• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tatilci Başkan İmamoğlu'ndan Muharrem İnce yorumu

Bulduğu her fırsatta tatile çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li Muharrem İnce'nin yeni partisi hakkında sorulan soruya iki cümlelik cevap verdi.

Yeniakit Publisher
2020-08-07 11:44:00 -
Tatilci Başkan İmamoğlu'ndan Muharrem İnce yorumu

Bodrum tatilini tamamlamasının ardından görevinin başına dönen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İmamoğlu'na parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce hakkında da bir soru yöneltildi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılarak parti kuracağı yönündeki iddialarla yöneltilen soruya, "Ben, İBB Başkanıyım. Bana İstanbul ile ilgili konuları sorun" yanıtını verdi.

İmamoğlu topa girmedi

Verdiği cevapla Kemal Kılıçdaroğlu-Muharrem İnce arasındaki çekişmeye girmemeyi tercih ettiği gözlenen İmamoğlu, "Ben, İBB Başkanıyım. Bana İstanbul ile ilgili konuları sorun" ifadelerini kullandı.

Kurultaydaki çıkışı dikkat çekmişti

Öte yandan İmamoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden genel başkanlığa seçildiği CHP kurultayında dikkat çeken bir çıkışa imza atmış ve şu değerlendirmeyi yapmıştı: "Bizim genel başkanımız çok tarihi bir misyon üstlendi. Özellikle son yerel seçimler. Dolayısıyla bizim genel başkanımızla ilgili zerre kadar sorgulayacağımız bir şey yok. Sadece etrafını iyi bir yönetimle toparlamamız gerekiyor."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

PANAYIRCI

KİŞİNİN AKLI SORDUĞU SORU KADARDIR EKREM İMAMOĞLU BU MİLLET SANA MAHKEME İ KÜBRADA SORACAK FAKAT SEN CEVAP VEREMEYECEKSİN
 • Yanıtla

MÜSLÜMAN

HER ŞEYE MAYDANOZ OLUYORDU... NOLDU... KENDİ İÇLERİNDE PARÇALANMA OLDU MU SUS PUS TABİ
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı