görmüş olanlar...

Ayların çoğu kirlenmiş. Efendim onların arındırılmasını Allah (celle celaluhu) size bırakmış. Cenab-ı Hakk size o kadar iş bırakmasaydı, onlarla beraber nasıl cennete girecektiniz ki? Hazreti Ebu Bekir ile beraber nasıl olacaktınız ki?"

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Nisan 2019 Salı 22:19

YORUM YAZ

 • TarıkTarık29 gün önce
  Fettul piçi zaten öldü.feto da herkez nefret ediyor bi kaşık suda boğacam mal mal haber yapıp milleti malaklaştırmayınn..
 • ilkgun salihilkgun salih1 ay önce
  mezrup,allah adina konusuyor dengesiz .konusmasi tipki sizofren konusmasihayal icinde yasiyor rezil oldu hala konusuyor
 • kazım çobanderelikazım çobandereli1 ay önce
  vay koca şeytan ! gebermedin mi daha? cehennem seni bekliyor inşaallah.
 • hamidohamido1 ay önce
  GEÇSE KÖPRÜ GÖÇSE KABRİ TİKSİNİRKALSA DÜNYA DEĞSE DERYA TİKSİNİRZÜLMÜ ŞERRİ ÖYLE ÇOKKİ NURSUZUNSEVSE SEVDA GİRSE GAYYA TİKSİNİR. ......A.KARAKOÇ
 • ABDRHMKARAKOÇABDRHMKARAKOÇ1 ay önce
  GEÇSE KÖPRÜ GÖÇSE-KABRİ TİKSİNİR..KALSA DÜNYA DEĞSE-GARGA TİKSİNİR
 • HamdoHamdo1 ay önce
  Ümmeti Muhammet tarihinde böylefasık ,münafık görmedi..
 • AhmakAhmak1 ay önce
  Hepinize aciyorum ahiretinizi zora sokuyorsunuz töbe istifar edin Sohbetin tamsmını ne olur dinleyin Biliyorum yorumumu yayınlsmayacaksınız Bilerek dünya hayatını ahiret hayatına tercih rdiyorsunuz
 • NailNail1 ay önce
  Çüsssssssssssss
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  fethullah eminim farkında değilsindir ama siz ve sizin gibiler allahın sevgililerini kullanarak insanlara zulmedince allah sevgilileri ile sizin zulmettiklerinizin arasındaki perdeyi kaldırıp sizi devre dışı bırakıyor şan ve şeref sahibi rabbime hamdolsuno
 • mehmetmehmet1 ay önce
  Allah'ın laneti senin ve seni sevenlerin üzerine olsun. Piç yahudi.
 • Mustafa IYIMustafa IYI1 ay önce
  Sümüklü fetoş ne kadar hamin varsa topla gel. Bu sefer sana hasretlik çeken , her istediğini verecek hükümet de yok.Gel bakalım ne oluyor hainciklerine ? Bu arada üç hilal sözüm sana : Sen dönek Bahçeli ' ye bak . Meral Hanım ' a iftira atma. İspatlayamayanlar 2 senedir şerefsiz şerefsiz geziyor. Sen de onlara katılma.
 • benben1 ay önce
  Yazık adamlarına. Bir don gönderde koklasınlar.
 • osman demirosman demir1 ay önce
  sanamı kallmış adi herih hala bu viioları yayınlayanlarda varya haber diyee pess dogrusu
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 ay önce
  Sen, Hala Gebermedin mi Pislik Papaz. Yine Denerlerse Millet de, Yarım Bıraktığı İşi Tamamlar, Hepinizi Gebertir. Hiç Şüphesiz ki. Şerefsiz Hain Alçaklar.
 • BABA BABA 1 ay önce
  İT ürürKervanyürür..
 • mehmet soylumehmet soylu1 ay önce
  siyonizm var oldğu müddetçe fetövari yapılar var olmaya devam edecektir, biri eskiyecek diğerlerini tedavüle sokacaklardır. gavur müslümanın karşısına çıkmaya korkar ama müslümanlar arasındaki ahmaklarla müslümanlara karşı savaşmayı iyi kullanır, bu hususta mahirdir. kıyamete kadar hak batıl mücadelesi devam edecektir besbelli, mesele hak tarafında hakkınca durabilmekte
 • Faruk HarmanFaruk Harman1 ay önce
  "Şüphesiz bu Kur'ân, sana ve toplumuna bir şereftir." (Zuhruf-44).Şeref yoksunu terörist kime mesaj veriyorsa bilsin ki:"Allah tuzak kuranlara karşı plan yapanların en hayırlısıdır." (Enfal-30)
 • Örnekleri ganiÖrnekleri gani1 ay önce
  Bu ne nursuz tipsiz bir herif ya sanki sabaha kadar şeytanlar bu adamın suratına s.çıyor. :D
 • Kaan ceylanKaan ceylan1 ay önce
  Artık bu fetö köpeğini zehirlenmeli
 • HakkiHakki1 ay önce
  Serefsiz bi gebermedi
 • Yavuz 1517Yavuz 15171 ay önce
  Hâlâ bu salağa inanıyorlar mı? Hâlâ bu nonoş şeytanın peşinden gidiyorlar mı? şimdi, aynı cibiliyete sahip kemal'e soruyoruz; Hani 15 TEMMUZ tiyatro idi. pensilvanya şeytanı başkangıçta tiyatro demişti ve sen de peşinden tiyatro demiştin. şimdi o tiyatro demekten vaz geçti ve 15 TEMMUZ'u tamamlayın diyor. Kaldın mı şimdi yalnız. Yoksa sende mi onun peşinden gideceksin. Talimatı verdi adî adam. Yoksa sende mi hazırlık içerisindesin. Şu DEVLET erkânına haber vermeden gittiğin o taziye evi ve orada provake ettiğin halk, bu iş için bir kıvılcım mı idi. Uslanmayacaksın değil mi kemal. Hemen talimatları yerine getirmeye başladın. Sana dikkatli olmanı tavsiye ederim. DEVLETİMİZ yumruğu indirmek için bekliyor. Sakın teröristlerini sokağa salma. pişman olmak için sana zaman tanınmayacak.
 • güncegünce1 ay önce
  Fetö iti hala ne konuşuyorsun canan kaftancıoğlu ne zıkkınsa oda cennet dolmuş namaz kılmayın diye yazmış namazımız cennetimiz sizemi kaldı neyin mesajı bu adiler size inanların ve adamlarınıza oy verenleri RABBİM gör sana havale ediyoruz küfredip onların seviyesine düşmekten koru milletimizi bizi ortalık karıştırmal için artık kılıçdaroğlundan tut hepsi görevde nolur herkes sakin ALLAHA sığınıp DEVLETİMİZE güvenelim onlar bulsun belasını
 • Milletin iradesiMilletin iradesi1 ay önce
  Taharetsiz pislik .
 • Şu tipini...mŞu tipini...m1 ay önce
  Foto jopla her surat böyle eşek poposuna benzetilir.yeterki par tanrıları arasına soğukluk girmesin.
 • 02yazıyor02yazıyor1 ay önce
  BU  FETÖYÜ ALLAH CENNETE ALACAKSA BENİ ALMASIN. VATAN HAİNİ KÖPEK. CENNETİ DE TAPUSU GİBİ HERKESE VADEDİYOR. GİZLİ YAHUDİ,ERMENİ TOHUMU. VATAN HAİNİ OLMASAYDIN KABUĞUNA ÇEKİLİRDİN DARBE EMRİ VERİP ÜLKEYİ KARIŞTIRMAZDIN.
 • MuzafferMuzaffer1 ay önce
  Feto siyonizmin Türkiye deki truva atıdır. Tanınmış yüzlerini kendi eliyle kurumlardan temizledi. Bunların çoğu kendini açık etmiş şapşalaklardı. İnşallah içlerinde fetocu olmayıp mağdur olanlar yoktur. Lakin feto, organizasyon ve planlama kabiliyeti olan elemanlarını kurumlarda halen tutuyor, hatta onların bir ilçeden diğerine, bir şubeden diğerine yerini değiştirip kamufle ediyor. Kurum içi tayinlerde bi bakıyosun fetö karakterine haiz adamlar gelir gelmez bürolarda yada bi tık iki tık üst birimlerde istihdam ediliyor. Ergenekon balyozcu gladyocular ile fetö anlaşmışcasına bölüşüm yapıyor. Reis dağıttığın ekibini toparlamassan, milli görüşe ve kadrolarına sarılmassan bu iki siyonist terör örgütünün her istediklerini vermek zorunda kalabilir ve en sonunda da fetö ilmeğini boynunda bulabilirsin. Biran önce ahmet davutoğlunu, abdullah gülü, bülent arıncı, temel karamollaoğlunu, beşir atalayı topla ve ne yapılması gerektiğini görüş yardım iste. Çok yalnız kaldın çok. İş işten geçmeden küskünlerle barış,onları etrafına kalkan yap. Şuan koca çölde dikili bir ağaç gibisin. Etrafını bu insanlarla tekrar doldur ki estirilen fırtınalar ülkemi yıkmasın.
 • AlperenAlperen1 ay önce
  Canın cehenneme papaz
 • Emre Uslu Emre Uslu 1 ay önce
  Ulan bu abd iti fetö senelerdir herkesi yalanlarınla kandırdın yeter artık şerefsiz sana fetöcüler bile inanmıyor.
 • milletmillet1 ay önce
  Nursuz köpek bu necip millet hiç bir zaman bu kadar bela okumamıştı Allah belanı versin Bu sümüklü köpeğe hala inananların da Allah belasını versin . Kafirin uşağı kafir oğlu kafir. İslam tarihinin en büyük bir iki fitnecisinden birisin. Cenabı Allah senin adi sıfatını ve bedenini öyle büyütüp cehenneme atsın ki; hiç bir müslümana yer kalmasın
 • sütçü imamın torunusütçü imamın torunu1 ay önce
  sen kim oluyorsunki hz.Ebubekir efendimizi agizina aliyorsun senki buyuk şeytanın kucağında oturan katiller sürüsü avanelerinin basisin Allah c.c. şeytan sizi Allah il aldatmasin diyerek biz müslümanları uyariyor seningibi zalimleri bizlere bildiriyor neyimis yarim kalan islerini bitirmelerini istiyor bunu senden büyük şeytan ve siyonist terör devletimi istiyor zalim.
 • hikmethikmet1 ay önce
  Su asagida yorum yapan arkadaslarin acaba kac tanesi feto ye fetullah hocam diyordu, cok merak ediyorum. Insanin gulesi geliyor vallahi.
 • Üç hilalÜç hilal1 ay önce
  yarim kalan işi bitirin diyo kemal meral temel duydunuzmu bu sefer kimin evine gideceksin
 • AydınAydın1 ay önce
  Bu adam hala yaşıyor mu? Şunu söyleyeyim. Ben önce ..çını öpüp sonradan terörist ilan eden ahmaklardan değilim. Ben bu adamı 3 sene öncede, 8 sene önce de, 15 sene önce de, 30 sene önce de sevmezdim. Memlekette binlerce kişi ama iş bulmak için, ama makam için, ama ihale için, ama sadece maklube yiyebilmek için el etek öpme yarışına girdi. Kendiniz büyütüp kendiniz yok etmeye çalışıyorsunuz. Valla ben aldatılmadım. Hayatta çok büyük işler başaramamış ortalama bir vatandaşım ama aldatılmadım.Hem vallahi hem billahi aldatılmadım. Formül çok basit. Aldatılmadım çünkü güvenmedim. Soru: Neden güvenmedin? Cevap: Neden güveneyim. Allah var, peygamber var, Kuran var. Bu adam neden var? Bizim insanımız ufak menfaatler karşısında çabuk yamuluyor. Metroda önünüzdeki boşalan koltuğa oturmakta 3-5 saniye geç kalırsanız vagonun öbür ucundan uçarak gelen utanmaz birisine koltuğu kaptırabilirsiniz. Onun için önemli olan tek şey en fazla 35-40 dakika ayakta tamamlayacağı yolculuğu oturarak tamamlamak. Vagondaki 100 kişi ne düşünür umurunda değil. Orta okulda coğrafya öğretmenim bizi öğütlerdi, derdi ki bayat ekmeği kendiniz yiyin, taze olanı arkadaşınıza ikram edin. Yatılı okul olduğu için öyle bir mevzu oldu....Bu küçük hesapçılık ve menfaat hırsından kurtulunmazsa bir fetö ölür, başka fetö gelir.
 • AkinciAkinci1 ay önce
  Bu gavat gebermeden bu millete rahat yok....Şayet tekrar bir darbe tesebbusu olursa hiç birini sağ koymayacağız...
 • murat hocamurat hoca1 ay önce
  Allah bunun cumartesiye cikmasini nasib etmesin... kör olsun, dili konusamaz olsun insallah. amin
 • aa1 ay önce
  Darbeyi yap, cennetin anahtarı Amerikadan gönderilsin:)) Buna inanan salak casuslar da vardır hala, don koklayan
 • HaticeHatice1 ay önce
  Ekrem imamoglu emri daha once almisti o yuzden miting yapti fazla ragbet gormeyen o gun o kadar cok olaylar olduki miting fazla dikkat cekmedi basinda da fazla yer alamadi ama soyledigi bir soz dikkati cekti o da 15 temmuzdan once meral aksenerin basbakan olacagim dedigi yurtta sulh konseyinden bahsetti hep dedigim gibi bu adam cok tehlikeli daim takip edilmesi gereken birisi sirf mankurtlastiran hocasi icin bu ulkeyi atese bile verir ayrica yanindaki il baskani akildanesi tum ortaligi karistirmak icin her yol mubah diyen het turlu teror orgutlerini devreye sokabilir bundada bu munafik ve kafirler her yolu denemekten hic tereddut etmezler su anda turk istihbarat birimlerinin cok dikkatli olmali duyarli vatandas olarak artik herseyden korkan ve tedirgin olan heran ulkemiz uzerine oynanan oyunlar yuzunden tum ulkenin aci cekmesini bir suriye olmak istemiyoruz cunku gidecek baska bir yerimiz yok
 • MuratMurat1 ay önce
  Yorumları okuyunca gözlerim doldu vatanına sahip çıkan ne kadar kardeşimiz varmış elhamdulillah bu cennet vatanı başta fetö olmak üzere acizane ekleyeyim gezinin p....lerine daretmek için bekleyen nice vatan evladımız var acizane ben de bunlardan biriyim eğer bu defa aynı gaflete düşerlerse emir komuta ne poliste ne askerde nede reiste olmayacak sadece vatanını seven vatansever vatan evlatlarında olacak ve bir kardeşimizin dediği gibi yorumda burada önce buradaki cehennemle tanışacaklar
 • VatanVatan1 ay önce
  Atımı getirin bana kılıncım nerde allah allah savulun
 • Ihrac memurIhrac memur1 ay önce
  Bu adam Yalancıdin tüccarı. Insanlari hep cennet ile cehennem ile kandırırlar. Ve kendilerinden ayrilani direk cehnnemlik olarak beynini yikarlar hep rüya dan giderler olaylara. Daha hala inanan at gözlükluler var. Insallah tez zamanda Allahim belasini verir..Kafir amerikanin kucagindan ulkemize laf uzatiyor... Ettigin beddualar hep kendini vurdu hala daha sana inanmış gerzeklerin embesil gibi kanini emmeye çalışıyorsun. Senin Allahbelani versin...Devletimiz var olsun birligimiz daim olsun... bu mesajda diyorki örgütün kripto elemanlarina bu tümilaylari akp ye atınbizim ustumuzde üstümüzden bizde temizlenelim gibi anladim. Yani oyle bir tezgah yapin ki tüm her sey akp uzerine kalsinmmmm vay be demek ki her sey bir oyunmis gibisinden vs vs demeye getiriyor YILAN. Dikkat edin sudanda darbe oldu. Hafterin evinde 130 milyon dolar vulundu diye servis edildi Her sey algi yani. Bu fetö de algiya oyniyor sanki
 • ......1 ay önce
  Yahu bu millete artik cennet vadederek bu milletin ustunden elini cek, 15 temuzda bu kadar sehit bu kadar insan gazi sakat olmasina sebep oldun, artik kendini temizlemeye bak, bir ayagin cukurda, yaşın kac olmus.. eger azicik Allaha inancin imanin varsa bu milete ihanet etmekten vazgec,, cenneti peygamberler bile garanti edemiyor, sen nasil kefil olursun.. Allah askina yapma artik.. peygamber askina yapma artik, ne kendini o yasadigin yerdekilere kulkandir, ne de bu saf temiz insanlari kullan.. Tevbe et artik.. bu millete cok zarar verdin.. nolur vazgec artik..Ahiretini once sen kurtarmaya bak.. Allah askina...
 • EdyEdy1 ay önce
  Şeytan işini biliyor, böyle çatal dilli az bulunur. Ağababaları eline su dökemez.
 • SelimSelim1 ay önce
  Hz Ebu Bekir sizi çıktığınız deliğe tıkar lan soysuz it. Öyle mubarek bir zatın adını ağzına alma fetö p.çi.
 • DenizDeniz1 ay önce
  Vay oro...bu çocuğu darbe talimatı vermiş öylemi onun ağzına s....ız biz, hele o talimatı hele bi hayata geçirsinler bakalım,şerefsiz godoş fetö .
 • Bır Allahın kuluBır Allahın kulu1 ay önce
  Bu donazor huyundan vaz geçmiyor.Ata sözü vardır su uyur düşman uyumaz küfür güçleri ve onların uşakları kesinlikle kötü huylarından vaz geçmez fırsat bulsalar darbe yaparlar muhakak hükümet tedbirini alsın
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Seçimlerden sonra biti kanlandı köpeğin. Şehit oluruz yine vermeyiz bu vatanı.
 • Ekrem Ekrem 1 ay önce
  Fetttoooooş,,!
 • Benden söylemesi..eski fetö sempatizanıBenden söylemesi..eski fetö sempatizanı1 ay önce
  Fettuşi kardeşler. Tevbe edin, kendi ananıza ve vatanınıza savaşmayı bırakın. 1 dolarlarınızı TLye bozdurun yol yakın iken. Yoksa hepiniz ya niyazi, yada zindanlarda çürüyeceksiniz
 • bozerenbozeren1 ay önce
  Allah bizi senin ve senin gibilerin şerrinden korusun. bunlar suikast da yapabilirler. aman dikkatli olunsun!
 • Recep GülerRecep Güler1 ay önce
  papaza inana saftır-saf değilse haindir!!!dikkat edin,önceden belki tanıyamamış olabilirsiniz,ki bizlerde yanılmıştık(((ama bunca zaman sonra hala bunların siyonist-evanjelist canilikler olduğunu anlamadınızsa,yineliyorum-ya gerçekten safsınız;yada gerçekten hainsiniz!!!
 • Hasanali koseHasanali kose1 ay önce
  Senin gibin hoduk papaz cennet vaad eder ayni seytan gibin sana inananlarin haline aciyorum diyemiyorum Allahu Teala akil nimetini verdi köru korune cdhenneme gidiyorsunuz hry zptaallar
 • ERDİNÇ IŞIK ERDİNÇ IŞIK 1 ay önce
  Fetullah köpeğinin vaad ettiği cennete gitmeden önce bizim Cehennemimizden geçeceksiniz ALLAH ŞAHİDİMİZ HODRİ MEYDAN ŞEREFŞİZLER ....
 • Adanalı.Adanalı.1 ay önce
  Bu şerefsiz zındık hala koyunları cennetle kandırmaya çalışıyor.
 • tuğrultuğrul1 ay önce
  Ulan godumun münafığına bak hele. Köpek soyu yiyorsa şeyin kalk gel sen yapsana .Alçak seni fırsat bulduğum an ben geberteceğim bilmiş ol.
 • alpagualpagu1 ay önce
  gelin bakalım....bekliyoruz 1 dolarlık zavallılar.....
 • hercaihercai1 ay önce
  Bu adam cenneti de haram ediyor muslumanlara! Fe Suphanallah!
 • VatandaşVatandaş1 ay önce
  Hadi oradan it geberdin gittin hala senin köpek ağzınla güya konusturuyorlar .bizde inandık. Yahudi mezarlığında kicina sokuyorlar topuzu zebaniler 2 senedir.vesselam.
 • ahsenahsen1 ay önce
  Darbe geliyorum, demez!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019